Cz En

059513

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Ulrichová (Doušová), Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Una Mia Poslední skaut, Knírač malý

Výsledky

  1. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  4. Jumping: 26/57, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  5. Jumping DRUZSTVA: 31/56, 42.43 s, 0.43 tr. b., 4.22 m/s

  6. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  7. III. jumping S: 3/20, 26.33 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  8. II. jumping S: Diskvalifikován

  9. I. jumping S: 3/20, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  10. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  11. Agility S: Diskvalifikován

  12. Jumping S: 13/19, 37.64 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  13. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  14. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  15. Agility II. S: 5/54, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  16. Agility I. S: Diskvalifikován

  17. Jumping II. S: 22/57, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  18. Jumping I. S: Diskvalifikován

  19. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  20. A3 zkouška SA3: 1/7, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  21. Agility S S: Diskvalifikován

  22. Jumping S S: 6/19, 35.03 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  23. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  24. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  25. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  26. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  27. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  28. 2. zkouška SA3: 3/8, 36.09 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  29. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  30. I Agility Open: Diskvalifikován

  31. II Agility Open: 24/69, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  32. II Jumping Open: Diskvalifikován

  33. I Jumping Open: 39/75, 39.07 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  34. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  35. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  36. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  37. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  38. Zkoukša 1 SA3: Diskvalifikován

  39. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  40. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  41. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  42. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  43. Agility: Diskvalifikován

  44. Jumping: Diskvalifikován

  45. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  47. Zk.A II. SA3: 2/7, 38.95 s, 0.95 tr. b., 3.95 m/s

  48. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  49. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  50. II. Packa SA3: Diskvalifikován

  51. I. Packa SA3: Diskvalifikován

  52. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  53. Agility SA sobota: 7/21, 43.61 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  54. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  55. Jumping SA sobota: 3/21, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  56. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  57. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  58. Zkoušky SA3 sobota: 4/13, 52.73 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  59. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  60. II. zkouška SA3: 2/11, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  61. I. zkouška SA3: 5/12, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  62. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  63. ZkA II. SA3: Diskvalifikován

  64. ZkA I. SA3: Diskvalifikován

  65. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  66. 1. zkouška SA3: 1/14, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  67. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  68. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  69. Agility SA sobota: 2/28, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  70. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  71. Jumping SA sobota: 12/28, 32.76 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  72. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  73. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  74. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  75. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  76. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  77. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  78. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  79. Agility SA: 11/24, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  80. Jumping SA: Diskvalifikován

  81. ZkA - SA3: 8/19, 43.12 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  82. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  83. Agility open S: 9/32, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  84. Jump III. S: 5/20, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  85. Jump II. S: Diskvalifikován

  86. Jump I. S: 4/32, 28.12 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  87. ZkA. Ne SA3: 2/12, 45.04 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  88. ZkA. So SA3: Diskvalifikován

  89. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  90. Agility open S: 3/17, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  91. Jumping open S: 1/17, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  92. ZkA. SA3: 1/7, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  93. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  94. Agility 1: Diskvalifikován

  95. Agility 2: Diskvalifikován

  96. Jumping 1: 15/77, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  97. Jumping 2: Diskvalifikován

  98. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  99. Agility open S: 2/19, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  100. Jumping open S: Diskvalifikován

  101. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  102. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  103. 1. běh S: 14/31, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  104. 2. běh S: Diskvalifikován

  105. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  106. ZkA. II. SA3: 6/8, 41.56 s, 8.56 tr. b., 3.66 m/s

  107. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  108. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  109. Agility SA sobota: 5/31, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  110. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  111. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  112. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  113. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  114. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  115. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  116. Agility: 9/41, 51.62 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  117. Jumping: Diskvalifikován

  118. Zka - SA3: 3/17, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  119. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  120. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  121. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  122. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  123. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  124. ZkA II. SA3: 6/12, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  125. ZkA I. SA3: 1/12, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  126. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  127. Agility 2. kolo Small: Diskvalifikován

  128. Jumping 1.kolo Small: Diskvalifikován

  129. Jumping hra Small: 1/23, 23.75 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  130. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  131. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  132. 1. zkouška SA3: 2/7, 50.43 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  133. 2. zkouška SA3: 5/7, 46.37 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  134. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  135. 1. Zka - SA3: 4/10, 46.89 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  136. 2. Zka - SA3: 3/10, 51.04 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  137. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  138. Agility - So: 11/45, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  139. Jumping - So: Diskvalifikován

  140. ZkA - So: Diskvalifikován

  141. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  142. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  143. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  144. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  145. Agility S: Diskvalifikován

  146. Jumping S: Diskvalifikován

  147. Zk A II. SA3: Diskvalifikován

  148. Zk.A I. SA3: Diskvalifikován

  149. Zk.A SA3: Diskvalifikován

  150. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  151. 1. Zka: Diskvalifikován

  152. 2. Zka: Diskvalifikován

  153. Jumping: 16/36, 40.58 s, 6.58 tr. b., 3.47 m/s

  154. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  155. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 8/28, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  156. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  157. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  158. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  159. 1.zkouška SA2: 8/13, 36.61 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  160. 2.zkouška SA2: 2/13, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  161. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  162. QA1 Agility: Diskvalifikován

  163. QA2 Agility: 15/110, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  164. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  165. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  166. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  167. Agility I: Diskvalifikován

  168. Agility II: Diskvalifikován

  169. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  170. Agility Open S: 1/19, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  171. Jumping Open S: 8/19, 38.75 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  172. Zkoušky SA2: 1/10, 46.45 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  173. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  174. Agility: 4/29, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  175. Agility 2: 16/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  176. Finále: 13/14, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  177. Jumping: 16/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  178. Jumping 2: 24/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  179. Zkouška: 3/11, 41.96 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  180. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  181. Zkouska IV SA2: 1/8, 46.94 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  182. Zkouska VI SA2: Diskvalifikován

  183. Zkouska V SA2: Diskvalifikován

  184. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  185. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  186. 2. zkouška SA2: 4/10, 41.29 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  187. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  188. agility: 12/34, 44.63 s, 7.63 tr. b., 3.88 m/s

  189. jumping: Diskvalifikován

  190. zkouška: Diskvalifikován

  191. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  192. Agility - 2. kolo Small: 4/21, 44.85 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  193. Jumping - 1.kolo Small: 10/23, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  194. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  195. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  196. Jumping II. S: Diskvalifikován

  197. Jumping I. S: 3/21, 37.22 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  198. ZkA II. SA2: 2/11, 42.41 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  199. ZkA I. SA2: 3/11, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  200. ZkA SA2: 2/9, 44.22 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  201. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  202. SA2 I.: 1/14, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  203. SA2 II.: 1/14, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  204. SA2 III.: Diskvalifikován

  205. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  206. Agility Ne: Diskvalifikován

  207. Agility So: Diskvalifikován

  208. Jumping Ne: 3/35, 27.16 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  209. Jumping So: Diskvalifikován

  210. ZkA Ne: 3/6, 43.19 s, 9.19 tr. b., 3.06 m/s

  211. ZkA So: 1/7, 28.44 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  212. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  213. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  214. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  215. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  216. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  217. 1. Zka: 1/6, 28.92 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  218. 2. Zka: 2/6, 37.27 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  219. Jumping: 4/31, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  220. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  221. Agility: 3/29, 36.54 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  222. Jumping: Diskvalifikován

  223. Zka: Diskvalifikován

  224. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  225. Agility S: Diskvalifikován

  226. Finále seniorů S: 3/15, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  227. Finále - Top Cup S: 6/13, 34.9 s, 6.9 tr. b., 3.75 m/s

  228. Zkouška SA1: 1/9, 25.41 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  229. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  230. AGILITY: Diskvalifikován

  231. AGILITY: Diskvalifikován

  232. JUMPING: 12/26, 37.98 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  233. JUMPING: Diskvalifikován

  234. SA1: 2/6, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  235. SA1: Diskvalifikován

  236. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  237. SA1 II SA1: 14/17, 34.61 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  238. SA1 I SA1: Diskvalifikován

  239. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  240. Agility: 6/25, 43.09 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  241. Jumping: 12/23, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  242. Velikonoční: 1/10, 29.89 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  243. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  244. agility S: 11/21, 41.48 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  245. HRA S: Diskvalifikován

  246. jumping S: Diskvalifikován

  247. nedělní zkouška SA1: 1/5, 29.0 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  248. sobotní zkouška SA1: 1/3, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  249. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  250. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  251. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  252. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  253. Rudná u Prahy - TOP INDOOR CUP 2014, 23. 11. 2014

  254. Agility: 11/29, 52.6 s, 10.0 tr. b., 3.1 m/s

  255. Finále: 5/15, 35.87 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  256. Zkouška: 2/6, 23.53 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  257. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  258. SA1 I : 3/23, 28.04 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  259. SA1 II : Diskvalifikován

  260. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  261. Agility: Diskvalifikován

  262. Jumping: Diskvalifikován

  263. ZkA: 1/5, 24.23 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  264. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  265. Zkouška A1 - 1 SA1: 3/9, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  266. Zkouška A1 - 2 SA1: Diskvalifikován

  267. Zkouška A1 - 3 SA1: 2/9, 33.9 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  268. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  269. Agility 1: Diskvalifikován

  270. Agility 2: Diskvalifikován

  271. Agility 3: Diskvalifikován

  272. Jumping 1: 17/33, 56.44 s, 39.44 tr. b., 2.75 m/s

  273. Jumping 2: 12/33, 44.15 s, 10.15 tr. b., 3.9 m/s

  274. Jumping 3: Diskvalifikován

  275. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  276. Agility - Ne: Diskvalifikován

  277. Agility - So: 14/29, 48.95 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  278. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  279. Jumping - So: Diskvalifikován

  280. ZkA - Ne: 1/8, 27.69 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  281. ZkA - So: 1/11, 26.85 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  282. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  283. Agility - II. kvalifikační běh: 6/23, 49.15 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  284. Finále - Agility: Diskvalifikován

  285. Jumping - III. kvalifikační běh: 8/22, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  286. Jumping - I. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  287. ZkA 1: 3/6, 36.04 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  288. ZkA 2: Diskvalifikován

  289. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  290. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  291. Jumping OPEN S: 16/32, 45.16 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  292. Zkouška SA1: 1/10, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  293. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  294. JUMPING 1: Diskvalifikován

  295. JUMPING 2: 12/22, 34.83 s, 1.83 tr. b., 3.96 m/s

  296. SA1: 2/3, 34.34 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  297. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  298. JUMPING 1: Diskvalifikován

  299. JUMPING 2: 8/34, 37.52 s, 0.52 tr. b., 3.94 m/s

  300. SA1: 2/8, 39.49 s, 14.49 tr. b., 3.14 m/s