Cz En

062613

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Iva Podholová

Pes

  1. Albertino de Causa Vivendi, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  2. 1. Zka: Diskvalifikován

  3. 2. Zka: Diskvalifikován

  4. Jumping: 18/36, 41.39 s, 7.39 tr. b., 3.41 m/s

  5. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  6. Agility S: 6/27, 50.19 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  7. Jumping S: 11/27, 39.99 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  8. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  9. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  10. 1.běh Zka SA2: 6/13, 53.3 s, 18.3 tr. b., 3.0 m/s

  11. 2.běh Zka SA2: Diskvalifikován

  12. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  13. Tunelový běh S: 7/18, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  14. ZK SA2: 5/11, 50.11 s, 16.11 tr. b., 3.31 m/s

  15. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  16. Agility: 12/26, 56.19 s, 22.19 tr. b., 3.13 m/s

  17. Jumping: 6/26, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  18. ZkA: 7/12, 47.37 s, 11.37 tr. b., 3.06 m/s

  19. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  20. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S": 9/23, 45.26 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  21. Jumping S: 19/25, 46.42 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  22. Zkouška Agility SA2: 3/9, 44.07 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  23. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  24. Agility: 14/29, 54.55 s, 20.55 tr. b., 2.47 m/s

  25. Jumping: 22/29, 40.99 s, 18.99 tr. b., 3.42 m/s

  26. Zka: 3/12, 57.17 s, 18.17 tr. b., 2.87 m/s

  27. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  28. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  29. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  30. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  31. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  32. 2.ZK SA2: 5/11, 50.18 s, 11.18 tr. b., 2.95 m/s

  33. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  34. SA2 - 1. zk SA2: Diskvalifikován

  35. SA2 - 2. zk SA2: 3/12, 50.93 s, 9.93 tr. b., 3.06 m/s

  36. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  37. Agility: Diskvalifikován

  38. Jumping: 29/32, 59.41 s, 27.41 tr. b., 2.68 m/s

  39. ZkA: 2/10, 48.65 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  40. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  41. Junioři Agility1: Diskvalifikován

  42. Junioři Agility2: Diskvalifikován

  43. Junioři Agility 3: Diskvalifikován

  44. Junioři Agility 4: Diskvalifikován

  45. Junioři Jumping 1: Diskvalifikován

  46. Junioři Jumping 2: 7/19, 48.01 s, 17.01 tr. b., 3.35 m/s

  47. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  48. Agility - So: 14/34, 62.91 s, 7.91 tr. b., 3.18 m/s

  49. Jumping - So: 14/34, 48.77 s, 18.77 tr. b., 3.28 m/s

  50. ZkA 1: 1/12, 49.1 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  51. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  52. (So-1) Apačova zkouška: Diskvalifikován

  53. (So-2) Cirdova zkouška: 6/10, 46.78 s, 8.78 tr. b., 3.38 m/s

  54. (So-3) Ulinčina zkouška: Diskvalifikován

  55. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  56. 1 SA1: Diskvalifikován

  57. 2 SA1: 3/7, 47.36 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  58. 3 SA1: 1/6, 42.56 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  59. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 13. 10. 2013

  60. Jumping S: Diskvalifikován

  61. ZkA 1: 1/10, 29.21 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  62. ZkA 2: 8/10, 36.5 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  63. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  64. Zka so1: 4/8, 51.56 s, 10.0 tr. b., 2.95 m/s

  65. Zka so2: 4/8, 28.34 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  66. Zka so3: 1/4, 25.19 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s