Cz En

063613

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Wohanková, Tricki´s field

    Člen KA

Pes

  1. Šanty, Kříženec

Výsledky

  1. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  2. Agility LVT ML: 4/6, 65.18 s, 16.18 tr. b., 3.01 m/s

  3. AgilityMR ML: 2/3, 57.03 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  4. JUMPING ML: 4/6, 55.36 s, 14.36 tr. b., 3.63 m/s

  5. JUMPING MR ML: 2/3, 55.36 s, 14.36 tr. b., 3.63 m/s

  6. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  7. Zkouška 1: 2/3, 49.94 s, 10.94 tr. b., 3.56 m/s

  8. Zkouška 2: 2/3, 51.11 s, 15.11 tr. b., 3.62 m/s

  9. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  10. Agility 1 ML: 3/11, 48.03 s, 8.03 tr. b., 3.85 m/s

  11. Agility 2 ML: 5/10, 47.24 s, 8.24 tr. b., 3.7 m/s

  12. Finále ML: 5/8, 48.64 s, 9.64 tr. b., 3.6 m/s

  13. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  14. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  15. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  16. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  17. Agility ML: 4/12, 46.09 s, 6.09 tr. b., 3.91 m/s

  18. Jumping ML: 3/12, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  19. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  20. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  21. 1. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  23. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  24. A3 II ML: Diskvalifikován

  25. A3 I ML: 3/7, 48.05 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  26. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  27. A3 II ML: Diskvalifikován

  28. A3 I ML: 2/6, 47.63 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  29. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  30. A3 II ML: 8/10, 64.34 s, 28.34 tr. b., 3.11 m/s

  31. A3 I ML: Diskvalifikován

  32. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  33. Agility ML: Diskvalifikován

  34. Jumping ML: 3/11, 42.16 s, 7.16 tr. b., 3.84 m/s

  35. Zkouška ML3: Diskvalifikován

  36. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  37. MLA3 - 1běh: Diskvalifikován

  38. MLA3 - 2běh: Diskvalifikován

  39. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  40. MLA3 - I.: 2/3, 52.72 s, 9.72 tr. b., 3.7 m/s

  41. MLA3 - II.: 1/3, 47.62 s, 2.62 tr. b., 4.09 m/s

  42. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  43. Agility L: 7/40, 44.86 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  44. Jumping L: Diskvalifikován

  45. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  46. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  47. Agility finale large: Diskvalifikován

  48. Mistrovske agility large: 4/16, 45.45 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  49. Nedele Jumping large: 4/24, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  50. Nedele zkouska LA3: 3/8, 45.31 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  51. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  52. Agility - LA: Diskvalifikován

  53. Jumping - LA: 8/32, 41.56 s, 13.56 tr. b., 3.37 m/s

  54. ZKA - LA3: 4/12, 37.1 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  55. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  56. Agility I.: 5/47, 48.56 s, 3.56 tr. b., 4.43 m/s

  57. Agility II.: Diskvalifikován

  58. Jumping I.: Diskvalifikován

  59. Jumping II.: Diskvalifikován

  60. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  61. LA3 1. LA3: 3/8, 51.79 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  62. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  63. LA3 3. LA3: Diskvalifikován

  64. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  65. LA3 1. LA3: Diskvalifikován

  66. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  67. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  68. 1. běh LA3: 6/20, 51.46 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  69. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  70. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  71. II.zkouška LA3: 4/29, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  72. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  73. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  74. II. zkouška LA3: 4/24, 46.44 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  75. LA3 I. LA3: Diskvalifikován

  76. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  77. II. zkouška LA3: 1/18, 49.43 s, 3.43 tr. b., 3.88 m/s

  78. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. I. zkouška LA3: 6/19, 49.09 s, 3.09 tr. b., 3.93 m/s

  80. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  82. Druhá zkouška LA3: 4/9, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  83. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  84. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  85. 1.ZK LA3: Diskvalifikován

  86. 2.ZK LA3: Diskvalifikován

  87. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  88. Agility L: 11/22, 46.97 s, 5.97 tr. b., 3.87 m/s

  89. Jumping L: 9/22, 44.22 s, 5.22 tr. b., 4.25 m/s

  90. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  91. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  92. Agility open L: Diskvalifikován

  93. Agility Special kříženci L: 1/11, 49.56 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  94. Jumping open L: 6/20, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  95. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  96. II. Zkouška: 2/9, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  97. I. Zkouška: Diskvalifikován

  98. Jumping: 11/30, 33.27 s, 6.27 tr. b., 4.39 m/s

  99. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  100. 1. Zk LA2: 1/15, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  101. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  102. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  103. 1. Zk LA2: 3/12, 53.25 s, 5.25 tr. b., 3.66 m/s

  104. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  105. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  106. LA2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  107. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  108. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  109. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. 2. zkouška LA2: 2/11, 44.85 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  111. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  112. Agility - LA: Diskvalifikován

  113. Jumping LA: 6/44, 33.73 s, 3.73 tr. b., 3.59 m/s

  114. ZkA - LA2: 3/14, 49.16 s, 0.16 tr. b., 3.7 m/s

  115. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  116. Zkoukša 1 LA2: Diskvalifikován

  117. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  118. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  119. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  121. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  122. Jumping LA2: Diskvalifikován

  123. Zkouška první LA2: Diskvalifikován

  124. Zkouška VIP LA2: Diskvalifikován

  125. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  126. Jumping LA2: 1/11, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  127. Zkouška první LA2: Diskvalifikován

  128. Zkouška VIP LA2: Diskvalifikován

  129. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  130. Agility LA: 2/32, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  131. Jumping LA: 7/32, 36.83 s, 1.83 tr. b., 4.1 m/s

  132. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  133. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  134. Agility L: 14/24, 48.42 s, 9.42 tr. b., 3.24 m/s

  135. Jumping L: Diskvalifikován

  136. Zkouska LA2: 5/11, 47.09 s, 9.09 tr. b., 3.38 m/s

  137. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  138. 1. Zka - LA2: 8/19, 49.27 s, 12.27 tr. b., 2.78 m/s

  139. 2. Zka - LA2: 12/18, 40.35 s, 11.35 tr. b., 3.12 m/s

  140. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  141. AGI Kategorie A2+A3 L: 3/10, 44.96 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  142. JUMP Kategorie A2+A3 L: 3/11, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  143. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  144. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  145. III. zkouška LA2: 10/23, 42.22 s, 5.0 tr. b., 3.24 m/s

  146. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  147. II. zkouška LA2: 10/23, 41.72 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  148. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  149. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  150. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  152. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  153. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  154. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  155. Agility - So: 15/66, 47.29 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  156. Jumping - So: Diskvalifikován

  157. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  158. 1. Zkouška LA2: 5/10, 38.98 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  159. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  160. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  161. Agility L: 13/41, 49.12 s, 12.12 tr. b., 3.52 m/s

  162. Jumping L: Diskvalifikován

  163. Zkouska LA2: Diskvalifikován

  164. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  165. 1. Zka: Diskvalifikován

  166. 2. Zka: 3/20, 43.1 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  167. Jumping: Diskvalifikován

  168. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  169. Agility L: 7/48, 49.22 s, 1.22 tr. b., 3.47 m/s

  170. Jumping L: Diskvalifikován

  171. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  172. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  173. Agility: Diskvalifikován

  174. Jumping: Diskvalifikován

  175. ZkA: Diskvalifikován

  176. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  177. 1.běh Zka LA2: Diskvalifikován

  178. 2.běh Zka LA2: Diskvalifikován

  179. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  180. Agility: 15/30, 54.87 s, 22.87 tr. b., 2.95 m/s

  181. Jumping: Diskvalifikován

  182. ZkA: Diskvalifikován

  183. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  184. 1. ZK LA2: 3/18, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  185. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  186. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  187. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  188. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  189. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  190. Agility: Diskvalifikován

  191. Jumping: Diskvalifikován

  192. ZkA: 5/15, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  193. Mrtník, Plzeň - Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 29. 08. 2015

  194. LA2-1 LA2: 14/23, 43.63 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  195. LA2-2 LA2: Diskvalifikován

  196. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  197. 1. Zka: Diskvalifikován

  198. 2. Zka: Diskvalifikován

  199. Jumping: Diskvalifikován

  200. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  201. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  202. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  203. Zkoušky LA1 sobota: 1/11, 49.97 s, 9.97 tr. b., 3.24 m/s

  204. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  205. 1. Zka: 1/13, 34.55 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  206. 2. Zka: Diskvalifikován

  207. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  208. Agility: Diskvalifikován

  209. Jumping: Diskvalifikován

  210. ZkA: Diskvalifikován

  211. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  212. II. Zka LA1: Diskvalifikován

  213. I. Zka LA1: Diskvalifikován

  214. Jumping - L: 11/21, 44.45 s, 11.45 tr. b., 3.28 m/s

  215. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  216. Zk LA1 III LA1: 6/11, 34.43 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  217. Zk LA1 II LA1: Diskvalifikován

  218. Zk LA1 I LA1: 3/11, 41.84 s, 15.0 tr. b., 3.18 m/s

  219. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  220. Zkouška A1 II LA1: 5/27, 50.64 s, 13.64 tr. b., 2.96 m/s

  221. Zkouška A1 I LA1: Diskvalifikován

  222. Louny - O sněhovou vločku, 12. 01. 2014

  223. Agility: Diskvalifikován

  224. Jumping: Diskvalifikován

  225. Zka: 2/10, 37.36 s, 0.0 tr. b., 2.97 m/s

  226. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 13. 10. 2013

  227. Jumping L: Diskvalifikován

  228. ZkA 1: 3/9, 29.42 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  229. ZkA 2: Diskvalifikován