Cz En

064913

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Fuksová, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Ysmen Allen Šedý vévoda, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  2. Jumping 1 - S: 9/19, 37.87 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  3. Jumping 2 - S: Diskvalifikován

  4. Jumping 3 - S: Diskvalifikován

  5. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  6. I. agility S: 23/65, 51.9 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  7. II. agility S: 6/65, 43.08 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  8. II. jumping S: 31/63, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  9. I. jumping S: 11/64, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  10. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  11. Agility S sobota: 1/21, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  12. Jumping S sobota: Diskvalifikován

  13. Zkouška SA3 sobota : 1/7, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  14. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  15. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  16. ZkA. SA3 II.: 1/10, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  17. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  18. Czech Imp Jump: 3/18, 20.28 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  19. Jumping 1: 11/18, 34.68 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  20. Jumping 2: Diskvalifikován

  21. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  22. Czech Imp Jump: 6/20, 20.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  23. Jumping 1: 5/20, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  24. Jumping 2 : 5/20, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  25. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  26. Czech Imp Jump Small: 4/29, 21.92 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  27. Jumping 1 - Small: 7/29, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  28. Jumping 2 - Small: 6/29, 28.11 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  29. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  30. Agility jednotlivci S: 29/45, 40.79 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  31. Jumping jednotlivci S: Diskvalifikován

  32. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  33. Agility Open S: 2/7, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  34. Jumping Open S: 2/8, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  35. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  36. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  37. Agility Open: Diskvalifikován

  38. Agility Squads as Individual: 9/71, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  39. Jumping Open: Diskvalifikován

  40. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  41. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  42. Agility: 1/21, 31.88 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  43. Jumping: Diskvalifikován

  44. Zkouška A3: Diskvalifikován

  45. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  46. Agility Open S: 11/24, 49.27 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  47. Jumping Open S: Diskvalifikován

  48. ZkA. SA3: Diskvalifikován

  49. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  50. Agility Open S: Diskvalifikován

  51. Jumping Open S: 1/9, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  52. Jumping Open S I.: 2/11, 27.21 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  53. Jumping Open S II.: 3/11, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  54. ZkA. SA3: 1/5, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  55. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  56. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  57. Ne. - Agility II. S: 20/54, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  58. Ne. - Jumping II. S: 7/56, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  59. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  60. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  61. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  62. A3S neděle: 1/8, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  63. A3S sobota: 5/9, 48.05 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  64. Agility neděle: Diskvalifikován

  65. Agility sobota: 1/21, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  66. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  67. Jumping sobota: Diskvalifikován

  68. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  69. Jumping SA3 - I: 6/11, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  70. Jumping SA3 - II: 10/11, 44.07 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  71. Jumping speciál SA3: 2/11, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  72. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  73. Jumping 1: Diskvalifikován

  74. JUMPING 2: 1/21, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  75. JUMPING 3 : 12/21, 43.58 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  76. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  77. AGILITY: 10/32, 46.76 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  78. JUMPING: 14/29, 42.22 s, 14.22 tr. b., 3.65 m/s

  79. SA3: 3/17, 43.32 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  80. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  81. Czech Imp Jump: 5/21, 21.78 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  82. Jumping 1: 5/21, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  83. Jumping 2: 3/21, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  84. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  85. Jumping S 1: 1/23, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  86. Jumping S 2: 16/23, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  87. Jumping S 3: 1/23, 27.36 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  88. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  89. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  90. Jumping 1: Diskvalifikován

  91. Jumping 2: 3/27, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  92. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  93. III. jumping S: Diskvalifikován

  94. II.jumping S: Diskvalifikován

  95. I. jumping S: Diskvalifikován

  96. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  97. Czech Imp Jump: 14/30, 23.13 s, 1.13 tr. b., 4.24 m/s

  98. Jumping 1: Diskvalifikován

  99. Jumping 2: 3/31, 26.8 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  100. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  101. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  102. Jumping 1: Diskvalifikován

  103. Jumping 2: 2/31, 24.69 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  104. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  105. AGILITY: 2/19, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  106. JUMPING: 2/17, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  107. SA3: 1/6, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  108. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  109. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  110. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  111. Zk.A SA3: Diskvalifikován

  112. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  113. AGILITY: 1/20, 32.97 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  114. JUMPING: 1/20, 28.67 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  115. SA3: 1/7, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  116. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  117. Jumping II S: 1/24, 30.89 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  118. Jumping I S: 7/24, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  119. Tuneliáda S: 2/16, 26.92 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  120. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  121. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  122. 1. Jumping S: 2/25, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  123. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  124. 3. Jumping S: 3/25, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  125. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  126. Agility I: 4/47, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  127. Agility II: 3/45, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  128. Jumping I: 4/47, 30.22 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  129. Jumping II: 24/46, 35.32 s, 9.32 tr. b., 4.02 m/s

  130. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  131. JUMPING: 2/19, 28.47 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  132. Jumping II: 1/19, 29.95 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  133. Ztřeštěněc: Diskvalifikován

  134. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  135. AGILITY: 1/24, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  136. AGILITY: 1/22, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  137. JUMPING: 12/22, 33.09 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  138. JUMPING: Diskvalifikován

  139. SA3: Diskvalifikován

  140. SA3: Diskvalifikován

  141. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  142. Agility II Small: 1/55, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  143. Agility I Small: Diskvalifikován

  144. Jumping III Small: Diskvalifikován

  145. Jumping II Small: Diskvalifikován

  146. Jumping I Small: Diskvalifikován

  147. MR pudl Small - II. kolo: Diskvalifikován

  148. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  149. Jumpy I.běh S: 2/10, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  150. Jumpy II.běh S: Diskvalifikován

  151. Zkouška A3 SA3: 2/2, 34.83 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  152. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  153. Agility S Ne : Diskvalifikován

  154. Agility S So : Diskvalifikován

  155. Jumping S Ne : Diskvalifikován

  156. Jumping S So : Diskvalifikován

  157. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  158. III. jumping S: 2/27, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  159. II. jumping S: 2/27, 27.8 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  160. I. jumping S: 5/28, 27.47 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  161. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  162. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  163. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  164. Jumping 2 Small: 12/28, 33.74 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  165. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  166. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  167. Jumping 1 Small: 1/22, 25.62 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  168. Jumping 2 Small: 1/22, 25.44 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  169. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  170. JUMPING 1 S: 1/19, 27.49 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  171. JUMPING 2 S: Diskvalifikován

  172. JUMPING 3 S: Diskvalifikován

  173. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  174. Czech Imp Jump Small : 5/36, 21.78 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  175. Jumping 1 Small: 2/36, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  176. Jumping 2 Small: 1/36, 35.18 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  177. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  178. Agility SA sobota: 11/28, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  179. Jumping SA neděle: 5/27, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  180. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  181. Velké finále SA neděle: 2/18, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  182. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  183. Zkoušky SA3 sobota: 7/13, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  184. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  185. Czech Imp Jump Small: 2/24, 19.79 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  186. Jumping 1 Small: 11/24, 34.09 s, 5.09 tr. b., 4.19 m/s

  187. Jumping 2 Small: 16/24, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  188. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  189. Jumping II. S: 1/9, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  190. Jumping I. S: 1/9, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  191. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  192. AGILITY: Diskvalifikován

  193. JUMPING: Diskvalifikován

  194. SA3: 4/8, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  195. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  196. Agility družstev: Diskvalifikován

  197. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  198. Jumping družstev: 8/55, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  199. Jumping jednotlivců: 25/54, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  200. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  201. Agility open S: Diskvalifikován

  202. Jump III. S: 1/20, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  203. Jump II. S: 11/22, 33.78 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  204. Jump I. S: 1/32, 26.67 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  205. Tunel I. S: Diskvalifikován

  206. ZkA. Ne SA3: Diskvalifikován

  207. ZkA. So SA3: 9/16, 51.28 s, 17.28 tr. b., 3.06 m/s

  208. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  209. 1. Jumping SA: 3/25, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  210. "2. Jump S ""Skokan""": 1/25, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  211. 3. Jumping SA: 3/23, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  212. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  213. Agility 1: Diskvalifikován

  214. Agility 2: 19/45, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  215. Jumping 1: 4/45, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  216. Jumping 2: 6/45, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  217. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  218. AGILITY: 1/30, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  219. AGILITY: 5/32, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  220. JUMPING: 1/30, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  221. JUMPING: Diskvalifikován

  222. SA3: 4/10, 53.24 s, 15.24 tr. b., 3.68 m/s

  223. SA3: Diskvalifikován

  224. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  225. Agility l. S: 10/31, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  226. Agility S Fin: 6/14, 30.61 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  227. Jumping II. S: 4/32, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  228. Jumping I. S: 4/32, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  229. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  230. Czech Imp Jump Small: 9/25, 22.77 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  231. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  232. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  233. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  234. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  235. Jumping SA neděle: 7/30, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  236. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  237. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  238. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  239. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  240. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  241. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  242. Jumping 2 Small: 11/24, 40.17 s, 7.17 tr. b., 4.18 m/s

  243. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  244. Czech Imp Jump Small: 10/31, 20.87 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  245. Jumping 1 Small: 4/30, 33.85 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  246. Jumping 2 Small: 12/31, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  247. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  248. Agility SA sobota: 12/35, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  249. Jumping SA neděle: 5/34, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  250. Jumping SA sobota: 15/35, 33.86 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  251. Velké finále SA neděle: 4/21, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  252. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  253. Zkoušky SA2 sobota: 4/15, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  254. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  255. Czech Imp Jump Small: 6/32, 20.08 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  256. Jumping 1 Small: 4/32, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  257. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  258. Brno - Cacovice - O Mistra Ostrova 2016, 28. 09. 2016

  259. Agility S: Diskvalifikován

  260. Jumping S: Diskvalifikován

  261. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  262. AGILITY: 1/22, 31.48 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  263. JUMPING: 2/22, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  264. SA2: Diskvalifikován

  265. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  266. Agility družstva: 26/60, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  267. Agility jednotlivci: 26/59, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  268. Jumping družstva: Diskvalifikován

  269. Jumping jednotlivci: 19/59, 30.07 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  270. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  271. Agility: 1/20, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  272. Jumping: Diskvalifikován

  273. Zkouška SA2: 1/10, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  274. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  275. 1. zkouška SA2: 1/13, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  276. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  277. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  278. QA5 Agility: Diskvalifikován

  279. QA6 Agility: Diskvalifikován

  280. QJ5 Jumping: 33/96, 38.63 s, 7.63 tr. b., 3.88 m/s

  281. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  282. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  283. Agility S: 4/21, 45.48 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  284. Jumping I. S: 1/21, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  285. Jumping ll. S: Diskvalifikován

  286. S Final: Diskvalifikován

  287. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  288. QA3 Agility: Diskvalifikován

  289. QA4 Agility: Diskvalifikován

  290. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  291. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  292. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  293. SA2 I.: Diskvalifikován

  294. SA2 II.: 1/16, 32.18 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  295. SA2 III.: 1/16, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  296. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  297. Agility II Small: 3/50, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  298. Agility I Small: Diskvalifikován

  299. Jumping III Small: 25/51, 33.13 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  300. Jumping II Small: 3/53, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  301. Jumping I Small: 2/52, 30.03 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  302. MR pudlů (small) - 2.kolo: 3/20, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  303. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  304. QA1 Agility: Diskvalifikován

  305. QA2 Agility: Diskvalifikován

  306. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  307. QJ2 Jumping: 14/109, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  308. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  309. AGILITY : Diskvalifikován

  310. JUMPING : Diskvalifikován

  311. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  312. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  313. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  314. Jumping 1 Small: 4/30, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  315. Jumping 2 Small: 2/30, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  316. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  317. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  318. Jumping SA neděle: 19/34, 32.79 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  319. Jumping SA sobota: 3/35, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  320. Velké finále SA neděle: 7/17, 31.79 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  321. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  322. Zkoušky SA2 sobota: 4/10, 43.05 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  323. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  324. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  325. Jumping 1 Small: 2/17, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  326. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  327. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  328. Jump III S: Diskvalifikován

  329. Jump II S: 8/19, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  330. Jump I S: 1/19, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  331. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  332. Czech Imp Jump Small: 3/31, 20.66 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  333. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  334. Jumping 2 Small: 4/33, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  335. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  336. Agility SA sobota: 12/30, 48.83 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  337. Jumping SA neděle: 2/28, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  338. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  339. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  340. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  341. Zkoušky SA2 sobota: 1/11, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  342. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  343. Czech Imp Jump Small: 2/37, 21.28 s, 1.28 tr. b., 4.61 m/s

  344. Jumping 1 Small: 4/37, 37.33 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  345. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  346. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  347. JUMPING: Diskvalifikován

  348. SA2: Diskvalifikován

  349. ŠTAFETA DVOJIC SMALL: 5/22, 0.0 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  350. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  351. Agility Open S: Diskvalifikován

  352. Jump Open S: 1/24, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  353. Zkouška I SA2: 2/10, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  354. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  355. Agility S: Diskvalifikován

  356. Jumping II. S: 17/21, 36.47 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  357. Jumping I. S: Diskvalifikován

  358. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  359. Agility II Open: Diskvalifikován

  360. Agility I Open: Diskvalifikován

  361. Jumping II Open: Diskvalifikován

  362. Jumping I Open: Diskvalifikován

  363. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  364. Agility Open II Small: Diskvalifikován

  365. Agility Open I Small: Diskvalifikován

  366. Jumping Open III Small: Diskvalifikován

  367. Jumping Open II Small: 2/57, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  368. Jumping Open I Small: 13/57, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  369. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  370. SMALL - Czech Imp Jump: 4/25, 19.72 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  371. SMALL - JUMPING 1: 5/25, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  372. SMALL - JUMPING 2: 2/25, 34.38 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  373. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  374. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  375. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  376. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  377. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  378. Agility SA sobota: 13/39, 43.38 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  379. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  380. Jumping SA sobota: 7/40, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  381. Velké finále SA neděle: 5/18, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  382. Zkoušky SA1 neděle: 2/5, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  383. Zkoušky SA1 sobota: 2/5, 26.99 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  384. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  385. SMALL - Czech Imp Jump: 9/24, 21.23 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  386. SMALL - JUMPING 1: 3/24, 31.9 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  387. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  388. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  389. SMALL - Czech Imp Jump: 2/32, 21.1 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  390. SMALL - JUMPING 1: 10/32, 29.81 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  391. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  392. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  393. Agility SA sobota: 5/53, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  394. Jumping SA sobota: 8/49, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  395. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  396. Zkoušky SA1 neděle: Diskvalifikován

  397. Zkoušky SA1 sobota: 1/9, 29.23 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  398. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  399. SMALL FINÁLE: 10/16, 24.12 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  400. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  401. SMALL - JUMPING 2: 4/32, 32.79 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  402. SMALL - JUMPING 3: Diskvalifikován

  403. Březník (u Náměště nad Oslavou) - Lamberk - dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  404. 1. SA1: 1/3, 26.68 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  405. 2. SA1: 1/3, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  406. Třešť - Memorial papillona Ričiho, 02. 08. 2014

  407. AGILITY: 18/25, 34.27 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  408. JUMPING: 2/25, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  409. Papillon jump: 4/26, 26.31 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  410. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  411. SO - Acana agility S: 12/31, 36.26 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  412. SO - Acana jumping S: Diskvalifikován

  413. SO - zkouška SA1 SA1: 1/12, 25.95 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  414. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  415. AGILITY: Diskvalifikován

  416. AGILITY: Diskvalifikován

  417. JUMPING: 1/22, 32.11 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  418. JUMPING: Diskvalifikován

  419. SA1: 2/4, 31.73 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  420. SA1: 3/6, 28.5 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  421. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  422. I. Agility: Diskvalifikován

  423. II. Agility: 6/48, 41.14 s, 10.14 tr. b., 4.42 m/s

  424. III. Agility: Diskvalifikován

  425. II. Jumping: Diskvalifikován

  426. I. Jumping: Diskvalifikován

  427. Třebíč - Calibra special + Moravský pohár kníračů III., 14. 06. 2014

  428. AGILITY: 7/25, 33.63 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  429. JUMPING: Diskvalifikován

  430. SA1: Diskvalifikován

  431. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  432. FINÁLE SMALL: 3/11, 16.5 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  433. JUMPING 1: Diskvalifikován

  434. JUMPING 2: 2/23, 26.17 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  435. SA1: 1/3, 30.84 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  436. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  437. JUMPING 1: Diskvalifikován

  438. JUMPING 2: Diskvalifikován

  439. SA1: 1/3, 25.66 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  440. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  441. FINÁLE SMALL: 3/12, 22.1 s, 0.1 tr. b., 0.54 m/s

  442. JUMPING 1: 5/34, 31.7 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  443. JUMPING 2: Diskvalifikován