Cz En

078213

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Slabová, Psí škola Superpes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Kalliope Daruspex Paleur, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  2. 1.běh bez zón: 8/40, 20.47 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  3. 1.běh se zónami: 3/41, 21.4 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  4. 2.běh bez zón: 2/39, 17.2 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  5. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  6. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  7. 1. Zkouška A3 S: 2/15, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  8. 2. Zkouška A3 S: 2/15, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  9. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  10. Zkouška1 SA3: 3/15, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  11. Zkouška2 SA3: 2/15, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  12. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  13. Zkouška SA3 1: Diskvalifikován

  14. Zkouška SA3 2: 2/6, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  15. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  16. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  17. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  18. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  19. 1.kvalifikace: 1/22, 30.61 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  20. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  21. 3.kvalifikace: 3/14, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  22. Východočeské finále: 2/11, 20.96 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  23. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  24. Agility Open: Diskvalifikován

  25. Agility Squads as Individual: 11/71, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  26. Jumping Open: 26/71, 35.34 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  27. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  28. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  29. Jelenův Jumping S: 1/12, 30.24 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  30. PhysioDOG Agility S: 5/11, 40.29 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  31. Zkouška SA3: 3/5, 43.74 s, 13.74 tr. b., 3.82 m/s

  32. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  33. 1. Zka - SA3: 2/13, 31.18 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  34. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  35. Jumping - Small: 5/25, 24.63 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  36. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  37. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  38. První zkouška SA3: 1/6, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  39. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  40. So-: 2/18, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  41. So-Agility: 5/38, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  42. So-Jumping: Diskvalifikován

  43. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  44. Finále small: 1/8, 24.61 s, 0.0 tr. b., 6.62 m/s

  45. Jumping II. small: 1/19, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  46. Jumping I. small: 1/19, 36.0 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  47. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  48. Druhá zkouška SA3: 2/6, 45.99 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  49. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  50. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  51. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška SA3: 1/6, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  53. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  54. Zkouska SA3 1: 2/6, 42.48 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  55. Zkouska SA3 2: 3/6, 44.17 s, 6.17 tr. b., 4.1 m/s

  56. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  57. Agility I: 11/81, 42.27 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  58. Agility II: 8/75, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  59. Jumping I: 16/81, 34.08 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  60. Jumping II: 15/79, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  61. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  62. SA3 I.: Diskvalifikován

  63. SA3 II.: 2/20, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  64. SA3 III.: 13/20, 43.25 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  65. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  66. Zkouška 3: Diskvalifikován

  67. Zkouška 4: 6/13, 50.43 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  68. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  69. Jumping S: 6/9, 43.55 s, 9.55 tr. b., 3.93 m/s

  70. Zkouška SA3: 2/6, 51.35 s, 9.35 tr. b., 3.66 m/s

  71. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  72. 1. Zka - SA3: 2/11, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  73. 2. Zka - SA3: 2/11, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  74. Jumping - Small: Diskvalifikován

  75. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  76. Agility II. S: Diskvalifikován

  77. Agility I. S: Diskvalifikován

  78. Jumping II. S: Diskvalifikován

  79. Jumping I. S: Diskvalifikován

  80. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  81. A3 zkouška SA3: 4/7, 48.59 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  82. Agility S S: Diskvalifikován

  83. Jumping S S: 3/19, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  84. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  85. 1.zkouška SA3: 5/12, 43.16 s, 6.16 tr. b., 4.17 m/s

  86. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  87. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  88. SA3-Zk1 SA3: 2/7, 42.24 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  89. SA3-Zk2 SA3: 3/7, 45.57 s, 6.57 tr. b., 3.95 m/s

  90. SA3-Zk3 SA3: Diskvalifikován

  91. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  92. I Agility Open: Diskvalifikován

  93. II Agility Open: 27/69, 43.46 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  94. II Jumping Open: Diskvalifikován

  95. I Jumping Open: Diskvalifikován

  96. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  97. Agility Open S: Diskvalifikován

  98. Jumping Open S: 1/22, 24.33 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  99. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  100. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  101. Jumping 1 Small: 4/28, 33.69 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  102. Jumping 2 Small: 7/28, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  103. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  104. SA3/1 SA3: Diskvalifikován

  105. SA3/2 SA3: 1/8, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  106. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  107. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  108. 2. Zka - SA3: 3/20, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  109. Jumping - Small: 1/36, 26.48 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  110. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  111. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  112. ZkA. ll. SA3: 1/14, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  113. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  114. 1.zkouška: 2/7, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  115. 2.zkouška: Diskvalifikován

  116. Jumping: 12/16, 33.21 s, 8.21 tr. b., 3.91 m/s

  117. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  118. Agility Individuals Small: Diskvalifikován

  119. Agility Pairs Small: Diskvalifikován

  120. Agility Teams Small: 14/45, 41.44 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  121. Jumping Individuals Small: 10/45, 34.15 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  122. Jumping Nations Small: 13/47, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  123. Jumping Pairs Small: 11/48, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  124. Jumping Teams Small: 9/45, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  125. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  126. QA4 agility: 9/56, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  127. QA5 agility: 8/55, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  128. QA6 agility: Diskvalifikován

  129. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  130. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  131. QJ6 jumping: 17/50, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  132. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  133. III. zkouška SA3: 3/6, 47.55 s, 5.55 tr. b., 3.97 m/s

  134. II. zkouška SA3: 2/6, 44.47 s, 0.47 tr. b., 3.96 m/s

  135. IV. zkouška SA3: 2/4, 42.45 s, 0.45 tr. b., 3.84 m/s

  136. I.zkouška SA3: 4/6, 46.19 s, 10.19 tr. b., 3.98 m/s

  137. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  138. Agility S: 2/27, 43.82 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  139. Fun Jumping S: Diskvalifikován

  140. Jumping S: Diskvalifikován

  141. Zkouška SA3: 3/14, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  142. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  143. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  144. 2. zkouška SA3: 5/10, 41.52 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  145. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  146. Czech Imp Jump Small: 8/25, 22.56 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  147. Jumping 1 Small: 11/25, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  148. Jumping 2 Small: 3/25, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  149. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  150. ZkA II. SA3: 2/9, 46.06 s, 6.06 tr. b., 3.93 m/s

  151. ZkA I. SA3: 1/9, 40.78 s, 0.78 tr. b., 3.95 m/s

  152. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  153. Agility: 7/41, 48.07 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  154. Jumping: Diskvalifikován

  155. Zka - SA3: 14/17, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  156. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  157. Czech Imp Jump Small: 7/24, 22.91 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  158. Jumping 1 Small: 5/24, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  159. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  160. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  161. Czech Imp Jump Small: 8/32, 20.52 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  162. Jumping 1 Small: 13/32, 31.91 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  163. Jumping 2 Small: 4/32, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  164. Sedlec u Mikulova - Mistrovství ČR v SuperG agility, 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  165. Agility Open: 1/14, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  166. Agility Super G Challenge: Diskvalifikován

  167. Agility Trial: 1/6, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  168. Jumping Open: 1/14, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  169. Jumping Super G Challenge: Diskvalifikován

  170. Jumping Trial: Diskvalifikován

  171. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  172. Agility S: Diskvalifikován

  173. Jumping S: 2/45, 30.05 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  174. Teriéři agility S: Diskvalifikován

  175. Teriéři jumping S: 1/33, 30.05 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  176. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  177. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  178. Běh dvojic Small: Diskvalifikován

  179. JUMPING Small: Diskvalifikován

  180. SA3: 4/9, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  181. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  182. Agility družstva: 31/60, 45.14 s, 7.14 tr. b., 3.81 m/s

  183. Agility jednotlivci: 25/59, 43.73 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  184. Jumping družstva: Diskvalifikován

  185. Jumping jednotlivci: 13/59, 29.63 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  186. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  187. 1. Zka: 6/17, 33.15 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  188. 2. Zka: 1/17, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  189. Jumping: 2/36, 27.86 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  190. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  191. QA5 Agility: 40/96, 53.68 s, 13.68 tr. b., 3.37 m/s

  192. QA6 Agility: Diskvalifikován

  193. QJ5 Jumping: 9/96, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  194. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  195. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  196. Agility So Small: 10/32, 39.83 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  197. Finale Ne Small: 1/14, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  198. Jumping Ne Small: 5/37, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  199. Jumping So Small: 4/31, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  200. SA3 Ne: 1/14, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  201. SA3 So: 2/16, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  202. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  203. Agility Open III Small: 2/25, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  204. Agility Open II Small: 2/24, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  205. Agility Open I Smal (i družstva): Diskvalifikován

  206. Finále Agility Small: Diskvalifikován

  207. Finále Jumping Small: Diskvalifikován

  208. Jumping Open III Small: 8/25, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  209. Jumping Open II Small: 10/23, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  210. Jumping Open I Small (i družstva): 2/23, 30.05 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  211. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  212. QA3 Agility: 47/100, 44.3 s, 11.3 tr. b., 3.88 m/s

  213. QA4 Agility: 14/104, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  214. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  215. QJ4 Jumping: 18/102, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  216. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  217. Běh dvojic: 1/19, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  218. JUMPING: 4/19, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  219. SA3: Diskvalifikován

  220. Skochovice - Zkoušky - květen 2016, 06. 05. 2016

  221. 1. zkouška SA3: 3/7, 44.16 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  222. 2. zkouška SA3: 1/7, 49.15 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  223. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  224. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  225. ZkA. I SA3: Diskvalifikován

  226. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  227. QA1 Agility: 57/113, 55.62 s, 20.62 tr. b., 3.6 m/s

  228. QA2 Agility: 28/110, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  229. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  230. QJ2 Jumping: 16/109, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  231. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  232. Zkouska SA2 1: 6/23, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  233. Zkouska SA2 2: 1/23, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  234. Zkouska SA2 3: 8/21, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  235. Zkouska SA2 4: 1/21, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  236. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  237. Agility Open S: Diskvalifikován

  238. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  239. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  240. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  241. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  242. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  243. ZkA II. SA2: 1/12, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  244. ZkA I. SA2: Diskvalifikován

  245. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  246. Agility - Ne: 14/35, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  247. Agility - So: 3/37, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  248. Jumping: Diskvalifikován

  249. Jumping - Ne: 5/35, 31.44 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  250. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  251. ZkA - So: Diskvalifikován

  252. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  253. 1. zkouška SA2: 2/6, 37.72 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  254. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  255. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  256. Czech Imp Jump Small: 6/30, 23.72 s, 0.72 tr. b., 4.22 m/s

  257. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  258. Jumping 2 Small: 4/30, 30.66 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  259. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  260. ZkA 1 So: 3/8, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  261. ZkA 2 So: 1/8, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  262. ZkA 3 So: Diskvalifikován

  263. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  264. Agility: Diskvalifikován

  265. Jumping: 1/36, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  266. ZkA: Diskvalifikován

  267. Řitka - Zkoušky - leden 2016, 08. 01. 2016

  268. 1. Zkouška SA2: 1/2, 29.0 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  269. 2. Zkouška SA2: 1/2, 36.94 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  270. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  271. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  272. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  273. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  274. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  275. Agility SuperG Basic Small: 1/7, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  276. Jumping SuperG Basic Small: Diskvalifikován

  277. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  278. Czech Imp Jump Small: 7/37, 23.05 s, 3.05 tr. b., 4.25 m/s

  279. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  280. Jumping 2 Small: 14/37, 46.06 s, 8.06 tr. b., 3.71 m/s

  281. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  282. Jumping S: Diskvalifikován

  283. Zkouška agility SA2: 6/14, 40.84 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  284. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  285. ZkA II. SA2: Diskvalifikován

  286. ZkA I. SA2: Diskvalifikován

  287. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  288. Jumping SA2: 1/17, 28.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  289. Zkouška A2 - 1 SA2: 1/17, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  290. Zkouška A2 - 2 SA2: 6/17, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  291. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  292. Horní Počernice, 1. běh: 2/17, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  293. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  294. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  295. Běšiny - 14. GRANT PRIX BOHEMIA 2015, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  296. GP - Agility Small: 10/22, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  297. GP - Jumping II Small: Diskvalifikován

  298. GP - Jumping I Small: Diskvalifikován

  299. Zkouška SA2: 1/3, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  300. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  301. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  302. Agility S: Diskvalifikován

  303. Jumping S: Diskvalifikován

  304. ZkA SA2: Diskvalifikován

  305. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  306. II. zkouška SA2: 3/13, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  307. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  308. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  309. 1. Zka: 2/7, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  310. 2. Zka: Diskvalifikován

  311. Jumping: Diskvalifikován

  312. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  313. (1) zkouška: Diskvalifikován

  314. (2) zkouška: Diskvalifikován

  315. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  316. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  317. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  318. Jumping SA sobota: 6/32, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  319. Velké finále SA neděle: 5/20, 46.66 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  320. Zkoušky SA1 neděle: 3/10, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  321. Zkoušky SA1 sobota: 1/10, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  322. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  323. Agility: 8/33, 45.02 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  324. Jumping - Ne: 18/41, 33.23 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  325. Jumping - So: Diskvalifikován

  326. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  327. ZkA - So: 5/10, 30.6 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  328. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  329. JUMPING: Diskvalifikován

  330. SA1: 1/8, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  331. ŒTAFETA SMALL: 13/28, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  332. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  333. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  334. SMALL - JUMPING 1: 11/32, 31.26 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  335. SMALL - JUMPING 2: 10/32, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  336. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  337. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  338. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  339. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  340. Zkoušky SA1 neděle: 2/9, 35.99 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  341. Zkoušky SA1 sobota: 2/9, 31.99 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  342. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  343. SMALL FINÁLE: Diskvalifikován

  344. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  345. SMALL - JUMPING 2: 6/32, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  346. SMALL - JUMPING 3: 6/32, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  347. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  348. SA1 I : 2/23, 27.31 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  349. SA1 II : 1/23, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  350. Chvalnov - Mistrovství ČR v SuperG agility, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  351. Agility: Diskvalifikován

  352. Agility Open: Diskvalifikován

  353. Agility SuperG basic: Diskvalifikován

  354. Jumping: 2/5, 25.16 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  355. Jumping Open: Diskvalifikován

  356. Jumping Super G basic: Diskvalifikován

  357. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  358. Agility Open: Diskvalifikován

  359. Ctvrte Agility: Diskvalifikován

  360. Druhe Agility: Diskvalifikován

  361. Jumping Open: Diskvalifikován

  362. Prvni Agility: Diskvalifikován

  363. Treti Agility: Diskvalifikován

  364. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  365. Agility: 1/19, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  366. Agility: 1/8, 27.0 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  367. Agility: Diskvalifikován

  368. Agility: Diskvalifikován

  369. Jumping: Diskvalifikován

  370. Jumping: Diskvalifikován

  371. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  372. II. Zka SA1: 1/6, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  373. I. Zka SA1: 1/6, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  374. Jumping - S: 10/31, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  375. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  376. (1) Kubíkův běh: 1/9, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  377. (2) Ferpíkův běh: 1/9, 25.37 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  378. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 28. 06. 2014

  379. SA1 - 1.: Diskvalifikován

  380. SA1 - 2.: Diskvalifikován

  381. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  382. AGILITY-S: Diskvalifikován

  383. JUMPING-S: 3/32, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  384. JUMPING-S: Diskvalifikován

  385. SA1: Diskvalifikován

  386. SA1: Diskvalifikován

  387. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  388. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  389. Agility 1: Diskvalifikován

  390. Agility 2: 19/33, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  391. Agility 3: Diskvalifikován

  392. Jumping 1: Diskvalifikován

  393. Jumping 2: Diskvalifikován

  394. Jumping 3: Diskvalifikován

  395. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  396. Agility - Ne: Diskvalifikován

  397. Agility - So: 8/29, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  398. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  399. Jumping - So: Diskvalifikován

  400. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  401. ZkA - So: 2/11, 27.25 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  402. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  403. Agility - II. kvalifikační běh: 9/23, 42.59 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  404. Jumping - III. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  405. Jumping - I. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  406. ZkA 1: Diskvalifikován

  407. ZkA 2: 1/6, 28.6 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  408. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2014, 08. 05. 2014

  409. Jumping: 22/39, 44.06 s, 15.06 tr. b., 2.95 m/s

  410. Zkoušky: Diskvalifikován

  411. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  412. Agility S: Diskvalifikován

  413. Jumping S: Diskvalifikován

  414. SA1: Diskvalifikován

  415. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  416. Agility: 14/26, 51.05 s, 7.05 tr. b., 3.53 m/s

  417. Jumping: Diskvalifikován

  418. ZkA: Diskvalifikován

  419. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  420. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  421. Jumping OPEN S: 5/32, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  422. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  423. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  424. Agility S: 3/24, 44.46 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  425. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  426. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  427. Heroutice, 1. běh: 7/12, 44.8 s, 15.0 tr. b., 3.19 m/s

  428. Heroutice, 2. běh: 5/12, 45.48 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  429. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  430. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  431. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  432. Jumping SA neděle: 5/45, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  433. Zkoušky SA1 neděle: Diskvalifikován

  434. Zkoušky SA1 sobota: 1/7, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  435. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2014, 17. 01. 2014

  436. 1. SA1: Diskvalifikován

  437. 2. SA1: Diskvalifikován