Cz En

080013

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Kochová, AgiLipy

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Keen ISDS CZ 323144, Border kolie

Výsledky

  1. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  2. Agility L: 18/28, 34.62 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  3. Jumping L: Diskvalifikován

  4. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  5. 1.zkouška: Diskvalifikován

  6. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  7. 1.zkouška: Diskvalifikován

  8. 2.zkouška: 2/10, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  9. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  10. 1.zkouška: Diskvalifikován

  11. 2.zkouška: 2/11, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  12. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  13. 1.zkouška: Diskvalifikován

  14. 2.zkouška: 1/5, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  15. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  16. Jumping I: 12/21, 32.38 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  17. Jumping II: 7/19, 36.92 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  18. Jumping light: 8/21, 26.46 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  19. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  20. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  21. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  22. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  23. Agility open: 3/25, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  24. Jumping light: 10/26, 26.06 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  25. Jumping open: Diskvalifikován

  26. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  27. II. zkouška: 1/4, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  28. I. zkouška: Diskvalifikován

  29. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  30. 1.kvalifikace: 6/38, 32.04 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  31. 2.kvalifikace: 15/38, 28.83 s, 5.0 tr. b., 6.49 m/s

  32. 3.kvalifikace: 8/36, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  33. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  34. Agility Individual: Diskvalifikován

  35. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  36. Jumping Individual: Diskvalifikován

  37. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  38. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  39. Agility 1: 7/16, 32.76 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  40. Finále: 1/10, 46.33 s, 10.33 tr. b., 4.32 m/s

  41. Jumping 1: 1/16, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  42. Jumping 2: 1/15, 27.16 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  43. Zkouška 1: Diskvalifikován

  44. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  45. Agility: 1/17, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  46. Jumping : 6/18, 32.16 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  47. Zkoušky: 1/6, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  48. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  49. Agility open: 1/9, 33.69 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  50. Jumping light: 1/15, 22.13 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  51. Jumping open: 2/15, 32.37 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  52. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  53. Agility L: 8/14, 39.91 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  54. Jumping L: 9/14, 30.01 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  55. Zkouška LA3 : Diskvalifikován

  56. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  57. 1. zkouška: Diskvalifikován

  58. 2. zkouška: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  60. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  61. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  62. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  63. Agility: 1/29, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  64. Jumping L3: 5/12, 33.93 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  65. Zkouška L3: 1/11, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  66. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  67. Agility LVT L: 3/22, 45.09 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  68. Jumping L: 2/23, 43.19 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  69. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  70. 1.zkouška: 2/13, 41.8 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  71. 2.zkouška: 3/13, 39.36 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  72. Jumping: Diskvalifikován

  73. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  74. Zkouška1 A3: Diskvalifikován

  75. Zkouška2 A3: Diskvalifikován

  76. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  77. 1.zkouška: 1/6, 34.77 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  78. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  79. I. agility L: Diskvalifikován

  80. II. agility L: Diskvalifikován

  81. II. jumping L: Diskvalifikován

  82. I. jumping L: 26/97, 34.57 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  83. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  84. III. jumping L: 2/30, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  85. II. jumping L: Diskvalifikován

  86. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  87. I. jumping L: Diskvalifikován

  88. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  89. II. zkouška: 3/6, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  90. I. zkouška: 3/6, 44.37 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  91. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  92. 1 zkouška A3: Diskvalifikován

  93. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  94. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  95. 7.studenecká: 3/8, 38.72 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  96. 8.studenecká: 2/8, 40.33 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  97. 9.studenecká: 2/8, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  98. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  99. 4.studenecká: 1/7, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  100. 5.studenecká: Diskvalifikován

  101. 6.studenecká: Diskvalifikován

  102. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  103. ZkA. LA3 I.: 3/8, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  104. ZkA. LA3 II.: 3/8, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  105. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  106. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  107. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  108. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  109. Jumping I: 12/21, 29.47 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  110. Jumping II: 8/21, 30.16 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  111. Jumping III: 1/21, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  112. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  113. III. zkouška LA3: 6/11, 33.33 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  114. II. zkouška LA3: 2/11, 37.61 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  115. I. zkouška LA3: 1/11, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  116. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  117. 1.studenecká: 1/8, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  118. 2.studenecká: 2/9, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  119. 3.studenecká: Diskvalifikován

  120. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  121. ZkA. LA3 I.: 7/16, 38.67 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  122. ZkA. LA3 II.: 1/16, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  123. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  124. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  125. 2. Zkouška LA3: 1/10, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  126. 3. Jumping LA3: Diskvalifikován

  127. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  128. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  129. ZkA. LA3 II.: 4/11, 42.88 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  130. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  131. II. zkouška: 2/6, 44.42 s, 11.42 tr. b., 4.05 m/s

  132. I. zkouška: Diskvalifikován

  133. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  134. Agility L: 4/24, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  135. Jumping L: Diskvalifikován

  136. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  137. 1.kvalifikace: 1/38, 28.35 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  138. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  139. Agility 1: Diskvalifikován

  140. Jumping 1: 7/22, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  141. Jumping 2: 1/24, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  142. Zkouška 1: Diskvalifikován

  143. Zkouška 2: 4/8, 39.87 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  144. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  145. Agility: Diskvalifikován

  146. Jumping: Diskvalifikován

  147. Zkouška: Diskvalifikován

  148. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  149. ZK1: 1/7, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  150. Zkouška2: 3/7, 42.98 s, 25.98 tr. b., 3.89 m/s

  151. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  152. Agility Open: 45/125, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  153. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  154. Jumping Open: 40/136, 41.25 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  155. Jumping Squads as Individual: 8/138, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  156. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  157. I. zkouška: Diskvalifikován

  158. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  159. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  160. PhysioDOG Agility L: 2/24, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  161. Zkouška LA3: 2/13, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  162. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  163. Agility open L: Diskvalifikován

  164. Jumping open L: 1/14, 27.97 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  165. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  166. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  167. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  168. 2. běh LA3: 1/9, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  169. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  170. 1.zkouška: 2/3, 34.13 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  171. 2.zkouška: 1/3, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  172. Jumping Standard: 3/13, 29.4 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  173. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  174. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  175. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  176. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  177. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  178. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  179. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  180. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  181. Ne-Agility: 9/34, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  182. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  183. So-: 7/16, 37.66 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  184. So-Agility: 2/33, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  185. So-Jumping: 2/35, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  186. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  187. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  188. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  189. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  190. QA1 agility: 21/123, 42.12 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  191. QA2 agility: Diskvalifikován

  192. QA3 agility: 67/120, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  193. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  194. QJ2 jumping: 27/122, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  195. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  196. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  197. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  198. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  199. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  200. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 22/110, 46.02 s, 20.02 tr. b., 4.56 m/s

  201. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 9/170, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  202. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  203. AGILITY L: 4/41, 39.96 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  204. JUMPING L: 1/41, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  205. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  206. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  207. 1. Zkouška LA3: 1/12, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  208. 2. Zkouška LA3: 1/12, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  209. Jumping open L: Diskvalifikován

  210. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  211. 1. zkouška A3 LA3: 2/12, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  212. 2. zkouška A3 LA3: 2/12, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  213. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  214. Agility I: 12/167, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  215. Agility II: 48/165, 37.77 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  216. Jumping I: Diskvalifikován

  217. Jumping II: 56/161, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  218. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  219. Agility open L: 2/36, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  220. Jumping open L: Diskvalifikován

  221. Zkouška LA3: 1/8, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  222. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  223. ZkA. II. LA3: 4/12, 44.39 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  224. ZkA. I. LA3: 2/13, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  225. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  226. 1. Zkouška LA3: 1/14, 48.1 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  227. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  228. 1. Zkouška LA3: 3/12, 39.66 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  229. 2. Zkouška LA3: 3/12, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  230. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  231. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  232. Jumping III L: 5/25, 23.31 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  233. Jumping II L: 1/27, 31.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  234. Jumping I L: Diskvalifikován

  235. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  236. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  237. Jumping 1: 5/39, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  238. Jumping 2: 7/39, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  239. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  240. Jumping L 1: 5/41, 27.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  241. Jumping L 2: 3/41, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  242. Jumping L 3: Diskvalifikován

  243. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  244. Agility L: Diskvalifikován

  245. Jumping L: 3/18, 27.6 s, 5.0 tr. b., 6.05 m/s

  246. Zkouška LA3: 1/7, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  247. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  248. 1.kvalifikace: 15/45, 27.59 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  249. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  250. 3.kvalifikace: 6/45, 24.66 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  251. Východočeské finále: 2/18, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  252. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  253. Agility L: 6/33, 30.9 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  254. Jumping L: 11/37, 27.5 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  255. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  256. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  257. Agility 1 L: Diskvalifikován

  258. Finále L: Diskvalifikován

  259. Jumping 1 L: 8/32, 30.97 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  260. Jumping 2 L: 1/26, 27.26 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  261. Zkouška 1 LA3: 5/12, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  262. Zkouška 2 LA3: 1/13, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  263. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  264. Agility L: 13/30, 41.93 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  265. Jumping L: Diskvalifikován

  266. ZKOUŠKY LA3: Diskvalifikován

  267. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  268. JUMPING 1 L: 3/24, 34.7 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  269. JUMPING 2 L: 1/24, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  270. Zkouška 2 LA3: 3/10, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  271. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  272. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  273. AGILITY: 6/23, 38.5 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  274. JUMPING LA3: 5/7, 29.4 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  275. LA3: Diskvalifikován

  276. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  277. 1.zkouška: 4/20, 37.88 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  278. 2.zkouška: Diskvalifikován

  279. Jumping Standard: Diskvalifikován

  280. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  281. Agility II. L: Diskvalifikován

  282. Agility I. L: 47/94, 46.38 s, 20.38 tr. b., 3.92 m/s

  283. Jumping II. L: 25/92, 40.6 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  284. Jumping I. L: Diskvalifikován

  285. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  286. 1.zkouška LA3: 2/11, 43.5 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  287. 2.zkouška LA3: 1/11, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  288. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  289. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  290. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  291. Ne-: Diskvalifikován

  292. Ne-Agility: Diskvalifikován

  293. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  294. So-Agility: 14/41, 38.05 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  295. So-Jumping: 1/41, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  296. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  297. QA1 agility: Diskvalifikován

  298. QA2 agility: Diskvalifikován

  299. QA3 agility: 8/125, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  300. QJ1 jumping: 77/126, 31.8 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  301. QJ2 jumping: 5/126, 39.57 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  302. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  303. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  304. Agility A2A3: 23/95, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  305. Agility Squads as individual: 9/157, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  306. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  307. Jumping Squads as Individual: 40/162, 33.33 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  308. Special Agility: Diskvalifikován

  309. Special Final: 4/28, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  310. Special Jumping: 7/153, 32.6 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  311. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  312. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  313. Agility L: 3/51, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  314. JUMPING L: Diskvalifikován

  315. Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  316. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  317. 1. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  318. 2. Zkouška A3 LA3: 4/11, 42.76 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  319. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  320. Jumpy I.běh L: 9/21, 31.56 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  321. Jumpy II.běh L: 9/21, 31.09 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  322. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  323. I Agility Open: 13/139, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  324. II Agility Open: 12/137, 38.43 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  325. II Jumping Open: Diskvalifikován

  326. I Jumping Open: Diskvalifikován

  327. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  328. Agility Open L: Diskvalifikován

  329. Jumping Open L: 2/34, 23.19 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  330. Zkoušky LA3: 4/14, 37.87 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  331. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  332. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  333. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  334. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  335. 1. zkouška LA3: 1/13, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  336. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  337. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  338. II. zkouška LA3: 2/11, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  339. I. zkouška LA3: 1/11, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  340. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  341. II. zkouška LA3: 2/14, 34.94 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  342. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  343. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  344. ZkA II. LA3: 1/21, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  345. ZkA I. LA3: 2/21, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  346. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  347. JUMPING 1 L: 19/43, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  348. JUMPING 2 L: 1/43, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  349. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  350. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  351. 1. jumping: 1/40, 25.95 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  352. 3.jumping: 3/40, 19.6 s, 0.0 tr. b., 6.94 m/s

  353. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  354. ACANA Finále L: Diskvalifikován

  355. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  356. Jumping 2 L: 2/35, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  357. Zkouška 2 LA3: 6/13, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  358. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  359. Agility L: 5/34, 32.97 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  360. Jumping L: 2/34, 29.46 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  361. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  362. 1. zkouška LA3: 3/12, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  363. 2. zkouška LA3: 4/12, 29.1 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  364. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  365. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  366. Agility NE L: 1/39, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  367. Agility So L: 2/43, 32.77 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  368. Finále L: Diskvalifikován

  369. Jumping NE L: 1/37, 27.99 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  370. Jumping So L: 1/37, 30.23 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  371. Zkouška So LA3: 3/14, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  372. Zkoušky NE LA3: Diskvalifikován

  373. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  374. 1.zkouška: Diskvalifikován

  375. 2.zkouška: 2/11, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  376. Jumping: 2/31, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  377. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  378. 1.zkouška: 5/15, 32.14 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  379. 2.zkouška: Diskvalifikován

  380. Jumping: 10/32, 27.9 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  381. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  382. Agility - Ne: Diskvalifikován

  383. Agility - So: 19/97, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  384. Jumping - Ne: 2/89, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  385. Jumping - So: 7/97, 29.83 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  386. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  387. Ne-: 2/10, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  388. Ne-Agility: Diskvalifikován

  389. Ne-Jumping: 9/34, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  390. So-: 1/12, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  391. So-Agility: 4/40, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  392. So-Jumping: Diskvalifikován

  393. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  394. QA4 agility: 6/99, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  395. QA5 agility: 53/97, 48.67 s, 19.67 tr. b., 3.84 m/s

  396. QA6 agility: 13/95, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  397. QJ4 jumping: 18/98, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  398. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  399. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  400. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  401. 2Q Agility: 5/157, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  402. 3Q Finále: 3/24, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  403. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 9/108, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  404. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 22/117, 33.26 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  405. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  406. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 10/121, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  407. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  408. LA3: Diskvalifikován

  409. LA3 II: 2/11, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  410. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  411. 1.vítězná: Diskvalifikován

  412. 2.vítězná: Diskvalifikován

  413. Jumping: 9/35, 28.49 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  414. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  415. Jumping_1: 10/39, 32.35 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  416. Jumping_2: Diskvalifikován

  417. Jumping_3: 1/39, 25.97 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  418. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  419. 1. zkouška A3 LA3: 1/15, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  420. 2. zkouška A3 LA3: 1/15, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  421. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  422. A2+A3 Jump II. L: 1/28, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  423. A2+A3 Jump I. L: 2/28, 27.44 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  424. Zkouška A3 LA3: 1/11, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  425. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  426. Agility 1: Diskvalifikován

  427. Agility 2: 45/128, 36.46 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  428. Jumping 1: 7/128, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  429. Jumping 2: 19/128, 33.62 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  430. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  431. Agility open L: 7/38, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  432. Jumping open L: 4/40, 29.05 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  433. Zkoušky LA3: 1/14, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  434. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  435. II.zkouška LA3: 1/11, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  436. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  437. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  438. 1. zkouška LA3: 5/14, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  439. 2. zkouška LA3: 2/14, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  440. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  441. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  442. I. zkouška LA3: 1/10, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  443. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  444. II. zkouška LA3: 1/11, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  445. I. zkouška LA3: 1/11, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  446. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  447. 15.prorubská: Diskvalifikován

  448. 16.prorubská: 4/13, 42.29 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  449. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  450. Druhá zkouška LA3: 1/15, 32.7 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  451. První zkouška LA3: 6/15, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  452. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  453. 13.prorubská: Diskvalifikován

  454. 14.prorubská: 1/10, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  455. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  456. 11.prorubská: 2/10, 30.0 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  457. 12.prorubská: 1/10, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  458. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  459. AGILITY: 1/42, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  460. JUMPING: Diskvalifikován

  461. LA3: 5/16, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  462. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  463. Zkoušky A3-1 LA3: Diskvalifikován

  464. Zkoušky A3-2 LA3: 1/8, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  465. Zkoušky A3-3 LA3: 2/8, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  466. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  467. Finále: Diskvalifikován

  468. Jumping (1): Diskvalifikován

  469. Jumping (2): 7/55, 31.27 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  470. Zkouška: Diskvalifikován

  471. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  472. Agility 1 L: Diskvalifikován

  473. Finálový běh L: 2/17, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  474. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  475. Jumping 2 L: 7/26, 32.85 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  476. Zkouška 1 LA3: 1/16, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  477. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  478. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  479. Agility L: Diskvalifikován

  480. Jumping L: Diskvalifikován

  481. Zkoušky LA3: 1/16, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  482. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  483. Agility L: Diskvalifikován

  484. Jumping L: Diskvalifikován

  485. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  486. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  487. Zk A II. LA3: Diskvalifikován

  488. Zk.A I. LA3: 1/15, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  489. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  490. 1.zkouška: Diskvalifikován

  491. 2.zkouška: Diskvalifikován

  492. Jumping Open: 1/25, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  493. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  494. 1.zkouška: Diskvalifikován

  495. 2.zkouška: Diskvalifikován

  496. Jumping Open: 2/35, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  497. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  498. Ne-: 2/15, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  499. Ne-Agility: Diskvalifikován

  500. Ne-Jumping: 13/49, 28.56 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  501. So-: Diskvalifikován

  502. So-Agility: 2/48, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  503. So-Jumping: 2/52, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  504. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  505. 2Q Agility: 45/139, 35.49 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  506. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  507. Družstva - Jumping: 5/139, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  508. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 4/100, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  509. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  510. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 43/103, 35.37 s, 15.37 tr. b., 4.52 m/s

  511. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  512. Jarní závody agility 2016: 3/48, 30.4 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  513. Jarní závody agility 2016: 14/48, 31.16 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  514. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  515. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  516. Agility Open L: 13/47, 40.14 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  517. Jumping Open L: Diskvalifikován

  518. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  519. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  520. Jumping 1 L: 4/20, 30.6 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  521. Jumping 2 L: 1/20, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  522. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  523. III. Jumping L: 1/36, 28.46 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  524. II. Jumping L: 6/37, 31.15 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  525. I. Jumping L: 1/37, 30.38 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  526. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  527. 10.prorubská: 2/10, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  528. 9.prorubská: Diskvalifikován

  529. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  530. Agility open L: 6/16, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  531. Jumping L: 6/16, 30.15 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  532. Zkouška LA3: 1/7, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  533. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  534. ZkA II. LA3: 1/18, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  535. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  536. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  537. 7.prorubská: 1/9, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  538. 8.prorubská: Diskvalifikován

  539. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  540. 5.prorubská: 2/8, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  541. 6.prorubská: 1/8, 35.87 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  542. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  543. 3.prorubská: Diskvalifikován

  544. 4.prorubská: Diskvalifikován

  545. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  546. 1.prorubská: 1/7, 45.75 s, 5.75 tr. b., 4.26 m/s

  547. 2.prorubská: 5/7, 46.55 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  548. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  549. Agility: Diskvalifikován

  550. Jumping: Diskvalifikován

  551. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  552. Agility sobota L: 4/30, 39.43 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  553. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  554. zkouška sobota LA3: Diskvalifikován

  555. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  556. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  557. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  558. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  559. AGILITY L: 1/36, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  560. JUMPING L: Diskvalifikován

  561. ZKOUŠKY LA3: Diskvalifikován

  562. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  563. Agility 1 L: 1/30, 29.38 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  564. Finálový běh L: Diskvalifikován

  565. Jumping 1 L: 2/30, 26.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  566. Jumping 2 L: 2/24, 25.22 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  567. Zkouška 1 LA3: 1/5, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  568. Zkouška 2 LA3: 1/6, 45.9 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  569. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  570. Agility L: 1/39, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  571. Jumping L: 8/41, 37.72 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  572. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  573. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  574. Agility squads: Diskvalifikován

  575. Jumping: Diskvalifikován

  576. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  577. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  578. NE - jumping L: Diskvalifikován

  579. NE - Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  580. SO - agility L: 2/36, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  581. SO - jumping L: 10/35, 27.55 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  582. SO - Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  583. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  584. II. zkouška LA3: 1/10, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  585. I. zkouška LA3: 2/10, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  586. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  587. Agility: Diskvalifikován

  588. Jumping: Diskvalifikován

  589. Zkouška: Diskvalifikován

  590. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  591. (1) zkouška: Diskvalifikován

  592. (2) zkouška: Diskvalifikován

  593. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  594. AGILITY: 9/41, 36.18 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  595. JUMPING: 10/40, 32.86 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  596. LA3: 5/13, 50.65 s, 21.65 tr. b., 3.95 m/s

  597. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  598. Ne-Agility: Diskvalifikován

  599. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  600. Ne-Jumping: 2/48, 28.76 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  601. Sobotní zkouška: 6/15, 36.36 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  602. So-Jumping: 1/53, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  603. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  604. Agility družstva: 29/133, 33.83 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  605. Jumping družstva: 73/133, 31.87 s, 20.0 tr. b., 5.05 m/s

  606. Mistrovství A2/A3 - Agility: 5/94, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  607. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  608. Speciální závod - Agility: 4/140, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  609. Speciální závod - Finále: 8/24, 32.69 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  610. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  611. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  612. Agility II Open: 13/162, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  613. Agility I Open: Diskvalifikován

  614. Jumping II Open: Diskvalifikován

  615. Jumping I Open: Diskvalifikován

  616. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  617. Agility L: 7/38, 36.92 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  618. Jumping L: 1/40, 27.55 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  619. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  620. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  621. Agility 1: 76/183, 40.35 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  622. Agility 2: 7/175, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  623. Jumping 1: Diskvalifikován

  624. Jumping 2: Diskvalifikován

  625. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  626. LA3 II LA3: Diskvalifikován

  627. LA3 I LA3: Diskvalifikován

  628. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  629. Agility: 1/41, 32.08 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  630. Jumping: 10/36, 31.57 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  631. Velikonoční: Diskvalifikován

  632. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  633. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  634. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  635. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  636. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  637. ZkA III. LA3: Diskvalifikován

  638. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  639. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  640. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  641. Agility: 7/49, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  642. Jumping: Diskvalifikován

  643. Zkouška LA3: 3/17, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  644. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  645. Agility: Diskvalifikován

  646. Jumping: 3/47, 26.96 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  647. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  648. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  649. ZkA NE II LA3 LA3: Diskvalifikován

  650. ZkA NE I LA3 LA3: Diskvalifikován

  651. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  652. (1) Bannyho zkouška: 1/10, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  653. (2) Cargova zkouška: Diskvalifikován

  654. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  655. Agility Individual: 10/55, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  656. Agility Squads: 29/55, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  657. Jumping Individual: Diskvalifikován

  658. Jumping Squads: Diskvalifikován

  659. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  660. Agility 1 L: 1/35, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  661. Finálový běh L: Diskvalifikován

  662. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  663. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  664. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  665. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  666. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  667. Agility neděle L: 1/22, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  668. Jumping neděle L: 1/22, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  669. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 06. 09. 2014

  670. LA3 - 1: Diskvalifikován

  671. LA3 - 2: 2/10, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  672. LA3 - 3: Diskvalifikován

  673. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  674. AGILITY L: Diskvalifikován

  675. JUMPING L: 3/39, 30.42 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  676. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  677. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  678. (1) Bertíkova zkouška: 2/10, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  679. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  680. (3) Audiho zkouška: 1/10, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  681. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  682. I. Agility: 2/17, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  683. II. Agility: Diskvalifikován

  684. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  685. Agility Open: 11/38, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  686. Ctvrte Agility: Diskvalifikován

  687. Druhe Agility: Diskvalifikován

  688. Jumping Open: 1/44, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  689. Prvni Agility: 2/20, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  690. Treti Agility: Diskvalifikován

  691. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  692. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  693. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  694. Zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  695. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  696. NE - Acana jumping L: 1/39, 28.6 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  697. NE - Holdye Memorial Agility L: 1/41, 29.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  698. NE - zkouška LA3 LA3: 4/9, 43.39 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  699. SO - Acana agility L: Diskvalifikován

  700. SO - Acana jumping L: Diskvalifikován

  701. SO - zkouška LA3 LA3: Diskvalifikován

  702. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  703. (1) Kubíkův běh: 2/19, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  704. (2) Ferpíkův běh: 3/19, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  705. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  706. Agility: 2/30, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  707. Jumping: 1/32, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  708. ZkA: Diskvalifikován

  709. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  710. Ne-Agility: 7/44, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  711. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  712. Ne-Zkouška: Diskvalifikován

  713. So-Agility: Diskvalifikován

  714. So-Jumping: Diskvalifikován

  715. So-Zkouška: Diskvalifikován

  716. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  717. Agility L: Diskvalifikován

  718. Jumping L: 6/23, 28.16 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  719. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  720. Zkouška I LA2: 2/10, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  721. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  722. Zbraslav u Brna - O liščí ohon a II. ročník Mistrovství republiky foxteriérů v agility, 01. 06. 2014

  723. II. LA2: 6/9, 36.33 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  724. I. LA2: Diskvalifikován

  725. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  726. I Agility: Diskvalifikován

  727. II Agility: Diskvalifikován

  728. III Agility: Diskvalifikován

  729. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  730. Agility - Ne: Diskvalifikován

  731. Agility - So: Diskvalifikován

  732. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  733. Jumping - So: Diskvalifikován

  734. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  735. ZkA - So: Diskvalifikován

  736. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  737. Agility: 1/19, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  738. Agility: 7/28, 36.88 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  739. Jumping: Diskvalifikován

  740. LA2: Diskvalifikován

  741. LA2: Diskvalifikován

  742. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  743. (Ne-1) Trixina zkouška: Diskvalifikován

  744. (Ne-2) Belíškova zkouška: Diskvalifikován

  745. (So-1) Apačova zkouška: Diskvalifikován

  746. (So-2) Cirdova zkouška: 3/21, 30.42 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  747. (So-3) Ulinčina zkouška: Diskvalifikován

  748. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  749. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  750. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: Diskvalifikován

  751. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 2/16, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  752. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  753. Agility Open L: 1/26, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  754. Jumping Open L: 6/27, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  755. Zkoušky Agility LA2: Diskvalifikován

  756. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  757. Agility: 8/44, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  758. Jumping: Diskvalifikován

  759. ZkA: 3/22, 39.53 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  760. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  761. Agility "zkoušky I.": 2/24, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  762. Agility "zkoušky II.": 5/24, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  763. Třebíč - Velikonoční beránek, 21. 04. 2014

  764. AGILITY: 7/42, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  765. LA2: Diskvalifikován

  766. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  767. II. LA2: Diskvalifikován

  768. I. LA2: 3/10, 39.1 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  769. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  770. II. LA2: Diskvalifikován

  771. I. LA2: Diskvalifikován

  772. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  773. Zkouška A2 - II LA2: 2/31, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  774. Zkouška A2 II LA2: 10/29, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  775. Zkouška A2 - I LA2: 9/31, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  776. Zkouška A2 I LA2: 2/29, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  777. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  778. agility ne L: 9/39, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  779. agility so L: 3/37, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  780. jumping ne L: Diskvalifikován

  781. jumping so L: Diskvalifikován

  782. zkouška A2 LA2: 10/17, 42.21 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  783. zkouška ne LA2: Diskvalifikován

  784. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  785. Heroutice, 1. běh: 6/29, 36.39 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  786. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  787. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  788. LA2: Diskvalifikován

  789. LA2 I.: Diskvalifikován

  790. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 2, 02. 03. 2014

  791. I. Agility - "Zkouška": 4/19, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  792. II. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  793. III. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  794. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 1, 01. 03. 2014

  795. I. Agility - "Zkouška": 2/16, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  796. II. Agility - "Zkouška": 4/16, 43.45 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  797. III. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  798. IV. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  799. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  800. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  801. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  802. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  803. Heroutice, 1. běh: 1/18, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  804. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  805. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  806. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  807. Zkouška 1 LA1: 2/12, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  808. Zkouška 2 LA1: 3/12, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  809. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  810. 1. Agility: 1/14, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  811. 2. Agility: 2/14, 34.65 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  812. 3. Agility: Diskvalifikován