Cz En

080013

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Kochová, AgiLipy

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Keen ISDS CZ 323144, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  2. Agility: 1/29, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  3. Jumping L3: 5/12, 33.93 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  4. Zkouška L3: 1/11, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  5. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  6. Agility LVT L: 3/22, 45.09 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  7. Jumping L: 2/23, 43.19 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  8. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  9. 1.zkouška: 2/13, 41.8 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  10. 2.zkouška: 3/13, 39.36 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  11. Jumping: Diskvalifikován

  12. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  13. Zkouška1 A3: Diskvalifikován

  14. Zkouška2 A3: Diskvalifikován

  15. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  16. 1.zkouška: 1/6, 34.77 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  17. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  18. I. agility L: Diskvalifikován

  19. II. agility L: Diskvalifikován

  20. II. jumping L: Diskvalifikován

  21. I. jumping L: 26/97, 34.57 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  22. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  23. III. jumping L: 2/30, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  24. II. jumping L: Diskvalifikován

  25. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. I. jumping L: Diskvalifikován

  27. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  28. II. zkouška: 3/6, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  29. I. zkouška: 3/6, 44.37 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  30. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  31. 1 zkouška A3: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  33. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  34. 7.studenecká: 3/8, 38.72 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  35. 8.studenecká: 2/8, 40.33 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  36. 9.studenecká: 2/8, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  37. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  38. 4.studenecká: 1/7, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  39. 5.studenecká: Diskvalifikován

  40. 6.studenecká: Diskvalifikován

  41. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  42. ZkA. LA3 I.: 3/8, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  43. ZkA. LA3 II.: 3/8, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  44. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  45. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  46. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  47. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  48. Jumping I: 12/21, 29.47 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  49. Jumping II: 8/21, 30.16 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  50. Jumping III: 1/21, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  51. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  52. III. zkouška LA3: 6/11, 33.33 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  53. II. zkouška LA3: 2/11, 37.61 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  54. I. zkouška LA3: 1/11, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  55. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  56. 1.studenecká: 1/8, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  57. 2.studenecká: 2/9, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  58. 3.studenecká: Diskvalifikován

  59. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  60. ZkA. LA3 I.: 7/16, 38.67 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  61. ZkA. LA3 II.: 1/16, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  62. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  63. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška LA3: 1/10, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  65. 3. Jumping LA3: Diskvalifikován

  66. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  67. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  68. ZkA. LA3 II.: 4/11, 42.88 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  69. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  70. II. zkouška: 2/6, 44.42 s, 11.42 tr. b., 4.05 m/s

  71. I. zkouška: Diskvalifikován

  72. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  73. Agility L: 4/24, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  74. Jumping L: Diskvalifikován

  75. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  76. 1.kvalifikace: 1/38, 28.35 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  77. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  78. Agility 1: Diskvalifikován

  79. Jumping 1: 7/22, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  80. Jumping 2: 1/24, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  81. Zkouška 1: Diskvalifikován

  82. Zkouška 2: 4/8, 39.87 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  83. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  84. Agility: Diskvalifikován

  85. Jumping: Diskvalifikován

  86. Zkouška: Diskvalifikován

  87. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  88. ZK1: 1/7, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  89. Zkouška2: 3/7, 42.98 s, 25.98 tr. b., 3.89 m/s

  90. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  91. Agility Open: 45/125, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  92. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  93. Jumping Open: 40/136, 41.25 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  94. Jumping Squads as Individual: 8/138, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  95. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  96. I. zkouška: Diskvalifikován

  97. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  98. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  99. PhysioDOG Agility L: 2/24, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  100. Zkouška LA3: 2/13, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  101. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  102. Agility open L: Diskvalifikován

  103. Jumping open L: 1/14, 27.97 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  104. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  105. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  106. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  107. 2. běh LA3: 1/9, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  108. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  109. 1.zkouška: 2/3, 34.13 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  110. 2.zkouška: 1/3, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  111. Jumping Standard: 3/13, 29.4 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  112. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  113. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  114. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  115. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  116. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  117. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  118. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  119. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  120. Ne-Agility: 9/34, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  121. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  122. So-: 7/16, 37.66 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  123. So-Agility: 2/33, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  124. So-Jumping: 2/35, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  125. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  126. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  127. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  128. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  129. QA1 agility: 21/123, 42.12 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  130. QA2 agility: Diskvalifikován

  131. QA3 agility: 67/120, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  132. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  133. QJ2 jumping: 27/122, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  134. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  135. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  136. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  137. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  138. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  139. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 22/110, 46.02 s, 20.02 tr. b., 4.56 m/s

  140. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 9/170, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  141. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  142. AGILITY L: 4/41, 39.96 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  143. JUMPING L: 1/41, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  144. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  145. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  146. 1. Zkouška LA3: 1/12, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  147. 2. Zkouška LA3: 1/12, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  148. Jumping open L: Diskvalifikován

  149. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  150. 1. zkouška A3 LA3: 2/12, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  151. 2. zkouška A3 LA3: 2/12, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  152. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  153. Agility I: 12/167, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  154. Agility II: 48/165, 37.77 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  155. Jumping I: Diskvalifikován

  156. Jumping II: 56/161, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  157. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  158. Agility open L: 2/36, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  159. Jumping open L: Diskvalifikován

  160. Zkouška LA3: 1/8, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  161. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  162. ZkA. II. LA3: 4/12, 44.39 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  163. ZkA. I. LA3: 2/13, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  164. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  165. 1. Zkouška LA3: 1/14, 48.1 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  166. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  167. 1. Zkouška LA3: 3/12, 39.66 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  168. 2. Zkouška LA3: 3/12, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  169. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  170. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  171. Jumping III L: 5/25, 23.31 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  172. Jumping II L: 1/27, 31.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  173. Jumping I L: Diskvalifikován

  174. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  175. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  176. Jumping 1: 5/39, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  177. Jumping 2: 7/39, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  178. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  179. Jumping L 1: 5/41, 27.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  180. Jumping L 2: 3/41, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  181. Jumping L 3: Diskvalifikován

  182. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  183. Agility L: Diskvalifikován

  184. Jumping L: 3/18, 27.6 s, 5.0 tr. b., 6.05 m/s

  185. Zkouška LA3: 1/7, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  186. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  187. 1.kvalifikace: 15/45, 27.59 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  188. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  189. 3.kvalifikace: 6/45, 24.66 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  190. Východočeské finále: 2/18, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  191. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  192. Agility L: 6/33, 30.9 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  193. Jumping L: 11/37, 27.5 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  194. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  195. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  196. Agility 1 L: Diskvalifikován

  197. Finále L: Diskvalifikován

  198. Jumping 1 L: 8/32, 30.97 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  199. Jumping 2 L: 1/26, 27.26 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  200. Zkouška 1 LA3: 5/12, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  201. Zkouška 2 LA3: 1/13, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  202. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  203. Agility L: 13/30, 41.93 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  204. Jumping L: Diskvalifikován

  205. ZKOUŠKY LA3: Diskvalifikován

  206. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  207. JUMPING 1 L: 3/24, 34.7 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  208. JUMPING 2 L: 1/24, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  209. Zkouška 2 LA3: 3/10, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  210. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  211. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  212. AGILITY: 6/23, 38.5 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  213. JUMPING LA3: 5/7, 29.4 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  214. LA3: Diskvalifikován

  215. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  216. 1.zkouška: 4/20, 37.88 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  217. 2.zkouška: Diskvalifikován

  218. Jumping Standard: Diskvalifikován

  219. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  220. Agility II. L: Diskvalifikován

  221. Agility I. L: 47/94, 46.38 s, 20.38 tr. b., 3.92 m/s

  222. Jumping II. L: 25/92, 40.6 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  223. Jumping I. L: Diskvalifikován

  224. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  225. 1.zkouška LA3: 2/11, 43.5 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  226. 2.zkouška LA3: 1/11, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  227. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  228. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  229. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  230. Ne-: Diskvalifikován

  231. Ne-Agility: Diskvalifikován

  232. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  233. So-Agility: 14/41, 38.05 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  234. So-Jumping: 1/41, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  235. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  236. QA1 agility: Diskvalifikován

  237. QA2 agility: Diskvalifikován

  238. QA3 agility: 8/125, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  239. QJ1 jumping: 77/126, 31.8 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  240. QJ2 jumping: 5/126, 39.57 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  241. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  242. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  243. Agility A2A3: 23/95, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  244. Agility Squads as individual: 9/157, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  245. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  246. Jumping Squads as Individual: 40/162, 33.33 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  247. Special Agility: Diskvalifikován

  248. Special Final: 4/28, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  249. Special Jumping: 7/153, 32.6 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  250. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  251. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  252. Agility L: 3/51, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  253. JUMPING L: Diskvalifikován

  254. Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  255. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  256. 1. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  257. 2. Zkouška A3 LA3: 4/11, 42.76 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  258. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  259. Jumpy I.běh L: 9/21, 31.56 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  260. Jumpy II.běh L: 9/21, 31.09 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  261. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  262. I Agility Open: 13/139, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  263. II Agility Open: 12/137, 38.43 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  264. II Jumping Open: Diskvalifikován

  265. I Jumping Open: Diskvalifikován

  266. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  267. Agility Open L: Diskvalifikován

  268. Jumping Open L: 2/34, 23.19 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  269. Zkoušky LA3: 4/14, 37.87 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  270. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  271. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  272. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  273. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  274. 1. zkouška LA3: 1/13, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  275. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  276. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  277. II. zkouška LA3: 2/11, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  278. I. zkouška LA3: 1/11, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  279. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  280. II. zkouška LA3: 2/14, 34.94 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  281. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  282. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  283. ZkA II. LA3: 1/21, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  284. ZkA I. LA3: 2/21, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  285. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  286. JUMPING 1 L: 19/43, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  287. JUMPING 2 L: 1/43, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  288. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  289. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  290. 1. jumping: 1/40, 25.95 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  291. 3.jumping: 3/40, 19.6 s, 0.0 tr. b., 6.94 m/s

  292. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  293. ACANA Finále L: Diskvalifikován

  294. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  295. Jumping 2 L: 2/35, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  296. Zkouška 2 LA3: 6/13, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  297. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  298. Agility L: 5/34, 32.97 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  299. Jumping L: 2/34, 29.46 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  300. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  301. 1. zkouška LA3: 3/12, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  302. 2. zkouška LA3: 4/12, 29.1 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  303. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  304. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  305. Agility NE L: 1/39, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  306. Agility So L: 2/43, 32.77 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  307. Finále L: Diskvalifikován

  308. Jumping NE L: 1/37, 27.99 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  309. Jumping So L: 1/37, 30.23 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  310. Zkouška So LA3: 3/14, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  311. Zkoušky NE LA3: Diskvalifikován

  312. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  313. 1.zkouška: Diskvalifikován

  314. 2.zkouška: 2/11, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  315. Jumping: 2/31, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  316. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  317. 1.zkouška: 5/15, 32.14 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  318. 2.zkouška: Diskvalifikován

  319. Jumping: 10/32, 27.9 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  320. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  321. Agility - Ne: Diskvalifikován

  322. Agility - So: 19/97, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  323. Jumping - Ne: 2/89, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  324. Jumping - So: 7/97, 29.83 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  325. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  326. Ne-: 2/10, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  327. Ne-Agility: Diskvalifikován

  328. Ne-Jumping: 9/34, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  329. So-: 1/12, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  330. So-Agility: 4/40, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  331. So-Jumping: Diskvalifikován

  332. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  333. QA4 agility: 6/99, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  334. QA5 agility: 53/97, 48.67 s, 19.67 tr. b., 3.84 m/s

  335. QA6 agility: 13/95, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  336. QJ4 jumping: 18/98, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  337. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  338. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  339. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  340. 2Q Agility: 5/157, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  341. 3Q Finále: 3/24, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  342. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 9/108, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  343. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 22/117, 33.26 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  344. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  345. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 10/121, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  346. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  347. LA3: Diskvalifikován

  348. LA3 II: 2/11, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  349. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  350. 1.vítězná: Diskvalifikován

  351. 2.vítězná: Diskvalifikován

  352. Jumping: 9/35, 28.49 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  353. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  354. Jumping_1: 10/39, 32.35 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  355. Jumping_2: Diskvalifikován

  356. Jumping_3: 1/39, 25.97 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  357. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  358. 1. zkouška A3 LA3: 1/15, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  359. 2. zkouška A3 LA3: 1/15, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  360. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  361. A2+A3 Jump II. L: 1/28, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  362. A2+A3 Jump I. L: 2/28, 27.44 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  363. Zkouška A3 LA3: 1/11, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  364. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  365. Agility 1: Diskvalifikován

  366. Agility 2: 45/128, 36.46 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  367. Jumping 1: 7/128, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  368. Jumping 2: 19/128, 33.62 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  369. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  370. Agility open L: 7/38, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  371. Jumping open L: 4/40, 29.05 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  372. Zkoušky LA3: 1/14, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  373. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  374. II.zkouška LA3: 1/11, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  375. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  376. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  377. 1. zkouška LA3: 5/14, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  378. 2. zkouška LA3: 2/14, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  379. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  380. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  381. I. zkouška LA3: 1/10, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  382. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  383. II. zkouška LA3: 1/11, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  384. I. zkouška LA3: 1/11, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  385. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  386. 15.prorubská: Diskvalifikován

  387. 16.prorubská: 4/13, 42.29 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  388. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  389. Druhá zkouška LA3: 1/15, 32.7 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  390. První zkouška LA3: 6/15, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  391. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  392. 13.prorubská: Diskvalifikován

  393. 14.prorubská: 1/10, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  394. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  395. 11.prorubská: 2/10, 30.0 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  396. 12.prorubská: 1/10, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  397. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  398. AGILITY: 1/42, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  399. JUMPING: Diskvalifikován

  400. LA3: 5/16, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  401. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  402. Zkoušky A3-1 LA3: Diskvalifikován

  403. Zkoušky A3-2 LA3: 1/8, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  404. Zkoušky A3-3 LA3: 2/8, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  405. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  406. Finále: Diskvalifikován

  407. Jumping (1): Diskvalifikován

  408. Jumping (2): 7/55, 31.27 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  409. Zkouška: Diskvalifikován

  410. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  411. Agility 1 L: Diskvalifikován

  412. Finálový běh L: 2/17, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  413. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  414. Jumping 2 L: 7/26, 32.85 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  415. Zkouška 1 LA3: 1/16, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  416. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  417. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  418. Agility L: Diskvalifikován

  419. Jumping L: Diskvalifikován

  420. Zkoušky LA3: 1/16, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  421. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  422. Agility L: Diskvalifikován

  423. Jumping L: Diskvalifikován

  424. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  425. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  426. Zk A II. LA3: Diskvalifikován

  427. Zk.A I. LA3: 1/15, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  428. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  429. 1.zkouška: Diskvalifikován

  430. 2.zkouška: Diskvalifikován

  431. Jumping Open: 1/25, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  432. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  433. 1.zkouška: Diskvalifikován

  434. 2.zkouška: Diskvalifikován

  435. Jumping Open: 2/35, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  436. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  437. Ne-: 2/15, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  438. Ne-Agility: Diskvalifikován

  439. Ne-Jumping: 13/49, 28.56 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  440. So-: Diskvalifikován

  441. So-Agility: 2/48, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  442. So-Jumping: 2/52, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  443. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  444. 2Q Agility: 45/139, 35.49 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  445. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  446. Družstva - Jumping: 5/139, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  447. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 4/100, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  448. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  449. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 43/103, 35.37 s, 15.37 tr. b., 4.52 m/s

  450. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  451. Jarní závody agility 2016: 3/48, 30.4 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  452. Jarní závody agility 2016: 14/48, 31.16 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  453. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  454. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  455. Agility Open L: 13/47, 40.14 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  456. Jumping Open L: Diskvalifikován

  457. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  458. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  459. Jumping 1 L: 4/20, 30.6 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  460. Jumping 2 L: 1/20, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  461. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  462. III. Jumping L: 1/36, 28.46 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  463. II. Jumping L: 6/37, 31.15 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  464. I. Jumping L: 1/37, 30.38 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  465. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  466. 10.prorubská: 2/10, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  467. 9.prorubská: Diskvalifikován

  468. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  469. Agility open L: 6/16, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  470. Jumping L: 6/16, 30.15 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  471. Zkouška LA3: 1/7, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  472. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  473. ZkA II. LA3: 1/18, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  474. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  475. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  476. 7.prorubská: 1/9, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  477. 8.prorubská: Diskvalifikován

  478. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  479. 5.prorubská: 2/8, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  480. 6.prorubská: 1/8, 35.87 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  481. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  482. 3.prorubská: Diskvalifikován

  483. 4.prorubská: Diskvalifikován

  484. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  485. 1.prorubská: 1/7, 45.75 s, 5.75 tr. b., 4.26 m/s

  486. 2.prorubská: 5/7, 46.55 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  487. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  488. Agility: Diskvalifikován

  489. Jumping: Diskvalifikován

  490. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  491. Agility sobota L: 4/30, 39.43 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  492. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  493. zkouška sobota LA3: Diskvalifikován

  494. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  495. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  496. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  497. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  498. AGILITY L: 1/36, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  499. JUMPING L: Diskvalifikován

  500. ZKOUŠKY LA3: Diskvalifikován

  501. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  502. Agility 1 L: 1/30, 29.38 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  503. Finálový běh L: Diskvalifikován

  504. Jumping 1 L: 2/30, 26.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  505. Jumping 2 L: 2/24, 25.22 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  506. Zkouška 1 LA3: 1/5, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  507. Zkouška 2 LA3: 1/6, 45.9 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  508. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  509. Agility L: 1/39, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  510. Jumping L: 8/41, 37.72 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  511. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  512. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  513. Agility squads: Diskvalifikován

  514. Jumping: Diskvalifikován

  515. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  516. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  517. NE - jumping L: Diskvalifikován

  518. NE - Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  519. SO - agility L: 2/36, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  520. SO - jumping L: 10/35, 27.55 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  521. SO - Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  522. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  523. II. zkouška LA3: 1/10, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  524. I. zkouška LA3: 2/10, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  525. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  526. Agility: Diskvalifikován

  527. Jumping: Diskvalifikován

  528. Zkouška: Diskvalifikován

  529. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  530. (1) zkouška: Diskvalifikován

  531. (2) zkouška: Diskvalifikován

  532. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  533. AGILITY: 9/41, 36.18 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  534. JUMPING: 10/40, 32.86 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  535. LA3: 5/13, 50.65 s, 21.65 tr. b., 3.95 m/s

  536. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  537. Ne-Agility: Diskvalifikován

  538. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  539. Ne-Jumping: 2/48, 28.76 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  540. Sobotní zkouška: 6/15, 36.36 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  541. So-Jumping: 1/53, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  542. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  543. Agility družstva: 29/133, 33.83 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  544. Jumping družstva: 73/133, 31.87 s, 20.0 tr. b., 5.05 m/s

  545. Mistrovství A2/A3 - Agility: 5/94, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  546. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  547. Speciální závod - Agility: 4/140, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  548. Speciální závod - Finále: 8/24, 32.69 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  549. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  550. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  551. Agility II Open: 13/162, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  552. Agility I Open: Diskvalifikován

  553. Jumping II Open: Diskvalifikován

  554. Jumping I Open: Diskvalifikován

  555. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  556. Agility L: 7/38, 36.92 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  557. Jumping L: 1/40, 27.55 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  558. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  559. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  560. Agility 1: 76/183, 40.35 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  561. Agility 2: 7/175, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  562. Jumping 1: Diskvalifikován

  563. Jumping 2: Diskvalifikován

  564. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  565. LA3 II LA3: Diskvalifikován

  566. LA3 I LA3: Diskvalifikován

  567. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  568. Agility: 1/41, 32.08 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  569. Jumping: 10/36, 31.57 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  570. Velikonoční: Diskvalifikován

  571. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  572. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  573. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  574. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  575. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  576. ZkA III. LA3: Diskvalifikován

  577. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  578. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  579. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  580. Agility: 7/49, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  581. Jumping: Diskvalifikován

  582. Zkouška LA3: 3/17, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  583. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  584. Agility: Diskvalifikován

  585. Jumping: 3/47, 26.96 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  586. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  587. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  588. ZkA NE II LA3 LA3: Diskvalifikován

  589. ZkA NE I LA3 LA3: Diskvalifikován

  590. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  591. (1) Bannyho zkouška: 1/10, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  592. (2) Cargova zkouška: Diskvalifikován

  593. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  594. Agility Individual: 10/55, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  595. Agility Squads: 29/55, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  596. Jumping Individual: Diskvalifikován

  597. Jumping Squads: Diskvalifikován

  598. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  599. Agility 1 L: 1/35, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  600. Finálový běh L: Diskvalifikován

  601. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  602. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  603. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  604. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  605. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  606. Agility neděle L: 1/22, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  607. Jumping neděle L: 1/22, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  608. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 06. 09. 2014

  609. LA3 - 1: Diskvalifikován

  610. LA3 - 2: 2/10, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  611. LA3 - 3: Diskvalifikován

  612. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  613. AGILITY L: Diskvalifikován

  614. JUMPING L: 3/39, 30.42 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  615. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  616. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  617. (1) Bertíkova zkouška: 2/10, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  618. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  619. (3) Audiho zkouška: 1/10, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  620. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  621. I. Agility: 2/17, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  622. II. Agility: Diskvalifikován

  623. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  624. Agility Open: 11/38, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  625. Ctvrte Agility: Diskvalifikován

  626. Druhe Agility: Diskvalifikován

  627. Jumping Open: 1/44, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  628. Prvni Agility: 2/20, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  629. Treti Agility: Diskvalifikován

  630. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  631. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  632. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  633. Zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  634. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  635. NE - Acana jumping L: 1/39, 28.6 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  636. NE - Holdye Memorial Agility L: 1/41, 29.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  637. NE - zkouška LA3 LA3: 4/9, 43.39 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  638. SO - Acana agility L: Diskvalifikován

  639. SO - Acana jumping L: Diskvalifikován

  640. SO - zkouška LA3 LA3: Diskvalifikován

  641. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  642. (1) Kubíkův běh: 2/19, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  643. (2) Ferpíkův běh: 3/19, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  644. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  645. Agility: 2/30, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  646. Jumping: 1/32, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  647. ZkA: Diskvalifikován

  648. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  649. Ne-Agility: 7/44, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  650. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  651. Ne-Zkouška: Diskvalifikován

  652. So-Agility: Diskvalifikován

  653. So-Jumping: Diskvalifikován

  654. So-Zkouška: Diskvalifikován

  655. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  656. Agility L: Diskvalifikován

  657. Jumping L: 6/23, 28.16 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  658. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  659. Zkouška I LA2: 2/10, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  660. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  661. Zbraslav u Brna - O liščí ohon a II. ročník Mistrovství republiky foxteriérů v agility, 01. 06. 2014

  662. II. LA2: 6/9, 36.33 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  663. I. LA2: Diskvalifikován

  664. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  665. I Agility: Diskvalifikován

  666. II Agility: Diskvalifikován

  667. III Agility: Diskvalifikován

  668. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  669. Agility - Ne: Diskvalifikován

  670. Agility - So: Diskvalifikován

  671. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  672. Jumping - So: Diskvalifikován

  673. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  674. ZkA - So: Diskvalifikován

  675. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  676. Agility: 1/19, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  677. Agility: 7/28, 36.88 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  678. Jumping: Diskvalifikován

  679. LA2: Diskvalifikován

  680. LA2: Diskvalifikován

  681. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  682. (Ne-1) Trixina zkouška: Diskvalifikován

  683. (Ne-2) Belíškova zkouška: Diskvalifikován

  684. (So-1) Apačova zkouška: Diskvalifikován

  685. (So-2) Cirdova zkouška: 3/21, 30.42 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  686. (So-3) Ulinčina zkouška: Diskvalifikován

  687. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  688. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  689. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: Diskvalifikován

  690. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 2/16, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  691. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  692. Agility Open L: 1/26, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  693. Jumping Open L: 6/27, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  694. Zkoušky Agility LA2: Diskvalifikován

  695. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  696. Agility: 8/44, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  697. Jumping: Diskvalifikován

  698. ZkA: 3/22, 39.53 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  699. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  700. Agility "zkoušky I.": 2/24, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  701. Agility "zkoušky II.": 5/24, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  702. Třebíč - Velikonoční beránek, 21. 04. 2014

  703. AGILITY: 7/42, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  704. LA2: Diskvalifikován

  705. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  706. II. LA2: Diskvalifikován

  707. I. LA2: 3/10, 39.1 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  708. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  709. II. LA2: Diskvalifikován

  710. I. LA2: Diskvalifikován

  711. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  712. Zkouška A2 - II LA2: 2/31, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  713. Zkouška A2 II LA2: 10/29, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  714. Zkouška A2 - I LA2: 9/31, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  715. Zkouška A2 I LA2: 2/29, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  716. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  717. agility ne L: 9/39, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  718. agility so L: 3/37, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  719. jumping ne L: Diskvalifikován

  720. jumping so L: Diskvalifikován

  721. zkouška A2 LA2: 10/17, 42.21 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  722. zkouška ne LA2: Diskvalifikován

  723. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  724. Heroutice, 1. běh: 6/29, 36.39 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  725. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  726. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  727. LA2: Diskvalifikován

  728. LA2 I.: Diskvalifikován

  729. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 2, 02. 03. 2014

  730. I. Agility - "Zkouška": 4/19, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  731. II. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  732. III. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  733. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 1, 01. 03. 2014

  734. I. Agility - "Zkouška": 2/16, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  735. II. Agility - "Zkouška": 4/16, 43.45 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  736. III. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  737. IV. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  738. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  739. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  740. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  741. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  742. Heroutice, 1. běh: 1/18, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  743. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  744. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  745. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  746. Zkouška 1 LA1: 2/12, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  747. Zkouška 2 LA1: 3/12, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  748. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  749. 1. Agility: 1/14, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  750. 2. Agility: 2/14, 34.65 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  751. 3. Agility: Diskvalifikován