Cz En

081813

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Zachová, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Mia Amber, Kříženec

Výsledky

  1. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  2. Czech Imp Jump Medium: 11/19, 28.06 s, 2.06 tr. b., 3.92 m/s

  3. Jumping 1 - Medium: 6/21, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  4. Jumping 2 - Medium: 11/19, 46.17 s, 6.17 tr. b., 3.73 m/s

  5. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  6. Agility M: 7/17, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  7. Jumping M: 6/17, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  8. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  9. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  10. I. agility M: Diskvalifikován

  11. II. agility M: Diskvalifikován

  12. II. jumping M: 32/64, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  13. I. jumping M: 36/67, 47.62 s, 6.62 tr. b., 3.97 m/s

  14. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  15. Jumping : 3/14, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  16. Zkouška I.: 2/6, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  17. Zkouška II.: 2/6, 43.06 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  18. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  19. Agility družstva M: 4/9, 43.52 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  20. Agility jednotlivci M: 5/11, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  21. Jumping družstva M: Diskvalifikován

  22. Jumping jednotlivci M: 3/11, 31.46 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  23. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  24. Agility Open: 15/65, 45.09 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  25. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  26. Jumping Open: 24/69, 38.74 s, 1.74 tr. b., 4.28 m/s

  27. Jumping Squads as Individual: 10/69, 46.06 s, 0.06 tr. b., 4.52 m/s

  28. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  29. Ne. - Agility II. M: 13/52, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  30. Ne. - Jumping II. M: 22/52, 50.85 s, 13.85 tr. b., 3.62 m/s

  31. So. - Agility I. M: 25/53, 59.76 s, 12.76 tr. b., 3.4 m/s

  32. So. - Jumping I. M: 12/52, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  33. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  34. Mistrovske agility medium: 1/13, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  35. Nedele Jumping medium: 3/22, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  36. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  37. QA1 agility: 31/61, 54.23 s, 9.23 tr. b., 3.69 m/s

  38. QA2 agility: Diskvalifikován

  39. QA3 agility: 21/60, 53.29 s, 4.29 tr. b., 3.88 m/s

  40. QJ1 jumping: 22/61, 46.61 s, 5.61 tr. b., 4.18 m/s

  41. QJ2 jumping: 28/61, 48.95 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  42. QJ3 jumping: 24/60, 45.52 s, 1.52 tr. b., 4.04 m/s

  43. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  44. Agility I: 37/88, 47.27 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  45. Agility II: Diskvalifikován

  46. Jumping I: 51/87, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  47. Jumping II: 28/87, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  48. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  49. Jumping: 8/18, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  50. Zkouška 1: 7/11, 46.87 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  51. Zkouška 2: Diskvalifikován

  52. Zkouška 3: Diskvalifikován

  53. Zkouška 4: Diskvalifikován

  54. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  55. Jumping: 6/9, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  56. Zkouška 1.: 1/4, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  57. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  58. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  59. Agility - 1.kolo M: 2/12, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  60. Jumping - 2.kolo M: 2/12, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  61. Jumping hra M: 3/14, 20.49 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  62. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  63. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  64. Agility M: 5/19, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  65. Jumping M: 6/19, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  66. Zkoušky MA3: 2/8, 50.58 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  67. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  68. Agility II. M: Diskvalifikován

  69. Agility I. M: Diskvalifikován

  70. Jumping II. M: Diskvalifikován

  71. Jumping I. M: 17/48, 36.55 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  72. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  73. Agility - MA: 2/10, 31.56 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  74. Jumping MA: 4/11, 27.35 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  75. ZkA - MA3: 2/6, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  76. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  77. Agility Trial: 3/3, 49.65 s, 8.65 tr. b., 3.97 m/s

  78. Jumping Trial: 2/3, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  79. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  80. 1. Zka - MA3: 1/2, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  81. 2. Zka - MA3: 1/2, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  82. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  83. I Agility Open: 10/69, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  84. II Agility Open: 36/66, 48.12 s, 20.12 tr. b., 4.01 m/s

  85. II Jumping Open: Diskvalifikován

  86. I Jumping Open: Diskvalifikován

  87. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  88. Agility: 11/30, 39.22 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  89. Agility: 15/31, 43.12 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  90. Jumping: 23/31, 38.65 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  91. Jumping: Diskvalifikován

  92. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  93. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  94. Agility: Diskvalifikován

  95. Jumping: Diskvalifikován

  96. Zkouška MA3: 6/10, 48.43 s, 12.43 tr. b., 3.74 m/s

  97. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  98. Agility: 7/28, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  99. Jumping: 7/28, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  100. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  101. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  102. III. zkouška MA3: 7/12, 41.3 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  103. II. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  104. I. Zkouška MA3: 6/11, 50.86 s, 6.86 tr. b., 3.74 m/s

  105. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  106. Agility - 1. kolo Medium: 1/14, 44.61 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  107. Jumping - 2. kolo Medium: 1/13, 42.22 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  108. Jumping - hra Medium: 1/14, 24.68 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  109. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  110. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  111. Jumping MA3: 2/4, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  112. Zkouška první MA3: 2/4, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  113. Zkouška VIP MA3: 1/4, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  114. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  115. Jumping MA3: Diskvalifikován

  116. Zkouška první MA3: Diskvalifikován

  117. Zkouška VIP MA3: Diskvalifikován

  118. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  119. Agility MA: Diskvalifikován

  120. Jumping MA: 2/14, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  121. ZkA - MA3: Diskvalifikován

  122. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  123. Agility Ne - MA: Diskvalifikován

  124. Agility So - MA: 15/23, 35.44 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  125. Jumping Ne - MA: Diskvalifikován

  126. Jumping So - MA: 3/23, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  127. Zka Ne - MA3: 9/11, 63.21 s, 11.21 tr. b., 3.15 m/s

  128. Zka So - MA3: Diskvalifikován

  129. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  130. Agility - Ne: 13/50, 41.47 s, 6.47 tr. b., 3.83 m/s

  131. Agility - So: Diskvalifikován

  132. Jumping - Ne: 38/52, 40.83 s, 22.83 tr. b., 3.89 m/s

  133. Jumping - So: 18/53, 33.6 s, 2.6 tr. b., 3.84 m/s

  134. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  135. QA4 agility: 20/49, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  136. QA5 agility: Diskvalifikován

  137. QA6 agility: Diskvalifikován

  138. QJ4 jumping: 30/48, 40.01 s, 15.01 tr. b., 3.65 m/s

  139. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  140. QJ6 jumping: 31/49, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  141. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  142. Agility: 1/13, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  143. Jumping: 2/14, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  144. Zka - MA3: 2/5, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  145. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  146. QA1 agility: Diskvalifikován

  147. QA2 agility: 27/67, 50.16 s, 10.16 tr. b., 3.83 m/s

  148. QA3 agility: 45/70, 52.45 s, 24.45 tr. b., 3.3 m/s

  149. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  150. QJ2 jumping: 41/69, 58.47 s, 30.47 tr. b., 2.92 m/s

  151. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  152. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  153. III. zkouška MA3: 2/5, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  154. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  155. II. zkouška MA3: 5/5, 49.68 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  156. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  157. I. zkouška MA3: 2/5, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  158. I. zkouška MA3: 3/5, 38.82 s, 0.82 tr. b., 4.15 m/s

  159. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  160. Agility 1: Diskvalifikován

  161. Agility 2: Diskvalifikován

  162. Jumping 1: Diskvalifikován

  163. Jumping 2: 9/50, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  164. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  165. Agility Trial I: 4/8, 49.91 s, 5.91 tr. b., 3.91 m/s

  166. Jumping Trial I: 2/8, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  167. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  168. Agility: Diskvalifikován

  169. Agility M: 3/17, 47.74 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  170. Fun Jumping: 7/15, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  171. Fun Jumping M: Diskvalifikován

  172. Jumping: 3/15, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  173. Jumping M: 12/17, 37.32 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  174. Zkouška MA3: 3/6, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  175. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  176. 1. ZK MA3: 3/9, 48.75 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  177. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  178. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  179. Agility: Diskvalifikován

  180. Agility: Diskvalifikován

  181. Jumping: Diskvalifikován

  182. Jumping: Diskvalifikován

  183. Zkouška MA3: 2/9, 57.35 s, 21.35 tr. b., 3.05 m/s

  184. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  185. Agility: Diskvalifikován

  186. Jumping: Diskvalifikován

  187. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  188. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  189. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  190. 2. ZK MA3: 2/7, 46.32 s, 8.32 tr. b., 3.69 m/s

  191. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  192. Agility MA sobota: 11/21, 47.71 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  193. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  194. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  195. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  196. Zkoušky MA3 sobota: 4/15, 51.25 s, 2.25 tr. b., 3.53 m/s

  197. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  198. Agility: 9/22, 44.1 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  199. Jumping: 3/22, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  200. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  201. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  202. Agility MA sobota: 9/27, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  203. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  204. Jumping MA sobota: 18/27, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  205. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  206. Zkoušky MA3 sobota: Diskvalifikován

  207. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  208. JUMPING_MA3 MA3: Diskvalifikován

  209. MA3_1 MA3: Diskvalifikován

  210. MA3_2 MA3: Diskvalifikován

  211. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  212. Agility 2.kolo Medium: 2/4, 50.7 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  213. Jumping 1.kolo Medium: 1/4, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  214. Jumping hra Medium: 1/5, 24.02 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  215. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  216. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  217. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  218. 2. ZK MA3: 1/4, 41.66 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  219. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  220. 1. ZK MA3: 1/3, 46.49 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  221. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  222. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  223. 1. Zka - MA3: 1/6, 49.26 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  224. 2. Zka - MA3: 1/6, 49.79 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  225. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  226. Agility - So: Diskvalifikován

  227. Jumping - So: Diskvalifikován

  228. ZkA - So: Diskvalifikován

  229. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  230. Agility 1 M: 7/12, 59.84 s, 22.84 tr. b., 2.66 m/s

  231. Agility M: Diskvalifikován

  232. Jumping 1 M: 2/13, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  233. Jumping M: Diskvalifikován

  234. Zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  235. Zkouška Ne MA3: Diskvalifikován

  236. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  237. Zka 1: 2/5, 54.11 s, 6.11 tr. b., 3.53 m/s

  238. Zka 2: Diskvalifikován

  239. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  240. Jumping M: Diskvalifikován

  241. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  242. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  243. I Agility: Diskvalifikován

  244. II Agility: 9/19, 53.04 s, 13.04 tr. b., 3.39 m/s

  245. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  246. Agility So Medium: 5/17, 50.21 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  247. Finale Ne Medium: 4/9, 51.31 s, 1.31 tr. b., 3.7 m/s

  248. Jumping Ne Medium: 10/16, 41.97 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  249. Jumping So Medium: 4/17, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  250. MA3 Ne: 1/5, 52.47 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  251. MA3 So: Diskvalifikován

  252. Mistrovské Agility Medium: Diskvalifikován

  253. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  254. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  255. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  256. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  257. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  258. Agility Open III Medium: Diskvalifikován

  259. Agility Open II Medium: Diskvalifikován

  260. Agility Open I Medium (i družstva): 6/16, 40.34 s, 9.34 tr. b., 4.07 m/s

  261. Jumping Open III Medium: Diskvalifikován

  262. Jumping Open II Medium: Diskvalifikován

  263. Jumping Open I Medium (i družstva): Diskvalifikován

  264. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  265. Agility M: Diskvalifikován

  266. Jumping M: Diskvalifikován

  267. Zkouska III MA3: Diskvalifikován

  268. Zkouska II MA3: 4/5, 50.46 s, 10.0 tr. b., 0.0 m/s

  269. Zkouska I MA3: Diskvalifikován

  270. Zkouska IV MA3: Diskvalifikován

  271. Zkouska VII MA3: Diskvalifikován

  272. Zkouska VI MA3: Diskvalifikován

  273. Zkouska V MA3: 1/4, 46.83 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  274. Skochovice - Zkoušky - květen 2016, 06. 05. 2016

  275. 1. zkouška MA3: 2/2, 48.13 s, 12.13 tr. b., 3.47 m/s

  276. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  277. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  278. Zkouska MA3 1: Diskvalifikován

  279. Zkouska MA3 2: Diskvalifikován

  280. Zkouska MA3 3: 2/10, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  281. Zkouska MA3 4: Diskvalifikován

  282. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  283. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  284. 2. zkouška MA3: 3/6, 45.96 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  285. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  286. Agility: 13/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  287. Agility 2: 18/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  288. Finále: 8/13, 47.15 s, 8.15 tr. b., 3.39 m/s

  289. Jumping: 18/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  290. Jumping 2: 5/20, 44.67 s, 1.67 tr. b., 3.85 m/s

  291. Zkouška: 6/8, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  292. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  293. Agility - Ne: Diskvalifikován

  294. Agility - So: 6/21, 49.15 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  295. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  296. Jumping - So: 4/21, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  297. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  298. ZkA - So: Diskvalifikován

  299. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  300. Agility: Diskvalifikován

  301. Jumping: Diskvalifikován

  302. Zkouška: Diskvalifikován

  303. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  304. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  305. Jumping MA neděle: 12/25, 38.07 s, 3.07 tr. b., 3.94 m/s

  306. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  307. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  308. Zkoušky MA3 sobota: Diskvalifikován

  309. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  310. Agility: Diskvalifikován

  311. Jumping: Diskvalifikován

  312. ZkA: 4/6, 48.09 s, 2.09 tr. b., 3.35 m/s

  313. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  314. agility: 4/18, 46.56 s, 4.56 tr. b., 3.72 m/s

  315. jumping: Diskvalifikován

  316. zkouška: Diskvalifikován

  317. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  318. Agility - 2. kolo Medium: Diskvalifikován

  319. Jumping - 1.kolo Medium: Diskvalifikován

  320. Zkouška MA3: 3/4, 43.38 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  321. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  322. Agility MA sobota: 4/22, 51.69 s, 1.69 tr. b., 3.39 m/s

  323. Jumping MA neděle: 10/20, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  324. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  325. Velké finále MA neděle: 5/15, 50.47 s, 5.47 tr. b., 3.71 m/s

  326. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  327. Zkoušky MA3 sobota: Diskvalifikován

  328. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  329. ZK MA3: 3/6, 45.51 s, 11.51 tr. b., 3.89 m/s

  330. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  331. A2 (Top Cup) Medium: Diskvalifikován

  332. Agility Open (TopCup) Medium: Diskvalifikován

  333. Zkouška MA2: 1/2, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  334. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  335. Jumping MA2: Diskvalifikován

  336. Zkouška A2 - 1 MA2: 3/5, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  337. Zkouška A2 - 2 MA2: 3/5, 49.2 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  338. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  339. Agility M: Diskvalifikován

  340. Jumping M: Diskvalifikován

  341. Zkouška_ne MA2: 3/6, 43.93 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  342. Zkouska_so_01 MA2: 1/4, 50.58 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  343. Zkouška_so_02 MA2: Diskvalifikován

  344. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  345. Agility Ne: 10/22, 49.08 s, 10.07 tr. b., 3.42 m/s

  346. Agility So: Diskvalifikován

  347. Jumping Ne: Diskvalifikován

  348. Jumping So: Diskvalifikován

  349. ZkA Ne: Diskvalifikován

  350. ZkA So: 2/7, 45.9 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  351. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  352. Horní Počernice, 1. běh: 6/10, 53.49 s, 17.49 tr. b., 2.8 m/s

  353. Horní Počernice, 2. běh: 3/10, 41.16 s, 6.16 tr. b., 3.57 m/s

  354. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  355. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  356. Agility M: Diskvalifikován

  357. Jumping M: Diskvalifikován

  358. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  359. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  360. Druhý běh MA2: Diskvalifikován

  361. První běh MA2: Diskvalifikován

  362. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  363. 1. ZkA: 2/7, 41.17 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  364. 2. ZkA: Diskvalifikován

  365. Jumping: Diskvalifikován

  366. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  367. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  368. Jumping MA neděle: 5/15, 43.44 s, 6.44 tr. b., 3.8 m/s

  369. Jumping MA sobota: 5/17, 44.71 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  370. Velké finále MA neděle: 4/14, 51.43 s, 6.43 tr. b., 3.5 m/s

  371. Zkoušky MA2 neděle: 1/3, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  372. Zkoušky MA2 sobota: Diskvalifikován

  373. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  374. Agility: Diskvalifikován

  375. Jumping - Ne: 10/23, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  376. Jumping - So: 12/21, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  377. MR kříženců: Diskvalifikován

  378. ZkA - Ne: 5/7, 45.19 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  379. ZkA - So: Diskvalifikován

  380. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  381. Agility M: Diskvalifikován

  382. Finále seniorů M: Diskvalifikován

  383. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  384. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2015, 08. 05. 2015

  385. Jumping: Diskvalifikován

  386. Zkouška: 2/4, 68.22 s, 35.22 tr. b., 2.3 m/s

  387. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  388. MA2 II MA2: Diskvalifikován

  389. MA2 II MA2: Diskvalifikován

  390. MA2 I MA2: 2/13, 41.74 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  391. MA2 I MA2: 6/12, 54.43 s, 13.43 tr. b., 3.09 m/s

  392. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  393. MA2 druhý běh MA2: Diskvalifikován

  394. MA2 první běh MA2: Diskvalifikován

  395. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  396. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  397. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  398. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  399. Zkoušky MA1 neděle: 2/4, 43.46 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  400. Zkoušky MA1 sobota: 4/5, 37.38 s, 15.0 tr. b., 3.34 m/s

  401. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  402. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  403. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  404. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  405. Zkoušky MA1 neděle: 3/6, 38.63 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  406. Zkoušky MA1 sobota: 2/6, 38.53 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  407. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  408. MA1 I : 12/15, 37.84 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  409. MA1 II : Diskvalifikován

  410. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  411. Agility: Diskvalifikován

  412. Jumping: Diskvalifikován

  413. ZkA: Diskvalifikován

  414. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  415. A1 neděle MA1: Diskvalifikován

  416. A1 sobota MA1: Diskvalifikován

  417. Agility neděle M: Diskvalifikován

  418. Agility sobota M: 10/13, 82.07 s, 47.07 tr. b., 2.22 m/s

  419. Jumping neděle M: Diskvalifikován

  420. Jumping sobota M: Diskvalifikován

  421. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  422. Horní Počernice, 1. běh: 3/7, 47.85 s, 10.0 tr. b., 3.32 m/s

  423. Horní Počernice, 2. běh: 2/7, 40.66 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  424. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  425. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  426. Dobříš: 4/11, 52.03 s, 3.03 tr. b., 3.5 m/s

  427. Dobříš: 5/11, 48.38 s, 5.38 tr. b., 3.62 m/s

  428. Dobříš: 8/10, 46.51 s, 18.51 tr. b., 2.97 m/s

  429. Dobříš: Diskvalifikován

  430. Dobříš: Diskvalifikován

  431. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  432. AGILITY-M: Diskvalifikován

  433. JUMPING-M: 10/11, 48.99 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  434. JUMPING-M: 10/11, 53.39 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  435. MA1: 2/4, 50.24 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  436. MA1: Diskvalifikován

  437. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován