Cz En

082513

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Soňa Bachroňová, Fun4Dogs

Pes

  1. Crocxi Od Balcarky, Foxterier hladkosrstý

Výsledky

  1. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  2. Jumping A2 + A3 M: Diskvalifikován

  3. Trial II. MA2: 3/8, 64.42 s, 26.42 tr. b., 2.59 m/s

  4. Trial I. MA2: Diskvalifikován

  5. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  6. Agility M: Diskvalifikován

  7. zkouška 1 MA2: 6/7, 58.01 s, 21.01 tr. b., 3.05 m/s

  8. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  9. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  10. Agility: 5/8, 51.62 s, 11.62 tr. b., 3.24 m/s

  11. Agility II: 2/8, 52.34 s, 18.34 tr. b., 2.77 m/s

  12. Jumping Open: Diskvalifikován

  13. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  14. Jumping: Diskvalifikován

  15. Zkouška: 3/4, 48.92 s, 5.0 tr. b., 3.09 m/s

  16. Zkouška II: 1/4, 43.95 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  17. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  18. Agility I: 4/5, 51.52 s, 14.52 tr. b., 2.8 m/s

  19. Agility II: 2/5, 41.13 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  20. TUNELIADA: Diskvalifikován

  21. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  22. agility M: 8/18, 69.9 s, 37.9 tr. b., 2.62 m/s

  23. zkouška 1 MA1: 2/4, 52.02 s, 18.02 tr. b., 2.98 m/s

  24. zkouška 2 MA1: 3/4, 57.66 s, 20.66 tr. b., 2.91 m/s

  25. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  26. Zkouška II. MA1: 2/4, 50.9 s, 12.9 tr. b., 3.05 m/s

  27. Zkouška I. MA1: 3/4, 52.34 s, 30.34 tr. b., 2.92 m/s

  28. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  29. Agi M: 2/11, 64.3 s, 10.3 tr. b., 3.06 m/s

  30. Jump M: 3/11, 44.12 s, 6.12 tr. b., 3.4 m/s

  31. Zk 1 MA1: 2/2, 56.9 s, 21.9 tr. b., 2.99 m/s

  32. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  33. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  34. I. zkouška MA1: 4/6, 50.57 s, 19.57 tr. b., 2.75 m/s

  35. Jumping M: Diskvalifikován

  36. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  37. I. Agility: 2/8, 47.26 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s

  38. II. Agility: 3/8, 49.02 s, 6.02 tr. b., 2.86 m/s

  39. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  40. II.zkouška MA1: Diskvalifikován

  41. I.zkouška MA1: Diskvalifikován

  42. Jumping M: Diskvalifikován

  43. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  44. Zkouška III. MA1: Diskvalifikován

  45. Zkouška II. MA1: Diskvalifikován

  46. Zkouška I. MA1: 4/6, 49.08 s, 10.0 tr. b., 3.18 m/s

  47. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  48. I Agility: Diskvalifikován

  49. II Agility: Diskvalifikován

  50. III Agility: 4/6, 61.54 s, 17.54 tr. b., 2.91 m/s