Cz En

083613

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Kolodějová

Pes

  1. Oskar, Kříženec

Výsledky

  1. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  2. J Agility 1: 8/20, 52.86 s, 12.17 tr. b., 3.44 m/s

  3. J Agility 2: Diskvalifikován

  4. J Agility 3: Diskvalifikován

  5. J Jumping 1: 12/19, 48.74 s, 12.89 tr. b., 3.53 m/s

  6. J Jumping 2: Diskvalifikován

  7. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  8. 1. zkouška MA2: 5/7, 65.18 s, 9.18 tr. b., 2.95 m/s

  9. 2. zkouška MA2: 4/7, 60.64 s, 9.64 tr. b., 2.9 m/s

  10. 3. zkouška MA2: 3/6, 61.06 s, 21.06 tr. b., 2.78 m/s

  11. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  12. MA2-1: 1/5, 49.95 s, 15.95 tr. b., 3.5 m/s

  13. MA2-2: 1/5, 47.73 s, 5.73 tr. b., 3.46 m/s

  14. MA2-3: 1/5, 50.97 s, 5.97 tr. b., 3.43 m/s

  15. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  16. Agility: 8/34, 49.18 s, 4.18 tr. b., 3.4 m/s

  17. Agility - J: 5/21, 49.87 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  18. Jumping: Diskvalifikován

  19. Jumping - J: 9/21, 39.76 s, 3.76 tr. b., 3.7 m/s

  20. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  21. Agility M: 8/19, 42.21 s, 2.21 tr. b., 3.72 m/s

  22. Jumping M: Diskvalifikován

  23. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  24. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  25. II. zkouška MA2: 1/3, 52.25 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  26. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  27. Jumping M: 2/13, 48.13 s, 4.13 tr. b., 3.68 m/s

  28. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  29. Agility III - Medium - Junioři: Diskvalifikován

  30. Agility II - Medium - Junioři: 10/21, 49.23 s, 17.23 tr. b., 3.33 m/s

  31. Agility I - Medium - Junioři: Diskvalifikován

  32. Agility IV - Medium - Junioři: Diskvalifikován

  33. Jumping II - Medium - Junioři: Diskvalifikován

  34. Jumping I - Medium - Junioři: 15/21, 40.45 s, 15.45 tr. b., 3.58 m/s

  35. SEKVENCE - medium: 2/20, 32.91 s, 4.91 tr. b., 3.37 m/s

  36. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  37. Agility I: Diskvalifikován

  38. Agility II: Diskvalifikován

  39. Agility III: 1/5, 38.64 s, 2.64 tr. b., 3.49 m/s

  40. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  41. I. Agility: 3/6, 45.9 s, 5.0 tr. b., 3.2 m/s

  42. II. Agility: 1/6, 45.72 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  43. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  44. zkouška 1 MA2: 2/4, 65.93 s, 20.93 tr. b., 3.0 m/s

  45. zkouška 2 MA2: 3/4, 52.71 s, 10.71 tr. b., 3.45 m/s

  46. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  47. Agility: Diskvalifikován

  48. Agility FINAL: 5/10, 59.79 s, 23.21 tr. b., 2.88 m/s

  49. Agility II: 2/4, 36.65 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  50. Agility Open: Diskvalifikován

  51. Agility Open II: Diskvalifikován

  52. Jumping Open: 8/15, 41.51 s, 11.17 tr. b., 3.49 m/s

  53. Jumping Open II: Diskvalifikován

  54. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  55. 1. zkouška MA1: 3/6, 46.24 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  56. 2. zkouška MA1: 2/6, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  57. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  58. Zkouška II. MA1 MA1: Diskvalifikován

  59. Zkouška I. MA1 MA1: 2/5, 63.1 s, 12.1 tr. b., 2.58 m/s