Cz En

000614

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Daniela Malínská, AgiLipy

    Člen KA

Pes

  1. Dexter Near Future, Border kolie

Výsledky

  1. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  2. 1.kvalifikace: 17/38, 36.91 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  3. 2.kvalifikace: 4/30, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  4. Východočeské finále: Diskvalifikován

  5. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  6. Jumping 2: Diskvalifikován

  7. Zkouška 2: Diskvalifikován

  8. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  9. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  11. Jumping open L: Diskvalifikován

  12. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  13. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  16. Jumping III L: Diskvalifikován

  17. Jumping II L: Diskvalifikován

  18. Jumping I L: Diskvalifikován

  19. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  20. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  21. 2.kvalifikace: 14/45, 40.44 s, 13.44 tr. b., 3.73 m/s

  22. 3.kvalifikace: 14/45, 27.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  23. Východočeské finále: Diskvalifikován

  24. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  25. Agility L: Diskvalifikován

  26. Hra L: Diskvalifikován

  27. Jumping L: Diskvalifikován

  28. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  30. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  31. JUMPING 2 L: 7/24, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  32. Zkouška 2 LA3: 4/10, 39.8 s, 6.8 tr. b., 3.94 m/s

  33. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  35. A3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  36. A3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  37. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  38. 1.zkouška: Diskvalifikován

  39. 2.zkouška: 10/20, 42.72 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  40. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  41. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  42. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  43. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  44. Ne-: 2/15, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  45. Ne-Agility: Diskvalifikován

  46. Ne-Jumping: 14/41, 32.63 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  47. So-: Diskvalifikován

  48. So-Agility: 4/41, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  49. So-Jumping: Diskvalifikován

  50. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  51. Agility L: Diskvalifikován

  52. JUMPING L: 16/51, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  53. Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  54. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  55. 1. Zkouška A2 LA2: 8/11, 35.69 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  56. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  57. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  58. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  59. Jumpy I.běh L: Diskvalifikován

  60. Jumpy II.běh L: Diskvalifikován

  61. Zkouška A2 LA2: 1/11, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  62. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  63. III. zkouška LA2: 7/15, 46.36 s, 8.36 tr. b., 3.54 m/s

  64. II. zkouška LA2: 9/15, 40.2 s, 18.2 tr. b., 3.48 m/s

  65. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  67. ZkA II. LA2: 8/24, 38.0 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  68. ZkA I. LA2: 15/24, 35.3 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  69. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  70. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  71. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  72. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  73. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  74. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  77. 1. jumping: Diskvalifikován

  78. 2.jumping: Diskvalifikován

  79. 3.jumping: Diskvalifikován

  80. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  81. Agility 1 L: Diskvalifikován

  82. Jumping 1 L: 9/44, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  83. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  84. Zkouška 1 LA2: 2/23, 42.75 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  85. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  86. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  87. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  88. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  90. 1.zkouška: 3/19, 42.95 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  91. 2.zkouška: Diskvalifikován

  92. Jumping: Diskvalifikován

  93. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  94. 1.zkouška: Diskvalifikován

  95. 2.zkouška: Diskvalifikován

  96. Jumping: Diskvalifikován

  97. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  98. Ne-: Diskvalifikován

  99. Ne-Agility: Diskvalifikován

  100. Ne-Jumping: 14/34, 39.17 s, 7.17 tr. b., 3.96 m/s

  101. So-: Diskvalifikován

  102. So-Agility: Diskvalifikován

  103. So-Jumping: 10/40, 38.93 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  104. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  105. Zkouska 1 LA2: Diskvalifikován

  106. Zkouska 2 LA2: Diskvalifikován

  107. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  108. 1.vítězná: Diskvalifikován

  109. 2.vítězná: Diskvalifikován

  110. Jumping: Diskvalifikován

  111. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  112. 1. zkouška A2 LA2: 8/15, 43.05 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  113. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  114. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  115. A2+A3 Jump II. L: Diskvalifikován

  116. A2+A3 Jump I. L: Diskvalifikován

  117. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  118. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  119. II. zkouška LA2: 9/19, 39.59 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  120. I. zkouška LA2: 12/19, 37.21 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  121. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  122. zkouška 1 LA2: 1/15, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  123. zkouška 2 LA2: 3/15, 43.07 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  124. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  125. 13.prorubská: Diskvalifikován

  126. 14.prorubská: 3/10, 42.69 s, 7.69 tr. b., 4.05 m/s

  127. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  128. 11.prorubská: Diskvalifikován

  129. 12.prorubská: 7/15, 42.74 s, 27.74 tr. b., 3.09 m/s

  130. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  131. AGILITY: 9/42, 33.53 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  132. JUMPING: Diskvalifikován

  133. LA2: Diskvalifikován

  134. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  135. Finále: 11/20, 44.42 s, 20.0 tr. b., 3.94 m/s

  136. Jumping (1): Diskvalifikován

  137. Jumping (2): 13/55, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  138. Zkouška: Diskvalifikován

  139. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  140. Agility L: Diskvalifikován

  141. Jumping L: Diskvalifikován

  142. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  143. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  144. Agility L: Diskvalifikován

  145. Jumping L: 26/44, 39.01 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  146. Zkouška LA2: 4/15, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  147. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  148. 1.zkouška: 5/13, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  149. 2.zkouška: Diskvalifikován

  150. Jumping Open: Diskvalifikován

  151. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  152. Agility L: 4/29, 53.6 s, 16.6 tr. b., 3.49 m/s

  153. Jumping L: Diskvalifikován

  154. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  155. Ne-: Diskvalifikován

  156. Ne-Agility: Diskvalifikován

  157. Ne-Jumping: 17/49, 31.19 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  158. So-: Diskvalifikován

  159. So-Agility: Diskvalifikován

  160. So-Jumping: Diskvalifikován

  161. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  162. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  163. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  164. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  165. Agility Open L: Diskvalifikován

  166. Jumping Open L: Diskvalifikován

  167. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  168. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  169. Jumping 1 L: 12/20, 39.44 s, 30.0 tr. b., 4.11 m/s

  170. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  171. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  172. III. Jumping L: Diskvalifikován

  173. II. Jumping L: Diskvalifikován

  174. I. Jumping L: Diskvalifikován

  175. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  176. zkouška_1 LA2: Diskvalifikován

  177. zkouška_2 LA2: Diskvalifikován

  178. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  179. 10.prorubská: Diskvalifikován

  180. 9.prorubská: Diskvalifikován

  181. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  182. 3.prorubská: Diskvalifikován

  183. 4.prorubská: Diskvalifikován

  184. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  185. 1.prorubská: Diskvalifikován

  186. 2.prorubská: Diskvalifikován

  187. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  188. Agility: 5/18, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  189. Jumping: Diskvalifikován

  190. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  191. Agility 1 L: Diskvalifikován

  192. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  193. Jumping 2 L: 19/24, 31.14 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  194. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  195. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  196. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  197. Agility L: Diskvalifikován

  198. Jumping L: Diskvalifikován

  199. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  200. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  201. SO - agility L: Diskvalifikován

  202. SO - jumping L: Diskvalifikován

  203. SO - Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  204. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  205. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  206. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  207. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  208. Agility: Diskvalifikován

  209. Jumping: Diskvalifikován

  210. Zkouška: Diskvalifikován

  211. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  212. 1. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  213. 2. Zkouška A2 LA2: 6/18, 37.28 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  214. Hra - tuneliáda A2 LA2: Diskvalifikován

  215. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  216. Agility: Diskvalifikován

  217. Jumping: Diskvalifikován

  218. Velikonoční: 5/20, 49.47 s, 19.47 tr. b., 3.46 m/s

  219. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  220. Agility I: Diskvalifikován

  221. Agility II: Diskvalifikován

  222. Agility III: Diskvalifikován

  223. Agility IV: Diskvalifikován

  224. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  225. ZkA NE II LA2 LA2: Diskvalifikován

  226. ZkA NE I LA2 LA2: Diskvalifikován

  227. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  228. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  229. 2. zkouška LA1: 7/20, 26.24 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  230. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  231. (1) Bannyho zkouška: 9/13, 41.18 s, 20.0 tr. b., 3.64 m/s

  232. (2) Cargova zkouška: Diskvalifikován

  233. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  234. Agility 1 L: Diskvalifikován

  235. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  236. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  237. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  238. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  239. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  240. (1) Bertíkova zkouška: Diskvalifikován

  241. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  242. (3) Audiho zkouška: Diskvalifikován

  243. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  244. Agility Large: Diskvalifikován

  245. Jumping Large: Diskvalifikován

  246. ZkA: Diskvalifikován

  247. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  248. (1) Kubíkův běh: 9/13, 70.35 s, 25.35 tr. b., 2.08 m/s

  249. (2) Ferpíkův běh: Diskvalifikován

  250. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  251. Ne-Agility: Diskvalifikován

  252. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  253. Ne-Zkouška: 9/13, 42.64 s, 20.0 tr. b., 3.4 m/s

  254. So-Agility: Diskvalifikován

  255. So-Jumping: Diskvalifikován

  256. So-Zkouška: Diskvalifikován

  257. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  258. AGI L: Diskvalifikován

  259. JUMP L: 10/54, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  260. Zkoušky LA1: 19/24, 47.61 s, 20.0 tr. b., 3.55 m/s

  261. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  262. (Ne-1) Trixina zkouška: 4/8, 29.59 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  263. (Ne-2) Belíškova zkouška: Diskvalifikován

  264. (So-1) Apačova zkouška: 3/14, 25.31 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  265. (So-2) Cirdova zkouška: Diskvalifikován

  266. (So-3) Ulinčina zkouška: 6/14, 26.95 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  267. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  268. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  269. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  270. Hra - tuneliáda A1 LA1: Diskvalifikován

  271. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  272. LA1: Diskvalifikován

  273. LA1 I.: 18/26, 39.2 s, 32.2 tr. b., 3.27 m/s