Cz En

002414

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tomáš Mika, VOSA Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Witty Akumulator, Border kolie

Výsledky

  1. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  2. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  3. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  4. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  5. Zkouška 1 LA3: 6/13, 43.34 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  6. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  7. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  8. Jumping I. L: Diskvalifikován

  9. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  10. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  11. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  12. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  13. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  14. Special Agility: Diskvalifikován

  15. Special Jumping: Diskvalifikován

  16. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  17. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  18. Zkouška č.1 LA3: 8/12, 49.18 s, 26.18 tr. b., 3.97 m/s

  19. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  20. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  21. Jumping I: Diskvalifikován

  22. Jumping II: 10/26, 33.66 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  23. Jumping III: 12/26, 27.82 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  24. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  25. Agility Open: Diskvalifikován

  26. Agility Trial: Diskvalifikován

  27. Jumping Open: 12/29, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  28. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  29. Jumping I: Diskvalifikován

  30. Jumping II: 7/24, 35.61 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  31. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 16/24, 27.89 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  32. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  33. 2Q Agility: Diskvalifikován

  34. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 10/108, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  35. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 35/117, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  36. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 36/121, 34.38 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  37. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  38. 1.běh LA3: 6/10, 40.72 s, 10.72 tr. b., 3.88 m/s

  39. 2.běh LA3: 5/10, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  40. 3.běh LA3: Diskvalifikován

  41. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  42. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  45. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška LA3: 6/10, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  47. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  48. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. Jumping open L: 5/23, 29.96 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  51. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  52. Jumping I: Diskvalifikován

  53. Jumping II: 20/44, 31.93 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  54. Jumping III: 19/44, 22.86 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  55. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  56. Agility: Diskvalifikován

  57. Agility Open: 7/29, 37.21 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  58. Jumping Open: Diskvalifikován

  59. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  60. Jumping 1 L: 10/28, 34.82 s, 20.0 tr. b., 4.74 m/s

  61. Jumping 2 L: 7/28, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  62. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  63. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  64. Jumping II L: 9/42, 32.87 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  65. Jumping I. L: 13/40, 27.63 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  66. Zkouška LA3: 5/12, 41.64 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  67. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  68. QA3 Agility: Diskvalifikován

  69. QA4 Agility: Diskvalifikován

  70. QJ3 Jumping: 30/176, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  71. QJ4 Jumping: 76/174, 36.88 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  72. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  73. Agility: Diskvalifikován

  74. Agility Open: 2/45, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  75. Jumping Open: 19/45, 28.39 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  76. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  77. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  78. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  80. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  81. Druhá LA3: Diskvalifikován

  82. První LA3: Diskvalifikován

  83. Třetí LA3: Diskvalifikován

  84. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  85. Jump 1 L: 8/27, 27.32 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  86. Jump 2 L: 5/27, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  87. Jump U Lesa L: 14/27, 20.79 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  88. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  89. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  90. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  91. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  92. LA3-1: 7/16, 40.3 s, 20.3 tr. b., 4.12 m/s

  93. LA3-2: 7/15, 40.64 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  94. LA3-3: Diskvalifikován

  95. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  96. Neděle Agility 1 L: Diskvalifikován

  97. Neděle Jumping 2 L: Diskvalifikován

  98. Sobota 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  99. Sobota 2. zkouška LA2: 1/13, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  100. Sobota Jumping 1 L: 16/47, 38.5 s, 10.5 tr. b., 3.43 m/s

  101. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  102. Agility neděle L: Diskvalifikován

  103. Jumping neděle L: 5/26, 32.68 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  104. Zkouška neděle LA2: 2/11, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  105. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  106. Finále L: Diskvalifikován

  107. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  108. Jumping sobota L: 5/37, 35.55 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  109. Open agility sobota L: 9/36, 41.89 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  110. Zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  111. Zkouška sobota LA2: Diskvalifikován

  112. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  113. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. 2.zkouška LA2: 4/14, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  115. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  116. Agility: Diskvalifikován

  117. Agility Open: Diskvalifikován

  118. Jumping Open: Diskvalifikován

  119. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  120. Agility L: 14/34, 32.84 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  121. Jumping L: Diskvalifikován

  122. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  123. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  124. 1. jumping L: 9/32, 34.48 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  125. 2. jumping L: 14/27, 31.24 s, 15.0 tr. b., 5.25 m/s

  126. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  128. Agility družstva: 8/133, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  129. Jumping družstva: 48/133, 33.52 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  130. Mistrovství A2/A3 - Agility: 18/94, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  131. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  132. Power & Speed A2/A3: 21/83, 25.63 s, 10.63 tr. b., 4.14 m/s

  133. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  134. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  135. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 41/99, 33.23 s, 20.0 tr. b., 5.12 m/s

  136. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  137. Agility: 2/21, 38.05 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  138. Agility II Open: Diskvalifikován

  139. Agility I Open: Diskvalifikován

  140. Jumping II Open: Diskvalifikován

  141. Jumping I Open: Diskvalifikován

  142. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  143. Zkoušky LA2 1 LA2: 12/14, 54.63 s, 32.63 tr. b., 3.19 m/s

  144. Zkoušky LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  145. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 08. 05. 2015

  146. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  147. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  148. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  149. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  150. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. 2.zkouška LA2: 1/22, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  152. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  153. 1.zkouška LA2: 1/14, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  154. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  155. 3.zkouška LA2: 2/13, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  156. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  157. 1.Zkouška LA2: 4/17, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  158. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  159. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  160. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  161. Agility I: 6/22, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  162. Agility II: Diskvalifikován

  163. Agility III: 6/22, 32.32 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  164. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  165. Agility Individual: 16/82, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  166. Agility Squads: 19/83, 48.44 s, 6.44 tr. b., 3.84 m/s

  167. FINAL: 17/33, 39.01 s, 16.01 tr. b., 4.18 m/s

  168. Jumping Individual: Diskvalifikován

  169. Jumping Individual: Diskvalifikován

  170. Jumping Squads: Diskvalifikován

  171. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  172. Agility I: Diskvalifikován

  173. Agility II: Diskvalifikován

  174. Agility III: Diskvalifikován

  175. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  176. Agility I: Diskvalifikován

  177. Agility II: Diskvalifikován

  178. Agility III: Diskvalifikován

  179. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  180. Agility I: Diskvalifikován

  181. Agility II: Diskvalifikován

  182. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  183. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  184. Agility I: Diskvalifikován

  185. Agility II: Diskvalifikován

  186. Agility Open I: Diskvalifikován

  187. Jumping Open I: 15/61, 27.73 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  188. Jumping Open II: 10/53, 39.93 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  189. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  190. Jumping Ne L: 12/34, 30.47 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  191. Jumping So L: 10/43, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  192. Zkouška II Ne LA2: Diskvalifikován

  193. Zkouška II So LA2: Diskvalifikován

  194. Zkouška I Ne LA2: 1/14, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  195. Zkouška I So LA2: Diskvalifikován

  196. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  197. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  198. zkouška 2 LA2: 3/21, 34.47 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  199. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  200. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  201. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  202. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  203. I. Agility: Diskvalifikován

  204. II. Agility: 5/9, 36.61 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  205. Jumping Open: 4/38, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  206. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  207. Druhe Agility: Diskvalifikován

  208. Jumping Open: 17/44, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  209. Prvni Agility: Diskvalifikován

  210. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky 1.pokus, 29. 06. 2014

  211. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  212. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  213. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  214. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  215. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  216. Ludslavice (u Zlína) - JK Brand Cup - O Zlínský ranec + 7. MR ACD, 14. 06. 2014

  217. Agility Open L: Diskvalifikován

  218. Jump Open L: Diskvalifikován

  219. Zkouška LA1: 4/12, 31.02 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  220. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  221. Agility Open I.: Diskvalifikován

  222. Agility Open II.: Diskvalifikován

  223. Jumping Open I.: Diskvalifikován

  224. Jumping Open II.: 27/61, 35.63 s, 11.63 tr. b., 4.29 m/s

  225. Jumping Open III: Diskvalifikován

  226. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  227. Agility "zkouška" I.: 4/11, 31.77 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  228. Agility "zkoušky" II.: 2/11, 31.68 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  229. Zlín - Dvojzkoušky agility, 04. 05. 2014

  230. II. LA1: 3/16, 30.65 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  231. I. LA1: 5/16, 37.22 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  232. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  233. Agility Open II.: 4/40, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  234. Agility "zkoušky II.": Diskvalifikován

  235. Jumping Open II.: 16/39, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s