Cz En

004514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Chalušová

    Člen KA

Pes

  1. Maggie, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  2. 1. běh SA2 : Diskvalifikován

  3. 2. běh SA2 : 3/12, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  4. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  5. Zkouška 1: 2/3, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  6. Zkouška 2: 1/3, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  7. Zkouška 3: Diskvalifikován

  8. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  9. SA2 - I.: 1/4, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  10. SA2 - II.: 2/4, 37.31 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  11. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  12. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  14. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  15. Zk SA2 I.: Diskvalifikován

  16. Zk SA2 II.: Diskvalifikován

  17. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  18. Agility Trial: 2/8, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  19. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  20. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  21. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  22. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  23. zkouška 2 SA2: 2/12, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  24. zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  25. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  26. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  27. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  28. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  29. Zkouška II. SA2: 3/8, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  30. Zkouška I. SA2: 4/8, 45.17 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  31. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  32. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  33. ZkA. SA2 II.: 2/7, 42.71 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  34. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  35. 1SJ2: 2/5, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  36. 2SJ2: Diskvalifikován

  37. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  38. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  39. Jumping 1: Diskvalifikován

  40. Jumping 2: 14/31, 29.8 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  41. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  42. Agility SA: Diskvalifikován

  43. Jumping SA: 5/40, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  44. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  46. Agility open S: Diskvalifikován

  47. Jumping open S: Diskvalifikován

  48. Zkouška SA2: 2/7, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  49. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  50. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  51. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  52. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  53. Jumping III S: Diskvalifikován

  54. Jumping II S: Diskvalifikován

  55. Jumping I S: Diskvalifikován

  56. ZkA III. SA2: Diskvalifikován

  57. ZkA. II. SA2: 3/8, 32.32 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  58. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  59. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  60. Sobota SA2 1: Diskvalifikován

  61. Sobota SA2 2: Diskvalifikován

  62. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  63. A2 zkouška SA2: Diskvalifikován

  64. Agility S S: 5/19, 45.11 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  65. Jumping S S: Diskvalifikován

  66. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  67. 1.zkouška SA2: 1/13, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  68. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  69. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  70. Agility S: Diskvalifikován

  71. JUMPING S: Diskvalifikován

  72. Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  73. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  74. 1. zkouška SA2: 3/11, 28.63 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  75. 2. zkouška SA2: 2/11, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  76. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  77. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  78. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  79. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  80. Czech Imp Jump Small : 9/36, 23.05 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  81. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  82. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  83. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  84. Agility_: 15/36, 41.83 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  85. Jumping_: 1/36, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  86. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  87. Czech Imp Jump Small: 6/24, 21.02 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  88. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  89. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  90. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  91. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  92. 2.zkouška SA2: 3/14, 35.79 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  93. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  94. Agility S: 14/35, 39.63 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  95. Jumping S: 9/35, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  96. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  97. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  98. 1. zkouška SA2: 4/13, 29.82 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  99. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  100. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  101. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  102. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  103. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  104. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  105. Agility open S: Diskvalifikován

  106. Jump II. S: 14/22, 44.03 s, 15.03 tr. b., 3.54 m/s

  107. Jump I. S: Diskvalifikován

  108. ZkA. Ne SA2: 4/10, 39.0 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  109. ZkA. So SA2: 3/12, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  110. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  111. Agility - Ne: 36/64, 42.15 s, 17.15 tr. b., 3.77 m/s

  112. Agility - So: Diskvalifikován

  113. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  114. Jumping - So: Diskvalifikován

  115. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  116. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  117. První zkouška SA2: 4/10, 44.32 s, 10.32 tr. b., 3.5 m/s

  118. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  119. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  120. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  121. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  122. Agility open S: 7/17, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  123. Jumping open S: Diskvalifikován

  124. ZkA. SA2: 2/6, 42.85 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  125. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  126. 1. běh S: Diskvalifikován

  127. 2. běh S: 13/31, 36.37 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  128. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  129. Jumping III. S: Diskvalifikován

  130. Jumping II. S: 3/21, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  131. Jumping I. S: Diskvalifikován

  132. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  133. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  134. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  135. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  136. Agility S: Diskvalifikován

  137. Jumping S: Diskvalifikován

  138. Teriéři agility S: Diskvalifikován

  139. Teriéři jumping S: Diskvalifikován

  140. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  141. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  142. Agility: Diskvalifikován

  143. Nornikovo bludiste: 11/25, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  144. Zabakova cesta: 8/25, 25.31 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  145. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  146. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  147. 2. zkouška SA2: 1/13, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  148. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  149. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  150. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  151. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  152. Agility: Diskvalifikován

  153. Jumping: 5/17, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  154. ZkA: Diskvalifikován

  155. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  156. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  157. ZkA. I SA2: Diskvalifikován

  158. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  159. Zkouska SA1 1: 1/19, 43.48 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  160. Zkouska SA1 2: Diskvalifikován

  161. Zkouska SA1 3: 2/13, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  162. Zkouska SA1 4: Diskvalifikován

  163. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  164. Agility Open S: Diskvalifikován

  165. Jumping Open S: Diskvalifikován

  166. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  167. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  168. Agility open S: Diskvalifikován

  169. Jumping S: 11/19, 36.43 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  170. Zkouška SA1: 2/4, 47.57 s, 15.0 tr. b., 3.32 m/s

  171. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  172. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  173. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  174. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  175. Jumping II. S: Diskvalifikován

  176. Jumping I. S: 5/21, 37.5 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  177. ZkA II. SA1: Diskvalifikován

  178. ZkA I. SA1: 2/7, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  179. ZkA SA1: Diskvalifikován

  180. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  181. AGILITY: Diskvalifikován

  182. AGILITY: Diskvalifikován

  183. JUMPING: Diskvalifikován

  184. JUMPING: Diskvalifikován

  185. SA1: 2/4, 32.65 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  186. SA1: Diskvalifikován

  187. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  188. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  189. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  190. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  191. Agility: Diskvalifikován

  192. Agility: Diskvalifikován

  193. Agility 2: Diskvalifikován

  194. Agility 2: Diskvalifikován

  195. Jumping: Diskvalifikován

  196. Jumping 2: 12/25, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  197. Memorial Ivy Patakove: 14/20, 26.44 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  198. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 27. 09. 2014

  199. Agility S: Diskvalifikován

  200. Jumping S: Diskvalifikován

  201. Zkouška SA1: 5/15, 30.08 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  202. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  203. Agility S: Diskvalifikován

  204. Jumping S: Diskvalifikován

  205. SA1: 4/9, 29.92 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  206. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  207. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  208. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  209. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  210. NE - Acana jumping S: Diskvalifikován

  211. NE - Holdye Memorial Agility S: Diskvalifikován

  212. NE - zkouška SA1 SA1: 6/10, 36.48 s, 35.0 tr. b., 4.19 m/s

  213. SO - Acana agility S: Diskvalifikován

  214. SO - Acana jumping S: Diskvalifikován

  215. SO - zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  216. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 28. 06. 2014

  217. SA1 - 1.: 9/13, 27.91 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  218. SA1 - 2.: Diskvalifikován

  219. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  220. agility open S: Diskvalifikován

  221. jumping S: Diskvalifikován

  222. zkouška SA1: Diskvalifikován

  223. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  224. Agility - II. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  225. Jumping - III. kvalifikační běh: 12/22, 42.75 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  226. Jumping - I. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  227. ZkA 1: Diskvalifikován

  228. ZkA 2: Diskvalifikován