Cz En

004514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Chalušová

    Člen KA

Pes

  1. Maggie, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  2. Czech Imp Jump Small : 9/36, 23.05 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  3. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  4. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  5. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  6. Agility_: 15/36, 41.83 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  7. Jumping_: 1/36, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  8. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  9. Czech Imp Jump Small: 6/24, 21.02 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  10. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  11. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  12. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  13. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  14. 2.zkouška SA2: 3/14, 35.79 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  15. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  16. Agility S: 14/35, 39.63 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  17. Jumping S: 9/35, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  18. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  19. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  20. 1. zkouška SA2: 4/13, 29.82 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  21. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  22. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  23. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  24. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  25. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  26. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  27. Agility open S: Diskvalifikován

  28. Jump II. S: 14/22, 44.03 s, 15.03 tr. b., 3.54 m/s

  29. Jump I. S: Diskvalifikován

  30. ZkA. Ne SA2: 4/10, 39.0 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  31. ZkA. So SA2: 3/12, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  32. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  33. Agility - Ne: 36/64, 42.15 s, 17.15 tr. b., 3.77 m/s

  34. Agility - So: Diskvalifikován

  35. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  36. Jumping - So: Diskvalifikován

  37. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  38. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  39. První zkouška SA2: 4/10, 44.32 s, 10.32 tr. b., 3.5 m/s

  40. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  41. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  42. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  43. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  44. Agility open S: 7/17, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  45. Jumping open S: Diskvalifikován

  46. ZkA. SA2: 2/6, 42.85 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  47. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  48. 1. běh S: Diskvalifikován

  49. 2. běh S: 13/31, 36.37 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  50. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  51. Jumping III. S: Diskvalifikován

  52. Jumping II. S: 3/21, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  53. Jumping I. S: Diskvalifikován

  54. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  55. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  56. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  57. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  58. Agility S: Diskvalifikován

  59. Jumping S: Diskvalifikován

  60. Teriéři agility S: Diskvalifikován

  61. Teriéři jumping S: Diskvalifikován

  62. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  63. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  64. Agility: Diskvalifikován

  65. Nornikovo bludiste: 11/25, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  66. Zabakova cesta: 8/25, 25.31 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  67. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  68. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  69. 2. zkouška SA2: 1/13, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  70. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  71. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  72. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  73. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  74. Agility: Diskvalifikován

  75. Jumping: 5/17, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  76. ZkA: Diskvalifikován

  77. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  78. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  79. ZkA. I SA2: Diskvalifikován

  80. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  81. Zkouska SA1 1: 1/19, 43.48 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  82. Zkouska SA1 2: Diskvalifikován

  83. Zkouska SA1 3: 2/13, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  84. Zkouska SA1 4: Diskvalifikován

  85. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  86. Agility Open S: Diskvalifikován

  87. Jumping Open S: Diskvalifikován

  88. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  89. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  90. Agility open S: Diskvalifikován

  91. Jumping S: 11/19, 36.43 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  92. Zkouška SA1: 2/4, 47.57 s, 15.0 tr. b., 3.32 m/s

  93. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  94. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  96. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  97. Jumping II. S: Diskvalifikován

  98. Jumping I. S: 5/21, 37.5 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  99. ZkA II. SA1: Diskvalifikován

  100. ZkA I. SA1: 2/7, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  101. ZkA SA1: Diskvalifikován

  102. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  103. AGILITY: Diskvalifikován

  104. AGILITY: Diskvalifikován

  105. JUMPING: Diskvalifikován

  106. JUMPING: Diskvalifikován

  107. SA1: 2/4, 32.65 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  108. SA1: Diskvalifikován

  109. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  110. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  111. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  112. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  113. Agility: Diskvalifikován

  114. Agility: Diskvalifikován

  115. Agility 2: Diskvalifikován

  116. Agility 2: Diskvalifikován

  117. Jumping: Diskvalifikován

  118. Jumping 2: 12/25, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  119. Memorial Ivy Patakove: 14/20, 26.44 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  120. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 27. 09. 2014

  121. Agility S: Diskvalifikován

  122. Jumping S: Diskvalifikován

  123. Zkouška SA1: 5/15, 30.08 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  124. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  125. Agility S: Diskvalifikován

  126. Jumping S: Diskvalifikován

  127. SA1: 4/9, 29.92 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  128. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  129. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  131. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  132. NE - Acana jumping S: Diskvalifikován

  133. NE - Holdye Memorial Agility S: Diskvalifikován

  134. NE - zkouška SA1 SA1: 6/10, 36.48 s, 35.0 tr. b., 4.19 m/s

  135. SO - Acana agility S: Diskvalifikován

  136. SO - Acana jumping S: Diskvalifikován

  137. SO - zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  138. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 28. 06. 2014

  139. SA1 - 1.: 9/13, 27.91 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  140. SA1 - 2.: Diskvalifikován

  141. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  142. agility open S: Diskvalifikován

  143. jumping S: Diskvalifikován

  144. zkouška SA1: Diskvalifikován

  145. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  146. Agility - II. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  147. Jumping - III. kvalifikační běh: 12/22, 42.75 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  148. Jumping - I. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  149. ZkA 1: Diskvalifikován

  150. ZkA 2: Diskvalifikován