Cz En

006114

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Rybová, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Cinna Moon Koryfej, Border kolie

Výsledky

  1. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  4. Jumping: Diskvalifikován

  5. Jumping DRUZSTVA: 24/97, 33.8 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  6. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  7. Jumping III L: 7/35, 25.6 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  8. ZkA III. LA3: Diskvalifikován

  9. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  10. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  11. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  12. LA3 - 2. LA3: 1/12, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  13. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  14. Agility L: Diskvalifikován

  15. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  17. I Agility Open: 7/139, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  18. II Agility Open: 48/137, 42.91 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  19. II Jumping Open: 8/135, 31.37 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  20. I Jumping Open: Diskvalifikován

  21. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  22. 1. zkouška LA3: 7/18, 35.57 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  23. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  25. Agility: 21/47, 44.44 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  26. Agility: Diskvalifikován

  27. Jumping: Diskvalifikován

  28. Jumping: Diskvalifikován

  29. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  30. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  31. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška LA3: 1/20, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  33. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  34. Agility: Diskvalifikován

  35. Jumping: Diskvalifikován

  36. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  38. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  39. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  40. Jumping LA sobota: 11/59, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  41. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  42. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  43. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  44. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  45. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  47. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  48. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  49. ZkA I. LA3: 1/21, 30.39 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  50. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  51. 1. zkouška LA2: 1/18, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  52. 2. zkouška LA2: 5/18, 32.69 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  53. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  54. Czech Imp Jump Large: 8/47, 20.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  55. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  56. Jumping 2 Large: 11/47, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  57. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  58. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  59. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  60. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  62. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  63. Jumping 1 Large: 19/51, 29.16 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  64. Jumping 2 Large: 3/51, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  65. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  66. 1. zkouška LA2: 1/24, 27.51 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  67. 2. zkouška LA2: 2/24, 31.19 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  68. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  69. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. I. zkouška LA2: 3/19, 25.47 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  71. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  72. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  73. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  74. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  75. Agility open L: 1/45, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  76. Jump III. L: 21/42, 38.65 s, 13.65 tr. b., 3.8 m/s

  77. Jump II. L: 32/52, 33.1 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  78. Jump I. L: Diskvalifikován

  79. Tunel I. L: 4/34, 25.58 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  80. ZkA. Ne LA2: Diskvalifikován

  81. ZkA. So LA2: Diskvalifikován

  82. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  83. 11.prorubská: 3/15, 38.19 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  84. 12.prorubská: Diskvalifikován

  85. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  86. Zkouška LA2: 8/14, 44.41 s, 23.41 tr. b., 3.33 m/s

  87. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  88. Zkouška LA2: 1/19, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  89. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  90. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  91. První zkouška LA2: 10/22, 45.36 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  92. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  93. QA5 Agility: Diskvalifikován

  94. QA6 Agility: Diskvalifikován

  95. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  96. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  97. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  98. I Agility: Diskvalifikován

  99. II Agility: Diskvalifikován

  100. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  101. QA1 Agility: Diskvalifikován

  102. QA2 Agility: Diskvalifikován

  103. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  104. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  105. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  106. Agility I: Diskvalifikován

  107. Agility II: Diskvalifikován

  108. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  109. 1. ZK LA2: 1/26, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  110. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  111. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  112. Agility SuperG Challenge Large: Diskvalifikován

  113. Jumping SuperG Challenge Large: Diskvalifikován

  114. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  115. LA2 I.: Diskvalifikován

  116. LA2 II.: Diskvalifikován

  117. LA2 III.: Diskvalifikován

  118. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  119. JUMPING: Diskvalifikován

  120. LA2: Diskvalifikován

  121. ŠTAFETA DVOJIC LARGE: 14/48, 64.58 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  122. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  123. Agility Open L: Diskvalifikován

  124. Jump Open L: 29/45, 29.15 s, 20.0 tr. b., 5.49 m/s

  125. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  126. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  127. Zkouška LA2: 3/15, 39.78 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  128. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  129. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  130. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  131. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  132. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  134. Agility 1: Diskvalifikován

  135. Agility 2: 9/22, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  136. Finále: 6/18, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  137. Jumping 1: Diskvalifikován

  138. Jumping 2: Diskvalifikován

  139. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2015, 30. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  140. Agility III Large: Diskvalifikován

  141. Agility II Large: Diskvalifikován

  142. Agility I Large: Diskvalifikován

  143. Jumping III Large: 12/54, 29.26 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  144. Jumping II Large: Diskvalifikován

  145. Jumping I Large: Diskvalifikován

  146. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2015, 08. 05. 2015

  147. Jumping: Diskvalifikován

  148. Zkouška: Diskvalifikován

  149. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  150. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  151. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  152. Horní Počernice, 3. běh: 1/14, 34.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  153. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  154. LA1 druhy beh LA1: Diskvalifikován

  155. LA1 prvni beh LA1: Diskvalifikován

  156. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  157. Agility: 14/49, 33.45 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  158. Jumping: Diskvalifikován

  159. Zkouška LA1: 1/11, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  160. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  161. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  162. 2.ZK LA1: Diskvalifikován

  163. Juniorský běh - 4.kolo L: Diskvalifikován

  164. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  165. 1. zkouška LA1: 4/18, 27.81 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  166. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  167. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  168. LARGE - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  169. LARGE - JUMPING 1: Diskvalifikován

  170. LARGE - JUMPING 2: 8/43, 32.63 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  171. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  172. 1. zkouška LA1: 8/13, 33.87 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  173. 2. zkouška LA1: 4/13, 32.68 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  174. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  175. 1 zkouška LA1: Diskvalifikován

  176. 2 zkouška LA1: Diskvalifikován

  177. Zkouška A1 - 1 LA1: Diskvalifikován

  178. Zkouška A1 - 2 LA1: Diskvalifikován

  179. Zkouška A1 - 3 LA1: Diskvalifikován

  180. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  181. NE - Acana jumping L: Diskvalifikován

  182. NE - Holdye Memorial Agility L: Diskvalifikován

  183. NE - zkouška LA1 LA1: 6/13, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  184. SO - Acana agility L: Diskvalifikován

  185. SO - Acana jumping L: Diskvalifikován

  186. SO - zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  187. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  188. Agility junioři: Diskvalifikován

  189. Jumping junioři: Diskvalifikován

  190. Zkouška: Diskvalifikován

  191. Zkouška 2: Diskvalifikován