Cz En

007514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Kolářová, ZKO 1 Domažlice

    Člen KA

Pes

  1. Thomas, Border kolie

Výsledky

  1. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  2. Okrouhlice, 1. běh: 7/13, 47.68 s, 13.68 tr. b., 3.65 m/s

  3. Okrouhlice, 2. běh: 10/13, 36.12 s, 20.12 tr. b., 4.15 m/s

  4. Okrouhlice, 3. běh: 4/13, 46.47 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  5. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  6. Agility open L: 21/48, 37.65 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  7. Jumping open L: Diskvalifikován

  8. zkouška_sobota_01 LA3: Diskvalifikován

  9. Zkouška_sobota_02 LA3: Diskvalifikován

  10. Zkoušky_neděle LA3: Diskvalifikován

  11. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  12. Zkouška 1 - LA3: Diskvalifikován

  13. Zkouška 2 - LA3: Diskvalifikován

  14. Spálené Poříčí - Podkokšínské dvojzkoušky + A0 a veteráni, 06. 05. 2017

  15. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. 2.zkouška LA3: 1/4, 49.04 s, 2.04 tr. b., 3.75 m/s

  17. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  18. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  19. 2. Zka - LA3: 3/6, 50.81 s, 14.81 tr. b., 3.54 m/s

  20. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  21. Agility 1: Diskvalifikován

  22. Agility 2: Diskvalifikován

  23. Jumping 1: Diskvalifikován

  24. Jumping 2: 62/128, 52.06 s, 20.06 tr. b., 3.57 m/s

  25. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  26. 1. Zka - LA2: 2/18, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  27. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  28. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  29. Zkouška1 LA2: 16/33, 33.58 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  30. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  31. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  32. Zkouška 1 LA2: 8/39, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  33. Zkouška 2 LA2: 3/39, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  34. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  35. Czech Imp Jump Large: 28/49, 25.22 s, 7.22 tr. b., 4.08 m/s

  36. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  37. Jumping 2 Large: 22/49, 33.25 s, 1.25 tr. b., 4.33 m/s

  38. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  39. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  40. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  41. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  42. Horní Počernice, 1. běh: 6/19, 43.37 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  43. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  44. Horní Počernice, 3. běh: 3/19, 47.91 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  45. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  46. LA2_1 LA2: 9/29, 35.45 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  47. LA2_2 LA2: 7/29, 39.14 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  48. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  49. Agility_ne L: 8/55, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  50. Jumping_ne L: 22/49, 32.89 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  51. Jumping_so L: Diskvalifikován

  52. Zkouška_ne LA2: Diskvalifikován

  53. Zkouška_so_1 LA2: Diskvalifikován

  54. Zkouška_so_2 LA2: 11/24, 49.5 s, 24.5 tr. b., 3.27 m/s

  55. Mrtník, Plzeň-sever - Letní pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 08. 2016

  56. LA2-1 LA2: 7/24, 41.04 s, 10.04 tr. b., 3.12 m/s

  57. LA2-2 LA2: 13/24, 41.93 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  58. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  59. QA3 Agility: Diskvalifikován

  60. QA4 Agility: Diskvalifikován

  61. QJ3 Jumping: 74/176, 39.24 s, 8.24 tr. b., 4.13 m/s

  62. QJ4 Jumping: 98/174, 56.27 s, 29.27 tr. b., 3.0 m/s

  63. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  64. QA1 Agility: 91/213, 54.0 s, 20.0 tr. b., 3.61 m/s

  65. QA2 Agility: 17/204, 50.01 s, 2.01 tr. b., 4.0 m/s

  66. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  67. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  68. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  69. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  70. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  71. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  72. Agility SuperG Basic Large: 3/10, 45.67 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  73. Jumping SuperG Basic Large: 3/10, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  74. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  75. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  76. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  77. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  78. Tunelový běh L: Diskvalifikován

  79. ZK LA2: Diskvalifikován

  80. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  81. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  82. 2. ZK LA2: 2/11, 37.93 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  83. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  84. Agility neděle L: 26/46, 55.19 s, 17.19 tr. b., 3.26 m/s

  85. Agility sobota L: 5/43, 53.27 s, 5.27 tr. b., 3.64 m/s

  86. Jump neděle L: 3/44, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  87. Jump sobota L: Diskvalifikován

  88. Zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  89. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  90. Ne_agility L: 19/46, 52.63 s, 30.63 tr. b., 3.53 m/s

  91. Ne_jumping L: 19/45, 30.48 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  92. Ne_ LA1: 1/15, 25.16 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  93. So_agility L: 12/49, 41.1 s, 11.1 tr. b., 3.92 m/s

  94. So_jumping L: 22/51, 47.15 s, 29.15 tr. b., 3.58 m/s

  95. So_ LA1: 2/17, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  96. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  97. LARGE - Czech Imp Jump: 27/46, 26.29 s, 6.29 tr. b., 4.37 m/s

  98. LARGE - JUMPING 1: Diskvalifikován

  99. LARGE - JUMPING 2: 20/46, 36.22 s, 5.22 tr. b., 4.47 m/s

  100. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  101. LARGE - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  102. LARGE - JUMPING 1: 24/57, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  103. LARGE - JUMPING 2: Diskvalifikován

  104. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  105. 1. zkouška LA1: 8/18, 33.16 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  106. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. 3. kolo JUNIOŘI L: 2/7, 34.9 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  108. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  109. LA1 I : 6/32, 44.32 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  110. LA1 II : 8/32, 26.74 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  111. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  112. 1 LA1: 7/18, 27.92 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  113. 2 LA1: Diskvalifikován

  114. Jump_L L: 2/44, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  115. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  116. Agility L: 14/41, 44.06 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  117. Jumping L: 14/41, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  118. Zkouska_nedele LA1: Diskvalifikován

  119. Zkouska_sobota_01 LA1: 2/13, 35.53 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  120. Zkouska_sobota_02 LA1: Diskvalifikován

  121. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  122. 1. zkouška LA1: 5/13, 46.18 s, 15.0 tr. b., 3.42 m/s

  123. 2. zkouška LA1: 6/13, 31.75 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  124. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  125. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  126. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  127. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  128. Domažlice - Chodské dvojzkoušky, 27. 07. 2014

  129. LA1_1 LA1: Diskvalifikován

  130. LA1_2 LA1: 5/11, 48.06 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  131. Plzeň Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  132. Agility neděle L: Diskvalifikován

  133. Agility - sobota L: 20/41, 39.39 s, 12.39 tr. b., 4.01 m/s

  134. Jumping - neděle L: 17/32, 47.62 s, 10.62 tr. b., 3.72 m/s

  135. Jumping - sobota L: Diskvalifikován

  136. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  137. Zkoušky neděle LA1: 3/9, 34.41 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  138. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  139. Ne_agility L: Diskvalifikován

  140. Ne_ LA1: Diskvalifikován