Cz En

008714

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Halina Heimerlová, KK Jihlava

    Člen KA

Pes

  1. Dakota Domina Pepper Lary bardh, Knírač malý

Výsledky

  1. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  2. Zkouška 1: 2/3, 60.78 s, 7.78 tr. b., 3.37 m/s

  3. Zkouška 2: 2/3, 66.01 s, 28.01 tr. b., 3.11 m/s

  4. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  5. Agility small: 3/19, 52.72 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  6. Jumping small: 4/19, 43.73 s, 5.73 tr. b., 3.93 m/s

  7. Zkouška SA3: 3/5, 53.03 s, 4.03 tr. b., 3.7 m/s

  8. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  9. Agility S: 11/26, 58.11 s, 6.11 tr. b., 3.44 m/s

  10. Jumping S: 8/26, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  11. Zkouška SA2: 3/9, 51.85 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  12. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  13. Druhá SA2: 3/9, 58.56 s, 7.56 tr. b., 3.31 m/s

  14. První SA2: 3/9, 51.45 s, 5.45 tr. b., 3.62 m/s

  15. Třetí SA2: 5/9, 51.13 s, 9.13 tr. b., 3.27 m/s

  16. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  17. 1. zkouška: 3/10, 49.61 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  18. 2. zkouška: 2/10, 47.92 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  19. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  20. Agility S sobota: 3/21, 52.9 s, 1.9 tr. b., 3.36 m/s

  21. Jumping S sobota: 7/20, 45.72 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  22. Zkouška SA2 sobota: Diskvalifikován

  23. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  24. 1. zkouška A2: 1/4, 50.87 s, 1.87 tr. b., 3.7 m/s

  25. 2. zkouška A2: 1/4, 47.2 s, 0.2 tr. b., 3.98 m/s

  26. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  27. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška SA2: 1/8, 56.57 s, 0.57 tr. b., 3.73 m/s

  29. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  30. Zkouška SA2 - druhá: 2/7, 45.91 s, 7.91 tr. b., 3.66 m/s

  31. Zkouška SA2 - první: 6/7, 57.98 s, 13.98 tr. b., 3.28 m/s

  32. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  33. SA2 - druhá: Diskvalifikován

  34. SA2 - první: 3/9, 48.08 s, 2.08 tr. b., 3.41 m/s

  35. SA2 - třetí: 3/9, 46.77 s, 1.77 tr. b., 3.44 m/s

  36. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  37. Agility: Diskvalifikován

  38. Jumping: 14/21, 35.55 s, 11.55 tr. b., 3.46 m/s

  39. Zkouška A2: 3/6, 50.36 s, 15.36 tr. b., 3.42 m/s

  40. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  41. 1. Zkouška SA2: 3/11, 44.58 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  42. 2. Zkouška SA2: 6/11, 52.54 s, 7.54 tr. b., 3.05 m/s

  43. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  44. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  45. Zkouška 2 SA2: 5/13, 52.51 s, 2.51 tr. b., 3.43 m/s

  46. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  47. Jumping SA2 - I: Diskvalifikován

  48. Jumping SA2 - II: 5/12, 52.25 s, 6.25 tr. b., 3.67 m/s

  49. Jumping speciál SA2: 7/12, 53.07 s, 6.07 tr. b., 3.56 m/s

  50. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  51. Jumping 1: 10/21, 45.29 s, 7.29 tr. b., 3.36 m/s

  52. JUMPING 2: 13/21, 63.67 s, 23.67 tr. b., 3.16 m/s

  53. JUMPING 3 : 7/21, 49.86 s, 2.86 tr. b., 3.75 m/s

  54. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  55. AGILITY: 9/32, 64.15 s, 4.15 tr. b., 3.27 m/s

  56. JUMPING: 11/29, 47.83 s, 9.83 tr. b., 3.22 m/s

  57. SA2: Diskvalifikován

  58. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  59. SA2 1: 4/9, 51.08 s, 12.08 tr. b., 3.52 m/s

  60. SA2 2: 2/9, 50.07 s, 7.07 tr. b., 3.56 m/s

  61. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  62. SA2 - druhá: 6/12, 57.97 s, 9.97 tr. b., 3.11 m/s

  63. SA2 - první: 2/12, 47.43 s, 1.43 tr. b., 3.58 m/s

  64. SA2 - třetí: 6/12, 54.93 s, 0.93 tr. b., 3.33 m/s

  65. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  66. Agility OPEN S: 9/17, 74.59 s, 31.59 tr. b., 2.63 m/s

  67. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  68. Zk.A SA2: 2/8, 56.01 s, 10.01 tr. b., 3.21 m/s

  69. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  70. AGILITY: 4/22, 46.65 s, 2.65 tr. b., 3.43 m/s

  71. JUMPING: 9/22, 44.82 s, 7.82 tr. b., 3.3 m/s

  72. SA2: 6/12, 50.87 s, 6.87 tr. b., 3.28 m/s

  73. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  74. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  75. 2. Zkouška SA2: 2/11, 53.02 s, 3.02 tr. b., 3.32 m/s

  76. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  77. SA2: 11/17, 54.8 s, 11.8 tr. b., 3.16 m/s

  78. SA2 II: 8/17, 53.69 s, 18.69 tr. b., 3.0 m/s

  79. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  80. agility SA: 12/28, 63.77 s, 8.77 tr. b., 2.79 m/s

  81. jumping SA: 16/28, 53.86 s, 11.86 tr. b., 2.93 m/s

  82. zkouška SA2: Diskvalifikován

  83. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  84. Zkouška SA2 1.běh: 6/15, 60.17 s, 16.17 tr. b., 2.68 m/s

  85. Zkouška SA2 2.běh: Diskvalifikován

  86. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  87. AGILITY: Diskvalifikován

  88. JUMPING: Diskvalifikován

  89. SA2: 2/8, 56.86 s, 7.86 tr. b., 2.9 m/s

  90. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  91. AGILITY: 12/20, 47.38 s, 3.38 tr. b., 3.29 m/s

  92. SA2: 8/10, 56.28 s, 16.28 tr. b., 2.9 m/s

  93. TUNELIÁDA SMALL: 12/15, 35.14 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  94. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  95. 1. Zk SA2: 7/12, 52.27 s, 7.27 tr. b., 3.1 m/s

  96. 2. Zk SA2: Diskvalifikován

  97. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  98. AGILITY: Diskvalifikován

  99. JUMPING: 13/23, 51.12 s, 13.12 tr. b., 3.01 m/s

  100. Speciální: 7/23, 62.21 s, 0.0 tr. b., 2.89 m/s

  101. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  102. AGILITY: Diskvalifikován

  103. JUMPING: 23/32, 60.43 s, 22.43 tr. b., 3.11 m/s

  104. SA2: Diskvalifikován

  105. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  106. SA2: 2/12, 45.92 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  107. SA2 II: Diskvalifikován

  108. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  109. Agility : 5/21, 56.21 s, 0.0 tr. b., 3.27 m/s

  110. Jumping : Diskvalifikován

  111. Zlouška A2: 5/8, 49.94 s, 10.94 tr. b., 3.4 m/s

  112. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  113. SA I: 3/18, 46.56 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  114. SA II: 11/18, 41.85 s, 8.85 tr. b., 3.44 m/s

  115. SA III: 10/18, 56.01 s, 21.01 tr. b., 3.02 m/s

  116. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  117. Agility open S: Diskvalifikován

  118. Jumping open S: 7/19, 42.2 s, 6.2 tr. b., 3.44 m/s

  119. Zkoušky SA2: 1/7, 53.36 s, 11.36 tr. b., 3.37 m/s

  120. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  121. AGILITY: 8/22, 53.54 s, 15.54 tr. b., 2.71 m/s

  122. JUMPING: Diskvalifikován

  123. SA2: 2/8, 53.74 s, 10.74 tr. b., 2.83 m/s

  124. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  125. Agility: 6/20, 55.91 s, 5.91 tr. b., 3.45 m/s

  126. Jumping: 6/18, 46.46 s, 7.46 tr. b., 3.27 m/s

  127. Zkouška SA1: 2/6, 43.15 s, 5.15 tr. b., 3.15 m/s

  128. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  129. Agility: Diskvalifikován

  130. Jumping: 12/24, 43.34 s, 8.34 tr. b., 3.41 m/s

  131. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  132. AGILITY so: Diskvalifikován

  133. JUMPING so: 15/25, 47.9 s, 12.9 tr. b., 3.09 m/s

  134. SA1: 2/4, 47.66 s, 0.0 tr. b., 3.19 m/s

  135. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  136. SA1 I.: 5/8, 46.29 s, 12.29 tr. b., 2.94 m/s

  137. SA1 II.: 3/8, 43.74 s, 1.74 tr. b., 2.97 m/s

  138. SA1 III.: 4/8, 45.04 s, 15.04 tr. b., 2.86 m/s

  139. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  140. AGILITY: Diskvalifikován

  141. JUMPING: 19/31, 52.4 s, 10.4 tr. b., 3.02 m/s

  142. SA1: 4/11, 48.15 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  143. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  144. 1.Zk SA1: 2/8, 41.07 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  145. 2.Zk SA1: 5/8, 49.37 s, 13.37 tr. b., 3.0 m/s

  146. 3.Zk SA1: 2/8, 40.73 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  147. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  148. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  149. Jumping 2 Small: 18/33, 53.13 s, 10.13 tr. b., 3.29 m/s

  150. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  151. SA1 - druhá: 9/15, 46.97 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  152. SA1 - první: 5/15, 46.25 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  153. SA1 - třetí: 9/15, 52.63 s, 9.63 tr. b., 2.95 m/s

  154. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 19. 09. 2015

  155. Agility S: Diskvalifikován

  156. Jumping S: 4/8, 52.91 s, 19.91 tr. b., 2.65 m/s

  157. Zk SA1: 2/5, 42.57 s, 5.0 tr. b., 3.1 m/s

  158. Třešť - Šiškobraní, 22. 08. 2015

  159. Agility : 8/27, 62.18 s, 19.18 tr. b., 2.91 m/s

  160. Jumping: 14/27, 58.52 s, 15.52 tr. b., 3.08 m/s

  161. SA1: Diskvalifikován

  162. Třešť - K.A.T. cup, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  163. AGILITY: 17/26, 55.07 s, 14.07 tr. b., 2.94 m/s

  164. JUMPING: 15/26, 48.99 s, 9.99 tr. b., 3.2 m/s

  165. SA1: 1/8, 51.98 s, 0.98 tr. b., 2.79 m/s

  166. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 30. 05. 2015

  167. AGILITY: Diskvalifikován

  168. JUMPING: 6/16, 39.24 s, 4.24 tr. b., 3.06 m/s

  169. SA1: Diskvalifikován

  170. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  171. Agility: 13/21, 65.52 s, 20.52 tr. b., 2.59 m/s

  172. Jumping: Diskvalifikován

  173. Zk SA1: Diskvalifikován

  174. Sedlec u Mikulova - JK ANIMALS Jarní tlapkování, 25. 04. 2015

  175. 1. Jumping: 9/18, 51.2 s, 5.2 tr. b., 3.44 m/s

  176. 2. Jumping: 11/18, 52.04 s, 17.04 tr. b., 3.07 m/s

  177. Brno - Agility Zetor Cup, 21. 03. 2015

  178. Agility: 10/25, 49.72 s, 4.72 tr. b., 3.1 m/s

  179. Jumping: Diskvalifikován

  180. Zk SA1: Diskvalifikován

  181. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  182. ZkA II SA1 SA1: 7/11, 52.1 s, 11.1 tr. b., 3.07 m/s

  183. ZkA I SA1 SA1: Diskvalifikován

  184. ZkJ SA1 SA1: Diskvalifikován

  185. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  186. Zkouška Agility 1 SA1: 3/11, 41.93 s, 1.93 tr. b., 2.84 m/s

  187. Zkouška Agility 2 SA1: 1/11, 43.34 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s