Cz En

010214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Šteflová, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Člen KA

Pes

  1. Dasty, Border kolie

Výsledky

  1. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  2. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  5. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  6. Zkouška 2 LA3: 6/11, 39.24 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  7. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  8. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  9. Zkouška I LA2: 2/14, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  10. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  11. 1. zkouška LA2: 4/12, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  12. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. 3. zkouška LA2: 8/12, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  14. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  15. A2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  16. A2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  17. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  18. zkouška 1 LA2: 4/10, 42.54 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  19. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  20. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  21. 1.zkouška LA2: 1/17, 33.36 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  22. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  24. 1.zkouška LA2: 12/26, 45.37 s, 22.37 tr. b., 3.44 m/s

  25. 2.zkouška LA2: 12/26, 32.16 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  26. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  27. Agility 1 L: 16/34, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  28. Jumping 1 L: 17/44, 39.59 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  29. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  30. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  31. Zkouska 1 LA2: Diskvalifikován

  32. Zkouska 2 LA2: Diskvalifikován

  33. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  34. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. 2.zkouška LA2: 2/24, 35.65 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  36. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  37. 1.vítězná: 1/19, 37.51 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  38. 2.vítězná: 2/19, 37.15 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  39. Jumping: Diskvalifikován

  40. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  41. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  43. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  44. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  45. zkouška 1 LA2: 5/15, 33.51 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  46. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  47. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  48. 13.prorubská: Diskvalifikován

  49. 14.prorubská: Diskvalifikován

  50. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  51. 11.prorubská: 1/15, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  52. 12.prorubská: Diskvalifikován

  53. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  54. AGILITY: 15/42, 34.31 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  55. JUMPING: 21/42, 39.84 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  56. LA2: Diskvalifikován

  57. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  58. Zkoušky A2-1 LA2: 1/9, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  59. Zkoušky A2-2 LA2: Diskvalifikován

  60. Zkoušky A2-3 LA2: 1/9, 31.92 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  61. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  62. Agility L: Diskvalifikován

  63. Jumping L: Diskvalifikován

  64. Zkouška LA2: 2/17, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  65. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  66. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  67. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  69. Jarní závody agility 2016: 10/23, 38.91 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  70. Jarní závody agility 2016: 18/48, 38.02 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  71. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  72. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  73. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  75. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L: 1/20, 28.43 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  76. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  77. III. Jumping L: Diskvalifikován

  78. II. Jumping L: Diskvalifikován

  79. I. Jumping L: 14/37, 36.63 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  80. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  81. zkouška_1 LA2: Diskvalifikován

  82. zkouška_2 LA2: 4/12, 36.83 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  83. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  84. 7.prorubská: Diskvalifikován

  85. 8.prorubská: Diskvalifikován

  86. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  87. 1.prorubská: Diskvalifikován

  88. 2.prorubská: Diskvalifikován

  89. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  90. Agility: Diskvalifikován

  91. Jumping: Diskvalifikován

  92. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  93. 1. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  95. Hra - tuneliáda A2 LA2: Diskvalifikován

  96. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  97. 1. zkouška LA2: 9/32, 31.61 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  98. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  99. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  100. Agility L: Diskvalifikován

  101. Jumping L: Diskvalifikován

  102. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  103. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  105. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  106. (1) Bertíkova zkouška: 4/12, 48.4 s, 11.4 tr. b., 3.1 m/s

  107. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  108. (3) Audiho zkouška: Diskvalifikován

  109. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  110. NE - Acana jumping L: Diskvalifikován

  111. NE - Holdye Memorial Agility L: Diskvalifikován

  112. NE - zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  113. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  114. (1) Kubíkův běh: Diskvalifikován

  115. (2) Ferpíkův běh: Diskvalifikován

  116. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  117. 1. zkouška: 3/11, 34.41 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  118. 2. zkouška : Diskvalifikován

  119. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  120. AGI L: Diskvalifikován

  121. JUMP L: Diskvalifikován

  122. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  123. Opatovice nad Labem - SIRIUS dvojzkoušky agility 2014, 10. 05. 2014

  124. 1. zkouška LA1: 3/12, 30.5 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  125. 2. zkouška LA1: 1/12, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  126. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  127. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  128. 2. Zkouška A1 LA1: 6/15, 32.63 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  129. Hra - tuneliáda A1 LA1: 1/15, 26.04 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  130. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  131. LA1: 8/26, 32.77 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  132. LA1 I.: 6/26, 24.14 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s