Cz En

011114

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Ondrušová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. Apolo, Border kolie

Výsledky

  1. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  4. Jump III. L: 23/42, 46.86 s, 16.86 tr. b., 3.14 m/s

  5. Jump II. L: 16/52, 39.91 s, 0.91 tr. b., 3.91 m/s

  6. ZkA. Ne LA3: 9/20, 45.8 s, 7.8 tr. b., 3.82 m/s

  7. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  8. Agility 1: 11/77, 45.82 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  9. Agility 2: Diskvalifikován

  10. Jumping 1: 26/77, 45.86 s, 7.86 tr. b., 3.71 m/s

  11. Jumping 2: 37/77, 43.41 s, 14.41 tr. b., 3.78 m/s

  12. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  13. FALCO 1. zkouška LA3: 4/13, 48.42 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  14. FALCO 2. zkouška LA3: 7/13, 53.91 s, 18.91 tr. b., 3.67 m/s

  15. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  16. Agility Lar Ne: 10/85, 45.45 s, 1.45 tr. b., 4.18 m/s

  17. Agility Lar So: Diskvalifikován

  18. Jumping Lar Ne: Diskvalifikován

  19. Jumping Lar So: 34/87, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  20. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  21. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška LA3: 4/10, 49.55 s, 1.55 tr. b., 3.98 m/s

  23. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  24. Agility LA: 27/42, 44.32 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  25. Jumping LA: 16/42, 33.22 s, 0.22 tr. b., 4.15 m/s

  26. Zkouška LA3: 6/14, 44.01 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  27. Luhačovice - Dvojzkoušky, 09. 10. 2016

  28. Agility Trial 1: 3/10, 53.32 s, 14.32 tr. b., 3.32 m/s

  29. Agility Trial 2: 1/10, 51.54 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  30. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  31. 1. Zk LA3: 5/7, 43.66 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  32. 2. Zk LA3: 6/7, 39.75 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  33. 3. Zk LA3: 4/7, 43.18 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  34. 4. Zk LA3: 5/7, 36.56 s, 5.56 tr. b., 3.99 m/s

  35. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  36. Agility: 30/110, 46.29 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  37. Agility I: Diskvalifikován

  38. Agility II: 24/195, 54.81 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  39. Agility III: 28/178, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  40. Agility IV: 15/171, 50.79 s, 2.79 tr. b., 3.64 m/s

  41. Jumping I: Diskvalifikován

  42. Jumping II: Diskvalifikován

  43. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  44. QA5 Agility: 20/182, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  45. QA6 Agility: Diskvalifikován

  46. QJ5 Jumping: 40/187, 45.83 s, 8.83 tr. b., 4.01 m/s

  47. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  48. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  49. QA3 Agility: 17/176, 50.31 s, 1.31 tr. b., 3.84 m/s

  50. QA4 Agility: Diskvalifikován

  51. QJ3 Jumping: 75/176, 40.81 s, 9.81 tr. b., 3.97 m/s

  52. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  53. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  54. Agility: 6/16, 63.22 s, 29.22 tr. b., 3.15 m/s

  55. Agility Open: 12/38, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  56. Jumping Special A2 + A3: Diskvalifikován

  57. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  58. QA1 Agility: 81/213, 53.65 s, 14.65 tr. b., 3.63 m/s

  59. QA2 Agility: Diskvalifikován

  60. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  61. QJ2 Jumping: 69/197, 47.45 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  62. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  63. Agility I: 10/42, 55.23 s, 12.23 tr. b., 3.62 m/s

  64. Agility II: Diskvalifikován

  65. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  66. Agility Open Large: Diskvalifikován

  67. Agility Open (neděle) Large: Diskvalifikován

  68. Jumping Open Large: 4/38, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  69. Jumping Open (neděle) Large: 4/36, 48.08 s, 8.08 tr. b., 3.74 m/s

  70. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA3 (Ne): 10/19, 61.74 s, 23.74 tr. b., 3.19 m/s

  72. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  73. Druhá LA3: Diskvalifikován

  74. První LA3: 2/14, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  75. Třetí LA3: Diskvalifikován

  76. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  77. Agility I: Diskvalifikován

  78. Agility II: 1/7, 46.79 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  79. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  80. I Agility: 1/17, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  81. II Agility: 2/17, 57.76 s, 18.76 tr. b., 3.25 m/s

  82. III Agility: 3/17, 52.58 s, 2.58 tr. b., 3.65 m/s

  83. IV Agility: Diskvalifikován

  84. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  85. LA3-1: Diskvalifikován

  86. LA3-2: Diskvalifikován

  87. LA3-3: Diskvalifikován

  88. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  89. II. zkouška LA3: 9/16, 49.71 s, 13.71 tr. b., 3.56 m/s

  90. I. zkouška LA3: 7/16, 48.45 s, 11.45 tr. b., 3.78 m/s

  91. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  92. LA3-1: 5/16, 43.57 s, 8.57 tr. b., 3.81 m/s

  93. LA3-2: Diskvalifikován

  94. LA3-3: Diskvalifikován

  95. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  96. Agility I: 7/12, 41.27 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  97. Agility II: 7/12, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  98. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  99. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  100. Jumping Open I: 27/43, 44.89 s, 23.63 tr. b., 3.76 m/s

  101. Jumping Open II: 9/42, 35.68 s, 0.42 tr. b., 4.2 m/s

  102. Jumping Open III: Diskvalifikován

  103. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  104. 1.zkouška LA3: 8/14, 45.9 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  105. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  106. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  107. Agility: Diskvalifikován

  108. Agility Open: 22/37, 44.46 s, 11.46 tr. b., 3.71 m/s

  109. Jumping Open: 12/36, 36.16 s, 6.16 tr. b., 3.82 m/s

  110. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  111. Agility: Diskvalifikován

  112. Agility I: Diskvalifikován

  113. Agility II: Diskvalifikován

  114. Agility III: Diskvalifikován

  115. Agility IV: Diskvalifikován

  116. Jumping I: 27/182, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  117. Jumping II: 66/169, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  118. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  119. Agility I: 9/13, 44.89 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  120. Agility II: Diskvalifikován

  121. Jumping Open: 14/40, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  122. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  123. Agility Ne: 51/140, 58.06 s, 25.06 tr. b., 3.34 m/s

  124. Agility So: 81/151, 55.32 s, 25.32 tr. b., 3.42 m/s

  125. Jumping So: 66/146, 68.04 s, 41.04 tr. b., 2.79 m/s

  126. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  127. Agility II Open: 52/162, 49.39 s, 30.0 tr. b., 4.03 m/s

  128. Agility I Open: 63/165, 52.28 s, 12.28 tr. b., 3.81 m/s

  129. Jumping II Open: 38/162, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  130. Jumping I Open: 64/165, 38.53 s, 9.53 tr. b., 3.97 m/s

  131. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  132. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  133. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  134. Zkouška 3 LA3: 3/7, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  135. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  136. Agility: Diskvalifikován

  137. Jumping: 20/51, 35.97 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  138. Zk LA3: Diskvalifikován

  139. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  140. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  141. 2.zkouška LA2: 2/22, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  142. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 01. 05. 2015

  143. zkouška LA 2: 3/9, 47.51 s, 11.51 tr. b., 3.83 m/s

  144. zkouška LA 2: Diskvalifikován

  145. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  146. Agility 1: Diskvalifikován

  147. Agility 2: 35/175, 45.06 s, 6.06 tr. b., 4.28 m/s

  148. Jumping 1: Diskvalifikován

  149. Jumping 2: 59/182, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  150. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  151. Zkouška 1: 5/44, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  152. Zkouška 2: 14/42, 42.89 s, 18.89 tr. b., 3.59 m/s

  153. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  154. 1.zkouška LA2: 5/14, 43.53 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  155. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  156. 3.zkouška LA2: Diskvalifikován

  157. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  158. 1 zkouska LA2 LA2: 4/9, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  159. 2 zkouska LA2 LA2: Diskvalifikován

  160. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  161. Agility Ne L: Diskvalifikován

  162. Agility So L: Diskvalifikován

  163. Jumping Ne L: 4/20, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  164. Jumping So L: 6/24, 33.45 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  165. Zkouška Ne LA2: 3/11, 52.18 s, 6.18 tr. b., 3.45 m/s

  166. Zkouška So LA2: Diskvalifikován

  167. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  168. 1.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  169. 2.Zkouška LA2: 5/17, 46.5 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  170. 3.Zkouška LA2: 1/17, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  171. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  172. Agility I: Diskvalifikován

  173. Agility II: 6/22, 45.86 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  174. Agility III: Diskvalifikován

  175. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  176. Agility I: Diskvalifikován

  177. Agility II: 7/26, 36.85 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  178. Agility III: 8/25, 45.67 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  179. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  180. ZkA II LA2 LA2: Diskvalifikován

  181. ZkA I LA2 LA2: Diskvalifikován

  182. ZkA NE II LA2 LA2: Diskvalifikován

  183. ZkA NE I LA2 LA2: Diskvalifikován

  184. ZkJ LA2 LA2: Diskvalifikován

  185. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  186. Agility I: Diskvalifikován

  187. Agility II: Diskvalifikován

  188. Agility III: 3/15, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  189. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  190. Agility I: 10/25, 38.45 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  191. Agility II: Diskvalifikován

  192. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  193. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  194. I. Agility: Diskvalifikován

  195. II. Agility: 7/30, 34.07 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  196. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  197. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  198. Zkouška II Ne LA2: 3/14, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  199. Zkouška I Ne LA2: Diskvalifikován

  200. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  201. 1. Agility: Diskvalifikován

  202. 2. Agility: Diskvalifikován

  203. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  204. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  205. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  206. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  207. 1. Agility: Diskvalifikován

  208. 2. Agility: 8/25, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  209. 3. Agility: 9/25, 45.43 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  210. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  211. 1. zkouška LA2: 5/15, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  212. 2. zkouška LA2: 3/15, 44.03 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  213. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  214. I. Agility: 2/15, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  215. II. Agility: 3/14, 47.64 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  216. Jumping Open: Diskvalifikován

  217. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  218. 1 zkouška LA2: 7/18, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  219. 2 zkouška LA2: Diskvalifikován

  220. Zkouška A2 - 1 LA2: 2/20, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  221. Zkouška A2 - 2 LA2: Diskvalifikován

  222. Zkouška A2 - 3 LA2: Diskvalifikován

  223. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  224. A2 zkouska 1: Diskvalifikován

  225. A2 zkouska 2: 2/21, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  226. A2 zkouska 3: 1/21, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  227. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  228. Agility (Parkur A): Diskvalifikován

  229. Agility Parkur A: Diskvalifikován

  230. Agility (Parkur C): Diskvalifikován

  231. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  232. Agility Trial Parkur A: Diskvalifikován

  233. Jumping (Parkur B): Diskvalifikován

  234. Jumping Parkur B: Diskvalifikován

  235. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  236. I. Agility: Diskvalifikován

  237. II. Agility: Diskvalifikován

  238. III. Agility: Diskvalifikován

  239. II. Jumping: Diskvalifikován

  240. I. Jumping: Diskvalifikován

  241. Zlín - Dvojzkoušky agility, 15. 06. 2014

  242. 1. LA2: 4/23, 44.43 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  243. 2. LA2: Diskvalifikován

  244. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  245. I Agility: Diskvalifikován

  246. II Agility: Diskvalifikován

  247. III Agility: 13/28, 46.34 s, 22.34 tr. b., 3.8 m/s

  248. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  249. Agility Open I.: Diskvalifikován

  250. Agility Open II.: Diskvalifikován

  251. Jumping Open I.: 8/91, 39.36 s, 1.36 tr. b., 4.09 m/s

  252. Jumping Open II.: 7/61, 38.1 s, 4.1 tr. b., 4.02 m/s

  253. Jumping Open III: Diskvalifikován

  254. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  255. Agility "zkouška" I.: 2/20, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  256. Agility "zkouška" II.: 1/20, 39.61 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  257. Agility "zkouška" III.: 1/17, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  258. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 08. 05. 2014

  259. zkouška LA 1: 2/18, 42.66 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  260. zkouška LA 1: 5/18, 46.92 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s