Cz En

011314

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Tobolková, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Člen KA

Pes

  1. Face Status Quo Z Petrovy pálenky, Anglický kokršpaněl

Výsledky

  1. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. I. agility S: Diskvalifikován

  3. II. agility S: Diskvalifikován

  4. I. jumping S: 39/64, 49.02 s, 8.02 tr. b., 3.86 m/s

  5. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  6. II. zkouška: 2/7, 48.63 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  7. I. zkouška: 1/7, 46.2 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  8. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  9. 7.studenecká: Diskvalifikován

  10. 8.studenecká: 3/10, 47.35 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  11. 9.studenecká: 3/10, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  12. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  13. 4.studenecká: Diskvalifikován

  14. 5.studenecká: Diskvalifikován

  15. 6.studenecká: Diskvalifikován

  16. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  17. Jumping I: Diskvalifikován

  18. Jumping II: 3/16, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  19. Jumping III: Diskvalifikován

  20. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  21. Batmanův jumping S: 9/12, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  22. Jumping superhrdinů S: 6/12, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  23. Kapitánský jumping S: Diskvalifikován

  24. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  25. Agility 1: 5/17, 44.69 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  26. Jumping 1: 4/17, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  27. Jumping 2: 7/16, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  28. Zkouška 1: Diskvalifikován

  29. Zkouška 2: 6/7, 45.82 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  30. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  31. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  32. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  33. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  34. AGILITY S: 4/32, 47.98 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  35. JUMPING S: Diskvalifikován

  36. ZKOUŠKA SA3: Diskvalifikován

  37. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  38. 1. zkouška A3 SA3: 4/7, 47.08 s, 2.08 tr. b., 3.8 m/s

  39. 2. zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  40. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 5/12, 28.35 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  41. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  42. Agility I: Diskvalifikován

  43. Jumping I: 67/81, 44.43 s, 15.62 tr. b., 4.14 m/s

  44. Jumping II: Diskvalifikován

  45. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  46. Jumping III S: 5/14, 22.74 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  47. Jumping II S: Diskvalifikován

  48. Jumping I S: 5/14, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  49. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  50. Agility S: 16/33, 42.27 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  51. Jumping S: 21/33, 45.06 s, 16.06 tr. b., 3.71 m/s

  52. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  54. Agility 1 S: Diskvalifikován

  55. Finále S: 5/13, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  56. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  57. Jumping 2 S: 2/17, 30.09 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  58. Zkouška 1 SA3: 2/6, 38.32 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  59. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  60. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  61. zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  62. zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  63. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  64. ZkA II. SA3: 2/13, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  65. ZkA I. SA3: 4/13, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  66. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  67. ACANA Finále S: Diskvalifikován

  68. Agility 1 S: Diskvalifikován

  69. Jumping 1 S: 4/28, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  70. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  71. Zkouška 1 SA3: 7/14, 51.46 s, 2.46 tr. b., 3.67 m/s

  72. Zkouška 2 SA3: 2/11, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  73. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  74. Zkouska 1 SA3: 1/6, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  75. Zkouska 2 SA3: 5/6, 35.5 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  76. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  77. 1.vítězná: Diskvalifikován

  78. 2.vítězná: 4/13, 46.46 s, 0.46 tr. b., 4.02 m/s

  79. Jumping: 14/25, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  80. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  81. 1. zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  83. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: Diskvalifikován

  84. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  85. Agility 1: Diskvalifikován

  86. Agility 2: 18/78, 46.2 s, 1.2 tr. b., 4.09 m/s

  87. Jumping 1: Diskvalifikován

  88. Jumping 2: Diskvalifikován

  89. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  90. Agility Trial I: Diskvalifikován

  91. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  92. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  93. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  94. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  95. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  96. V Agility: Diskvalifikován

  97. VI Agility: 4/8, 48.8 s, 9.8 tr. b., 3.46 m/s

  98. VII Agility: Diskvalifikován

  99. VIII Agility: Diskvalifikován

  100. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  101. zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  102. zkouška 2 SA3: 3/6, 54.19 s, 19.19 tr. b., 3.4 m/s

  103. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  104. 13.prorubská: Diskvalifikován

  105. 14.prorubská: 3/4, 47.08 s, 3.08 tr. b., 3.7 m/s

  106. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  107. Agility Final AK: 1/8, 47.26 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  108. Agility I AK: Diskvalifikován

  109. Jumping I AK: 1/1, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  110. Jumping II AK: Diskvalifikován

  111. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  112. AGILITY: Diskvalifikován

  113. JUMPING: 7/27, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  114. SA2: Diskvalifikován

  115. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  116. Zkoušky A2-1 SA2: Diskvalifikován

  117. Zkoušky A2-2 SA2: Diskvalifikován

  118. Zkoušky A2-3 SA2: Diskvalifikován

  119. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  120. Agility S: 3/10, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  121. Jumping Large S: Diskvalifikován

  122. zkoušky SA2: Diskvalifikován

  123. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  124. Agility 1 S: Diskvalifikován

  125. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  126. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  127. Zkouška 1 SA2: 3/12, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  128. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  129. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  130. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška SA2: 3/13, 45.25 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  132. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  133. Agility S: Diskvalifikován

  134. Jumping S: 1/8, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  135. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  136. 1.zkouška: 3/9, 37.62 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  137. 2.zkouška: 3/9, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  138. Jumping Open: Diskvalifikován

  139. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  140. 1. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  141. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  142. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S: 9/13, 39.44 s, 6.44 tr. b., 4.46 m/s

  143. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  144. Jumping 1 S: 13/18, 34.11 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  145. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  146. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  147. zkouška_1 SA2: 1/9, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  148. zkouška_2 SA2: 6/9, 42.18 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  149. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  150. 3.prorubská: Diskvalifikován

  151. 4.prorubská: 1/12, 44.8 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  152. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  153. 1.prorubská: Diskvalifikován

  154. 2.prorubská: 5/14, 46.19 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  155. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  156. Agility: Diskvalifikován

  157. Jumping: Diskvalifikován

  158. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  159. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  160. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  161. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  162. (1) zkouška: Diskvalifikován

  163. (2) zkouška: Diskvalifikován

  164. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  165. AGILITY: 11/32, 53.8 s, 7.8 tr. b., 3.64 m/s

  166. JUMPING: Diskvalifikován

  167. SA2: 7/11, 49.17 s, 6.17 tr. b., 3.86 m/s

  168. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  169. Sobotní zkouška: 1/13, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  170. So-Jumping: 8/31, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  171. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  172. 1.zkouška SA2: 4/13, 40.42 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  173. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  174. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  175. Agility S: Diskvalifikován

  176. Jumping S: Diskvalifikován

  177. Tuneliáda S: 8/17, 19.7 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  178. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  179. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  180. Agility Open II Small: Diskvalifikován

  181. Agility Open I Small: Diskvalifikován

  182. Jumping IV, MR-kokr S: 5/8, 38.06 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  183. Jumping Open III Small: Diskvalifikován

  184. Jumping Open II Small: Diskvalifikován

  185. Jumping Open I Small: 33/57, 49.18 s, 17.18 tr. b., 3.29 m/s

  186. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  187. 1. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  188. 2. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  189. Hra - tuneliáda A2 SA2: 3/11, 36.61 s, 1.61 tr. b., 4.64 m/s

  190. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  191. SA2 druhý běh SA2: 4/12, 45.1 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  192. SA2 první běh SA2: Diskvalifikován

  193. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  194. 1. zkouška SA2: 6/15, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  195. 2. zkouška SA2: 6/15, 44.75 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  196. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  197. Agility S: Diskvalifikován

  198. Jumping S: 10/20, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  199. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  200. 1. zkouška SA1: 7/15, 36.16 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  201. 2. zkouška SA1: 7/15, 28.94 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  202. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  203. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  204. 2. zkouška SA1: 1/16, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  205. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  206. (1) Bannyho zkouška: 5/8, 38.81 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  207. (2) Cargova zkouška: 1/8, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  208. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  209. AGILITY: 10/21, 44.41 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  210. JUMPING: Diskvalifikován

  211. SA1: 1/8, 31.27 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  212. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  213. 1. zkouška SA1: 3/15, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  214. 2. zkouška SA1: 1/15, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  215. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  216. (1) Bertíkova zkouška: Diskvalifikován

  217. (2) Noisy zkouška: 2/6, 30.34 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  218. (3) Audiho zkouška: 1/6, 35.81 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  219. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  220. (1) Kubíkův běh: 2/9, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  221. (2) Ferpíkův běh: 7/9, 32.51 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  222. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  223. 1. zkouška: Diskvalifikován

  224. 2. zkouška : 1/16, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  225. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  226. AGI S: 7/24, 46.38 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  227. JUMP S: 4/24, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  228. Zkoušky SA1: 5/8, 34.41 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  229. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  230. Agility - So: Diskvalifikován

  231. Jumping - So: 11/29, 44.94 s, 7.94 tr. b., 3.49 m/s

  232. ZkA - So: Diskvalifikován

  233. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  234. Agility 1: Diskvalifikován

  235. Agility 2: Diskvalifikován

  236. Jumping 1: 9/50, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  237. Jumping 2: 21/50, 47.04 s, 6.04 tr. b., 3.51 m/s

  238. Jumping 3: 12/41, 40.64 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  239. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  240. 1. Zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  241. 2. Zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  242. Hra - tuneliáda A1 SA1: 5/12, 32.58 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  243. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  244. SA1: 4/18, 38.46 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  245. SA1 I.: 3/18, 29.33 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s