Cz En

013214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Vyplelová, Jahoda Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Hugg Astra, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  2. Jumping OPEN L: 9/58, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  3. Zk.A LA3: Diskvalifikován

  4. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  5. Agility: Diskvalifikován

  6. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  7. Jumping: Diskvalifikován

  8. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  9. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  10. 1.Zka - LA3: Diskvalifikován

  11. 2.Zka - LA3: 5/13, 46.76 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  12. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  13. 1. běh LA3: 5/14, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  14. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  15. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  16. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  17. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  18. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  19. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  20. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  21. 1. Zk LA3: 1/9, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  22. 2. Zk LA3: 6/9, 44.07 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  23. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  24. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  25. LA3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  26. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  27. Agility II. L: Diskvalifikován

  28. Agility I. L: Diskvalifikován

  29. Jumping II. L: 12/92, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  30. Jumping I. L: Diskvalifikován

  31. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  32. QA4 Agility: Diskvalifikován

  33. QA5 Agility: Diskvalifikován

  34. QA6 Agility: 14/88, 46.08 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  35. QJ4 Jumping: 18/95, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  36. QJ5 Jumping: 42/90, 47.06 s, 12.06 tr. b., 4.19 m/s

  37. QJ6 Jumping: 24/77, 36.31 s, 1.31 tr. b., 4.79 m/s

  38. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  39. QA1 agility: Diskvalifikován

  40. QA2 agility: 36/125, 49.74 s, 8.74 tr. b., 4.14 m/s

  41. QA3 agility: 38/125, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  42. QJ1 jumping: 33/126, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  43. QJ2 jumping: 55/126, 46.81 s, 11.81 tr. b., 4.25 m/s

  44. QJ3 jumping: 51/122, 42.53 s, 9.53 tr. b., 4.37 m/s

  45. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  46. I Agility Open: 22/139, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  47. II Agility Open: 9/137, 48.24 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  48. II Jumping Open: 30/135, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  49. I Jumping Open: 20/139, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  50. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  51. Agility: Diskvalifikován

  52. Agility: Diskvalifikován

  53. Jumping: 5/42, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  54. Jumping: 29/53, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  55. Zkouška LA3: 5/28, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  56. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  57. II. zkouška LA3: 2/7, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  58. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  59. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  60. Agility LA sobota: 18/60, 45.8 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  61. Jumping LA neděle: 33/62, 39.36 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  62. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  63. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  64. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  65. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  66. ZkA II. LA3: 4/21, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  67. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  68. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  69. III. zkouška LA3: 7/15, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  70. II. Zkouška LA3: 8/17, 48.12 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  71. I. Zkouška LA3: 1/17, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  72. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  73. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  74. Jumping LA neděle: 25/58, 38.19 s, 5.19 tr. b., 4.06 m/s

  75. Jumping LA sobota: 26/61, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  76. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  77. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  78. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  79. 1. Zka - LA3: 2/17, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  80. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  81. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  82. Agility družstev: 18/88, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  83. Agility jednotlivců: 8/87, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  84. Jumping družstev: Diskvalifikován

  85. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  86. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  87. Zkouška LA3: 9/26, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  88. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  89. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška LA3: 2/7, 39.86 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  91. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  92. QA4 agility: 32/99, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  93. QA5 agility: 25/97, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  94. QA6 agility: 17/95, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  95. QJ4 jumping: 24/98, 43.98 s, 8.98 tr. b., 4.16 m/s

  96. QJ5 jumping: 45/91, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  97. QJ6 jumping: 31/76, 46.53 s, 18.53 tr. b., 3.7 m/s

  98. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  99. QA1 agility: 19/135, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  100. QA2 agility: 10/127, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  101. QA3 agility: Diskvalifikován

  102. QJ1 jumping: 48/135, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  103. QJ2 jumping: 58/135, 40.88 s, 12.88 tr. b., 4.4 m/s

  104. QJ3 jumping: 25/118, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  105. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  106. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  107. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  108. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  109. Jumping_1: 7/39, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  110. Jumping_2: Diskvalifikován

  111. Jumping_3: Diskvalifikován

  112. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  113. Agility 1: 10/128, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  114. Agility 2: 39/128, 45.58 s, 5.58 tr. b., 4.23 m/s

  115. Jumping 1: Diskvalifikován

  116. Jumping 2: 13/128, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  117. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  118. Agility Trial I: Diskvalifikován

  119. Jumping Trial I: 4/24, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  120. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  121. Agility: Diskvalifikován

  122. Agility: Diskvalifikován

  123. Jumping: Diskvalifikován

  124. Jumping: Diskvalifikován

  125. Zkouška LA3: 2/14, 45.48 s, 6.48 tr. b., 3.85 m/s

  126. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  127. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  128. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  129. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  130. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  131. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  132. Jumping LA sobota: 20/63, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  133. Zkoušky LA3 neděle: 8/28, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  134. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  135. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  136. 1. ZK LA3: 5/11, 40.36 s, 5.36 tr. b., 4.09 m/s

  137. 2. ZK LA3: 5/11, 40.19 s, 5.19 tr. b., 3.86 m/s

  138. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  139. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  140. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  141. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  142. Zk A II. LA2: 1/23, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  143. Zk.A I. LA2: Diskvalifikován

  144. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  145. QA5 Agility: 14/182, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  146. QA6 Agility: Diskvalifikován

  147. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  148. QJ6 Jumping: 77/182, 45.74 s, 9.74 tr. b., 3.74 m/s

  149. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  150. I Agility: 4/31, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  151. II Agility: 8/32, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  152. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  153. Agility So Large: 13/42, 54.98 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  154. Finale Ne Large: 10/14, 58.37 s, 28.37 tr. b., 3.26 m/s

  155. Jumping Ne Large: 18/37, 40.7 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  156. Jumping So Large: Diskvalifikován

  157. LA2 Ne: 2/17, 41.77 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  158. LA2 So: 4/22, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  159. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  160. QA3 Agility: Diskvalifikován

  161. QA4 Agility: 31/174, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  162. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  163. QJ4 Jumping: 95/174, 43.11 s, 21.11 tr. b., 3.92 m/s

  164. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  165. Zkouska III LA2: 1/18, 39.25 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  166. Zkouska II LA2: Diskvalifikován

  167. Zkouska I LA2: 1/18, 40.33 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  168. Zkouska IV LA2: Diskvalifikován

  169. Zkouska VI LA2: Diskvalifikován

  170. Zkouska V LA2: Diskvalifikován

  171. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  172. Agility: 12/40, 46.16 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  173. Jumping: 13/37, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  174. ZkA: Diskvalifikován

  175. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  176. QA1 Agility: Diskvalifikován

  177. QA2 Agility: 16/204, 49.03 s, 1.03 tr. b., 4.08 m/s

  178. QJ1 Jumping: 67/213, 44.5 s, 8.5 tr. b., 4.02 m/s

  179. QJ2 Jumping: 64/197, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  180. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  181. Agility I: Diskvalifikován

  182. Agility II: Diskvalifikován

  183. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  184. Zkouska LA2 1: Diskvalifikován

  185. Zkouska LA2 2: Diskvalifikován

  186. Zkouska LA2 3: Diskvalifikován

  187. Zkouska LA2 4: 7/32, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  188. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  189. Zkouska III LA2: Diskvalifikován

  190. Zkouska II LA2: Diskvalifikován

  191. Zkouska I LA2: Diskvalifikován

  192. Zkouska IV LA2: 2/24, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  193. Zkouska VI LA2: 1/24, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  194. Zkouska V LA2: 4/24, 46.41 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  195. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  196. Agility: 5/55, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  197. Jumping: 7/55, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  198. Zkouška: 2/20, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  199. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  200. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  201. Jumping LA neděle: 20/65, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  202. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  203. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  204. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  205. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  206. agility: Diskvalifikován

  207. jumping: 19/51, 44.59 s, 22.59 tr. b., 3.75 m/s

  208. zkouška: Diskvalifikován

  209. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  210. 3.prorubská: Diskvalifikován

  211. 4.prorubská: Diskvalifikován

  212. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  213. Jumping III. L: 11/42, 26.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  214. Jumping II. L: 13/46, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  215. Jumping I. L: 11/46, 33.04 s, 6.04 tr. b., 4.03 m/s

  216. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  217. Czech Imp Jump Large: 11/49, 22.45 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  218. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  219. Jumping 2 Large: 25/49, 36.9 s, 10.2 tr. b., 4.28 m/s

  220. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  221. Agility LA sobota: 27/61, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  222. Jumping LA neděle: 27/63, 53.96 s, 21.96 tr. b., 3.34 m/s

  223. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  224. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  225. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  226. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  227. Tunelový běh L: 13/46, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  228. ZK LA2: 4/20, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  229. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  230. Finále L: Diskvalifikován

  231. Jumping neděle L: 16/38, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  232. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  233. Open agility sobota L: Diskvalifikován

  234. Zkouška neděle LA1: 1/9, 44.16 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  235. Zkouška sobota LA1: 2/8, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  236. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  237. ZkA I.: 1/15, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  238. ZkA II.: 1/15, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  239. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  240. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  241. Zkoušky LA1 neděle: 2/7, 45.37 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  242. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  243. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  244. Agility: Diskvalifikován

  245. Agility I Open: Diskvalifikován

  246. Jumping I Open: 31/165, 34.69 s, 0.69 tr. b., 4.41 m/s

  247. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 01. 05. 2015

  248. zkouška LA 1: 1/18, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  249. zkouška LA 1: Diskvalifikován

  250. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  251. Agility 1: Diskvalifikován

  252. Agility 2: Diskvalifikován

  253. Jumping 1: Diskvalifikován

  254. Jumping 2: 60/182, 42.31 s, 5.31 tr. b., 4.18 m/s

  255. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  256. Zkouška 1: 7/19, 26.39 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  257. Zkouška 2: 8/19, 47.61 s, 22.61 tr. b., 2.75 m/s

  258. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  259. AGILITY: 14/33, 54.24 s, 20.24 tr. b., 3.43 m/s

  260. AGILITY: Diskvalifikován

  261. JUMPING: 18/33, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  262. JUMPING: Diskvalifikován

  263. LA1: 4/8, 51.18 s, 12.18 tr. b., 3.38 m/s

  264. LA1: Diskvalifikován

  265. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  266. Agility LA sobota: 38/76, 42.19 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  267. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  268. Jumping LA sobota: 57/77, 55.06 s, 24.06 tr. b., 2.63 m/s

  269. Zkoušky LA1 neděle: 6/10, 43.1 s, 10.1 tr. b., 3.02 m/s

  270. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  271. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  272. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  273. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  274. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  275. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  276. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  277. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  278. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  279. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  280. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  281. Agility: 4/13, 54.66 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  282. Agility 2: Diskvalifikován

  283. Agility 2: Diskvalifikován

  284. Memorial Ivy Patakove: 13/28, 31.5 s, 11.5 tr. b., 4.13 m/s

  285. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2014, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  286. Agility open L: Diskvalifikován

  287. LA1 LA1: Diskvalifikován

  288. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  289. AGILITY-L: Diskvalifikován

  290. JUMPING-L: Diskvalifikován

  291. JUMPING-L: Diskvalifikován

  292. LA1: Diskvalifikován

  293. LA1: Diskvalifikován

  294. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  295. Agility - II. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  296. Jumping - III. kvalifikační běh: 9/26, 42.39 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  297. Jumping - I. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  298. ZkA 1: Diskvalifikován

  299. ZkA 2: Diskvalifikován