Cz En

013214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Vyplelová, Jahoda Kladno

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Hugg Astra, Border kolie

Výsledky

  1. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  2. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  3. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  4. I. agility L: Diskvalifikován

  5. II. jumping L: 39/97, 36.95 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  6. I. jumping L: 33/97, 36.9 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  7. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  8. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  10. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  11. Agility L: 4/24, 34.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  12. Jumping L: Diskvalifikován

  13. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  15. Agility Spokojeného psa L: 11/34, 28.8 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  16. Jacob & Joseph Jumping L: 10/33, 22.93 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  17. Jelenův Jumping L: 19/34, 45.16 s, 12.16 tr. b., 3.76 m/s

  18. PhysioDOG Agility L: 5/34, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  19. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  20. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  21. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  22. LA3_neděle: Diskvalifikován

  23. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  24. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  27. LA3 I: Diskvalifikován

  28. LA3 II: 2/6, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  29. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  30. II. zkouška LA3: 3/14, 45.35 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  31. I. zkouška LA3: 2/14, 45.81 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  32. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  33. Agility Open: 14/125, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  34. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  35. Jumping Open: Diskvalifikován

  36. Jumping Squads as Individual: 25/138, 39.17 s, 2.17 tr. b., 4.26 m/s

  37. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  38. Agility I: Diskvalifikován

  39. Agility II: 31/165, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  40. Jumping I: Diskvalifikován

  41. Jumping II: 36/161, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  42. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  43. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  45. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  46. 1. Zkouška LA3: 1/15, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  47. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  48. Zkouška LA3 I: 2/8, 38.55 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  49. Zkouška LA3 II: 2/8, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  50. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  51. Agility LA sobota: 18/70, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  52. Finále LA neděle: 13/33, 45.35 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  53. Jumping LA neděle: 7/70, 39.46 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  54. Jumping LA sobota: 19/71, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  55. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  56. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  57. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  58. Agility: 10/39, 43.58 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  59. Jumping: Diskvalifikován

  60. Zkouška: 9/21, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  61. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  62. Druhá zkouška LA3: 5/11, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  63. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  64. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  65. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  66. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  67. Agility: 3/28, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  68. Jumping: 10/28, 32.53 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  69. Zkouška: Diskvalifikován

  70. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  71. Druhá zkouška LA3: 2/10, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  72. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  73. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  74. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  75. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  76. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  77. 1. zkouška LA3: 2/10, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  78. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  80. Agility LA sobota: 9/43, 53.25 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  81. Finále LA neděle: 6/19, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  82. Jumping LA neděle: 17/43, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  83. Jumping LA sobota: 7/43, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  84. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  85. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  86. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  87. I. zkouška LA3: 11/19, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  88. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  89. 1. zkouška LA3: 4/18, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  90. 2. zkouška LA3: 2/18, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  91. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  92. Jumping OPEN L: 9/58, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  93. Zk.A LA3: Diskvalifikován

  94. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  95. Agility: Diskvalifikován

  96. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  97. Jumping: Diskvalifikován

  98. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  99. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  100. 1.Zka - LA3: Diskvalifikován

  101. 2.Zka - LA3: 5/13, 46.76 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  102. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  103. 1. běh LA3: 5/14, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  104. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  105. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  106. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  107. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  108. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  109. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  111. 1. Zk LA3: 1/9, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  112. 2. Zk LA3: 6/9, 44.07 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  113. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  114. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  115. LA3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  116. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  117. Agility II. L: Diskvalifikován

  118. Agility I. L: Diskvalifikován

  119. Jumping II. L: 12/92, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  120. Jumping I. L: Diskvalifikován

  121. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  122. QA4 Agility: Diskvalifikován

  123. QA5 Agility: Diskvalifikován

  124. QA6 Agility: 14/88, 46.08 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  125. QJ4 Jumping: 18/95, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  126. QJ5 Jumping: 42/90, 47.06 s, 12.06 tr. b., 4.19 m/s

  127. QJ6 Jumping: 24/77, 36.31 s, 1.31 tr. b., 4.79 m/s

  128. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  129. QA1 agility: Diskvalifikován

  130. QA2 agility: 36/125, 49.74 s, 8.74 tr. b., 4.14 m/s

  131. QA3 agility: 38/125, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  132. QJ1 jumping: 33/126, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  133. QJ2 jumping: 55/126, 46.81 s, 11.81 tr. b., 4.25 m/s

  134. QJ3 jumping: 51/122, 42.53 s, 9.53 tr. b., 4.37 m/s

  135. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  136. I Agility Open: 22/139, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  137. II Agility Open: 9/137, 48.24 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  138. II Jumping Open: 30/135, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  139. I Jumping Open: 20/139, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  140. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  141. Agility: Diskvalifikován

  142. Agility: Diskvalifikován

  143. Jumping: 5/42, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  144. Jumping: 29/53, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  145. Zkouška LA3: 5/28, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  146. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  147. II. zkouška LA3: 2/7, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  148. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  149. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  150. Agility LA sobota: 18/60, 45.8 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  151. Jumping LA neděle: 33/62, 39.36 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  152. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  153. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  154. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  155. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  156. ZkA II. LA3: 4/21, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  157. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  158. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  159. III. zkouška LA3: 7/15, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  160. II. Zkouška LA3: 8/17, 48.12 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  161. I. Zkouška LA3: 1/17, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  162. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  163. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  164. Jumping LA neděle: 25/58, 38.19 s, 5.19 tr. b., 4.06 m/s

  165. Jumping LA sobota: 26/61, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  166. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  167. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  168. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  169. 1. Zka - LA3: 2/17, 47.9 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  170. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  171. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  172. Agility družstev: 18/88, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  173. Agility jednotlivců: 8/87, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  174. Jumping družstev: Diskvalifikován

  175. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  176. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  177. Zkouška LA3: 9/26, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  178. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  179. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  180. 2. zkouška LA3: 2/7, 39.86 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  181. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  182. QA4 agility: 32/99, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  183. QA5 agility: 25/97, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  184. QA6 agility: 17/95, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  185. QJ4 jumping: 24/98, 43.98 s, 8.98 tr. b., 4.16 m/s

  186. QJ5 jumping: 45/91, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  187. QJ6 jumping: 31/76, 46.53 s, 18.53 tr. b., 3.7 m/s

  188. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  189. QA1 agility: 19/135, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  190. QA2 agility: 10/127, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  191. QA3 agility: Diskvalifikován

  192. QJ1 jumping: 48/135, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  193. QJ2 jumping: 58/135, 40.88 s, 12.88 tr. b., 4.4 m/s

  194. QJ3 jumping: 25/118, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  195. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  196. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  197. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  198. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  199. Jumping_1: 7/39, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  200. Jumping_2: Diskvalifikován

  201. Jumping_3: Diskvalifikován

  202. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  203. Agility 1: 10/128, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  204. Agility 2: 39/128, 45.58 s, 5.58 tr. b., 4.23 m/s

  205. Jumping 1: Diskvalifikován

  206. Jumping 2: 13/128, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  207. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  208. Agility Trial I: Diskvalifikován

  209. Jumping Trial I: 4/24, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  210. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  211. Agility: Diskvalifikován

  212. Agility: Diskvalifikován

  213. Jumping: Diskvalifikován

  214. Jumping: Diskvalifikován

  215. Zkouška LA3: 2/14, 45.48 s, 6.48 tr. b., 3.85 m/s

  216. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  217. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  218. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  219. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  220. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  221. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  222. Jumping LA sobota: 20/63, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  223. Zkoušky LA3 neděle: 8/28, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  224. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  225. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  226. 1. ZK LA3: 5/11, 40.36 s, 5.36 tr. b., 4.09 m/s

  227. 2. ZK LA3: 5/11, 40.19 s, 5.19 tr. b., 3.86 m/s

  228. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  229. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  230. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  231. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  232. Zk A II. LA2: 1/23, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  233. Zk.A I. LA2: Diskvalifikován

  234. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  235. QA5 Agility: 14/182, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  236. QA6 Agility: Diskvalifikován

  237. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  238. QJ6 Jumping: 77/182, 45.74 s, 9.74 tr. b., 3.74 m/s

  239. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  240. I Agility: 4/31, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  241. II Agility: 8/32, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  242. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  243. Agility So Large: 13/42, 54.98 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  244. Finale Ne Large: 10/14, 58.37 s, 28.37 tr. b., 3.26 m/s

  245. Jumping Ne Large: 18/37, 40.7 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  246. Jumping So Large: Diskvalifikován

  247. LA2 Ne: 2/17, 41.77 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  248. LA2 So: 4/22, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  249. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  250. QA3 Agility: Diskvalifikován

  251. QA4 Agility: 31/174, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  252. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  253. QJ4 Jumping: 95/174, 43.11 s, 21.11 tr. b., 3.92 m/s

  254. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  255. Zkouska III LA2: 1/18, 39.25 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  256. Zkouska II LA2: Diskvalifikován

  257. Zkouska I LA2: 1/18, 40.33 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  258. Zkouska IV LA2: Diskvalifikován

  259. Zkouska VI LA2: Diskvalifikován

  260. Zkouska V LA2: Diskvalifikován

  261. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  262. Agility: 12/40, 46.16 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  263. Jumping: 13/37, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  264. ZkA: Diskvalifikován

  265. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  266. QA1 Agility: Diskvalifikován

  267. QA2 Agility: 16/204, 49.03 s, 1.03 tr. b., 4.08 m/s

  268. QJ1 Jumping: 67/213, 44.5 s, 8.5 tr. b., 4.02 m/s

  269. QJ2 Jumping: 64/197, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  270. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  271. Agility I: Diskvalifikován

  272. Agility II: Diskvalifikován

  273. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  274. Zkouska LA2 1: Diskvalifikován

  275. Zkouska LA2 2: Diskvalifikován

  276. Zkouska LA2 3: Diskvalifikován

  277. Zkouska LA2 4: 7/32, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  278. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  279. Zkouska III LA2: Diskvalifikován

  280. Zkouska II LA2: Diskvalifikován

  281. Zkouska I LA2: Diskvalifikován

  282. Zkouska IV LA2: 2/24, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  283. Zkouska VI LA2: 1/24, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  284. Zkouska V LA2: 4/24, 46.41 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  285. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  286. Agility: 5/55, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  287. Jumping: 7/55, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  288. Zkouška: 2/20, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  289. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  290. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  291. Jumping LA neděle: 20/65, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  292. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  293. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  294. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  295. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  296. agility: Diskvalifikován

  297. jumping: 19/51, 44.59 s, 22.59 tr. b., 3.75 m/s

  298. zkouška: Diskvalifikován

  299. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  300. 3.prorubská: Diskvalifikován

  301. 4.prorubská: Diskvalifikován

  302. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  303. Jumping III. L: 11/42, 26.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  304. Jumping II. L: 13/46, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  305. Jumping I. L: 11/46, 33.04 s, 6.04 tr. b., 4.03 m/s

  306. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  307. Czech Imp Jump Large: 11/49, 22.45 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  308. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  309. Jumping 2 Large: 25/49, 36.9 s, 10.2 tr. b., 4.28 m/s

  310. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  311. Agility LA sobota: 27/61, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  312. Jumping LA neděle: 27/63, 53.96 s, 21.96 tr. b., 3.34 m/s

  313. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  314. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  315. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  316. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  317. Tunelový běh L: 13/46, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  318. ZK LA2: 4/20, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  319. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  320. Finále L: Diskvalifikován

  321. Jumping neděle L: 16/38, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  322. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  323. Open agility sobota L: Diskvalifikován

  324. Zkouška neděle LA1: 1/9, 44.16 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  325. Zkouška sobota LA1: 2/8, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  326. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  327. ZkA I.: 1/15, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  328. ZkA II.: 1/15, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  329. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  330. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  331. Zkoušky LA1 neděle: 2/7, 45.37 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  332. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  333. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  334. Agility: Diskvalifikován

  335. Agility I Open: Diskvalifikován

  336. Jumping I Open: 31/165, 34.69 s, 0.69 tr. b., 4.41 m/s

  337. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 01. 05. 2015

  338. zkouška LA 1: 1/18, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  339. zkouška LA 1: Diskvalifikován

  340. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  341. Agility 1: Diskvalifikován

  342. Agility 2: Diskvalifikován

  343. Jumping 1: Diskvalifikován

  344. Jumping 2: 60/182, 42.31 s, 5.31 tr. b., 4.18 m/s

  345. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  346. Zkouška 1: 7/19, 26.39 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  347. Zkouška 2: 8/19, 47.61 s, 22.61 tr. b., 2.75 m/s

  348. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  349. AGILITY: 14/33, 54.24 s, 20.24 tr. b., 3.43 m/s

  350. AGILITY: Diskvalifikován

  351. JUMPING: 18/33, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  352. JUMPING: Diskvalifikován

  353. LA1: 4/8, 51.18 s, 12.18 tr. b., 3.38 m/s

  354. LA1: Diskvalifikován

  355. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  356. Agility LA sobota: 38/76, 42.19 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  357. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  358. Jumping LA sobota: 57/77, 55.06 s, 24.06 tr. b., 2.63 m/s

  359. Zkoušky LA1 neděle: 6/10, 43.1 s, 10.1 tr. b., 3.02 m/s

  360. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  361. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  362. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  363. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  364. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  365. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  366. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  367. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  368. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  369. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  370. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  371. Agility: 4/13, 54.66 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  372. Agility 2: Diskvalifikován

  373. Agility 2: Diskvalifikován

  374. Memorial Ivy Patakove: 13/28, 31.5 s, 11.5 tr. b., 4.13 m/s

  375. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2014, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  376. Agility open L: Diskvalifikován

  377. LA1 LA1: Diskvalifikován

  378. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  379. AGILITY-L: Diskvalifikován

  380. JUMPING-L: Diskvalifikován

  381. JUMPING-L: Diskvalifikován

  382. LA1: Diskvalifikován

  383. LA1: Diskvalifikován

  384. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  385. Agility - II. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  386. Jumping - III. kvalifikační běh: 9/26, 42.39 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  387. Jumping - I. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  388. ZkA 1: Diskvalifikován

  389. ZkA 2: Diskvalifikován