Cz En

016514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Banýrová, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Rarity Jomgarden's, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: 18/61, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  3. QA2 agility: 10/60, 49.4 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  4. QA3 agility: 16/60, 46.71 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  5. QJ1 jumping: 21/61, 45.81 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  6. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  7. QJ3 jumping: 36/60, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  8. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  9. Agility I: 9/88, 41.77 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  10. Agility II: 11/84, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  11. Jumping I: 40/87, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  12. Jumping II: 16/87, 39.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  13. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  14. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  15. I. zkouška MA3: 1/12, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  16. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  17. Agility klubů M: 4/17, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  18. Jumping M: 3/19, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  19. Zkouška MA3: 4/9, 38.28 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  20. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  21. Agility 1 M: 7/17, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  22. Agility 2 M: Diskvalifikován

  23. Jumping 1 M: 7/17, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  24. Jumping 2 M: 8/16, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  25. Jumping 3 M: 10/16, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  26. Zkouška MA3: 4/12, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  27. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  28. 1.kvalifikace: 6/17, 29.74 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  29. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  30. 3.kvalifikace: 4/17, 27.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  31. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  32. Agility DRUZSTVA: 25/43, 44.36 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  33. Jumping: Diskvalifikován

  34. Jumping DRUZSTVA: 13/43, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  35. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  36. AGILITY: 3/20, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  37. JUMPING: 4/20, 30.98 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  38. MA3: 1/7, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  39. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  40. Agility II. M: 5/48, 43.58 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  41. Agility I. M: Diskvalifikován

  42. Jumping II. M: 8/49, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  43. Jumping I. M: 14/48, 37.57 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  44. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  45. QA1 agility: 11/57, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  46. QA2 agility: 14/57, 40.37 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  47. QA3 agility: Diskvalifikován

  48. QJ1 jumping: 8/58, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  49. QJ2 jumping: 17/58, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  50. QJ3 jumping: 31/57, 39.54 s, 5.54 tr. b., 4.63 m/s

  51. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  52. I Agility Open: Diskvalifikován

  53. II Agility Open: 8/66, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  54. II Jumping Open: Diskvalifikován

  55. I Jumping Open: 8/69, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  56. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  57. III. jumping M: Diskvalifikován

  58. II. jumping M: 5/23, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  59. I. jumping M: 5/23, 29.02 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  60. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  61. ZkA. II. MA3: 1/8, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  62. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  63. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  64. II. zkouška MA3: 2/9, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  65. I. zkouška MA3: 2/9, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  66. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  67. 1 MA3: 2/10, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  68. 2 MA3: 1/10, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  69. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  70. Czech Imp Jump Medium: 11/24, 20.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  71. Jumping 1 Medium: 6/24, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  72. Jumping 2 Medium: 11/24, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  73. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  74. Czech Imp Jump Medium: 3/21, 22.13 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  75. Jumping 1 Medium: 2/21, 27.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  76. Jumping 2 Medium: 3/21, 25.91 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  77. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  78. ZkA II. MA3: 1/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  79. ZkA I. MA3: 1/10, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  80. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  81. Czech Imp Jump Medium: 6/29, 22.77 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  82. Jumping 1 Medium: 15/29, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  83. Jumping 2 Medium: 6/29, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  84. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  85. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška MA3: 3/8, 46.22 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  87. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  88. Czech Imp Jump Medium: 6/30, 20.67 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  89. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  90. Jumping 2 Medium: 6/30, 27.56 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  91. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  92. Agility družstev: Diskvalifikován

  93. Jumping družstev: Diskvalifikován

  94. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  95. Agility open M: 3/19, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  96. Jump I. M: 7/19, 28.98 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  97. ZkA. So MA3: Diskvalifikován

  98. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  99. Agility - Ne: 7/50, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  100. Agility - So: 18/53, 40.48 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  101. Jumping - Ne: 12/52, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  102. Jumping - So: 34/53, 32.29 s, 11.29 tr. b., 4.0 m/s

  103. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  104. QA4 agility: Diskvalifikován

  105. QA5 agility: Diskvalifikován

  106. QA6 agility: 10/50, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  107. QJ4 jumping: 7/48, 29.89 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  108. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  109. QJ6 jumping: 34/49, 36.04 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  110. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  111. QA1 agility: Diskvalifikován

  112. QA2 agility: 13/67, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  113. QA3 agility: 23/70, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  114. QJ1 jumping: 12/70, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  115. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  116. QJ3 jumping: 29/67, 40.48 s, 7.48 tr. b., 4.0 m/s

  117. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  118. Jumping_1: 3/15, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  119. Jumping_2: Diskvalifikován

  120. Jumping_3: 7/15, 30.46 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  121. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  122. Agility 1: 16/50, 54.06 s, 17.06 tr. b., 3.7 m/s

  123. Agility 2: 5/50, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  124. Jumping 1: Diskvalifikován

  125. Jumping 2: 2/50, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  126. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  127. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  128. 2. ZK MA3: 1/9, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  129. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  130. Zkouška1 MA3: Diskvalifikován

  131. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  132. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  133. Zkouška 1 MA3: 2/9, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  134. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  135. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  136. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  137. Jumping 1 Medium: 6/22, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  138. Jumping 2 Medium: 1/22, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  139. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  140. Czech Imp Jump Medium: 3/14, 22.36 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  141. Jumping 1 Medium: 5/14, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  142. Jumping 2 Medium: 4/14, 34.1 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  143. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  144. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  145. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  146. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  147. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  148. Czech Imp Jump Medium: 4/21, 19.99 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  149. Jumping 1 Medium: 11/21, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  150. Jumping 2 Medium: 1/21, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  151. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  152. MA3_1 MA3: 1/7, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  153. MA3_2 MA3: 3/7, 42.6 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  154. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  155. Agility M: Diskvalifikován

  156. Jumping M: Diskvalifikován

  157. Zk MA3: Diskvalifikován

  158. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  159. Agility družstva: Diskvalifikován

  160. Agility jednotlivci: 15/44, 38.3 s, 1.3 tr. b., 4.31 m/s

  161. Jumping družstva: 16/44, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  162. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  163. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  164. Zka 1: Diskvalifikován

  165. Zka 2: Diskvalifikován

  166. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  167. Agility M: Diskvalifikován

  168. Jumping M: 1/9, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  169. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  170. QA6 Agility: Diskvalifikován

  171. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  172. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  173. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  174. QA3 Agility: 13/69, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  175. QA4 Agility: 11/69, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  176. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  177. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  178. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  179. Běh dvojic: 1/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  180. JUMPING: 1/16, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  181. MA3: Diskvalifikován

  182. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  183. QA1 Agility: 24/88, 52.55 s, 7.55 tr. b., 3.81 m/s

  184. QA2 Agility: 17/82, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  185. QJ1 Jumping: 14/88, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  186. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  187. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  188. Agility: Diskvalifikován

  189. Jumping: 1/19, 29.38 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  190. ZkA: Diskvalifikován

  191. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  192. Heroutice, 1. běh: 1/7, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  193. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  194. Heroutice, 3. běh: 2/7, 39.11 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  195. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  196. Agility - Ne: 5/23, 37.27 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  197. Jumping - Ne: 5/23, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  198. ZkA - Ne: 2/10, 37.57 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  199. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  200. Czech Imp Jump Medium: 4/26, 22.77 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  201. Jumping 1 Medium: 12/26, 34.71 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  202. Jumping 2 Medium: 6/26, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  203. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  204. Agility M M: Diskvalifikován

  205. Jumping M M: 10/19, 37.54 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  206. Zk MA3 MA3: Diskvalifikován

  207. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  208. Jumping III. M: 2/17, 27.0 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  209. Jumping II. M: 3/17, 30.57 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  210. Jumping I. M: Diskvalifikován

  211. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  212. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  213. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  214. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  215. 1.prorubská: 3/8, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  216. 2.prorubská: 1/8, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  217. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  218. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  219. Heroutice, 2. běh: 2/6, 37.17 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  220. Heroutice, 3. běh: 1/6, 33.96 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  221. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  222. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  223. 2. ZK MA2: 3/12, 44.78 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  224. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  225. ZkA II. MA2: 3/7, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  226. ZkA I. MA2: 3/7, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  227. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  228. Jumping MA2: 2/5, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  229. Zkouška A2 - 1 MA2: 2/5, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  230. Zkouška A2 - 2 MA2: 1/5, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  231. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  232. "Agility ""O Pohár města Děčína"" M": 4/14, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  233. Jumping M: 2/15, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  234. Zkouška Agility MA2: 4/7, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  235. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  236. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  237. 2. běh MA2: 1/2, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  238. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  239. JUMPING: 1/14, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  240. MA2: 1/8, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  241. ŠTAFETA DVOJIC MEDIUM: 1/12, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  242. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  243. Horní Počernice, 1. běh: 1/10, 29.1 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  244. Horní Počernice, 2. běh: 1/10, 30.79 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  245. Horní Počernice, 3. běh: 2/10, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  246. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  247. ZkA I.: 2/11, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  248. ZkA II.: 1/11, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  249. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  250. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  251. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  252. (1) zkouška: Diskvalifikován

  253. (2) zkouška: Diskvalifikován

  254. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  255. druhý běh MA2: 2/4, 29.79 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  256. první běh MA2: 2/4, 36.56 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  257. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  258. 1.zkouška MA1: 1/6, 24.41 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  259. 2.zkouška MA1: 1/6, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  260. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  261. Jumping NE M: 5/15, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  262. Zkouška 1 MA1: 1/6, 26.28 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  263. Zkouška 2 MA1: 1/6, 30.63 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  264. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  265. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 3/12, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  266. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 2/12, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  267. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 1/6, 28.8 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  268. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  269. Zkouška 1: 1/13, 27.93 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  270. Zkouška 2: 2/13, 25.7 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  271. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  272. Horní Počernice, 1. běh: 1/4, 27.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  273. Horní Počernice, 2. běh: 2/4, 31.18 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  274. Horní Počernice, 3. běh: 1/4, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  275. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  276. Agility: 5/12, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  277. Jumping: 3/13, 30.49 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  278. Zka: 1/6, 26.23 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  279. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  280. 1. ZK MA1: 3/10, 31.99 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  281. 2. ZK MA1: 3/10, 29.46 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  282. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  283. MA1 druhý běh MA1: 1/8, 27.69 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  284. MA1 první běh MA1: 1/8, 28.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  285. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  286. MEDIUM - Czech Imp Jump: 13/20, 24.29 s, 5.29 tr. b., 3.95 m/s

  287. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  288. MEDIUM - JUMPING 2: 7/20, 37.81 s, 5.81 tr. b., 3.89 m/s

  289. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  290. Agility Individual: Diskvalifikován

  291. Agility Squads: Diskvalifikován

  292. Jumping Individual: 10/45, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  293. Jumping Individual: 11/44, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  294. Jumping Squads: Diskvalifikován

  295. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  296. Heroutice, 1. běh: 2/11, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  297. Heroutice, 2. běh: 1/11, 29.86 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  298. Heroutice, 3. běh: 3/11, 33.46 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  299. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  300. MEDIUM - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  301. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  302. MEDIUM - JUMPING 2: Diskvalifikován

  303. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  304. MEDIUM - Czech Imp Jump: 3/21, 20.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  305. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  306. MEDIUM - JUMPING 2: 8/21, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  307. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  308. 1. zkouška MA1: 2/6, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  309. 2. zkouška MA1: 1/6, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  310. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  311. MEDIUM FINÁLE: 4/10, 21.51 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  312. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  313. MEDIUM - JUMPING 2: 6/22, 37.49 s, 0.49 tr. b., 4.05 m/s

  314. MEDIUM - JUMPING 3: 5/22, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  315. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  316. MA1 I : 5/15, 25.79 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  317. MA1 II : Diskvalifikován

  318. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  319. Agility: 6/22, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  320. Agility: Diskvalifikován

  321. Agility: Diskvalifikován

  322. Jumping: Diskvalifikován

  323. Jumping M: Diskvalifikován

  324. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  325. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  326. Horní Počernice, 2. běh: 2/9, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  327. Brno - Agility Zetor CUP, 29. 06. 2014

  328. Agility M M: 5/11, 50.11 s, 20.0 tr. b., 3.67 m/s

  329. I MA1 MA1: 1/3, 45.0 s, 20.0 tr. b., 3.33 m/s

  330. Jumping M M: 6/12, 34.67 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s