Cz En

019914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Hoňková, Sportdogs

    Člen KA

Pes

  1. Angel Moravia Star, Border kolie

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  2. Jumping 1: Diskvalifikován

  3. Jumping 2: 12/36, 52.59 s, 16.59 tr. b., 3.76 m/s

  4. Zkoušky: Diskvalifikován

  5. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  6. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 17/63, 51.19 s, 6.19 tr. b., 4.0 m/s

  7. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 13/110, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  8. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  9. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  10. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 65/170, 41.12 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  11. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  12. Agility neděle L: 4/28, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  13. Agility sobota L: 9/26, 43.32 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  14. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  15. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  16. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  17. Agility Open: Diskvalifikován

  18. Agility Trial: Diskvalifikován

  19. Jumping Open: 7/27, 38.07 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  20. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  21. Agility 1 L: Diskvalifikován

  22. Agility 2 L: Diskvalifikován

  23. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  24. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  25. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  26. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  27. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  28. Agility A2A3: 46/95, 54.83 s, 13.83 tr. b., 3.74 m/s

  29. Agility Squads as individual: 25/157, 44.42 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  30. Jumping A2A3: 62/113, 55.35 s, 25.35 tr. b., 3.29 m/s

  31. Jumping Squads as Individual: 26/162, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  32. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  33. Special Agility: 17/159, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  34. Special Jumping: 23/153, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  35. Tachyon Trophy A2A3: 11/106, 45.98 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  36. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  37. 1. zkouška LA2: 2/10, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  38. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. 3. zkouška LA2: 1/10, 49.55 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  40. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  41. Agility Trial I: Diskvalifikován

  42. Agility Trial II: Diskvalifikován

  43. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  44. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  45. Agility open 2 L: 3/33, 49.04 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  46. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  47. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  48. Agility Ju: 7/59, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  49. Agility Squads: Diskvalifikován

  50. Hra Ju: 23/59, 32.54 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  51. Jumping Ju: 19/59, 47.93 s, 6.93 tr. b., 4.13 m/s

  52. Jumping Squads: Diskvalifikován

  53. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  54. 1.běh LA2: 6/15, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  55. 2. běh LA2: 6/15, 39.19 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  56. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  57. Agility Open: Diskvalifikován

  58. Agility Trial: 1/11, 47.77 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  59. Jumping Open: Diskvalifikován

  60. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  61. Agility L: 3/28, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  62. Jumping L: 4/30, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  63. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  64. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  65. Agility 1: Diskvalifikován

  66. Agility 2: Diskvalifikován

  67. Agility 3: Diskvalifikován

  68. Agility 4: 58/196, 48.39 s, 7.39 tr. b., 3.74 m/s

  69. Agility Trial: Diskvalifikován

  70. Jumping 1: 92/214, 50.04 s, 18.04 tr. b., 3.8 m/s

  71. Jumping 2: Diskvalifikován

  72. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  73. Jumping 1 L: 11/36, 35.26 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  74. Jumping 2 L: 13/35, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  75. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  76. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  77. FALCO 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. FALCO 2. zkouška LA2: 8/18, 45.05 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  79. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  80. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška LA2: 1/16, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  82. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  83. Agility družstva: 25/77, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  84. Agility - junioři: 8/52, 45.11 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  85. Jumping družstva: 7/77, 29.92 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  86. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  87. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  88. Agility Open: 7/33, 40.84 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  89. Agility Trial: Diskvalifikován

  90. Jumping Open: Diskvalifikován

  91. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  92. Agility 1 L: Diskvalifikován

  93. Agility 2 L: 2/28, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  94. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  95. Zlín - Mladcová - Hawai na Mladcové, 21. 08. 2016

  96. Agility L: 14/24, 44.01 s, 10.01 tr. b., 3.77 m/s

  97. Jumping L: 10/23, 47.75 s, 11.75 tr. b., 3.23 m/s

  98. Zk LA2: Diskvalifikován

  99. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  100. Agility L: 3/31, 41.3 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  101. Jumping L: 6/31, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  102. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  104. Jumping II L: Diskvalifikován

  105. Jumping I. L: 18/40, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  106. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  108. J Agility 1: 3/46, 42.43 s, 3.17 tr. b., 4.29 m/s

  109. J Agility 2: 11/45, 37.44 s, 5.74 tr. b., 4.03 m/s

  110. J Agility 3: 13/45, 43.79 s, 9.64 tr. b., 4.16 m/s

  111. J Agility 4: 22/44, 50.47 s, 15.48 tr. b., 3.72 m/s

  112. J Jumping 1: Diskvalifikován

  113. J Jumping 2: 21/45, 32.55 s, 7.24 tr. b., 4.45 m/s

  114. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  115. Agility I: Diskvalifikován

  116. Agility II: 1/19, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  117. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  118. 1. zkouška LA2: 7/18, 54.42 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  119. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. 3. zkouška LA2: 9/18, 43.26 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  121. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  122. Druhá LA2: Diskvalifikován

  123. První LA2: Diskvalifikován

  124. Třetí LA2: 3/15, 40.93 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  125. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  126. Agility LA: 29/38, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  127. Jumping LA: 21/38, 43.21 s, 12.21 tr. b., 3.8 m/s

  128. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  129. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  130. Zkouška 1 LA2: 2/13, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  131. Zkouška 2 LA2: 1/13, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  132. Zkouška 3 LA2: 2/13, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  133. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  134. Agility 1 L: Diskvalifikován

  135. Agility 2 L: 14/28, 59.17 s, 25.17 tr. b., 3.13 m/s

  136. Zkouška LA2: 2/9, 42.64 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  137. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  138. Agility: 7/16, 53.17 s, 17.17 tr. b., 3.05 m/s

  139. Agility Open: 8/32, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  140. Jumping Open: 9/44, 41.26 s, 3.26 tr. b., 3.71 m/s

  141. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  142. Agility L: 19/34, 51.32 s, 21.32 tr. b., 3.06 m/s

  143. Jumping L: Diskvalifikován

  144. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  145. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  146. Agility III - Large - Junioři: Diskvalifikován

  147. Agility II - Large - Junioři: Diskvalifikován

  148. Agility I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  149. Agility IV - Large - Junioři: 12/43, 45.71 s, 11.71 tr. b., 3.78 m/s

  150. Jumping II - Large - Junioři: Diskvalifikován

  151. Jumping I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  152. SEKVENCE - Large: Diskvalifikován

  153. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  154. Agility I: 15/22, 41.55 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  155. Agility II: Diskvalifikován

  156. Agility III: 7/22, 34.04 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  157. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  158. Jumping So L: 5/43, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  159. Zkouška II So LA2: 6/17, 42.91 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  160. Zkouška I So LA2: 7/18, 44.91 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  161. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  162. Agility 1 L: 7/22, 61.88 s, 25.88 tr. b., 3.05 m/s

  163. Agility 2 L: 4/22, 46.34 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  164. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  165. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  166. agility L: 9/19, 45.38 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  167. Jumping L: Diskvalifikován

  168. Zkoušky LA2 LA2: 4/8, 47.3 s, 7.3 tr. b., 3.51 m/s

  169. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  170. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  171. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  172. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  173. 1. zkouška LA1: 4/21, 36.16 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  174. 2. zkouška LA1: 5/21, 35.0 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  175. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  176. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  177. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  178. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  179. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  180. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  181. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  182. 3.zkouška LA1: 3/21, 39.37 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s