Cz En

021214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Semencová, Miacis

    Člen KA

Pes

  1. Apple Brown Rebell Represent, Australská kelpie

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  2. TRIAL I.: 3/7, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  3. TRIAL II.: Diskvalifikován

  4. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  5. Agility: 9/15, 39.33 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  6. Jumping ML3: Diskvalifikován

  7. Zkouška ML3: Diskvalifikován

  8. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  9. 1. Jumping ML: 17/26, 35.59 s, 15.0 tr. b., 5.73 m/s

  10. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška MLA3: 3/7, 45.03 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  12. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  13. ZkA I Agility: Diskvalifikován

  14. ZkA II Agility: 2/4, 44.08 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  15. ZkA III Agility: 1/4, 35.99 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  16. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  17. Jumping Open I: Diskvalifikován

  18. Jumping Open II: 7/11, 31.08 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  19. Jumping Open III: Diskvalifikován

  20. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  21. 1.zkouška: Diskvalifikován

  22. 2.zkouška: 2/5, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  23. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  24. TRIAL I.: 1/5, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  25. TRIAL II.: Diskvalifikován

  26. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  27. ZkA I: Diskvalifikován

  28. ZkA II: 1/3, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  29. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  30. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  31. Jumping LA sobota: 14/42, 37.48 s, 25.0 tr. b., 5.39 m/s

  32. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  33. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  34. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  35. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  36. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  37. Agility Open 2+3: 9/13, 50.96 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  38. ZkA I: Diskvalifikován

  39. ZkA II: 1/6, 38.75 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  40. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  41. ZkA I: 1/2, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  42. ZkA II: Diskvalifikován

  43. ZkA III: Diskvalifikován

  44. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  45. Agility 1: 1/18, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  46. Finále: 1/11, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  47. Jumping 1: 6/18, 32.83 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  48. Jumping 2: Diskvalifikován

  49. Zkouška 1: 2/6, 35.77 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  50. Zkouška 2: 5/8, 36.91 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  51. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  52. zkouška1: Diskvalifikován

  53. zkouška2: Diskvalifikován

  54. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  55. Zkouška II. MLA3: Diskvalifikován

  56. Zkouška I. MLA3: Diskvalifikován

  57. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  58. Jumping ML: Diskvalifikován

  59. Zkouška II. MLA3: Diskvalifikován

  60. Zkouška I. MLA3: Diskvalifikován

  61. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  62. 1.Zkouška - MLA3: Diskvalifikován

  63. 2.Zkouška - MLA3: 2/5, 41.25 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  64. Agility ML: Diskvalifikován

  65. Jumping ML: 11/27, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  66. Zkouška - MLA3: 7/12, 40.11 s, 20.0 tr. b., 5.21 m/s

  67. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  68. Agility 1: 79/217, 47.62 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  69. Agility 2: 88/222, 48.6 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  70. Agility Trial: 65/129, 56.84 s, 23.84 tr. b., 3.73 m/s

  71. Jumping 1: Diskvalifikován

  72. Jumping 2: Diskvalifikován

  73. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  74. Agility Trial I: Diskvalifikován

  75. Agility Trial II: Diskvalifikován

  76. Jumping Trial I: 1/8, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  77. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  78. Jumping So A2+3 L L: 9/17, 33.52 s, 15.0 tr. b., 5.46 m/s

  79. Zkouška Ne-1 LA3: Diskvalifikován

  80. Zkouška Ne-2 LA3: Diskvalifikován

  81. Zkouška So-1 LA3: 2/5, 37.82 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  82. Zkouška So-2 LA3: 2/4, 35.71 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  83. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  84. Agility Trial I: 12/16, 44.78 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  85. Agility Trial II: Diskvalifikován

  86. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  87. Agility LA: Diskvalifikován

  88. Agility LA: Diskvalifikován

  89. Jumping LA: 14/35, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  90. Jumping LA: 14/35, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  91. Zkouška LA3: 4/16, 52.85 s, 5.85 tr. b., 4.09 m/s

  92. Zkouška LA3: 4/16, 52.85 s, 5.85 tr. b., 4.09 m/s

  93. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  94. TRIAL III. LA3: 4/10, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  95. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  96. TRIAL I. LA3: 4/10, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  97. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  98. Agility LA: 5/41, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  99. Jumping LA: Diskvalifikován

  100. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  101. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  102. Agility Trial I: Diskvalifikován

  103. Agility Trial II: Diskvalifikován

  104. Jumping Open: Diskvalifikován

  105. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  106. TRIAL III. LA3: 5/10, 42.69 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  107. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  108. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  109. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  110. Agility Open: 3/27, 39.3 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  111. Agility Trial: 3/10, 42.84 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  112. Jumping Open: 16/27, 37.95 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  113. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  114. Zkouška 1 LA3: 1/6, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  115. Zkouška 2 LA3: 1/6, 42.34 s, 0.34 tr. b., 4.13 m/s

  116. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  117. Agility Trial I: 3/12, 43.48 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  118. Agility Trial II: Diskvalifikován

  119. Agility Trial III: 4/12, 41.32 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  120. Agility Trial IV: 3/12, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  121. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  122. Agility Open: 9/23, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  123. Agility Trial: Diskvalifikován

  124. Jumping Open: Diskvalifikován

  125. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  126. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  127. TRIAL I. LA3: 9/17, 53.24 s, 17.24 tr. b., 3.66 m/s

  128. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  129. 1.zkouška LA3: 3/11, 45.89 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  130. 2.zkouška LA3: 7/11, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  131. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  132. Agility L: 7/37, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  133. Jump L: 13/36, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  134. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  135. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  136. Jumping A2+3: 3/18, 39.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  137. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  138. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  139. Zkouška II LA3: 3/7, 49.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  140. Zkouška I LA3: 5/8, 47.24 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  141. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  142. Agility Open: 16/30, 46.4 s, 27.4 tr. b., 3.56 m/s

  143. Agility Trial: Diskvalifikován

  144. I Agility Trial: Diskvalifikován

  145. II Agility Trial: Diskvalifikován

  146. Jumping Open: Diskvalifikován

  147. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  148. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  149. 2. Zkouška LA3: 3/10, 43.38 s, 25.0 tr. b., 4.45 m/s

  150. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  151. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  152. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  153. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  154. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  155. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  156. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  157. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  158. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  159. Agility Trial I: Diskvalifikován

  160. Agility Trial II: Diskvalifikován

  161. Jumping 2+3: 4/36, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  162. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  163. Agility Open: Diskvalifikován

  164. Agility Trial: Diskvalifikován

  165. Jumping Open: Diskvalifikován

  166. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  167. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  168. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  169. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  170. Agility Trial I: Diskvalifikován

  171. Agility Trial II: 1/12, 45.3 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  172. Agility Trial III: 1/12, 44.72 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  173. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  174. Agility L: Diskvalifikován

  175. Jumping L: 11/32, 33.25 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  176. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  177. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  178. zkouška 3 LA2: 5/12, 40.66 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  179. zkouška 4 LA2: Diskvalifikován

  180. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  181. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  182. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  183. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  184. Agility LA: Diskvalifikován

  185. Jumping LA: Diskvalifikován

  186. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  187. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  188. II. zkouška LA2: 5/13, 34.74 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  189. I. zkouška LA2: 4/12, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  190. Jumping open L: Diskvalifikován

  191. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  192. Agility Open: Diskvalifikován

  193. Agility Trial: 7/10, 40.85 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  194. Jumping Open: 9/26, 34.97 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  195. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  196. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  197. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  198. Zkouška č.3 LA2: Diskvalifikován

  199. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  200. Agility L: Diskvalifikován

  201. Jumping L: Diskvalifikován

  202. Zk LA2: Diskvalifikován

  203. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  204. Agility: 1/12, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  205. Agility Open: Diskvalifikován

  206. Jumping Open: 8/27, 40.55 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  207. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  208. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  209. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  210. 3. Zk LA2: 3/13, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  211. 4. Zk LA2: 6/13, 35.17 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  212. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  213. agility L: Diskvalifikován

  214. jumping 1 L: 8/15, 39.88 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  215. jumping 2 L: Diskvalifikován

  216. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  217. zkouška 2 LA2: 3/14, 43.83 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  218. zkouška Ne LA2: 3/8, 52.89 s, 15.89 tr. b., 3.54 m/s

  219. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  220. Agility So L: 16/39, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  221. Jumping Ne L: Diskvalifikován

  222. Jumping So L: Diskvalifikován

  223. Zkouška Ne LA2: Diskvalifikován

  224. Zkouška So LA2: Diskvalifikován

  225. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  226. I Agility: 3/21, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  227. I Agility: Diskvalifikován

  228. I Agility: Diskvalifikován

  229. II Agility: 3/22, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  230. II Agility: Diskvalifikován

  231. II Agility: Diskvalifikován

  232. III Agility: 4/21, 40.25 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  233. III Agility: 8/22, 36.27 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  234. IV Agility: 1/21, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  235. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  236. Agility neděle L: Diskvalifikován

  237. Agility sobota L: 21/30, 47.36 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  238. Jumping neděle L: 10/26, 40.96 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  239. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  240. Zkouška neděle LA1: 2/6, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  241. zkouška sobota LA1: 3/8, 33.73 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  242. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  243. Agility I: 2/17, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  244. Agility III: 8/17, 27.02 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  245. Aglility II: 4/17, 33.58 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  246. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  247. Jumping Open I: 19/43, 33.81 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  248. Jumping Open II: Diskvalifikován

  249. Jumping Open III: Diskvalifikován

  250. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  251. Agility I: Diskvalifikován

  252. Agility II: Diskvalifikován

  253. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: 18/30, 44.34 s, 15.0 tr. b., 3.38 m/s

  254. Dogmania Jump: Diskvalifikován

  255. Free Jumping Sport: 18/33, 43.67 s, 25.0 tr. b., 4.24 m/s

  256. HCV Jumping: Diskvalifikován

  257. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  258. Agility L: Diskvalifikován

  259. Jumping L: 20/33, 32.5 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  260. Zkouška LA1: 6/9, 33.5 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  261. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  262. Agi L: Diskvalifikován

  263. Jump 1 L: Diskvalifikován

  264. Jump 2 L: 8/11, 26.56 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  265. Jump L: 5/15, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  266. Zk 1 LA1: Diskvalifikován

  267. Zk 2 LA1: 1/3, 35.54 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  268. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  269. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  270. I. zkouška LA1: 1/11, 30.67 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  271. Jumping L: Diskvalifikován

  272. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  273. Agility I: Diskvalifikován

  274. Agility II: Diskvalifikován

  275. Agility III: Diskvalifikován

  276. Agility IV: Diskvalifikován