Cz En

022514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ilona Smrčková, Run as one

    Člen KA

Pes

  1. Dambra od Belinky, Sheltie

Výsledky

  1. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  2. Stars of the Past: 2/4, 33.85 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  3. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  4. Jumping Open: 9/20, 53.15 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  5. ZkA I: Diskvalifikován

  6. ZkA II: 5/11, 50.67 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  7. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  8. jumping: Diskvalifikován

  9. zkouška1: Diskvalifikován

  10. zkouška2: 3/4, 52.09 s, 12.09 tr. b., 3.3 m/s

  11. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  12. Jumping So A2+3 S S: 8/15, 45.17 s, 12.17 tr. b., 4.05 m/s

  13. Zkouška Ne-1 SA2: Diskvalifikován

  14. Zkouška Ne-2 SA2: Diskvalifikován

  15. Zkouška So-1 SA2: 2/6, 56.73 s, 29.73 tr. b., 2.94 m/s

  16. Zkouška So-2 SA2: Diskvalifikován

  17. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  18. Jumping Veteran: Diskvalifikován

  19. Tuneliáda Veteran: 2/6, 52.58 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  20. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  21. Agility Trial I: Diskvalifikován

  22. Agility Trial II: 4/5, 55.84 s, 10.0 tr. b., 3.19 m/s

  23. Jumping Open: Diskvalifikován

  24. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  25. Hvezdy minulosti: 2/2, 40.14 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  26. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  27. CURRICULUM S: Diskvalifikován

  28. TRIAL II. SA2: 6/13, 47.13 s, 12.13 tr. b., 3.82 m/s

  29. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  30. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  31. Jumping A2+3 : Diskvalifikován

  32. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  33. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  34. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  35. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  36. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  37. Agility Trial I: Diskvalifikován

  38. Agility Trial II: Diskvalifikován

  39. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  40. Agility Trial I: Diskvalifikován

  41. Agility Trial II: 2/9, 50.3 s, 7.3 tr. b., 3.5 m/s

  42. Jumping I: 16/23, 46.69 s, 5.69 tr. b., 3.9 m/s

  43. Jumping II: Diskvalifikován

  44. Jumping Open: Diskvalifikován

  45. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  46. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  47. Agility S: 5/19, 49.99 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  48. Jumping S: 7/19, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  49. zkouška 1 SA2: 5/7, 48.51 s, 16.51 tr. b., 3.65 m/s

  50. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  51. zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  52. zkouška 4 SA2: 3/9, 46.25 s, 10.25 tr. b., 3.37 m/s

  53. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  54. Agility open S: Diskvalifikován

  55. Jumping open S: 12/31, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  56. Zkouška SA2: 6/11, 54.44 s, 18.44 tr. b., 3.2 m/s

  57. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  58. Agility Trial I: 2/8, 50.52 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  59. Agility Trial II: Diskvalifikován

  60. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  61. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  62. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  63. Jumping open S: Diskvalifikován

  64. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  65. Agility I SH: Diskvalifikován

  66. Jumping II SH: 12/18, 44.64 s, 7.64 tr. b., 3.72 m/s

  67. Jumping I SH: Diskvalifikován

  68. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  69. Agility Trial I: 4/7, 51.74 s, 6.74 tr. b., 3.81 m/s

  70. Agility Trial II: 4/7, 52.42 s, 15.42 tr. b., 3.57 m/s

  71. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  72. Agility: 5/12, 42.35 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  73. Agility II: 4/12, 43.11 s, 15.0 tr. b., 3.36 m/s

  74. Jumping Open: Diskvalifikován

  75. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  76. AGILITY: 6/27, 54.63 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  77. JUMPING: Diskvalifikován

  78. SA2: Diskvalifikován

  79. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  80. Agility I: 4/13, 45.08 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  81. Agility II: 5/13, 50.13 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  82. HCV Jumping: Diskvalifikován

  83. Jumping 1: Diskvalifikován

  84. Jumping 2: Diskvalifikován

  85. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 15/24, 56.73 s, 15.0 tr. b., 3.24 m/s

  86. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  87. Agility I: 4/10, 42.78 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  88. Agility II: 3/10, 38.0 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  89. TUNELIADA: 16/29, 29.45 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  90. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  91. agility S: 6/18, 52.31 s, 10.31 tr. b., 3.5 m/s

  92. jumping 1 S: Diskvalifikován

  93. jumping 2 S: Diskvalifikován

  94. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  95. zkouška 2 SA2: 2/5, 52.34 s, 15.34 tr. b., 3.52 m/s

  96. zkouška Ne SA2: 2/5, 57.74 s, 25.74 tr. b., 3.24 m/s

  97. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  98. Agility open S: Diskvalifikován

  99. Jumping open S: Diskvalifikován

  100. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  101. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  102. Agility I: Diskvalifikován

  103. Agility II: Diskvalifikován

  104. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  105. 10.prorubská: Diskvalifikován

  106. 9.prorubská: Diskvalifikován

  107. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  108. Agility SA S: Diskvalifikován

  109. Jumping SA S: 10/31, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  110. Zk SA2 SA2: Diskvalifikován

  111. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  112. I. zkouška SA2: 4/9, 42.16 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  113. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  114. Agility neděle S: Diskvalifikován

  115. Jumping neděle S: Diskvalifikován

  116. Zkouška neděle SA2: Diskvalifikován

  117. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  118. Agility: Diskvalifikován

  119. Agility Open I: Diskvalifikován

  120. Jumping Open I: 5/15, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  121. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  122. II.zkouška SA2: Diskvalifikován

  123. I.zkouška SA2: 3/10, 49.65 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  124. JUMPING S: Diskvalifikován

  125. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  126. Agility: Diskvalifikován

  127. Agility Open: 19/24, 47.23 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  128. Jumping Open: 16/24, 42.65 s, 12.65 tr. b., 3.24 m/s

  129. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  130. Agility S: Diskvalifikován

  131. Jumping S: Diskvalifikován

  132. Zkouška SA2: 3/13, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  133. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  134. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  135. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  136. Jumping S: Diskvalifikován

  137. Přerov - Trojzkoušky, 25. 04. 2015

  138. Agility I: Diskvalifikován

  139. Agility II: 5/8, 57.53 s, 14.53 tr. b., 2.94 m/s

  140. Agility III: Diskvalifikován

  141. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  142. Agility So S: Diskvalifikován

  143. Jumping So S: Diskvalifikován

  144. Zkouška So SA2: 7/11, 54.01 s, 21.01 tr. b., 3.15 m/s

  145. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  146. Agility I: 8/10, 43.19 s, 15.0 tr. b., 3.45 m/s

  147. Agility II: Diskvalifikován

  148. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  149. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  150. I. Agility: 1/9, 39.9 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  151. II. Agility: Diskvalifikován

  152. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  153. Jumping So S: Diskvalifikován

  154. Zkouška II So SA2: Diskvalifikován

  155. Zkouška I So SA2: 2/11, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  156. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  157. II.zkouška SA2: Diskvalifikován

  158. I.zkouška SA2: Diskvalifikován

  159. Jumping S: Diskvalifikován

  160. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  161. 1. Agility: 2/8, 44.72 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  162. 2. Agility: Diskvalifikován

  163. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  164. I. Agility: 3/13, 50.78 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  165. II. Agility: Diskvalifikován

  166. Jumping Open: Diskvalifikován

  167. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  168. Zkouška III. SA1: 1/9, 33.9 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  169. Zkouška II. SA1: 3/9, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  170. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  171. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  172. Agility: 2/16, 45.41 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  173. Jumping: Diskvalifikován

  174. SA1: 1/5, 52.63 s, 10.0 tr. b., 2.77 m/s

  175. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  176. Agility "zkoušky I.": 3/9, 39.48 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  177. Agility "zkoušky II.": 5/9, 47.09 s, 15.09 tr. b., 3.25 m/s