Cz En

023114

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Wlochová, Tricolori team

    Člen KA

Pes

  1. Abby Gayl od Přelické zvonice, Sheltie

Výsledky

  1. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  2. ZkA I: 2/12, 42.91 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  3. ZkA II: 3/12, 44.42 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  4. ZkA III: 4/11, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  5. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  6. Jumping open MA: 3/12, 41.32 s, 5.32 tr. b., 3.73 m/s

  7. Jumping tunel MA: 2/12, 27.6 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  8. Zkouška MA3: 1/4, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  9. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  10. Agility Open: 11/65, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  11. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  12. Jumping Open: 41/69, 43.88 s, 11.88 tr. b., 3.78 m/s

  13. Jumping Squads as Individual: 24/69, 49.87 s, 13.87 tr. b., 4.17 m/s

  14. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  15. Agility open M: 5/19, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  16. Jumping open M: 3/19, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  17. Tuneliáda M: 3/16, 22.31 s, 0.0 tr. b., 6.36 m/s

  18. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  19. Zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  20. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  21. Jumping 1: 12/24, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  22. Jumping 2: Diskvalifikován

  23. Zkoušky: 7/11, 45.95 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  24. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  25. Agility I: 11/40, 47.87 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  26. Agility II: 17/39, 51.48 s, 11.48 tr. b., 3.81 m/s

  27. Jumping I: Diskvalifikován

  28. Jumping II: 8/40, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  29. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  30. Agility Open: 14/30, 52.59 s, 17.59 tr. b., 3.61 m/s

  31. Agility Trial: 5/12, 46.08 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  32. Jumping Open: Diskvalifikován

  33. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  34. Zkouška 1 MA3: 3/10, 47.87 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  35. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  36. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  37. Agility Trial I: 2/6, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  38. Agility Trial II: 2/6, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  39. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  40. 1. zkouška MA3: 2/6, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  41. 2. zkouška MA3: 2/6, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  42. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  43. Agility I: 16/35, 42.83 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  44. GRAND FINAL: 7/15, 46.14 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  45. Jumping I: 12/35, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  46. Jumping II: 7/35, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  47. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  48. Agility Trial I: Diskvalifikován

  49. Agility Trial II: Diskvalifikován

  50. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  51. Agility M M: 4/26, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  52. Jumping M M: Diskvalifikován

  53. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  54. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  55. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  56. 2.zkouška MA3: 3/8, 44.85 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  57. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  58. Agility Open: Diskvalifikován

  59. Agility Trial: 5/14, 47.34 s, 11.34 tr. b., 3.82 m/s

  60. Jumping Open: Diskvalifikován

  61. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  62. Agility M: 3/17, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  63. Jump M: 3/17, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  64. Zkouška MA3: 5/8, 42.52 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  65. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  66. Agility Open: 4/20, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  67. Agility Trial: Diskvalifikován

  68. Jumping Open: 8/22, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  69. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  70. Agility I: 3/7, 37.3 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  71. Agility II: 3/7, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  72. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  73. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  74. zkouška 2 MA3: 1/3, 43.28 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  75. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  76. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  77. I. zkouška MA3: 7/12, 55.42 s, 24.42 tr. b., 3.09 m/s

  78. Jumping A2 + A3 M: 5/19, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  79. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  80. Agility I: Diskvalifikován

  81. Agility II FINAL: 11/17, 42.52 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  82. Jumping I: 26/37, 36.91 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  83. Jumping II: 5/37, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  84. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  85. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  86. Agility open 2 M: Diskvalifikován

  87. Zkoušky MA3: 5/9, 48.35 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  88. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  89. Trial II. MA3: Diskvalifikován

  90. Trial I. MA3: 2/7, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  91. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  92. Agility Open: 2/23, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  93. Agility Trial: Diskvalifikován

  94. Jumping Open: Diskvalifikován

  95. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  96. Agility Open: 1/11, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  97. Agility Trial: 1/5, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  98. Jumping Open: 2/11, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  99. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  100. Agility M: 1/15, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  101. Jumping M: Diskvalifikován

  102. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  103. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  104. zkouška 1 MA2: 1/8, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  105. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  106. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  107. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  108. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  109. 3. zkouška MA2: 3/9, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  110. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  111. Agility Med Ne: Diskvalifikován

  112. Agility Med So: Diskvalifikován

  113. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  114. Jumping Med So: 19/39, 41.64 s, 12.64 tr. b., 3.87 m/s

  115. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  116. 1.běh MA2: Diskvalifikován

  117. 2.běh MA2: 1/9, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  118. 3.běh MA2: 5/9, 38.6 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  119. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  120. Agility MA: 14/30, 43.32 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  121. Jumping MA: 11/30, 43.82 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  122. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  123. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  124. Agility MA M: 4/13, 46.34 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  125. Jumping II MA M: 4/13, 26.76 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  126. Jumping I MA M: 6/13, 33.32 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  127. Zkouška MA2 MA2: 4/5, 45.23 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  128. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  129. Agility MA: Diskvalifikován

  130. Jumping MA: 8/21, 42.27 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  131. Zkouška MA2: 5/8, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  132. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  133. II. zkouška MA2: 3/7, 44.08 s, 5.8 tr. b., 3.74 m/s

  134. I. zkouška MA2: 1/7, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  135. Jumping open M: 8/18, 36.17 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  136. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  137. Agility I SH: 9/33, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  138. Jumping II SH: Diskvalifikován

  139. Jumping I SH: 13/33, 43.81 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  140. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  141. Agility Ne M: Diskvalifikován

  142. Agility So M: 2/14, 48.54 s, 0.54 tr. b., 3.5 m/s

  143. Jumping Ne M: Diskvalifikován

  144. Jumping So M: 7/14, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  145. Zkouška Ne MA2: 1/3, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  146. Zkouška So MA2: 2/3, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  147. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  148. Jumping I: 10/20, 32.39 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  149. Jumping II: Diskvalifikován

  150. Jumping III: 8/20, 24.96 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  151. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  152. Agility: Diskvalifikován

  153. Agility II: 1/8, 38.14 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  154. Jumping Open: 5/12, 43.7 s, 10.7 tr. b., 3.43 m/s

  155. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  156. Agility I: 1/8, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  157. Agility II: 2/8, 34.98 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  158. TUNELIADA: 11/29, 26.29 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  159. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  160. Jumping II M: Diskvalifikován

  161. Jumping I. M: 10/19, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  162. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  163. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  164. 1. zkouška MA2: 2/6, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  165. 2. zkouška MA2: 3/6, 41.47 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  166. 3. zkouška MA2: 1/6, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  167. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  168. Agility open M: 4/28, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  169. Jumping open M: Diskvalifikován

  170. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  171. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  172. Agility Open Medium: 3/19, 49.69 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  173. Agility Open (neděle) Medium: 8/17, 45.81 s, 20.0 tr. b., 3.82 m/s

  174. Jumping Open Medium: 8/18, 39.96 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  175. Jumping Open (neděle) Medium: Diskvalifikován

  176. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  177. Zkouška MA2 (Ne): Diskvalifikován

  178. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  179. Jump 1 M: 8/18, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  180. Jump 2 M: Diskvalifikován

  181. Jump U Lesa M: 5/18, 24.79 s, 24.79 tr. b., 0.0 m/s

  182. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  183. Agility: 5/10, 40.83 s, 10.83 tr. b., 3.48 m/s

  184. Agility Open: Diskvalifikován

  185. Jumping Open: 18/23, 50.07 s, 29.07 tr. b., 2.74 m/s

  186. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  187. Agility 1 M: 3/13, 43.15 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  188. Agility 2 M: 5/13, 48.95 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  189. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  190. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  191. 1.zkouška MA2: 1/3, 42.87 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  192. 2.zkouška MA2: 2/3, 50.03 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  193. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  194. Zkoušky MA1 1 MA1: 4/10, 45.83 s, 16.83 tr. b., 3.27 m/s

  195. Zkoušky MA1 2 MA1: 2/10, 31.49 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  196. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  197. 1.zkouška MA1: 4/10, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  198. 2.zkouška MA1: 4/10, 41.47 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  199. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  200. 1 zkouska MA1 MA1: 2/3, 36.93 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  201. 2 zkouska MA1 MA1: 2/3, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  202. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  203. Agility Individual: Diskvalifikován

  204. Agility Squads: 27/43, 49.09 s, 19.09 tr. b., 3.4 m/s

  205. Jumping Individual: Diskvalifikován

  206. Jumping Individual: Diskvalifikován

  207. Jumping Squads: Diskvalifikován

  208. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  209. agility M: 3/10, 50.03 s, 12.03 tr. b., 3.4 m/s

  210. Agility Neděle M: Diskvalifikován

  211. Jumping M: Diskvalifikován

  212. Jumping Neděle M: 3/10, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  213. Zkoušky MA1 MA1: Diskvalifikován

  214. Zkoušky MA1 Neděle MA1: Diskvalifikován

  215. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  216. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  217. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  218. 3.zkouška MA1: Diskvalifikován