Cz En

024014

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Sinzogan, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Elvis Dejvické kvítko, Papillon

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  2. Czech Imp Jump XSmall: 1/10, 20.39 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  3. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  4. Jumping 2 XSmall: 8/10, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  5. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  6. ZkA II. SA3: Diskvalifikován

  7. ZkA I. SA3: 9/13, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  8. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  9. Czech Imp Jump XSmall: 2/11, 22.7 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  10. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  11. Jumping 2 XSmall: Diskvalifikován

  12. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  13. Agility Open S: Diskvalifikován

  14. Jumping Open S: 10/25, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  15. Zkouška SA3 SA3: Diskvalifikován

  16. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  17. Agility družstev: Diskvalifikován

  18. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  19. Jumping družstev: 40/55, 39.18 s, 11.18 tr. b., 4.13 m/s

  20. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  21. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  22. Agility Ne - SA: 9/38, 33.89 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  23. Agility So - SA: 13/40, 32.48 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  24. Jumping Ne - SA: 23/39, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  25. Jumping So - SA: 12/40, 43.52 s, 15.52 tr. b., 3.49 m/s

  26. Zka Ne - SA3: Diskvalifikován

  27. Zka So - SA3: 10/19, 46.81 s, 6.81 tr. b., 3.87 m/s

  28. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  29. 1. Zka - SA3: 1/9, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  30. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  31. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  32. Agility - Ne: Diskvalifikován

  33. Agility - So: 8/71, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  34. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  35. Jumping - So: 17/72, 31.74 s, 0.74 tr. b., 4.06 m/s

  36. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  37. ZkA II. SA3: 2/12, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  38. ZkA I. SA3: Diskvalifikován

  39. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  40. agility zkouška 1 SA3: 1/9, 44.79 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  41. agility zkouška 2 SA3: 4/9, 51.24 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  42. jumping S: 8/26, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  43. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  44. Agility - So: 9/45, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  45. Jumping - So: 8/43, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  46. ZkA - So: Diskvalifikován

  47. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  48. Agility S: 4/33, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  49. Jumping S: Diskvalifikován

  50. Zkoušky SA2: 1/10, 41.82 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  51. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  52. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  53. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 11/27, 39.13 s, 11.13 tr. b., 3.91 m/s

  54. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 3/9, 48.88 s, 14.88 tr. b., 3.42 m/s

  55. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  56. Jumping Neděle S: 6/30, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  57. Jumping Sobota S: 15/31, 33.44 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  58. Zkoušk 1 Neděle SA2: Diskvalifikován

  59. Zkouška 1 Sobota SA2: 1/13, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  60. Zkouška 2 Neděle SA2: Diskvalifikován

  61. Zkouška 2 Sobota SA2: 1/13, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  62. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  63. Agility II Small: Diskvalifikován

  64. Agility I Small: 37/61, 48.11 s, 13.11 tr. b., 3.33 m/s

  65. Jumping III Small: 30/51, 39.08 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  66. Jumping II Small: 21/53, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  67. Jumping I Small: 29/52, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  68. MR plemene papillon - 2.kolo: 3/16, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  69. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 04. 2016

  70. agility zkouška 1 SA2: 4/15, 43.96 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  71. agility zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  72. jumping S: 24/36, 38.94 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  73. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  74. Agility Open XS: 5/8, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  75. Finále XS: Diskvalifikován

  76. Zkouška SA2: 2/10, 37.42 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  77. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  78. Agility - Ne: Diskvalifikován

  79. Agility - So: Diskvalifikován

  80. Jumping: 16/36, 39.77 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  81. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  82. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  83. ZkA - So: Diskvalifikován

  84. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  85. Agility: Diskvalifikován

  86. Jumping: Diskvalifikován

  87. Zkouška: Diskvalifikován

  88. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  89. Jumping III. XS S: Diskvalifikován

  90. Jumping II. XS S: 4/8, 35.51 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  91. Jumping I. XS S: Diskvalifikován

  92. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  93. Czech Imp Jump XSmall: 5/15, 25.86 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  94. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  95. Jumping 2 XSmall: Diskvalifikován

  96. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  97. ZkA II. SA2: 4/11, 49.25 s, 10.25 tr. b., 3.57 m/s

  98. ZkA I. SA2: Diskvalifikován

  99. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  100. Horní Počernice, 1. běh: 4/17, 41.56 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  101. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  102. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  103. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  104. Agility Ne: Diskvalifikován

  105. Agility So: 15/35, 35.8 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  106. Jumping Ne: 24/35, 33.24 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  107. Jumping So: 5/36, 35.03 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  108. ZkA Ne: 1/10, 36.64 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  109. ZkA So: Diskvalifikován

  110. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  111. Agility NE S: Diskvalifikován

  112. Agility S: 14/34, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  113. Jumping S: 12/33, 31.18 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  114. Zkouška NE SA2: 5/12, 46.38 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  115. Zouška SA2: 1/12, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  116. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  117. Horní Počernice, 1. běh: 6/16, 39.1 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  118. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  119. Horní Počernice, 3. běh: 3/16, 42.09 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  120. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  121. Agility SA sobota: 13/30, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  122. Jumping SA neděle: 3/28, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  123. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  124. Velké finále SA neděle: 9/20, 52.56 s, 7.56 tr. b., 3.42 m/s

  125. Zkoušky SA1 neděle: 7/10, 44.89 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  126. Zkoušky SA1 sobota: 4/10, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  127. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  128. Agility Open II Small: Diskvalifikován

  129. Agility Open I Small: Diskvalifikován

  130. Jumping IV, MR-papillon: Diskvalifikován

  131. Jumping Open III Small: Diskvalifikován

  132. Jumping Open II Small: Diskvalifikován

  133. Jumping Open I Small: Diskvalifikován

  134. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  135. SA1 II SA1: 12/17, 33.89 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  136. SA1 I SA1: 2/17, 32.97 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  137. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  138. XS - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  139. XS - JUMPING 1: 5/14, 43.08 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  140. XS - JUMPING 2: Diskvalifikován

  141. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  142. ZkA III. SA1: Diskvalifikován

  143. ZkA II. SA1: 2/6, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  144. ZkA I. SA1: Diskvalifikován

  145. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  146. XS - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  147. XS - JUMPING 1: 7/15, 47.19 s, 12.19 tr. b., 3.37 m/s

  148. XS - JUMPING 2: Diskvalifikován

  149. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  150. Agility S: 6/26, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  151. Jumping S: Diskvalifikován

  152. Zkouska_nedele SA1: 1/9, 47.15 s, 6.15 tr. b., 3.48 m/s

  153. Plzeň Křimice - „Prázdninový pohár Václava“, 05. 07. 2014

  154. Zkouška 1 - SA1: 1/6, 27.37 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  155. Zkouška 2 - SA1: Diskvalifikován

  156. Zkouška 3 - SA1: 5/6, 32.74 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  157. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  158. JUMPING-S: 7/32, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  159. SA1: Diskvalifikován

  160. Velké finále SA neděle: 7/18, 51.86 s, 15.0 tr. b., 3.36 m/s