Cz En

025214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Nováková

    Člen KA

Pes

  1. Kaethe z Povodí Oharky, Knírač malý

Výsledky

  1. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  2. Agility družstva S: 11/36, 55.57 s, 3.57 tr. b., 3.55 m/s

  3. Agility jednotlivci S: 17/45, 49.4 s, 2.4 tr. b., 3.58 m/s

  4. Jumping družstva S: 23/36, 42.46 s, 7.46 tr. b., 3.27 m/s

  5. Jumping jednotlivci S: 26/45, 43.75 s, 7.75 tr. b., 3.41 m/s

  6. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  7. AGILITY: 12/28, 76.73 s, 20.73 tr. b., 2.48 m/s

  8. JUMPING: 7/28, 39.11 s, 1.11 tr. b., 3.53 m/s

  9. SA1: Diskvalifikován

  10. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  11. 1.Zkouška - SA1: 4/10, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  12. 2.Zkouška - SA1: 4/10, 41.95 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  13. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  14. 1.Zkouška SA1: 2/7, 39.15 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  15. 2.Zkouška SA1: 1/7, 44.43 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  16. Jumping SA1: 4/7, 26.54 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  17. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  18. II. zkouška SA1: 2/18, 45.83 s, 0.83 tr. b., 3.43 m/s

  19. I. zkouška SA1: 11/18, 49.46 s, 13.46 tr. b., 2.89 m/s

  20. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  21. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  22. I. zkouška SA1: 1/7, 49.44 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  23. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  24. Agility - 1.kolo S: 14/35, 46.9 s, 2.9 tr. b., 3.71 m/s

  25. Jumping - 2.kolo S: 13/35, 33.99 s, 1.99 tr. b., 3.94 m/s

  26. Jumping hra S: 19/35, 26.45 s, 2.45 tr. b., 3.63 m/s

  27. Zkoušky SA1: 2/11, 39.15 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  28. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  29. Zkouška III. SA1: 10/15, 43.79 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  30. Zkouška II. SA1: 2/16, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  31. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  32. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  33. Agility S: 15/33, 49.24 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  34. Jumping S: 17/35, 41.01 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  35. Zkouška - SA1: 2/7, 49.82 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  36. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  37. Agility S: 4/20, 52.68 s, 2.68 tr. b., 3.32 m/s

  38. Jumping S: 9/19, 39.45 s, 1.45 tr. b., 3.57 m/s

  39. Zkouska SA1: 1/6, 37.97 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  40. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  41. 1.ZkA - SA1: 2/6, 40.58 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  42. 2.ZkA - SA1: 1/6, 34.67 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  43. 3.ZkA - SA1: 3/6, 38.89 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  44. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  45. agility SA: 6/28, 55.74 s, 0.74 tr. b., 3.19 m/s

  46. jumping SA: 13/28, 51.29 s, 9.29 tr. b., 3.08 m/s

  47. zkouška SA1: 1/8, 57.98 s, 0.0 tr. b., 3.14 m/s

  48. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  49. ZkA II. SA1: 2/4, 36.31 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  50. ZkA I. SA1: 1/4, 42.9 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  51. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  52. III. zkouška SA1: 1/5, 38.2 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  53. II. Zkouška SA1: 2/5, 37.29 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  54. I. Zkouška SA1: 2/5, 40.1 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  55. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  56. Agility - 1. kolo Small: Diskvalifikován

  57. Jumping - 2. kolo Small: Diskvalifikován

  58. Jumping - hra Small: 18/24, 35.62 s, 6.62 tr. b., 3.51 m/s

  59. Zkouška SA1: 1/4, 55.86 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  60. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  61. 1.Zka - SA1: Diskvalifikován

  62. 2. Zka - SA1: 1/7, 43.73 s, 7.73 tr. b., 3.36 m/s

  63. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  64. 1. Zka - SA1: 2/11, 38.59 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  65. 2. Zka - SA1: 2/11, 37.45 s, 0.45 tr. b., 3.42 m/s

  66. 3. Zka - SA1: 3/11, 45.32 s, 1.32 tr. b., 3.35 m/s

  67. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  68. Mistrovství kníračů: 3/7, 44.68 s, 0.0 tr. b., 3.27 m/s

  69. Mistrovství kníračů: Diskvalifikován

  70. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  71. 1. zk SA1: 1/6, 36.68 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  72. 2. zk SA1: 1/6, 56.92 s, 1.92 tr. b., 3.02 m/s

  73. Jumping - S: Diskvalifikován

  74. Třebíč - Calibra special + Moravský pohár kníračů III., 14. 06. 2014

  75. AGILITY: Diskvalifikován

  76. JUMPING: 16/25, 50.91 s, 5.91 tr. b., 3.12 m/s

  77. SA1: 6/11, 47.44 s, 4.44 tr. b., 3.04 m/s

  78. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  79. Zka 1: Diskvalifikován

  80. ZkA 2: Diskvalifikován

  81. ZkA 3: 4/5, 48.43 s, 14.43 tr. b., 3.1 m/s

  82. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  83. Agility "zkouška" I.: 13/16, 49.0 s, 16.0 tr. b., 2.9 m/s

  84. Agility "zkoušky" II.: 4/16, 52.32 s, 4.32 tr. b., 3.1 m/s