Cz En

028214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Kafková

    Člen KA

Pes

  1. Sam, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  2. ZkA. SA3 I.: 4/9, 52.54 s, 22.54 tr. b., 3.05 m/s

  3. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  4. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  5. Agility open S: 2/18, 45.55 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  6. Jumping open S: Diskvalifikován

  7. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  8. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  9. 1. Zka - SA2: 2/8, 45.2 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  10. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  11. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  12. Jumping S 1: Diskvalifikován

  13. Jumping S 2: 8/23, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  14. Jumping S 3: 5/23, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  15. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  16. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  17. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  18. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  19. A2 SA2: Diskvalifikován

  20. Agility S: Diskvalifikován

  21. Jumping S: Diskvalifikován

  22. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  23. Jumping III S: Diskvalifikován

  24. Jumping II S: Diskvalifikován

  25. Jumping I S: 12/24, 52.6 s, 19.6 tr. b., 3.38 m/s

  26. ZkA III. SA2: 2/8, 48.09 s, 11.09 tr. b., 3.64 m/s

  27. ZkA. II. SA2: 1/8, 38.73 s, 0.73 tr. b., 3.46 m/s

  28. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  29. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  30. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  31. 2.zkouška SA2: 8/13, 39.61 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  32. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  33. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  35. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  36. Agility Open S: 3/22, 39.83 s, 1.83 tr. b., 3.79 m/s

  37. Jumping Open S: 10/22, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  38. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  40. Zk.A II. SA2: 4/5, 41.48 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  41. ZkA. I. SA2: 3/5, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  42. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  43. ZkA II. SA2: Diskvalifikován

  44. ZkA I. SA2: 11/15, 42.54 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  45. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  46. 1. zkouška SA2: 7/13, 42.18 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  47. 2. zkouška SA2: 3/13, 53.76 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  48. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  49. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  51. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  52. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  53. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  54. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  55. Druhá zkouška SA2: 1/7, 41.12 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  56. První zkouška SA2: 1/7, 41.14 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  57. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  58. Jumping III. S: 5/21, 29.03 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  59. Jumping II. S: Diskvalifikován

  60. Jumping I. S: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  62. ZkA II. SA2: Diskvalifikován

  63. ZkA I. SA2: 2/15, 43.46 s, 2.46 tr. b., 3.52 m/s

  64. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  65. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška SA2: 5/14, 35.34 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  67. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  68. Běh dvojic Small: 14/24, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  69. JUMPING Small: 7/25, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  70. SA2: Diskvalifikován

  71. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  72. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  73. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  74. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  75. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  76. 2. zkouška SA2: 7/13, 49.83 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  77. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  78. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška SA2: 2/13, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  80. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  81. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  82. ZkA. I SA2: 2/14, 45.48 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  83. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  84. Agility Open S: Diskvalifikován

  85. Jumping Open S: 5/19, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  86. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  87. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  88. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  89. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  90. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  91. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  92. ZkA II. SA2: 3/12, 49.09 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  93. ZkA I. SA2: Diskvalifikován

  94. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  95. Jumping III. S: 16/25, 39.56 s, 17.56 tr. b., 3.36 m/s

  96. Jumping II. S: 13/25, 40.77 s, 8.77 tr. b., 3.68 m/s

  97. Jumping I. S: Diskvalifikován

  98. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  99. ZkA II. SA2: 3/11, 46.65 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  100. ZkA I. SA2: Diskvalifikován

  101. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  102. SA2 I.: Diskvalifikován

  103. SA2 II.: Diskvalifikován

  104. SA2 III.: 1/14, 39.61 s, 10.61 tr. b., 3.81 m/s

  105. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  106. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  107. Jumping Open S: Diskvalifikován

  108. Zkouska SA2: Diskvalifikován

  109. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  110. JUMPING: Diskvalifikován

  111. SA2: Diskvalifikován

  112. ŠTAFETA DVOJIC SMALL: 13/22, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  113. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  114. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  115. 2. zkouška SA2: 4/14, 39.19 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  116. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  117. NE - Holdye memorial S: 10/20, 51.47 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  118. NE - jumping S: Diskvalifikován

  119. NE - Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  120. SO - agility S: 4/24, 42.91 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  121. SO - jumping S: 7/23, 35.27 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  122. SO - Zkouška agility SA2: 5/13, 46.65 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  123. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  124. 1.zkouška SA2: 8/13, 45.11 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  125. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  126. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  127. agility open S: 15/43, 39.79 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  128. jumping S: Diskvalifikován

  129. zkouška SA2: Diskvalifikován

  130. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  131. Agility S: Diskvalifikován

  132. Jumping S: 9/21, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  133. Zkouška SA2: 2/8, 39.89 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  134. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  135. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  136. Horní Počernice, 2. běh: 9/13, 59.82 s, 24.82 tr. b., 2.64 m/s

  137. Horní Počernice, 3. běh: 6/13, 43.42 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  138. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  139. 1. zkouška SA2: 9/15, 43.98 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  140. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  141. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  142. ZkA II SA1 SA1: 4/11, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  143. ZkA I SA1 SA1: Diskvalifikován

  144. ZkA NE II SA1 SA1: 1/9, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  145. ZkA NE I SA1 SA1: 1/9, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  146. ZkJ SA1 SA1: Diskvalifikován

  147. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  148. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  149. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  150. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  151. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  152. Heroutice, 2. běh: 4/10, 39.77 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  153. Heroutice, 3. běh: 1/10, 40.91 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  154. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  155. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  156. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  157. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  158. Zkouška A1 - 1 SA1: Diskvalifikován

  159. Zkouška A1 - 2 SA1: 3/9, 47.5 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  160. Zkouška A1 - 3 SA1: Diskvalifikován

  161. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  162. NE - Acana jumping S: 7/25, 37.31 s, 1.31 tr. b., 3.7 m/s

  163. NE - Holdye Memorial Agility S: Diskvalifikován

  164. NE - zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  165. SO - Acana agility S: 18/31, 45.18 s, 13.18 tr. b., 3.52 m/s

  166. SO - Acana jumping S: Diskvalifikován

  167. SO - zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  168. Opatovice nad Labem - SIRIUS dvojzkoušky agility 2014, 10. 05. 2014

  169. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  170. 2. zkouška SA1: 5/10, 47.58 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s