Cz En

029214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Bednářová, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Člen KA

Pes

  1. Oxana ze Západní stráně, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  2. zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  3. zkouška 2 SA3: 5/7, 75.1 s, 30.1 tr. b., 2.72 m/s

  4. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  5. 1. zkouška SA3: 1/4, 47.17 s, 4.17 tr. b., 3.48 m/s

  6. 2. zkouška SA3: 2/4, 58.73 s, 25.73 tr. b., 3.08 m/s

  7. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  8. 1. Zkouška A3 SA3: 4/6, 63.34 s, 14.34 tr. b., 3.03 m/s

  9. 2. Zkouška A3 SA3: Diskvalifikován

  10. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  11. MČR KKCHS agility S: Diskvalifikován

  12. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  13. II. zkouška SA3: 6/6, 46.74 s, 19.74 tr. b., 3.1 m/s

  14. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  15. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  16. 1.zkouška SA2: 1/14, 42.52 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  17. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  18. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  19. Agility S: 9/25, 46.91 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  20. Jumping S: 10/25, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  21. Zkoušky SA2: 4/12, 49.37 s, 2.37 tr. b., 3.44 m/s

  22. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  23. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  24. Zkouška 1 SA2: 3/8, 60.19 s, 26.19 tr. b., 2.74 m/s

  25. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  26. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  27. I. zkouška SA2: 4/6, 46.63 s, 10.63 tr. b., 3.45 m/s

  28. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  29. Agility open S: Diskvalifikován

  30. Jump I. S: Diskvalifikován

  31. ZkA. So SA2: Diskvalifikován

  32. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  33. 1.zkouška: 5/7, 51.78 s, 2.78 tr. b., 3.3 m/s

  34. 2.zkouška: 2/7, 46.42 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  35. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  36. 1.zkouška: Diskvalifikován

  37. 2.zkouška: 5/6, 54.75 s, 25.75 tr. b., 2.32 m/s

  38. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  39. Zkouska 1 SA2: Diskvalifikován

  40. Zkouska 2 SA2: 8/14, 47.29 s, 11.29 tr. b., 3.43 m/s

  41. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  42. 1.zkouška SA2: 6/14, 43.14 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  43. 2.zkouška SA2: 4/14, 68.39 s, 28.39 tr. b., 2.62 m/s

  44. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  45. 1.vítězná: Diskvalifikován

  46. 2.vítězná: Diskvalifikován

  47. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  48. 1. zkouška A2 SA2: 3/9, 51.07 s, 3.07 tr. b., 3.39 m/s

  49. 2. zkouška A2 SA2: 1/9, 51.82 s, 1.82 tr. b., 3.47 m/s

  50. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 7/13, 64.96 s, 24.96 tr. b., 3.08 m/s

  51. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  52. II. zkouška SA2: 5/8, 45.14 s, 8.14 tr. b., 3.23 m/s

  53. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  54. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  55. II. zkouška SA2: 2/6, 51.14 s, 7.14 tr. b., 3.23 m/s

  56. I. zkouška SA2: 2/6, 53.23 s, 11.23 tr. b., 3.01 m/s

  57. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  58. zkouška 1 SA2: 1/8, 50.68 s, 3.68 tr. b., 3.35 m/s

  59. zkouška 2 SA2: 7/8, 64.51 s, 11.51 tr. b., 2.98 m/s

  60. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  61. II. zkouška SA2: 2/3, 65.1 s, 15.1 tr. b., 2.76 m/s

  62. I. zkouška SA2: 1/3, 56.0 s, 9.0 tr. b., 3.02 m/s

  63. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  64. 13.prorubská: Diskvalifikován

  65. 14.prorubská: 2/4, 61.51 s, 26.51 tr. b., 2.81 m/s

  66. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  67. Zkoušky A2-1 SA2: 1/5, 38.78 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  68. Zkoušky A2-2 SA2: Diskvalifikován

  69. Zkoušky A2-3 SA2: Diskvalifikován

  70. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  71. Agility S: 7/10, 38.46 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  72. Jumping Large S: Diskvalifikován

  73. zkoušky SA2: 3/4, 43.89 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  74. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  75. Agility S: 17/27, 64.53 s, 18.53 tr. b., 2.87 m/s

  76. Jumping S: 12/27, 50.38 s, 12.38 tr. b., 3.08 m/s

  77. Zkoušky SA2: 4/8, 49.7 s, 7.7 tr. b., 3.38 m/s

  78. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  79. Agility 1 S: Diskvalifikován

  80. Jumping 1 S: 6/22, 44.86 s, 0.86 tr. b., 3.57 m/s

  81. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  82. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  83. Agility S: Diskvalifikován

  84. Jumping S: Diskvalifikován

  85. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  86. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  87. Agility S: 9/21, 61.91 s, 13.91 tr. b., 2.75 m/s

  88. Jumping S: Diskvalifikován

  89. Zkouška SA2: 3/12, 49.27 s, 7.27 tr. b., 3.29 m/s

  90. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  91. 1.zkouška: 1/4, 44.51 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  92. 2.zkouška: 1/4, 54.61 s, 1.61 tr. b., 3.39 m/s

  93. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  94. Jumping: 7/23, 43.35 s, 1.35 tr. b., 3.55 m/s

  95. Zkouška: Diskvalifikován

  96. Zkouška II: 4/8, 47.3 s, 0.3 tr. b., 3.49 m/s

  97. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  98. 1. zkouška SA2: 7/14, 55.24 s, 28.24 tr. b., 2.66 m/s

  99. 2. zkouška SA2: 5/13, 48.15 s, 2.15 tr. b., 3.26 m/s

  100. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  101. 1.zkouška SA2: 3/13, 42.71 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  102. 2.zkouška SA2: 4/13, 39.21 s, 6.21 tr. b., 3.47 m/s

  103. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  104. Jarní závody agility 2016: 4/10, 50.18 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  105. Jarní závody agility 2016: 11/24, 41.8 s, 2.8 tr. b., 3.47 m/s

  106. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  107. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  108. 1. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  109. 2. zkouška A2 SA2: 4/11, 74.07 s, 32.07 tr. b., 2.7 m/s

  110. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S: 8/13, 43.38 s, 5.38 tr. b., 4.06 m/s

  111. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  112. zkouška_1 SA2: Diskvalifikován

  113. zkouška_2 SA2: 9/9, 50.69 s, 13.69 tr. b., 3.49 m/s

  114. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  115. 1.prorubská: Diskvalifikován

  116. 2.prorubská: 7/14, 64.13 s, 21.13 tr. b., 2.76 m/s

  117. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  118. 1.zkouška SA2: 1/10, 49.54 s, 4.54 tr. b., 3.15 m/s

  119. 2.zkouška SA2: 3/10, 45.61 s, 0.61 tr. b., 3.44 m/s

  120. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  121. SA2 I.: Diskvalifikován

  122. SA2 II.: 4/14, 54.17 s, 7.17 tr. b., 3.01 m/s

  123. SA2 III.: Diskvalifikován

  124. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  125. Agility S: 12/25, 57.84 s, 8.84 tr. b., 3.16 m/s

  126. Jumping S: Diskvalifikován

  127. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  128. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  129. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  130. I. zkouška SA2: 5/13, 62.05 s, 25.05 tr. b., 2.88 m/s

  131. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  132. Tuneliáda A2 + A3 S: 11/14, 46.18 s, 6.18 tr. b., 4.01 m/s

  133. Zkouška II. SA2: 3/6, 65.38 s, 18.38 tr. b., 2.81 m/s

  134. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  135. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  136. (1) zkouška: Diskvalifikován

  137. (2) zkouška: Diskvalifikován

  138. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  139. Jumping: 9/16, 41.16 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  140. Zkouška: Diskvalifikován

  141. Zkouška II: 2/4, 48.91 s, 5.91 tr. b., 3.09 m/s

  142. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  143. AGILITY: Diskvalifikován

  144. JUMPING: Diskvalifikován

  145. SA1: 1/15, 47.87 s, 1.87 tr. b., 3.49 m/s

  146. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  147. agility open S: 27/43, 52.33 s, 20.33 tr. b., 2.9 m/s

  148. jumping S: 18/43, 47.19 s, 6.19 tr. b., 3.5 m/s

  149. zkouška SA1: 2/12, 50.96 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  150. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  151. Prvomájové závody agility 2015 - A: 11/27, 65.25 s, 17.25 tr. b., 2.85 m/s

  152. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  153. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: 1/7, 43.13 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  154. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  155. 1. Zkouška A1 SA1: 3/10, 40.93 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  156. 2. Zkouška A1 SA1: 3/10, 47.04 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  157. Hra - tuneliáda A1 SA1: 5/10, 42.65 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  158. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  159. Agility: Diskvalifikován

  160. Velikonoční: 3/10, 38.92 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  161. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  162. SA1 druhý běh SA1: 2/8, 41.37 s, 5.0 tr. b., 3.19 m/s

  163. SA1 první běh SA1: 5/8, 39.39 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  164. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  165. 1. zkouška SA1: 6/13, 30.26 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  166. 2. zkouška SA1: 4/13, 40.58 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  167. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  168. ZkA II SA1 SA1: 2/11, 47.28 s, 1.28 tr. b., 3.38 m/s

  169. ZkA I SA1 SA1: 4/11, 48.22 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  170. ZkJ SA1 SA1: 6/11, 44.5 s, 14.5 tr. b., 3.39 m/s

  171. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  172. Agility S: 8/19, 54.0 s, 3.0 tr. b., 3.57 m/s

  173. Jumping S: Diskvalifikován

  174. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  175. 1. zkouška SA1: 13/15, 47.35 s, 12.35 tr. b., 2.85 m/s

  176. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  177. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  178. (1) Bannyho zkouška: 2/8, 40.78 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  179. (2) Cargova zkouška: 3/8, 34.81 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  180. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  181. AGILITY: Diskvalifikován

  182. JUMPING: 8/21, 52.23 s, 12.23 tr. b., 2.93 m/s

  183. SA1: 2/8, 36.66 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  184. Nymburk - Mistrovství republiky plemene KKCHS v agility, 31. 08. 2014

  185. Mistrovské agility S: 19/29, 88.05 s, 61.05 tr. b., 1.93 m/s

  186. Mistrovský jumping S: 19/29, 64.88 s, 42.88 tr. b., 2.17 m/s

  187. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  188. 1. zkouška SA1: 6/15, 60.42 s, 7.42 tr. b., 2.62 m/s

  189. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  190. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  191. (1) Bertíkova zkouška: Diskvalifikován

  192. (2) Noisy zkouška: 3/6, 34.37 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  193. (3) Audiho zkouška: Diskvalifikován

  194. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  195. Zkouška A1 - 1 SA1: Diskvalifikován

  196. Zkouška A1 - 2 SA1: 2/9, 53.75 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  197. Zkouška A1 - 3 SA1: Diskvalifikován

  198. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  199. 1. zkouška: 2/16, 40.28 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  200. 2. zkouška : 7/16, 45.64 s, 5.64 tr. b., 3.16 m/s

  201. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  202. Zkouška: 2/8, 46.11 s, 3.11 tr. b., 3.34 m/s

  203. Zkouška II: 6/8, 56.19 s, 26.19 tr. b., 2.87 m/s

  204. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  205. AGI S: 17/24, 68.13 s, 25.13 tr. b., 2.5 m/s

  206. JUMP S: 11/24, 44.99 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  207. Zkoušky SA1: 3/8, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  208. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  209. Agility - So: Diskvalifikován

  210. Jumping - So: Diskvalifikován

  211. ZkA - So: Diskvalifikován