Cz En

032514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Hrůzová, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Železník z Karlova Hrádku, Sheltie

Výsledky

  1. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: 2/5, 46.84 s, 29.84 tr. b., 3.46 m/s

  4. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  5. Czech Imp Jump: 12/18, 29.59 s, 18.59 tr. b., 3.68 m/s

  6. Jumping 1: Diskvalifikován

  7. Jumping 2: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  9. Jumping I: Diskvalifikován

  10. Jumping II: 10/21, 44.83 s, 29.83 tr. b., 3.57 m/s

  11. Jumping III: Diskvalifikován

  12. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  13. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  14. Jumping 1: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 : Diskvalifikován

  16. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  17. Czech Imp Jump MiniLarge: 14/17, 33.8 s, 14.8 tr. b., 3.43 m/s

  18. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  19. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  20. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  21. Agility Open ML: 3/10, 51.68 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  22. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  23. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  24. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  25. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 27/39, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  26. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  27. III, jumping ML: 6/10, 30.43 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  28. II. jumping ML: 3/11, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  29. I. jumping ML: 5/11, 47.21 s, 25.0 tr. b., 4.0 m/s

  30. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  31. Agility Open ML: 4/8, 52.16 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  32. Jumping Open ML: 4/8, 43.2 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  33. ZkA. MLA2: Diskvalifikován

  34. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  35. Agility Open ML: Diskvalifikován

  36. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  37. ZkA. MLA2: 4/7, 46.53 s, 25.0 tr. b., 3.83 m/s

  38. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  39. Agility: Diskvalifikován

  40. Jumping: 14/40, 46.69 s, 36.69 tr. b., 3.47 m/s

  41. Zkouška: Diskvalifikován

  42. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  43. Jumping DUO L: Diskvalifikován

  44. Jumping Open L: 7/17, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  45. zkouška jumping J1 LA2: Diskvalifikován

  46. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  47. Soutěž družstev: 27/52, 36.5 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  48. Soutěž dvojic: 31/50, 38.94 s, 12.94 tr. b., 3.85 m/s

  49. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  50. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  51. Soutěž podle plemen: 29/48, 38.82 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  52. Soutěž podle roku narození: Diskvalifikován

  53. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  54. Jumping III L: Diskvalifikován

  55. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  56. ZkA III. LA2: Diskvalifikován

  57. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  58. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  59. Agility 1: 22/54, 50.64 s, 33.64 tr. b., 3.63 m/s

  60. Agility 2: Diskvalifikován

  61. Agility 3: 10/47, 46.75 s, 20.0 tr. b., 3.57 m/s

  62. Jumping 1: Diskvalifikován

  63. Jumping 2: Diskvalifikován

  64. Jumping 3: Diskvalifikován

  65. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  66. Agility II Large: 7/18, 40.52 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  67. Agility I Large: 11/19, 49.11 s, 17.11 tr. b., 3.77 m/s

  68. Jumping III Large: 8/18, 44.07 s, 17.07 tr. b., 3.97 m/s

  69. Jumping II Large: Diskvalifikován

  70. Jumping I Large: Diskvalifikován

  71. MR sheltie Large - II. kolo: 1/1, 44.77 s, 24.77 tr. b., 3.8 m/s

  72. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  73. I Agility Open: Diskvalifikován

  74. II Agility Open: 71/137, 47.16 s, 30.0 tr. b., 4.2 m/s

  75. II Jumping Open: Diskvalifikován

  76. I Jumping Open: Diskvalifikován

  77. Řitka - Zkoušky - duben 2018, 06. 04. 2018

  78. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  80. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  81. AGILITY: Diskvalifikován

  82. JUMPING: Diskvalifikován

  83. LA2: Diskvalifikován

  84. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  85. ZkA. II. LA2: 1/19, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  86. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  87. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  88. Agility: Diskvalifikován

  89. Agility: Diskvalifikován

  90. Jumping: 21/51, 45.56 s, 25.56 tr. b., 3.51 m/s

  91. Jumping: Diskvalifikován

  92. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  93. Řitka - Zkoušky - březen 2018, 09. 03. 2018

  94. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška LA2: 5/9, 46.65 s, 10.65 tr. b., 3.41 m/s

  96. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  97. Agility: 25/49, 44.19 s, 29.19 tr. b., 3.76 m/s

  98. Jumping: 20/50, 41.27 s, 17.27 tr. b., 4.07 m/s

  99. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  100. Běšiny - 16. GRANT PRIX BOHEMIA 2017, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  101. Agility Open Large: Diskvalifikován

  102. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. Jumping Open Large: 8/18, 41.63 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  104. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  105. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  108. Agility Ju: Diskvalifikován

  109. Agility Squads: Diskvalifikován

  110. Hra Ju: Diskvalifikován

  111. Jumping Ju: 38/59, 54.29 s, 43.29 tr. b., 3.65 m/s

  112. Jumping Squads: 63/75, 46.26 s, 30.26 tr. b., 3.8 m/s

  113. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  114. Horní Počernice, 1. běh: 13/28, 43.67 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  115. Horní Počernice, 2. běh: 8/28, 41.63 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  116. Horní Počernice, 3. běh: 9/28, 52.98 s, 10.98 tr. b., 3.42 m/s

  117. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  118. Agility Kluby Large: Diskvalifikován

  119. Jumping Družstva Large: Diskvalifikován

  120. Jumping Dvojice Large: 39/57, 45.63 s, 17.63 tr. b., 3.44 m/s

  121. Podle roku narození Large: Diskvalifikován

  122. Soutěž feny proti psům Large: 12/53, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  123. Soutěž plemen Large: 27/54, 53.96 s, 37.96 tr. b., 3.24 m/s

  124. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  125. II. zkouška LA2: 6/19, 44.06 s, 6.06 tr. b., 3.77 m/s

  126. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  128. Jump III. L: Diskvalifikován

  129. Jump II. L: 34/52, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  130. ZkA. Ne LA2: Diskvalifikován

  131. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  132. Agility Individuals Large: 37/95, 53.56 s, 15.56 tr. b., 3.83 m/s

  133. Agility Pairs Large: Diskvalifikován

  134. Agility Teams Large: Diskvalifikován

  135. Finals Individuals Large: 17/28, 55.63 s, 23.63 tr. b., 3.56 m/s

  136. Jumping Individuals Large: 47/92, 43.22 s, 18.22 tr. b., 4.53 m/s

  137. Jumping Nations Large: 40/96, 44.53 s, 14.53 tr. b., 4.15 m/s

  138. Jumping Pairs Large: Diskvalifikován

  139. Jumping Teams Large: Diskvalifikován

  140. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  141. QA1 agility: Diskvalifikován

  142. QA2 agility: Diskvalifikován

  143. QA3 agility: Diskvalifikován

  144. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  145. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  146. QJ3 jumping: 65/118, 45.57 s, 21.57 tr. b., 3.84 m/s

  147. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  148. Agility 1 Ju: Diskvalifikován

  149. Agility 2 Ju: 23/33, 42.84 s, 25.29 tr. b., 3.97 m/s

  150. Agility 3 Ju: Diskvalifikován

  151. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  152. Jumping 1 Ju: 23/33, 40.2 s, 25.55 tr. b., 3.71 m/s

  153. Jumping 2 Ju: 19/32, 35.4 s, 13.39 tr. b., 4.1 m/s

  154. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  155. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  156. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  157. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  158. Agility 1: 41/128, 50.67 s, 19.67 tr. b., 3.87 m/s

  159. Agility 2: Diskvalifikován

  160. Jumping 1: Diskvalifikován

  161. Jumping 2: Diskvalifikován

  162. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  163. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  164. 2. zkouška LA2: 4/7, 49.12 s, 16.12 tr. b., 3.16 m/s

  165. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  166. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  167. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  168. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  169. Agility: 9/46, 55.43 s, 30.43 tr. b., 3.25 m/s

  170. Agility: Diskvalifikován

  171. Jumping: 15/46, 45.24 s, 32.24 tr. b., 3.36 m/s

  172. Jumping: Diskvalifikován

  173. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  174. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  175. Czech Imp Jump Large: 37/43, 20.85 s, 11.85 tr. b., 4.41 m/s

  176. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  177. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  178. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  179. 1. zkouška LA2: 9/15, 36.24 s, 20.0 tr. b., 3.61 m/s

  180. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  181. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  182. Agility: 20/47, 53.2 s, 37.2 tr. b., 3.29 m/s

  183. Jumping: Diskvalifikován

  184. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  185. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  186. Zkouška pro Charlieho LA2: Diskvalifikován

  187. Zkouška pro Fly LA2: 13/29, 36.97 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  188. Zkouška pro Jacka LA2: Diskvalifikován

  189. Řitka - Zkoušky - prosinec 2016, 09. 12. 2016

  190. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  191. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  192. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  193. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  194. ZkA I. LA2: 12/24, 43.29 s, 12.29 tr. b., 3.53 m/s

  195. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  196. Jumping Open (kval. jednotlivců) LA: 13/20, 41.04 s, 22.04 tr. b., 3.8 m/s

  197. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  198. Královice - ZKOUŠKY AGILITY, 06. 11. 2016

  199. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  200. 2. zkouška LA2: 1/7, 44.62 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  201. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  202. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  203. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  204. Juniorský běh L: 6/12, 43.58 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  205. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  206. 1. Zka - LA2: 9/24, 47.88 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  207. 2. Zka - LA2: 14/24, 65.77 s, 21.77 tr. b., 2.74 m/s

  208. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  209. III.zkouska LA2: Diskvalifikován

  210. II.zkouska LA2: 4/12, 61.97 s, 26.97 tr. b., 2.39 m/s

  211. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  212. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  213. LA2_1 LA2: Diskvalifikován

  214. LA2_2 LA2: 9/29, 47.77 s, 21.77 tr. b., 3.16 m/s

  215. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  216. LA1_1 LA1: Diskvalifikován

  217. LA1_2 LA1: 5/9, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  218. LA2_1 LA2: 1/15, 58.26 s, 18.26 tr. b., 3.4 m/s

  219. LA2_2 LA2: Diskvalifikován

  220. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  221. druhý běh LA1: 1/12, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  222. první běh LA1: 5/12, 37.03 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  223. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  224. Agility Kluby Large: Diskvalifikován

  225. Agility Plemen Large: 26/53, 56.63 s, 36.63 tr. b., 2.65 m/s

  226. Agility - podle roku narození Large: 21/53, 55.4 s, 19.4 tr. b., 2.78 m/s

  227. Jumping Družstev Large: Diskvalifikován

  228. Jumping Dvojic Large: Diskvalifikován

  229. Jumping Feny-Psi Large: 30/52, 36.63 s, 10.63 tr. b., 3.93 m/s

  230. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  231. Agility L: Diskvalifikován

  232. Jumping L: Diskvalifikován

  233. Zkouska LA1: Diskvalifikován

  234. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  235. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  236. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 23/34, 53.07 s, 40.07 tr. b., 2.88 m/s

  237. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 6/11, 53.38 s, 42.38 tr. b., 3.05 m/s

  238. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  239. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  240. 2. zkouška LA1: 3/7, 57.03 s, 28.03 tr. b., 2.58 m/s

  241. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  242. Agility II Large: Diskvalifikován

  243. Agility I Large: 18/25, 53.48 s, 32.48 tr. b., 2.99 m/s

  244. Jumping III Large: 17/25, 48.49 s, 41.49 tr. b., 3.05 m/s

  245. Jumping II Large: 13/25, 64.99 s, 50.99 tr. b., 2.69 m/s

  246. Jumping I Large: Diskvalifikován

  247. MR sheltií (large) - 2.kolo: 1/1, 69.93 s, 43.93 tr. b., 2.37 m/s

  248. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  249. Zkouska LA1 3: 15/26, 57.13 s, 37.13 tr. b., 2.71 m/s

  250. Zkouska LA1 4: Diskvalifikován

  251. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  252. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  253. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  254. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  255. 1. ZK LA1: 14/18, 57.31 s, 48.31 tr. b., 2.9 m/s

  256. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  257. Junioři L: Diskvalifikován

  258. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  259. 1. zkouška LA1: 3/7, 41.75 s, 14.75 tr. b., 2.51 m/s

  260. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  261. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  262. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  263. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  264. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  265. ZkA II. LA1: Diskvalifikován

  266. ZkA I. LA1: Diskvalifikován

  267. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  268. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  269. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  270. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  271. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  272. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  273. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  274. Řitka - Zkoušky - leden 2016, 08. 01. 2016

  275. 1. Zkouška LA1: 4/6, 45.0 s, 36.0 tr. b., 2.44 m/s

  276. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  277. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  278. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  279. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  280. Řitka - Zkoušky - prosinec 2015, 11. 12. 2015

  281. Zkouška LA1 druhá: Diskvalifikován

  282. Zkouška LA1 první: 3/8, 35.01 s, 15.0 tr. b., 3.31 m/s

  283. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  284. Jumping LA1: Diskvalifikován

  285. Zkouška A1 - 1 LA1: Diskvalifikován

  286. Zkouška A1 - 2 LA1: Diskvalifikován

  287. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  288. Horní Počernice, 1. běh: 4/11, 29.07 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  289. Horní Počernice, 2. běh: 8/11, 42.17 s, 15.17 tr. b., 3.32 m/s

  290. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  291. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  292. Agility L: 15/42, 55.31 s, 39.31 tr. b., 3.11 m/s

  293. Jumping L: Diskvalifikován

  294. Zkouška LA1: 10/15, 45.97 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  295. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  296. druhý běh LA1: Diskvalifikován

  297. první běh LA1: 4/12, 38.47 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  298. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  299. Agility I: Diskvalifikován

  300. Agility II: Diskvalifikován

  301. Agility Open: Diskvalifikován

  302. Jumping Open: Diskvalifikován

  303. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  304. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  305. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  306. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  307. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  308. ZkA III. LA1: Diskvalifikován

  309. ZkA II. LA1: 8/15, 42.37 s, 24.37 tr. b., 3.3 m/s

  310. ZkA I. LA1: Diskvalifikován

  311. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  312. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  313. 2.ZK LA1: Diskvalifikován

  314. Juniorský běh - 4.kolo L: Diskvalifikován

  315. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  316. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  317. 2. zkouška LA1: 8/13, 50.3 s, 20.0 tr. b., 3.38 m/s

  318. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  319. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  320. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  321. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  322. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  323. LA1 I : Diskvalifikován

  324. LA1 II : 23/32, 37.3 s, 20.0 tr. b., 3.51 m/s

  325. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  326. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  327. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  328. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  329. A1 sobota LA1: 3/6, 45.67 s, 15.0 tr. b., 2.41 m/s

  330. Agility sobota L: Diskvalifikován

  331. Jumping sobota L: 16/27, 61.08 s, 42.08 tr. b., 2.67 m/s

  332. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  333. Horní Počernice, 1. běh: 4/10, 43.72 s, 25.0 tr. b., 3.64 m/s

  334. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  335. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  336. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  337. Agility: 2/5, 44.77 s, 10.0 tr. b., 3.08 m/s

  338. Agility: Diskvalifikován

  339. Agility: Diskvalifikován

  340. Agility: Diskvalifikován

  341. Jumping: Diskvalifikován

  342. Jumping: Diskvalifikován