Cz En

034914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Šárka Chudiaková, Psí škola Rarášek

    Člen KA

Pes

  1. Kuky, Papillon

Výsledky

  1. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  2. Finále : 1/2, 56.96 s, 9.96 tr. b., 3.51 m/s

  3. Jumping 2: Diskvalifikován

  4. Zkouška 2: 1/1, 48.62 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  5. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  6. ZK1: 1/1, 49.69 s, 7.69 tr. b., 3.62 m/s

  7. Zk2: 1/1, 45.84 s, 0.34 tr. b., 3.77 m/s

  8. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  9. II. zkouška: 1/2, 47.67 s, 8.67 tr. b., 3.46 m/s

  10. I. zkouška: Diskvalifikován

  11. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  12. 1.zkouška: Diskvalifikován

  13. 2.zkouška: 2/5, 44.77 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  14. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  15. Ne-: 3/7, 66.74 s, 24.74 tr. b., 2.71 m/s

  16. Ne-Agility: 16/36, 58.25 s, 8.25 tr. b., 3.31 m/s

  17. Ne-Jumping: 13/35, 37.83 s, 2.83 tr. b., 3.73 m/s

  18. So-: 2/8, 59.95 s, 4.95 tr. b., 3.2 m/s

  19. So-Agility: 23/38, 52.11 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  20. So-Jumping: Diskvalifikován

  21. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  22. 1. Zkouška SA2: 1/5, 51.96 s, 3.96 tr. b., 3.37 m/s

  23. 2. Zkouška SA2: 1/5, 50.78 s, 7.78 tr. b., 3.39 m/s

  24. Jumping open S: Diskvalifikován

  25. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  26. 1. zkouška A2 SA2: 1/5, 49.89 s, 2.89 tr. b., 3.59 m/s

  27. 2. zkouška A2 SA2: 2/5, 50.6 s, 5.6 tr. b., 3.44 m/s

  28. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 9/12, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  29. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  30. 1. Zkouška SA2: 3/3, 59.73 s, 23.73 tr. b., 3.23 m/s

  31. 2. Zkouška SA2: 3/3, 55.31 s, 22.31 tr. b., 3.34 m/s

  32. 3. Zkouška SA2: 3/3, 57.57 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  33. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  34. 1.kvalifikace: 18/25, 39.0 s, 7.0 tr. b., 3.85 m/s

  35. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  36. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  37. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  38. A2 - 1. SA2: 4/9, 52.59 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  39. A2 - 2. SA2: 2/9, 48.47 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  40. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  41. 1.zkouška: 5/5, 51.31 s, 9.31 tr. b., 3.51 m/s

  42. 2.zkouška: Diskvalifikován

  43. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  44. 1.zkouška SA2: 6/10, 47.98 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  45. 2.zkouška SA2: 1/10, 51.34 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  46. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  47. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  48. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  49. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  50. Jumpy I.běh S: 3/10, 42.83 s, 8.83 tr. b., 3.67 m/s

  51. Jumpy II.běh S: Diskvalifikován

  52. Zkouška A2 SA2: 2/7, 47.75 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  53. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  54. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  55. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  56. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  57. SA2 - 1. SA2: 7/10, 55.64 s, 15.64 tr. b., 2.84 m/s

  58. SA2 - 2. SA2: 7/10, 56.13 s, 19.13 tr. b., 2.94 m/s

  59. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  60. SA2/1 SA2: 11/14, 46.66 s, 12.66 tr. b., 3.34 m/s

  61. SA2/2 SA2: 6/14, 48.2 s, 8.2 tr. b., 3.36 m/s

  62. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  63. 1.zkouška: 6/7, 52.05 s, 3.05 tr. b., 3.29 m/s

  64. 2.zkouška: 4/7, 59.93 s, 26.93 tr. b., 2.75 m/s

  65. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  66. Zkouska 1 SA2: 5/14, 51.62 s, 11.62 tr. b., 3.06 m/s

  67. Zkouska 2 SA2: 2/14, 46.12 s, 0.12 tr. b., 3.51 m/s

  68. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  69. 1.zkouška: 2/4, 45.41 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  70. 2.zkouška: 3/4, 65.45 s, 17.45 tr. b., 2.83 m/s

  71. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  72. So-: Diskvalifikován

  73. So-Agility: 15/28, 49.38 s, 10.38 tr. b., 3.12 m/s

  74. So-Jumping: 9/26, 43.8 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  75. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  76. 1. zkouška A2 SA2: 3/11, 51.53 s, 4.53 tr. b., 3.63 m/s

  77. 2. zkouška A2 SA2: 3/11, 64.63 s, 17.63 tr. b., 3.09 m/s

  78. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S: Diskvalifikován

  79. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  80. III. Jumping S: 10/16, 49.66 s, 15.66 tr. b., 3.14 m/s

  81. II. Jumping S: Diskvalifikován

  82. I. Jumping S: 8/17, 50.57 s, 12.57 tr. b., 3.07 m/s

  83. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  84. 5.prorubská: 5/9, 44.67 s, 12.67 tr. b., 2.84 m/s

  85. 6.prorubská: 6/9, 38.68 s, 3.68 tr. b., 3.1 m/s

  86. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  87. 3.prorubská: Diskvalifikován

  88. 4.prorubská: 6/12, 63.42 s, 28.42 tr. b., 2.81 m/s

  89. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  90. 1.prorubská: 6/14, 53.3 s, 20.3 tr. b., 2.96 m/s

  91. 2.prorubská: Diskvalifikován

  92. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  93. AGILITY S: 8/22, 59.53 s, 17.53 tr. b., 3.04 m/s

  94. JUMPING S: 4/22, 36.59 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  95. ZKOUŠKY SA1: 1/9, 37.3 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  96. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  97. Agility 1 S: Diskvalifikován

  98. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  99. Tuneliáda S: 7/10, 30.47 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  100. Zkouška 1 SA1: 4/6, 30.8 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  101. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  102. Ne-Agility: Diskvalifikován

  103. Nedělní zkouška: 3/7, 38.2 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  104. Ne-Jumping: 21/24, 48.66 s, 12.66 tr. b., 2.79 m/s

  105. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  106. 1. Zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  107. 2. Zkouška A1 SA1: 2/10, 44.06 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  108. Hra - tuneliáda A1 SA1: Diskvalifikován

  109. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  110. Agility: 15/25, 53.12 s, 17.12 tr. b., 3.2 m/s

  111. Jumping: Diskvalifikován

  112. Velikonoční: Diskvalifikován

  113. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  114. 1. zkouška SA1: 7/13, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  115. 2. zkouška SA1: 3/13, 40.07 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  116. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  117. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška SA1: 9/15, 33.65 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  119. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  120. (1) Bannyho zkouška: 6/8, 39.9 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  121. (2) Cargova zkouška: 6/8, 43.49 s, 10.0 tr. b., 3.06 m/s

  122. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  123. AGILITY: Diskvalifikován

  124. JUMPING: Diskvalifikován

  125. SA1: Diskvalifikován

  126. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  127. AGILITY S: Diskvalifikován

  128. JUMPING S: 22/27, 49.19 s, 25.19 tr. b., 3.11 m/s

  129. ZKOUŠKA SA1: Diskvalifikován

  130. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  131. (1) Bertíkova zkouška: 2/6, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  132. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  133. (3) Audiho zkouška: 3/6, 51.19 s, 10.19 tr. b., 2.79 m/s

  134. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  135. AGILITY: Diskvalifikován

  136. JUMPING SA1: 4/10, 32.28 s, 5.28 tr. b., 3.47 m/s

  137. SA1: 4/10, 46.52 s, 16.52 tr. b., 2.88 m/s

  138. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  139. NE - Acana jumping S: 11/25, 35.88 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  140. NE - Holdye Memorial Agility S: Diskvalifikován

  141. NE - zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  142. SO - Acana agility S: Diskvalifikován

  143. SO - Acana jumping S: Diskvalifikován

  144. SO - zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  145. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  146. (1) Kubíkův běh: Diskvalifikován

  147. (2) Ferpíkův běh: 2/9, 29.43 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  148. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  149. 1. zkouška: Diskvalifikován

  150. 2. zkouška : Diskvalifikován