Cz En

035414

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Terezie Bečvářová, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Bárny Modrá pampeliška, Bearded kolie

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  2. A3 II L: 1/5, 52.61 s, 4.61 tr. b., 3.63 m/s

  3. A3 I L: 3/5, 56.96 s, 36.96 tr. b., 3.18 m/s

  4. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  5. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  6. ZkA. LA3 II.: 7/8, 51.04 s, 20.04 tr. b., 3.59 m/s

  7. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  8. A3 II L: 3/8, 53.57 s, 25.0 tr. b., 3.9 m/s

  9. A3 I L: 4/8, 54.74 s, 41.74 tr. b., 3.64 m/s

  10. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  11. ZkA. LA3 I.: 5/16, 46.91 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  12. ZkA. LA3 II.: 7/16, 50.03 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  13. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  14. Jumping : 11/34, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  15. Zkouška I.: 5/11, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  16. Zkouška II.: Diskvalifikován

  17. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  18. LA3 - I.: 4/10, 54.01 s, 9.01 tr. b., 3.81 m/s

  19. LA3 - II.: 5/10, 49.45 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  20. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  21. ZkA. LA3 I.: 3/11, 49.33 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  22. ZkA. LA3 II.: 7/11, 62.88 s, 47.88 tr. b., 3.09 m/s

  23. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  24. Agility L: 7/38, 49.83 s, 25.0 tr. b., 4.01 m/s

  25. Jumping L: 6/37, 40.03 s, 0.03 tr. b., 4.1 m/s

  26. Zkouška LA3: 10/16, 56.3 s, 8.3 tr. b., 3.77 m/s

  27. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  28. Jumping L: Diskvalifikován

  29. Zkouška LA3: 6/11, 78.48 s, 65.48 tr. b., 2.74 m/s

  30. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  31. Agility J: 29/49, 69.2 s, 35.2 tr. b., 2.9 m/s

  32. Agility Squads as Individual: 38/63, 47.46 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  33. Jumping J: Diskvalifikován

  34. Jumping Squads as Individual: 20/63, 49.51 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  35. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  36. ZK1: 3/7, 49.68 s, 40.18 tr. b., 3.58 m/s

  37. Zkouška2: 1/7, 45.99 s, 8.99 tr. b., 3.63 m/s

  38. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  39. Agility open L: Diskvalifikován

  40. Jumping open L: 8/14, 44.04 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  41. Zkouška LA3: 6/8, 64.23 s, 14.23 tr. b., 3.3 m/s

  42. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  43. 1. běh LA3: 3/9, 47.52 s, 12.52 tr. b., 3.72 m/s

  44. 2. běh LA3: 3/9, 44.68 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  45. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  46. 1. běh LA3: 1/7, 47.25 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  47. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  48. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  49. LA3 I: Diskvalifikován

  50. LA3 II: 11/21, 49.44 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  51. LA3 III: 9/21, 45.71 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  52. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  53. Agility I.: 33/47, 51.44 s, 26.44 tr. b., 4.18 m/s

  54. Agility II.: 26/45, 51.28 s, 24.28 tr. b., 3.74 m/s

  55. Agility III.: 17/42, 52.2 s, 15.2 tr. b., 4.2 m/s

  56. Jumping I.: 9/47, 46.86 s, 2.86 tr. b., 3.71 m/s

  57. Jumping II.: 15/45, 45.6 s, 6.6 tr. b., 4.21 m/s

  58. Jumping III.: 12/40, 43.8 s, 5.8 tr. b., 3.88 m/s

  59. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  60. ZkA. LA3 I.: 6/11, 47.16 s, 12.16 tr. b., 3.39 m/s

  61. ZkA. LA3 II.: 4/11, 54.85 s, 18.85 tr. b., 3.41 m/s

  62. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  63. LA3 I.: Diskvalifikován

  64. LA3 II.: 7/22, 45.91 s, 0.91 tr. b., 3.86 m/s

  65. LA3 III.: 10/21, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  66. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  67. 1. Zkouška LA3: 2/8, 47.54 s, 4.54 tr. b., 3.64 m/s

  68. 2. Zkouška LA3: 3/8, 52.66 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  69. Junioři L: Diskvalifikován

  70. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  71. LA3 1. LA3: Diskvalifikován

  72. LA3 2. LA3: 6/20, 52.84 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  73. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  74. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  75. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  76. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  77. 1. Zkouška LA3: 3/15, 50.24 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  78. 2. Zkouška LA3: 7/14, 48.52 s, 8.52 tr. b., 3.28 m/s

  79. Junioři L: 2/5, 46.31 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  80. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  81. 1. zkouška LA3: 8/11, 52.73 s, 21.73 tr. b., 3.38 m/s

  82. 2. Zkouška LA3: 3/11, 52.86 s, 40.86 tr. b., 3.42 m/s

  83. Junioři L: 2/3, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  84. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  85. Czech Imp Jump: 31/52, 27.16 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  86. Jumping 1: 17/52, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  87. Jumping 2: 33/52, 38.42 s, 7.42 tr. b., 3.9 m/s

  88. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  89. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  90. I. zkouška LA3: 7/29, 59.11 s, 13.11 tr. b., 3.62 m/s

  91. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  92. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. 2. zkouška LA3: 3/13, 62.0 s, 24.0 tr. b., 2.84 m/s

  94. Junioři L: 2/8, 60.76 s, 23.76 tr. b., 3.01 m/s

  95. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  96. 1. zkouška LA3: 10/11, 47.19 s, 12.19 tr. b., 3.54 m/s

  97. 2. zkouška LA3: 8/11, 52.67 s, 17.67 tr. b., 3.21 m/s

  98. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  99. Jumping: 8/22, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  100. Zkouška: 3/12, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  101. Zkouška 2.: 6/12, 45.96 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  102. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  103. 1. Zkouška LA3: 2/14, 48.5 s, 4.5 tr. b., 3.59 m/s

  104. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  105. Junioři jump L: 3/9, 38.53 s, 0.53 tr. b., 3.89 m/s

  106. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  107. Jumping: 8/27, 45.01 s, 20.01 tr. b., 3.27 m/s

  108. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  109. Zkouška 2.: 5/10, 44.96 s, 8.96 tr. b., 3.69 m/s

  110. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  111. Zkouška III. LA3: 8/22, 48.24 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  112. Zkouška II. LA3: 5/22, 48.45 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  113. Zkouška I. LA3: 14/22, 46.75 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  114. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  115. 1.ZK LA3: Diskvalifikován

  116. 2.ZK LA3: Diskvalifikován

  117. Junioři L: 4/8, 60.99 s, 13.99 tr. b., 2.9 m/s

  118. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  119. Agility L: 8/37, 56.76 s, 7.76 tr. b., 3.66 m/s

  120. Jumping L: 15/37, 47.29 s, 9.29 tr. b., 3.74 m/s

  121. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  122. Zbraslav u Brna - JUNIOR OPEN ČMKU, 23. 09. 2018

  123. Agility mládež L: 5/8, 54.0 s, 29.0 tr. b., 2.52 m/s

  124. Jumping mládež L: 4/8, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  125. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  126. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  127. J Agility: 28/53, 50.74 s, 12.8 tr. b., 3.82 m/s

  128. J Hra: 33/54, 46.4 s, 21.4 tr. b., 3.41 m/s

  129. J Jumping: Diskvalifikován

  130. JUMPING DRUZSTVA: 51/79, 47.84 s, 15.84 tr. b., 3.55 m/s

  131. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  132. Zkouška II. LA3: 5/15, 42.73 s, 20.73 tr. b., 3.51 m/s

  133. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  134. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  135. 1.ZkA - LA3: 7/14, 51.51 s, 9.51 tr. b., 3.57 m/s

  136. 2. ZkA - LA3: 4/14, 59.44 s, 23.44 tr. b., 2.99 m/s

  137. 3.ZkA - LA3: 11/14, 49.77 s, 24.77 tr. b., 3.64 m/s

  138. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  139. 1.běh LA3: 3/10, 38.36 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  140. 2. běh LA3: 5/10, 67.53 s, 34.53 tr. b., 2.77 m/s

  141. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  142. Agility - LA: 18/43, 41.16 s, 11.16 tr. b., 3.4 m/s

  143. Jumping LA: 5/44, 32.12 s, 2.12 tr. b., 3.77 m/s

  144. ZkA - LA3: 6/18, 43.31 s, 3.31 tr. b., 3.72 m/s

  145. Praha - 2. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2018

  146. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  147. 2. běh LA3: 3/7, 51.02 s, 16.02 tr. b., 3.18 m/s

  148. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  149. 1.zkouška LA3: 7/13, 50.97 s, 8.97 tr. b., 3.53 m/s

  150. 2.zkouška LA3: 8/13, 58.04 s, 25.04 tr. b., 2.98 m/s

  151. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  152. 1. zkouška LA3: 1/7, 50.43 s, 12.43 tr. b., 3.61 m/s

  153. 2. zkouška LA3: 3/7, 49.03 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  154. 3. zkouška LA3: 4/7, 56.62 s, 32.62 tr. b., 2.98 m/s

  155. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  156. Jumping L: 9/33, 46.74 s, 8.74 tr. b., 3.21 m/s

  157. Zkouška 1 LA3: 6/8, 47.55 s, 13.55 tr. b., 3.28 m/s

  158. Zkouška 2 LA3: 4/8, 54.47 s, 20.47 tr. b., 3.18 m/s

  159. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  160. Agility Open L: 13/34, 48.41 s, 25.41 tr. b., 3.12 m/s

  161. Jumping Open L: 8/34, 32.05 s, 1.05 tr. b., 3.93 m/s

  162. Zkoušky LA3: 6/14, 51.16 s, 26.16 tr. b., 3.19 m/s

  163. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  164. ZkA. II. LA3: 14/26, 52.81 s, 23.81 tr. b., 3.69 m/s

  165. ZkA. I. LA3: 8/26, 50.46 s, 8.46 tr. b., 3.67 m/s

  166. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  167. 1. BĚH LA3: 2/16, 51.82 s, 11.82 tr. b., 3.13 m/s

  168. 2. BĚH LA3: Diskvalifikován

  169. 3. BĚH LA3: Diskvalifikován

  170. Řitka - Zkoušky - březen 2018, 09. 03. 2018

  171. 1. zkouška LA3: 5/9, 44.82 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  172. 2. zkouška LA3: 2/9, 48.47 s, 12.47 tr. b., 3.2 m/s

  173. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  174. 1. zkouška LA3: 9/20, 49.17 s, 12.17 tr. b., 3.8 m/s

  175. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  176. Junioři L: 6/12, 44.29 s, 5.29 tr. b., 3.48 m/s

  177. Řitka - Zkoušky - únor 2018, 09. 02. 2018

  178. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  179. 2. zkouška LA3: 3/11, 48.88 s, 1.88 tr. b., 3.38 m/s

  180. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  181. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  182. 2. zkouška LA3: 8/22, 52.39 s, 10.39 tr. b., 3.63 m/s

  183. Junioři L: 4/10, 44.21 s, 9.21 tr. b., 3.46 m/s

  184. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  185. 1. zkouška LA3: 8/25, 50.87 s, 5.87 tr. b., 3.38 m/s

  186. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  187. Junioři L: 7/14, 40.45 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  188. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  189. 1. zkouška LA3: 4/11, 50.94 s, 6.94 tr. b., 3.36 m/s

  190. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  191. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  192. Okrouhlice, 1. běh: Diskvalifikován

  193. Okrouhlice, 2. běh: 11/13, 51.78 s, 20.78 tr. b., 2.9 m/s

  194. Okrouhlice, 3. běh: Diskvalifikován

  195. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  196. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  197. 2. Zka - LA3: 6/17, 57.43 s, 13.43 tr. b., 3.47 m/s

  198. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  199. Agility D: Diskvalifikován

  200. Agility Squads: 29/76, 49.91 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  201. Hra D: 18/19, 44.14 s, 15.14 tr. b., 3.62 m/s

  202. Jumping D: 13/19, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  203. Jumping Squads: 62/75, 50.71 s, 24.71 tr. b., 3.47 m/s

  204. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  205. Agility L: Diskvalifikován

  206. Jumping L: Diskvalifikován

  207. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  208. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  209. Agility Kluby Large: 8/54, 59.36 s, 14.36 tr. b., 3.37 m/s

  210. Jumping Družstva Large: 20/57, 47.84 s, 20.84 tr. b., 3.53 m/s

  211. Jumping Dvojice Large: 37/57, 46.79 s, 13.79 tr. b., 3.36 m/s

  212. Podle roku narození Large: Diskvalifikován

  213. Soutěž feny proti psům Large: 21/53, 46.16 s, 22.16 tr. b., 3.62 m/s

  214. Soutěž plemen Large: 8/54, 50.04 s, 4.04 tr. b., 3.5 m/s

  215. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  216. 1. Agility L: Diskvalifikován

  217. 1. Jumping L: 24/31, 54.61 s, 18.61 tr. b., 3.02 m/s

  218. 2. Agility L: Diskvalifikován

  219. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  220. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  221. Agility open L: 10/23, 46.17 s, 11.17 tr. b., 3.55 m/s

  222. III. zkouška LA3: 8/17, 53.09 s, 14.09 tr. b., 3.16 m/s

  223. II. zkouška LA3: 2/9, 58.53 s, 18.53 tr. b., 3.33 m/s

  224. II. zkouška LA3: 10/17, 56.84 s, 10.84 tr. b., 3.2 m/s

  225. I. zkouška LA3: 2/9, 66.38 s, 39.38 tr. b., 2.73 m/s

  226. I. zkouška LA3: 11/17, 52.08 s, 12.08 tr. b., 3.38 m/s

  227. Jumping open L: 8/22, 40.47 s, 7.47 tr. b., 4.05 m/s

  228. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  229. Agility Individuals Large: 48/95, 66.15 s, 33.15 tr. b., 3.1 m/s

  230. Agility Pairs Large: Diskvalifikován

  231. Agility Teams Large: 52/93, 57.97 s, 30.97 tr. b., 3.28 m/s

  232. Finals Individuals Large: 10/28, 64.19 s, 17.19 tr. b., 3.08 m/s

  233. Jumping Individuals Large: 42/92, 53.09 s, 13.09 tr. b., 3.69 m/s

  234. Jumping Nations Large: 39/96, 53.0 s, 13.0 tr. b., 3.49 m/s

  235. Jumping Pairs Large: 24/94, 53.12 s, 3.12 tr. b., 3.6 m/s

  236. Jumping Teams Large: 11/93, 44.43 s, 3.43 tr. b., 4.28 m/s

  237. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  238. Druhá zkouška LA3: 4/12, 53.38 s, 19.38 tr. b., 3.33 m/s

  239. První zkouška LA3: 6/12, 60.3 s, 23.3 tr. b., 2.79 m/s

  240. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  241. Agility: 25/38, 45.4 s, 16.4 tr. b., 3.41 m/s

  242. Jumping: 14/38, 41.45 s, 16.45 tr. b., 3.23 m/s

  243. Zka - LA3: Diskvalifikován

  244. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  245. 1.zkouška LA3: 6/8, 57.97 s, 14.97 tr. b., 3.19 m/s

  246. 2.zkouška LA3: 5/8, 62.81 s, 15.81 tr. b., 2.88 m/s

  247. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  248. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 9/30, 57.3 s, 6.3 tr. b., 3.33 m/s

  249. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 13/28, 55.44 s, 17.44 tr. b., 2.94 m/s

  250. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  251. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  252. 1. Zka - LA3: 2/6, 62.97 s, 19.97 tr. b., 3.06 m/s

  253. 2. Zka - LA3: 4/6, 58.12 s, 17.12 tr. b., 3.1 m/s

  254. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  255. Horní Počernice, 1. běh: 3/11, 50.16 s, 8.16 tr. b., 3.27 m/s

  256. Horní Počernice, 2. běh: 6/11, 56.93 s, 28.93 tr. b., 3.34 m/s

  257. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  258. III. zkouška LA3: 6/14, 49.66 s, 8.66 tr. b., 3.87 m/s

  259. II. zkouška LA3: 11/14, 48.68 s, 26.68 tr. b., 3.33 m/s

  260. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  261. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  262. Agility Trial I: Diskvalifikován

  263. Jumping Trial I: 12/24, 48.62 s, 9.62 tr. b., 3.48 m/s

  264. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  265. Agility open L: 6/38, 43.52 s, 4.52 tr. b., 3.38 m/s

  266. Agility Vousatý pohár L: 3/9, 43.52 s, 4.52 tr. b., 3.38 m/s

  267. Jumping open L: 12/40, 42.48 s, 11.48 tr. b., 3.41 m/s

  268. Jumping Vousatý pohár L: 1/9, 42.48 s, 11.48 tr. b., 3.41 m/s

  269. Zkoušky LA3: 4/14, 45.99 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  270. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  271. 1. zkouška LA3: 5/11, 47.69 s, 11.69 tr. b., 3.38 m/s

  272. 2. zkouška LA3: 5/11, 64.97 s, 15.97 tr. b., 2.92 m/s

  273. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  274. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  275. 2. ZK LA3: 6/12, 69.5 s, 25.5 tr. b., 2.76 m/s

  276. Junioři - finále L: 4/9, 50.53 s, 9.53 tr. b., 3.19 m/s

  277. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  278. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  279. 2. zkouška LA3: 2/11, 56.18 s, 13.18 tr. b., 2.99 m/s

  280. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  281. Zkouška 1 LA3: 9/21, 55.17 s, 14.17 tr. b., 3.14 m/s

  282. Zkouška 2 LA3: 9/21, 63.86 s, 17.86 tr. b., 3.05 m/s

  283. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  284. 1. zkouška LA2: 9/23, 57.35 s, 14.35 tr. b., 3.24 m/s

  285. 2. zkouška LA2: 3/23, 39.96 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  286. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  287. Heroutice, 1. běh: 9/25, 61.08 s, 33.08 tr. b., 2.91 m/s

  288. Heroutice, 2. běh: 13/25, 45.47 s, 26.47 tr. b., 2.79 m/s

  289. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  290. Řitka - únor 2017 - Zkoušky, 10. 02. 2017

  291. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  292. 2. zkouška LA2: 4/13, 56.72 s, 24.72 tr. b., 2.64 m/s

  293. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  294. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  295. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  296. Junioři L: 2/8, 37.14 s, 1.14 tr. b., 3.39 m/s

  297. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  298. 1. zkouška LA2: 2/15, 43.53 s, 7.53 tr. b., 3.01 m/s

  299. 2. zkouška LA2: 1/15, 34.12 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  300. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  301. 1. zkouška LA2: 11/28, 43.21 s, 12.21 tr. b., 3.7 m/s

  302. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  303. Junioři L: 7/13, 51.27 s, 8.27 tr. b., 3.2 m/s

  304. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  305. Czech Imp Jump Large: 22/59, 27.78 s, 9.78 tr. b., 3.6 m/s

  306. Jumping 1 Large: 11/59, 36.88 s, 0.88 tr. b., 4.28 m/s

  307. Jumping 2 Large: 16/59, 41.58 s, 12.58 tr. b., 3.66 m/s

  308. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  309. Agility LA sobota: 26/63, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  310. Jumping LA neděle: 25/63, 42.03 s, 4.03 tr. b., 3.66 m/s

  311. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  312. Zkoušky LA2 neděle: 7/25, 43.37 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  313. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  314. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  315. Heroutice, 1. běh: 7/21, 43.1 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  316. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  317. Heroutice, 3. běh: 10/21, 61.34 s, 29.34 tr. b., 2.48 m/s

  318. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  319. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  320. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  321. Juniorský běh L: 4/12, 43.39 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  322. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  323. Horní Počernice, 1. běh: 12/19, 52.56 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  324. Horní Počernice, 2. běh: 5/19, 46.47 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  325. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  326. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  327. Agility - děti: Diskvalifikován

  328. Agility družstva: 38/77, 53.04 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  329. Hra - děti: 9/22, 36.47 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  330. Jumping - děti: 5/22, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  331. Jumping družstva: 37/77, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  332. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  333. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  334. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  335. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  336. 1. Zka - LA2: 3/24, 52.74 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  337. 2. Zka - LA2: 5/24, 53.49 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  338. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  339. Agility L: Diskvalifikován

  340. Jumping L: Diskvalifikován

  341. MR BD Agility: Diskvalifikován

  342. MR BD Jumping: Diskvalifikován

  343. Zk LA2: Diskvalifikován

  344. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  345. Agility Plemen Large: 23/53, 55.06 s, 20.06 tr. b., 2.72 m/s

  346. Agility - podle roku narození Large: 20/53, 54.16 s, 18.16 tr. b., 2.84 m/s

  347. Jumping Družstev Large: 26/52, 53.31 s, 14.31 tr. b., 3.26 m/s

  348. Jumping Dvojic Large: 16/53, 54.03 s, 11.03 tr. b., 2.96 m/s

  349. Jumping Feny-Psi Large: Diskvalifikován

  350. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  351. Agility L: Diskvalifikován

  352. Jumping L: Diskvalifikován

  353. Zkouska LA2: Diskvalifikován

  354. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  355. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  356. První zkouška LA2: 3/22, 51.61 s, 1.61 tr. b., 3.49 m/s

  357. Třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  358. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  359. Agility So Large: 8/42, 52.61 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  360. Jumping So Large: 3/43, 45.21 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  361. LA2 So: Diskvalifikován

  362. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  363. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  364. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  365. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  366. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  367. 1. zkouška LA2: 3/17, 42.92 s, 0.92 tr. b., 3.42 m/s

  368. 2. zkouška LA2: 8/17, 50.96 s, 19.96 tr. b., 3.08 m/s

  369. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  370. 1.zkouška LA2: 4/20, 41.42 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  371. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  372. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  373. D Agility 1: 9/11, 50.65 s, 22.83 tr. b., 3.49 m/s

  374. D Agility 2: Diskvalifikován

  375. D Agility 3: Diskvalifikován

  376. D Agility 4: 4/11, 47.63 s, 12.7 tr. b., 3.15 m/s

  377. D Jumping 1: 9/11, 37.23 s, 13.62 tr. b., 3.84 m/s

  378. D Jumping 2: 7/11, 44.85 s, 17.09 tr. b., 3.28 m/s

  379. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  380. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  381. ZkA. I LA2: 15/25, 57.14 s, 24.14 tr. b., 3.06 m/s

  382. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  383. Horní Počernice, 1. běh: 8/21, 55.17 s, 17.17 tr. b., 3.19 m/s

  384. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  385. Horní Počernice, 3. běh: 9/20, 68.39 s, 35.39 tr. b., 0.29 m/s

  386. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  387. Zkouska LA2 1: 6/35, 49.18 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  388. Zkouska LA2 2: 2/35, 58.82 s, 2.82 tr. b., 3.23 m/s

  389. Zkouska LA2 3: 18/32, 53.08 s, 18.08 tr. b., 3.01 m/s

  390. Zkouska LA2 4: 2/32, 54.22 s, 4.22 tr. b., 3.32 m/s

  391. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  392. Agility Open L: Diskvalifikován

  393. Jumping Open L: 24/46, 48.27 s, 18.27 tr. b., 3.29 m/s

  394. Vousatý pohár A L: Diskvalifikován

  395. Vousatý pohár J L: 6/8, 48.27 s, 18.27 tr. b., 3.29 m/s

  396. Zkoušky LA2: 2/17, 60.61 s, 4.61 tr. b., 3.17 m/s

  397. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  398. 1. ZK LA2: 9/18, 52.99 s, 11.99 tr. b., 3.26 m/s

  399. 2. ZK LA2: 8/18, 63.11 s, 27.11 tr. b., 2.74 m/s

  400. Junioři L: 2/13, 57.35 s, 11.35 tr. b., 3.02 m/s

  401. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  402. Agility Open L: 4/30, 47.6 s, 3.6 tr. b., 3.11 m/s

  403. Finále L: Diskvalifikován

  404. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  405. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  406. 1. ZK LA2: 4/20, 59.75 s, 7.75 tr. b., 3.01 m/s

  407. 2. ZK LA2: 4/20, 61.74 s, 11.74 tr. b., 3.08 m/s

  408. Junioři L: Diskvalifikován

  409. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  410. 1. zkouška LA2: 10/20, 56.78 s, 15.78 tr. b., 3.08 m/s

  411. 2. zkouška LA2: 3/20, 42.37 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  412. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  413. Agility: 16/55, 52.92 s, 5.92 tr. b., 3.21 m/s

  414. Jumping: 31/55, 51.29 s, 26.29 tr. b., 2.67 m/s

  415. Zkouška: 6/20, 44.57 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  416. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  417. 1. ZK LA2: 5/27, 61.74 s, 11.74 tr. b., 3.03 m/s

  418. 2. ZK LA2: 11/27, 52.19 s, 20.19 tr. b., 3.03 m/s

  419. JUNIOŘI L: 2/14, 48.5 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  420. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  421. Czech Imp Jump Large: 27/52, 28.72 s, 5.72 tr. b., 3.83 m/s

  422. Jumping 1 Large: 10/54, 45.72 s, 1.72 tr. b., 3.83 m/s

  423. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  424. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  425. agility: 14/51, 59.53 s, 24.53 tr. b., 2.91 m/s

  426. jumping: Diskvalifikován

  427. zkouška: Diskvalifikován

  428. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  429. Czech Imp Jump Large: 33/63, 27.63 s, 9.63 tr. b., 3.62 m/s

  430. Jumping 1 Large: 25/63, 39.44 s, 13.44 tr. b., 4.01 m/s

  431. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  432. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  433. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  434. 2. ZK LA2: 10/26, 66.07 s, 16.07 tr. b., 3.0 m/s

  435. Junioři L: 1/10, 40.2 s, 3.2 tr. b., 3.48 m/s

  436. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  437. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  438. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 13/36, 43.5 s, 16.5 tr. b., 3.63 m/s

  439. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: 7/11, 48.05 s, 24.05 tr. b., 3.1 m/s

  440. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  441. Agility LA sobota: 22/61, 55.79 s, 7.79 tr. b., 3.14 m/s

  442. Jumping LA neděle: 28/63, 61.62 s, 29.62 tr. b., 2.92 m/s

  443. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  444. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  445. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  446. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  447. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  448. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  449. Heroutice, 3. běh: 8/23, 48.18 s, 10.18 tr. b., 2.74 m/s

  450. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  451. Czech Imp Jump Large: 22/49, 25.68 s, 0.68 tr. b., 3.82 m/s

  452. Jumping 1 Large: 23/49, 42.51 s, 12.51 tr. b., 3.69 m/s

  453. Jumping 2 Large: 9/49, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  454. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  455. ZK LA2: Diskvalifikován

  456. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  457. Jumping LA2: Diskvalifikován

  458. Zkouška A2 - 1 LA2: 12/17, 40.29 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  459. Zkouška A2 - 2 LA2: 5/17, 51.07 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  460. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  461. Agility: 21/43, 51.22 s, 19.22 tr. b., 3.44 m/s

  462. Jumping: Diskvalifikován

  463. ZkA: 7/15, 46.0 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  464. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  465. Jumping L: Diskvalifikován

  466. Zkouška Agility LA2: 9/20, 58.53 s, 16.53 tr. b., 3.01 m/s

  467. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  468. Agility: 41/72, 49.72 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  469. Agility - D: 9/23, 59.01 s, 13.01 tr. b., 2.91 m/s

  470. Jumping: Diskvalifikován

  471. Jumping - D: Diskvalifikován

  472. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  473. JUMPING: Diskvalifikován

  474. LA2: 3/24, 50.58 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  475. ŠTAFETA DVOJIC LARGE: 6/48, 55.89 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  476. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  477. 1. ZkA: 5/18, 39.05 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  478. 2. ZkA: 9/18, 47.19 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  479. Jumping: Diskvalifikován

  480. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  481. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  482. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  483. Jumping LA sobota: 26/35, 69.75 s, 36.75 tr. b., 2.51 m/s

  484. Malé finále LA neděle: 4/4, 62.13 s, 15.13 tr. b., 2.95 m/s

  485. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  486. Zkoušky LA1 sobota: 3/11, 59.94 s, 24.94 tr. b., 2.7 m/s

  487. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  488. Agility I: 4/10, 39.82 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  489. Agility II: Diskvalifikován

  490. Agility Open: 8/21, 48.76 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  491. Jumping Open: Diskvalifikován

  492. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  493. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  494. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 31/44, 45.96 s, 11.96 tr. b., 2.92 m/s

  495. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 4/12, 39.2 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  496. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  497. Agility III - Large - Děti: 7/15, 50.48 s, 12.48 tr. b., 2.91 m/s

  498. Agility II - Large - Děti: Diskvalifikován

  499. Agility I - Large - Děti: 10/15, 45.03 s, 15.03 tr. b., 3.44 m/s

  500. Agility IV - Large - Děti: Diskvalifikován

  501. Jumping II - Large - Děti: Diskvalifikován

  502. Jumping I - Large - Děti: 12/15, 44.66 s, 17.66 tr. b., 3.25 m/s

  503. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  504. LA1 druhý běh LA1: 8/18, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  505. LA1 první běh LA1: Diskvalifikován

  506. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  507. 1. ZK LA1: 1/12, 46.6 s, 8.6 tr. b., 3.24 m/s

  508. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  509. Junioři jump L: Diskvalifikován

  510. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  511. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  512. 2.ZK LA1: Diskvalifikován

  513. Juniorský běh - 4.kolo L: 3/8, 51.59 s, 28.59 tr. b., 2.83 m/s

  514. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  515. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  516. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  517. Neveklov - 7. VÁNOČNÍ DÁREK, 13. 12. 2014

  518. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 12/48, 55.2 s, 10.2 tr. b., 3.12 m/s

  519. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 25/47, 48.13 s, 23.13 tr. b., 2.78 m/s

  520. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: 2/13, 42.13 s, 4.13 tr. b., 3.13 m/s

  521. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  522. Jumping LA neděle: 23/72, 58.43 s, 17.43 tr. b., 3.11 m/s

  523. Zkoušky LA1 neděle: 4/16, 38.71 s, 0.0 tr. b., 3.33 m/s

  524. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  525. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  526. Heroutice, 2. běh: 7/16, 59.21 s, 26.21 tr. b., 2.45 m/s

  527. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  528. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  529. LA1 I : 15/32, 78.41 s, 34.41 tr. b., 2.26 m/s

  530. LA1 II : 15/32, 38.96 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  531. Mrtník - Mrtnické dvojzkoušky, 06. 09. 2014

  532. LA1/1 LA1: Diskvalifikován

  533. LA1/2 LA1: Diskvalifikován

  534. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  535. Horní Počernice, 1. běh: 5/10, 71.18 s, 44.18 tr. b., 2.23 m/s

  536. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  537. Plzeň Křimice - „Prázdninový pohár Václava“, 05. 07. 2014

  538. Zkouška 1 - LA1: 8/14, 39.71 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  539. Zkouška 2 - LA1: Diskvalifikován

  540. Zkouška 3 - LA1: Diskvalifikován

  541. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  542. 1. zk LA1: 7/10, 56.22 s, 23.22 tr. b., 2.44 m/s

  543. 2. zk LA1: 5/10, 75.25 s, 25.25 tr. b., 2.29 m/s

  544. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  545. Agility: 20/30, 68.41 s, 23.41 tr. b., 2.46 m/s

  546. Jumping: Diskvalifikován

  547. ZkA: 4/12, 48.93 s, 6.93 tr. b., 2.7 m/s

  548. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  549. Jumping: Diskvalifikován

  550. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  551. ZkA 1: Diskvalifikován

  552. ZkA 2: Diskvalifikován