Cz En

038914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Lukeslová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Silver Monty, Pudl střední

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  2. Jumping I: Diskvalifikován

  3. Jumping II: 2/16, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  4. Jumping III: 3/16, 29.71 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  5. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  6. ZkA I: 5/10, 41.76 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  7. ZkA II: 1/10, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  8. ZkA III: Diskvalifikován

  9. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  10. Agility: 2/17, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  11. Jumping: 2/18, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  12. Jumping light: 2/18, 28.78 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  13. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  14. Agility družstva M: 1/9, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  15. Agility jednotlivci M: 2/11, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  16. Jumping družstva M: 7/9, 40.13 s, 15.13 tr. b., 3.46 m/s

  17. Jumping jednotlivci M: Diskvalifikován

  18. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  19. II. zkouška: 1/3, 44.38 s, 6.38 tr. b., 4.06 m/s

  20. I. zkouška: Diskvalifikován

  21. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  22. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  23. Zkouška MA3: 1/15, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  24. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  25. Agility M: 7/15, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  26. Jumping M: Diskvalifikován

  27. Zkoušky MA3: 4/6, 44.88 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  28. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  29. Agility: Diskvalifikován

  30. Jumping: 2/10, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  31. Zkouška: Diskvalifikován

  32. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  33. Agility Open: 33/65, 52.03 s, 11.03 tr. b., 3.94 m/s

  34. Agility Squads as Individual: 25/69, 42.57 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  35. Jumping Open: 25/69, 38.82 s, 1.82 tr. b., 4.28 m/s

  36. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  37. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  38. Agility: 2/12, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  39. Jumping: Diskvalifikován

  40. Zkouška A3: Diskvalifikován

  41. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  42. AGILITY: Diskvalifikován

  43. JUMPING: Diskvalifikován

  44. MA3: Diskvalifikován

  45. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  46. 1. běh MA3: Diskvalifikován

  47. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  48. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  49. Zkouška: 2/4, 47.29 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  50. Zkouška II: 2/4, 57.17 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  51. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  52. 1.zkouška: Diskvalifikován

  53. 2.zkouška: Diskvalifikován

  54. Jumping Standard: Diskvalifikován

  55. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  56. II. zkouška MA3: 1/3, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  57. I. zkouška MA3: 2/3, 44.51 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  58. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  59. A3M neděle: 1/7, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  60. A3M sobota: 1/7, 50.08 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  61. Agility neděle: Diskvalifikován

  62. Agility sobota: 1/13, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  63. Jumping nedělě: 3/15, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  64. Jumping sobota: 3/13, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  65. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  66. Agility - MA: 3/14, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  67. Jumping - MA: 2/15, 33.91 s, 0.91 tr. b., 4.13 m/s

  68. ZkA - MA3: Diskvalifikován

  69. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  70. QA1 agility: Diskvalifikován

  71. QA2 agility: Diskvalifikován

  72. QA3 agility: 17/60, 46.73 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  73. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  74. QJ2 jumping: 20/61, 46.6 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  75. QJ3 jumping: 22/60, 43.7 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  76. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  77. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  78. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  79. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  80. Agility II M: Diskvalifikován

  81. Agility I M: 3/40, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  82. Jumping III M: 4/30, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  83. Jumping II M: 5/35, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  84. Jumping I M: 5/36, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  85. Jumping IV pudlové M: Diskvalifikován

  86. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  87. 1. Zkouška MA3: 1/5, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  88. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  89. Jumping open M: Diskvalifikován

  90. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  91. 1. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  92. 2. zkouška A3 MA3: 2/5, 46.62 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  93. Hra - tuneliáda A2+A3 M: 6/7, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  94. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  95. Agility I: 21/88, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  96. Agility II: Diskvalifikován

  97. Jumping I: 57/87, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  98. Jumping II: 29/87, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  99. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  100. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  101. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  102. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  103. Agility open M: Diskvalifikován

  104. Jumping open M: Diskvalifikován

  105. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  106. Agility - 1.kolo M: 9/12, 40.08 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  107. Jumping - 2.kolo M: Diskvalifikován

  108. Jumping hra M: 2/14, 19.95 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  109. Zkoušky MA3: 1/5, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  110. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  111. Jumping 1: Diskvalifikován

  112. Jumping 2: Diskvalifikován

  113. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  114. Agility Open: 2/7, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  115. Agility Trial I: Diskvalifikován

  116. Agility Trial II: Diskvalifikován

  117. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  118. Agility open M: 2/15, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  119. Agility Special kříženci M: 1/8, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  120. Jumping open M: 4/15, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  121. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  122. A3 MA3: 3/5, 46.17 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  123. Agility M: Diskvalifikován

  124. Jumping M: 5/14, 45.82 s, 7.82 tr. b., 3.73 m/s

  125. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  126. Agility M: 7/15, 47.68 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  127. Jumping M: 3/15, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  128. ZKOUŠKY MA3: 3/7, 48.43 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  129. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  130. AGILITY: 2/20, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  131. JUMPING: Diskvalifikován

  132. MA3: Diskvalifikován

  133. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  134. Jumping II M: 5/14, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  135. Jumping I M: Diskvalifikován

  136. ZkA. I. MA3: 2/7, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  137. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  138. Zkouška: 2/2, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  139. Zkouška II: Diskvalifikován

  140. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  141. Agility I: Diskvalifikován

  142. Agility II: 6/35, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  143. Jumping I: 24/37, 32.93 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  144. Jumping II: Diskvalifikován

  145. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  146. QA4 Agility: 21/44, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  147. QA5 Agility: Diskvalifikován

  148. QA6 Agility: Diskvalifikován

  149. QJ4 Jumping: 10/44, 43.38 s, 5.38 tr. b., 4.15 m/s

  150. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  151. QJ6 Jumping: 16/38, 45.04 s, 1.04 tr. b., 4.04 m/s

  152. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  153. AGILITY: 1/14, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  154. AGILITY: 1/14, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  155. JUMPING: 2/14, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  156. JUMPING: 7/14, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  157. MA3: 2/6, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  158. MA3: 6/7, 34.5 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  159. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  160. A3 zkouška MA3 MA3: 2/5, 46.26 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  161. Agility M M: 5/14, 46.56 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  162. Jumping M M: 3/14, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  163. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  164. QA1 agility: Diskvalifikován

  165. QA2 agility: 18/57, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  166. QA3 agility: 16/56, 45.26 s, 1.26 tr. b., 4.2 m/s

  167. QJ1 jumping: 26/58, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  168. QJ2 jumping: 21/58, 44.84 s, 2.84 tr. b., 4.35 m/s

  169. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  170. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  171. Agility M: 5/10, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  172. Jumping M: 6/10, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  173. Zkouška MA3: 2/5, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  174. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  175. Agility II Medium: 8/32, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  176. Agility I Medium: 16/33, 43.68 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  177. Jumping III Medium: 6/30, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  178. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  179. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  180. MR pudl Medium - II. kolo: 6/11, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  181. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  182. Agility Open: Diskvalifikován

  183. Agility Trial: 3/9, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  184. Jumping Open: 2/19, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  185. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  186. Agility M Ne: 17/48, 41.03 s, 7.03 tr. b., 3.95 m/s

  187. Agility M So: Diskvalifikován

  188. Jumping M Ne: 13/46, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  189. Jumping M So: 17/47, 36.13 s, 6.13 tr. b., 4.07 m/s

  190. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  191. Agility Open M: 1/28, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  192. Jumping Open M: 2/28, 23.77 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  193. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  194. 1. BĚH MA3: Diskvalifikován

  195. 2. BĚH MA3: Diskvalifikován

  196. 3. BĚH MA3: 2/4, 45.35 s, 7.35 tr. b., 3.4 m/s

  197. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  198. TRIAL II. MA3: 2/6, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  199. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  200. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  201. Agility_: 2/22, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  202. Jumping_: 7/22, 35.79 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  203. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  204. Agility - 1. kolo Medium: 2/14, 47.05 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  205. Jumping - 2. kolo Medium: 3/13, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  206. Jumping - hra Medium: 4/14, 27.35 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  207. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  208. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  209. Agility Trial I: 1/10, 50.63 s, 2.63 tr. b., 3.57 m/s

  210. Agility Trial II: Diskvalifikován

  211. Jumping 2+3: 3/20, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  212. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  213. Agility M: 2/17, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  214. Jumping M: 3/17, 27.05 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  215. Zkoušky MA3: 2/6, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  216. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  217. AGILITY: 7/19, 42.23 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  218. JUMPING: 2/19, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  219. MA3: Diskvalifikován

  220. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  221. MA3 - 1. MA3: 1/2, 42.98 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  222. MA3 - 2. MA3: Diskvalifikován

  223. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  224. Agility M: 7/11, 39.24 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  225. Jumping M: 2/11, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  226. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  227. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  228. A3 1. běh MA3: 1/4, 45.54 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  229. A3 2. běh MA3: Diskvalifikován

  230. A3 3. běh MA3: Diskvalifikován

  231. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  232. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  233. 2. zkouška MA3: 2/7, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  234. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  235. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  236. AGILITY: Diskvalifikován

  237. JUMPING MA3: 3/4, 32.89 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  238. MA3: Diskvalifikován

  239. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  240. Agility open M: Diskvalifikován

  241. Jump II. M: 7/18, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  242. Jump I. M: 6/19, 28.75 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  243. ZkA. Ne MA3: Diskvalifikován

  244. ZkA. So MA3: 4/10, 46.62 s, 7.62 tr. b., 3.37 m/s

  245. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  246. MA3/1 MA3: Diskvalifikován

  247. MA3/2 MA3: 1/2, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  248. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  249. Agility Trial I: 3/4, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  250. Agility Trial II: 3/4, 58.25 s, 21.25 tr. b., 3.4 m/s

  251. Agility Trial III: Diskvalifikován

  252. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  253. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  254. Zkoušky II MA3: 1/2, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  255. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  256. 1.zkouška: 1/2, 51.73 s, 5.73 tr. b., 3.81 m/s

  257. 2.zkouška: Diskvalifikován

  258. Jumping: 4/6, 48.29 s, 18.29 tr. b., 3.69 m/s

  259. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  260. ZkA. I. MA3: 3/7, 45.99 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  261. ZkA. ll. MA3: 7/7, 53.11 s, 16.11 tr. b., 3.71 m/s

  262. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  263. Zkouška: Diskvalifikován

  264. Zkouška II: Diskvalifikován

  265. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  266. Agility - Ne: 17/50, 44.01 s, 14.01 tr. b., 3.61 m/s

  267. Agility - So: Diskvalifikován

  268. Jumping - Ne: 21/52, 42.39 s, 4.39 tr. b., 3.75 m/s

  269. Jumping - So: Diskvalifikován

  270. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  271. Ne-: Diskvalifikován

  272. Ne-Agility: Diskvalifikován

  273. Ne-Jumping: 7/17, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  274. So-: 3/4, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  275. So-Agility: Diskvalifikován

  276. So-Jumping: Diskvalifikován

  277. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  278. AGILITY: 1/17, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  279. AGILITY: Diskvalifikován

  280. JUMPING: 6/16, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  281. JUMPING: Diskvalifikován

  282. MA3: Diskvalifikován

  283. MA3: Diskvalifikován

  284. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  285. Agility M: Diskvalifikován

  286. Jumping M: 6/15, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  287. zkouška 1 MA3: 5/12, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  288. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  289. zkouška 3 MA3: Diskvalifikován

  290. zkouška 4 MA3: 1/8, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  291. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  292. 1. Agility: Diskvalifikován

  293. 2. Agility: 3/8, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  294. 3. Agility: 1/8, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  295. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  296. 1.vítězná: 2/4, 48.46 s, 6.46 tr. b., 4.07 m/s

  297. 2.vítězná: 2/4, 43.4 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  298. Jumping: 4/10, 34.73 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  299. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  300. Agility II Medium: Diskvalifikován

  301. Agility I Medium: 14/44, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  302. Jumping III Medium: 18/36, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  303. Jumping II Medium: 9/41, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  304. Jumping I Medium: 11/41, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  305. Jumping IV - pudl (M): 3/16, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  306. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  307. 1. zkouška A3 MA3: 2/4, 47.59 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  308. 2. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  309. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: Diskvalifikován

  310. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  311. A2+A3 Jump II. M: 2/6, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  312. A2+A3 Jump I. M: 4/6, 44.01 s, 20.01 tr. b., 3.04 m/s

  313. Zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  314. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  315. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  316. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  317. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  318. Agility Trial I: 3/12, 51.45 s, 19.45 tr. b., 3.6 m/s

  319. Agility Trial II: 6/12, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  320. Agility Trial III: Diskvalifikován

  321. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  322. 13.prorubská: 1/1, 45.17 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  323. 14.prorubská: 1/1, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  324. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  325. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  326. 2. zkouška MA3: 3/10, 45.78 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  327. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  328. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  329. Agility 2.kolo Medium: 1/4, 49.17 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  330. Jumping 1.kolo Medium: 3/4, 41.21 s, 13.21 tr. b., 3.64 m/s

  331. Jumping hra Medium: 2/5, 24.58 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  332. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  333. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  334. Agility Trial I: Diskvalifikován

  335. Agility Trial II: 3/12, 48.97 s, 0.97 tr. b., 3.55 m/s

  336. Jumping 2+3: 4/21, 38.59 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  337. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  338. Agility Open: Diskvalifikován

  339. Agility Trial: Diskvalifikován

  340. Jumping Open: Diskvalifikován

  341. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  342. AGILITY: 3/10, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  343. JUMPING: 5/10, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  344. MA3: Diskvalifikován

  345. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  346. Jumping (1): Diskvalifikován

  347. Jumping (2): 5/11, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  348. Zkouška: Diskvalifikován

  349. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  350. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  351. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  352. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  353. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  354. Agility 1 M: 3/8, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  355. Finálový běh M: Diskvalifikován

  356. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  357. Jumping 2 M: 3/10, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  358. Zkouška 1 MA3: 1/3, 45.96 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  359. Zkouška 2 MA3: 1/5, 49.64 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  360. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  361. Agility M: 8/14, 45.67 s, 17.67 tr. b., 3.39 m/s

  362. Jumping M: 3/14, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  363. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  364. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  365. Agility: Diskvalifikován

  366. Agility II: 2/3, 45.74 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  367. Jumping Open: 2/12, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  368. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  369. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  370. Horní Počernice, 2. běh: 1/3, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  371. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  372. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  373. Agility M: Diskvalifikován

  374. Jumping M: 7/21, 33.93 s, 8.93 tr. b., 3.57 m/s

  375. Zkouška MA3: 7/8, 46.57 s, 22.57 tr. b., 3.35 m/s

  376. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  377. AGILITY: 2/11, 49.53 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  378. JUMPING: Diskvalifikován

  379. MA3: Diskvalifikován

  380. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  381. Agility I: Diskvalifikován

  382. Agility II: 5/11, 50.66 s, 12.66 tr. b., 3.87 m/s

  383. HCV Jumping: 5/22, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  384. Jumping 1: Diskvalifikován

  385. Jumping 2: 7/16, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  386. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 7/12, 58.97 s, 5.0 tr. b., 3.12 m/s

  387. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  388. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  389. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  390. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  391. Jumping: 5/14, 35.67 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  392. Zkouška: 2/4, 54.93 s, 17.93 tr. b., 3.39 m/s

  393. Zkouška II: Diskvalifikován

  394. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  395. Agility I: Diskvalifikován

  396. Agility II: Diskvalifikován

  397. TUNELIADA: Diskvalifikován

  398. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  399. Ne-: 2/3, 45.79 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  400. Ne-Agility: 6/21, 42.91 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  401. Ne-Jumping: 3/21, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  402. So-: Diskvalifikován

  403. So-Agility: Diskvalifikován

  404. So-Jumping: 8/19, 40.51 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  405. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  406. AGILITY ne: 6/11, 45.24 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  407. AGILITY so: Diskvalifikován

  408. JUMPING ne: Diskvalifikován

  409. JUMPING so: 4/15, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  410. MA3: Diskvalifikován

  411. MA3: Diskvalifikován

  412. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  413. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  414. 2. zkouška MA3: 2/5, 48.29 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  415. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  416. 1.zkouška MA3: 2/3, 37.42 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  417. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  418. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  419. MA3 I.: Diskvalifikován

  420. MA3 II.: 1/2, 48.66 s, 12.66 tr. b., 3.53 m/s

  421. MA3 III.: Diskvalifikován

  422. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  423. Jarní závody agility 2016: 2/4, 38.41 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  424. Jarní závody agility 2016: 7/20, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  425. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  426. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  427. Agility I: 2/4, 49.03 s, 22.03 tr. b., 3.55 m/s

  428. Agility II: 3/4, 43.83 s, 8.83 tr. b., 3.86 m/s

  429. Jumping 2+3: 2/17, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  430. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  431. Agility I: Diskvalifikován

  432. Agility III: Diskvalifikován

  433. Aglility II: 1/3, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  434. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  435. II.zkouška MA3: 1/7, 47.82 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  436. I.zkouška MA3: Diskvalifikován

  437. JUMPING M: 7/17, 42.66 s, 10.66 tr. b., 3.66 m/s

  438. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  439. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  440. Zkouška 2 MA3: 2/4, 47.84 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  441. Zkouška 3 MA3: 4/4, 54.61 s, 13.61 tr. b., 3.63 m/s

  442. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  443. MA3 I.: 2/5, 44.24 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  444. MA3 II.: 4/5, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  445. MA3 III.: Diskvalifikován

  446. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  447. MA3 - druhá: 2/2, 45.12 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  448. MA3 - první: 2/2, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  449. MA3 - třetí: Diskvalifikován

  450. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 19. 09. 2015

  451. Agility M: Diskvalifikován

  452. Jumping M: 3/17, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  453. Zk MA3: Diskvalifikován

  454. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  455. Agility M: 3/11, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  456. Jumping M: 3/11, 46.34 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  457. Zkouška MA3: 2/2, 49.2 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  458. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  459. Agility Open M: 4/13, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  460. Jump Open M: 3/15, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  461. Zkouška III MA3: Diskvalifikován

  462. Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  463. Zkouška I MA3: 3/6, 44.95 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  464. Mitrov (Strážek) - dvojzkoušky Podmitrov, 20. 08. 2015

  465. druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  466. první zkouška MA3: 1/4, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  467. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  468. AGILITY: 5/15, 41.33 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  469. JUMPING: 1/15, 31.11 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  470. MA3: 5/5, 43.96 s, 14.96 tr. b., 3.57 m/s

  471. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  472. II. zkouška MA3: 4/6, 42.09 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  473. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  474. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  475. Tuneliáda A2 + A3 M: 7/14, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  476. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  477. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  478. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  479. Agility: 7/13, 38.09 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  480. Jumping: 2/12, 30.97 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  481. Zkouška: 3/4, 41.66 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  482. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  483. Jumping: 3/11, 30.69 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  484. Zkouška: Diskvalifikován

  485. Zkouška II: Diskvalifikován

  486. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  487. AGILITY: Diskvalifikován

  488. JUMPING: 3/16, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  489. MA3: Diskvalifikován

  490. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  491. Ne-Agility: Diskvalifikován

  492. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  493. Ne-Jumping: 5/14, 38.52 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  494. Sobotní zkouška: 1/1, 44.77 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  495. So-Jumping: 1/12, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  496. Třešť - K.A.T. cup, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  497. AGILITY: 1/14, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  498. AGILITY: 1/13, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  499. JUMPING: 3/13, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  500. JUMPING: 3/14, 32.03 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  501. MA3: 3/3, 52.23 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  502. MA3: Diskvalifikován

  503. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  504. Agility Ne: 4/15, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  505. Agility So: Diskvalifikován

  506. Jumping Ne: Diskvalifikován

  507. Jumping So: 3/16, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  508. Zka Ne: Diskvalifikován

  509. Zka So: Diskvalifikován

  510. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  511. Agility M: Diskvalifikován

  512. Finále seniorů M: 2/5, 43.29 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  513. Finále - Top Cup M: 4/7, 37.33 s, 14.33 tr. b., 3.51 m/s

  514. Zkouška MA3: 2/6, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  515. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  516. Agility M: Diskvalifikován

  517. Jumping M: Diskvalifikován

  518. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  519. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  520. II. zkouška MA3: 4/4, 54.58 s, 13.58 tr. b., 3.41 m/s

  521. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  522. Jumping M: 8/13, 50.15 s, 16.15 tr. b., 3.53 m/s

  523. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  524. Prvomájové závody agility 2015 - A: 5/25, 57.99 s, 19.99 tr. b., 3.21 m/s

  525. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  526. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: 1/7, 53.89 s, 18.89 tr. b., 3.4 m/s

  527. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  528. 1. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  529. 2. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  530. Hra - tuneliáda A2 MA2: 3/7, 41.1 s, 6.1 tr. b., 4.14 m/s

  531. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  532. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  533. 2. zkouška MA2: 2/5, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  534. Louny - O sněhovou vločku, 04. 01. 2015

  535. Agility: Diskvalifikován

  536. Jumping: Diskvalifikován

  537. Zka MA2: 1/3, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  538. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  539. ZkA NE II MA2 MA2: Diskvalifikován

  540. ZkA NE I MA2 MA2: Diskvalifikován

  541. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  542. Agility M: 2/7, 41.03 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  543. Jumping M: 3/7, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  544. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  545. Agility I: 1/6, 41.25 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  546. Agility II: 2/6, 48.96 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  547. Jumping 2+3: 2/8, 37.06 s, 6.06 tr. b., 3.86 m/s

  548. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  549. I. Agility: 5/6, 37.76 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  550. II. Agility: Diskvalifikován

  551. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  552. Jumping Ne M: 4/10, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  553. Jumping So M: Diskvalifikován

  554. Zkouška II Ne MA2: 1/3, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  555. Zkouška II So MA2: Diskvalifikován

  556. Zkouška I Ne MA2: Diskvalifikován

  557. Zkouška I So MA2: 1/5, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  558. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  559. AGILITY: 5/10, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  560. JUMPING: Diskvalifikován

  561. MA1: 1/3, 30.57 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  562. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 27. 09. 2014

  563. Zkouška MA1 - I.: 1/3, 38.4 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  564. Zkouška MA1 - II.: 1/3, 40.37 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  565. Zkouška MA1 - III.: Diskvalifikován

  566. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  567. AGILITY M: Diskvalifikován

  568. JUMPING M: 2/10, 41.54 s, 2.54 tr. b., 3.68 m/s

  569. ZKOUŠKA MA1: 2/2, 40.58 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  570. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  571. (1) Bertíkova zkouška: 1/1, 27.74 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  572. (2) Noisy zkouška: 1/1, 26.75 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  573. (3) Audiho zkouška: 1/1, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  574. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  575. AGILITY: Diskvalifikován

  576. JUMPING MA1: Diskvalifikován

  577. MA1: Diskvalifikován

  578. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  579. Zkouška III. MA1: Diskvalifikován

  580. Zkouška II. MA1: 3/6, 36.33 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  581. Zkouška I. MA1: 2/6, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  582. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  583. NE - Acana jumping M: 4/6, 45.76 s, 14.76 tr. b., 3.02 m/s

  584. NE - Holdye Memorial Agility M: 5/8, 42.38 s, 8.38 tr. b., 3.52 m/s

  585. NE - zkouška MA1 MA1: 2/2, 46.17 s, 15.0 tr. b., 3.31 m/s

  586. SO - Acana agility M: 3/10, 41.03 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  587. SO - Acana jumping M: 5/11, 43.91 s, 13.91 tr. b., 3.37 m/s

  588. SO - zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  589. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  590. Zkouška: 2/5, 41.73 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  591. Zkouška II: Diskvalifikován

  592. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  593. Agility M: Diskvalifikován

  594. Jumping M: 4/11, 43.78 s, 7.78 tr. b., 3.43 m/s

  595. Jumping ne M: Diskvalifikován

  596. Zkouška II MA1: 1/5, 54.04 s, 16.04 tr. b., 3.42 m/s

  597. Zkouška I MA1: 1/5, 39.67 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  598. Zkouška MA1: 1/4, 40.86 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s