Cz En

040414

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Břízová, Psí škola od Svaté Lucie

    Člen KA

Pes

  1. Brave Jeremy Anarchia, Pudl

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  2. QA4 Agility: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility: 22/56, 47.88 s, 3.88 tr. b., 4.18 m/s

  4. QA6 Agility: 19/51, 51.15 s, 8.15 tr. b., 0.0 m/s

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: 21/53, 45.62 s, 1.62 tr. b., 4.38 m/s

  7. QJ6 Jumping: 13/49, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  8. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  9. QA1 agility: Diskvalifikován

  10. QA2 agility: 22/60, 60.8 s, 7.8 tr. b., 3.62 m/s

  11. QA3 agility: 19/60, 50.68 s, 1.68 tr. b., 4.08 m/s

  12. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  13. QJ2 jumping: 19/61, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  14. QJ3 jumping: 27/60, 48.27 s, 4.27 tr. b., 3.81 m/s

  15. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  16. Agility II M: 7/33, 49.86 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  17. Agility I M: 13/40, 47.92 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  18. Jumping III M: 10/30, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  19. Jumping II M: Diskvalifikován

  20. Jumping I M: 11/36, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  21. Jumping IV pudlové M: 9/15, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  22. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  23. Agility I: 38/88, 47.67 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  24. Agility II: 39/84, 52.17 s, 13.17 tr. b., 3.68 m/s

  25. Jumping I: 45/87, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  26. Jumping II: 27/87, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  27. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  28. 1. Zka - MA3: 1/2, 49.78 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  29. 2. Zka - MA3: 2/2, 46.94 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  30. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  31. Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  32. Zkouška I MA3: 1/7, 52.34 s, 13.34 tr. b., 3.4 m/s

  33. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  34. Agility: 8/42, 54.03 s, 4.03 tr. b., 3.74 m/s

  35. Agility DRUZSTVA: 12/43, 51.5 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  36. Jumping: 21/43, 47.21 s, 3.21 tr. b., 4.02 m/s

  37. Jumping DRUZSTVA: 31/43, 45.74 s, 5.74 tr. b., 4.18 m/s

  38. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  39. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  40. I. zkouška MA3: 1/6, 42.99 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  41. jumping MA3: 2/7, 26.97 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  42. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  43. QA4 Agility: 14/44, 43.85 s, 0.85 tr. b., 3.92 m/s

  44. QA5 Agility: 22/42, 53.74 s, 5.74 tr. b., 3.57 m/s

  45. QA6 Agility: 25/43, 59.46 s, 16.46 tr. b., 3.3 m/s

  46. QJ4 Jumping: 13/44, 44.52 s, 6.52 tr. b., 4.04 m/s

  47. QJ5 Jumping: 24/43, 47.66 s, 7.66 tr. b., 3.67 m/s

  48. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  49. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  50. QA1 agility: 19/57, 45.71 s, 3.71 tr. b., 3.98 m/s

  51. QA2 agility: 40/57, 50.51 s, 12.51 tr. b., 4.0 m/s

  52. QA3 agility: Diskvalifikován

  53. QJ1 jumping: 19/58, 39.05 s, 0.05 tr. b., 4.28 m/s

  54. QJ2 jumping: 22/58, 45.18 s, 3.18 tr. b., 4.32 m/s

  55. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  56. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  57. Agility II Medium: 5/32, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  58. Agility I Medium: 3/33, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  59. Jumping III Medium: 13/30, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  60. Jumping II Medium: 3/32, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  61. Jumping I Medium: 14/31, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  62. MR pudl Medium - II. kolo: 8/11, 40.01 s, 10.01 tr. b., 3.55 m/s

  63. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  64. I Agility Open: 13/69, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  65. II Agility Open: 21/66, 47.94 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  66. II Jumping Open: 18/66, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  67. I Jumping Open: 19/69, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  68. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  69. Agility: 6/30, 44.99 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  70. Agility: Diskvalifikován

  71. Jumping: 15/31, 43.5 s, 2.5 tr. b., 3.49 m/s

  72. Jumping: Diskvalifikován

  73. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  74. Agility: Diskvalifikován

  75. Jumping: Diskvalifikován

  76. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  77. Agility: 12/28, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  78. Jumping: 8/28, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  79. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  80. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  81. II. zkouška MA3: 3/8, 53.16 s, 19.16 tr. b., 2.97 m/s

  82. I. zkouška MA3: 3/8, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  83. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  84. Czech Imp Jump Medium: 13/30, 24.15 s, 2.15 tr. b., 3.98 m/s

  85. Jumping 1 Medium: 10/30, 34.17 s, 1.17 tr. b., 4.18 m/s

  86. Jumping 2 Medium: 12/30, 30.3 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  87. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  88. ZkA. I. MA3: 2/7, 52.7 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  89. ZkA. ll. MA3: 1/7, 49.82 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  90. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  91. Agility - Ne: Diskvalifikován

  92. Agility - So: 10/53, 43.3 s, 2.3 tr. b., 3.76 m/s

  93. Jumping - Ne: 31/52, 43.97 s, 10.97 tr. b., 3.62 m/s

  94. Jumping - So: 21/53, 35.11 s, 4.11 tr. b., 3.67 m/s

  95. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  96. QA4 agility: 15/49, 47.92 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  97. QA5 agility: Diskvalifikován

  98. QA6 agility: Diskvalifikován

  99. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  100. QJ5 jumping: 30/49, 44.43 s, 5.43 tr. b., 3.6 m/s

  101. QJ6 jumping: 22/49, 40.4 s, 3.4 tr. b., 3.86 m/s

  102. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  103. QA1 agility: Diskvalifikován

  104. QA2 agility: 30/67, 55.31 s, 15.31 tr. b., 3.47 m/s

  105. QA3 agility: 18/70, 49.24 s, 1.24 tr. b., 3.51 m/s

  106. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  107. QJ2 jumping: 26/69, 40.14 s, 2.14 tr. b., 4.26 m/s

  108. QJ3 jumping: 25/67, 43.61 s, 5.61 tr. b., 3.71 m/s

  109. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  110. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  111. 2.zkouška MA3: 1/4, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  112. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  113. Agility II Medium: 5/36, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  114. Agility I Medium: 6/44, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  115. Jumping III Medium: 6/36, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  116. Jumping II Medium: 13/41, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  117. Jumping I Medium: 6/41, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  118. Jumping IV - pudl (M): 5/16, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  119. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  120. Agility 1: Diskvalifikován

  121. Agility 2: 19/50, 49.8 s, 9.8 tr. b., 3.8 m/s

  122. Jumping 1: 22/50, 41.22 s, 0.22 tr. b., 4.2 m/s

  123. Jumping 2: 8/50, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  124. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  125. Agility: 7/15, 46.6 s, 1.6 tr. b., 3.58 m/s

  126. Fun Jumping: 6/15, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  127. Jumping: 4/15, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  128. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  129. Agility: Diskvalifikován

  130. Agility: Diskvalifikován

  131. FINÁLE: 6/15, 51.63 s, 9.63 tr. b., 3.49 m/s

  132. Jumping: 4/22, 40.06 s, 0.06 tr. b., 3.89 m/s

  133. Jumping: 10/22, 44.74 s, 9.74 tr. b., 3.4 m/s

  134. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  135. ZkA. II. MA3: 5/8, 45.16 s, 12.16 tr. b., 3.37 m/s

  136. ZkA. I. MA3: 4/8, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  137. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  138. Agility: 4/19, 46.5 s, 2.5 tr. b., 3.81 m/s

  139. Jumping: Diskvalifikován

  140. Zkouška MA3: 3/10, 57.05 s, 8.05 tr. b., 3.47 m/s

  141. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  142. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  143. Jumping MA neděle: 15/22, 39.28 s, 1.27 tr. b., 3.77 m/s

  144. Jumping MA sobota: 9/21, 40.38 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  145. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  146. Zkoušky MA3 sobota: 5/15, 52.34 s, 3.34 tr. b., 3.46 m/s

  147. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  148. Agility: 4/22, 44.61 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  149. Jumping: Diskvalifikován

  150. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  151. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  152. Zkouška pro error MA3: Diskvalifikován

  153. Zkouška pro Jerry MA3: 1/2, 41.09 s, 2.09 tr. b., 3.8 m/s

  154. Zkouška pro Jerry MA3: 1/2, 39.44 s, 2.44 tr. b., 3.88 m/s

  155. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  156. ZkA II. MA3: Diskvalifikován

  157. ZkA I. MA3: 2/5, 46.53 s, 6.53 tr. b., 3.72 m/s

  158. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  159. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  160. 2. zkouška MA3: 3/7, 46.1 s, 11.1 tr. b., 3.32 m/s

  161. 3. zkouška MA3: 4/7, 42.54 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  162. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  163. 1. zkouška MA3: 3/4, 51.58 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  164. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  165. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  166. 1. Zka - MA3: 2/6, 48.8 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  167. 2. Zka - MA3: 2/6, 54.16 s, 1.16 tr. b., 3.58 m/s

  168. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  169. Agility M: 5/19, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  170. Jumping M: 9/19, 34.37 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  171. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  172. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  173. Zk A II. MA3: 1/4, 46.62 s, 0.62 tr. b., 3.95 m/s

  174. Zk.A I. MA3: Diskvalifikován

  175. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  176. QA5 Agility: Diskvalifikován

  177. QA6 Agility: Diskvalifikován

  178. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  179. QJ6 Jumping: 24/79, 45.88 s, 3.88 tr. b., 3.86 m/s

  180. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  181. A3 MA3: 3/3, 53.04 s, 11.04 tr. b., 3.47 m/s

  182. Agility M M: 4/13, 48.71 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  183. Jumping M M: Diskvalifikován

  184. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  185. QA3 Agility: 29/69, 49.6 s, 6.6 tr. b., 3.47 m/s

  186. QA4 Agility: 39/69, 54.06 s, 16.06 tr. b., 3.18 m/s

  187. QJ3 Jumping: 33/69, 45.82 s, 5.82 tr. b., 3.64 m/s

  188. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  189. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  190. Agility II Medium: 8/28, 41.78 s, 2.78 tr. b., 3.83 m/s

  191. Agility I Medium: 4/29, 42.61 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  192. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  193. Jumping II Medium: 10/27, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  194. Jumping I Medium: 10/28, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  195. MR pudlů (medium) - 2.kolo: Diskvalifikován

  196. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  197. QA1 Agility: 35/88, 62.44 s, 17.44 tr. b., 3.2 m/s

  198. QA2 Agility: Diskvalifikován

  199. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  200. QJ2 Jumping: 22/81, 40.98 s, 3.98 tr. b., 3.93 m/s

  201. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  202. Zkouska III MA3: 1/5, 53.81 s, 6.81 tr. b., 3.57 m/s

  203. Zkouska II MA3: 3/5, 53.01 s, 11.01 tr. b., 3.62 m/s

  204. Zkouska I MA3: 1/5, 60.1 s, 32.1 tr. b., 3.23 m/s

  205. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  206. 1. zkouška MA3: 1/3, 52.42 s, 1.42 tr. b., 3.61 m/s

  207. 2. zkouška MA3: 1/3, 57.1 s, 8.1 tr. b., 3.5 m/s

  208. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  209. Zkouška A3 II MA3: Diskvalifikován

  210. Zkouška A3 I MA3: 2/4, 50.63 s, 10.63 tr. b., 3.59 m/s

  211. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  212. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  213. ZkA 2 So: 5/9, 44.74 s, 7.74 tr. b., 3.76 m/s

  214. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  215. MA2 I.: 2/6, 41.48 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  216. MA2 II.: Diskvalifikován

  217. MA2 III.: Diskvalifikován

  218. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  219. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  220. Jumping Open M: 3/22, 39.36 s, 3.36 tr. b., 3.81 m/s

  221. Zkouska MA2: 2/7, 38.9 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  222. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  223. ZkA I.: 5/11, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  224. ZkA II.: 4/11, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  225. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  226. ZkA 1: 5/9, 45.86 s, 14.86 tr. b., 3.36 m/s

  227. ZkA 2: 4/9, 53.85 s, 14.85 tr. b., 3.06 m/s

  228. ZkA 3: Diskvalifikován

  229. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  230. Agility M: 9/19, 42.42 s, 2.42 tr. b., 3.7 m/s

  231. Jumping M: 8/19, 45.92 s, 3.92 tr. b., 3.48 m/s

  232. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  233. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  234. Agility Ne: 30/62, 58.13 s, 8.13 tr. b., 3.17 m/s

  235. Agility So: Diskvalifikován

  236. Jumping Ne: 48/63, 59.73 s, 22.73 tr. b., 3.06 m/s

  237. Jumping So: Diskvalifikován

  238. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  239. Agility II Open: Diskvalifikován

  240. Agility I Open: Diskvalifikován

  241. Jumping II Open: Diskvalifikován

  242. Jumping I Open: Diskvalifikován

  243. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  244. JUMPING: Diskvalifikován

  245. MA2: 2/4, 52.74 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  246. ŠTAFETA MEDIUM: 1/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  247. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  248. Agility Open II Medium: Diskvalifikován

  249. Agility Open I Medium: 9/48, 51.57 s, 1.57 tr. b., 3.49 m/s

  250. Jumping IV, MR-pudl M: 5/10, 37.87 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  251. Jumping Open III Medium: 8/38, 44.58 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  252. Jumping Open II Medium: 14/44, 45.48 s, 10.48 tr. b., 3.56 m/s

  253. Jumping Open I Medium: 15/43, 43.19 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  254. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  255. Agility 1: Diskvalifikován

  256. Agility 2: 20/60, 52.03 s, 16.03 tr. b., 3.09 m/s

  257. Jumping 1: 23/62, 47.09 s, 15.09 tr. b., 3.48 m/s

  258. Jumping 2: Diskvalifikován

  259. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  260. MA2 II MA2: 4/12, 44.82 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  261. MA2 I MA2: Diskvalifikován

  262. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  263. Agility: 7/19, 50.2 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  264. Agility: 14/20, 57.42 s, 15.0 tr. b., 3.05 m/s

  265. Jumping: 14/20, 39.42 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  266. Jumping: Diskvalifikován

  267. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  268. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  269. Agility: 13/15, 46.24 s, 9.24 tr. b., 3.14 m/s

  270. Jumping: Diskvalifikován

  271. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  272. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  273. Agility: Diskvalifikován

  274. Jumping: Diskvalifikován

  275. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  276. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  277. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  278. Jumping MA neděle: 8/25, 49.01 s, 3.01 tr. b., 3.71 m/s

  279. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  280. Zkoušky MA2 neděle: 3/6, 51.15 s, 18.15 tr. b., 3.17 m/s

  281. Zkoušky MA2 sobota: 2/8, 50.5 s, 0.5 tr. b., 3.92 m/s

  282. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  283. MA2 I : Diskvalifikován

  284. MA2 II : Diskvalifikován

  285. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  286. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  287. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  288. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  289. Agility 2: 5/10, 61.43 s, 21.43 tr. b., 2.52 m/s

  290. Agility 2: Diskvalifikován

  291. Jumping 2: 5/18, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  292. Memorial Ivy Patakove: 6/14, 28.61 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  293. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 06. 09. 2014

  294. MA2 - 1: 1/5, 38.58 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  295. MA2 - 2: Diskvalifikován

  296. MA2 - 3: 1/5, 39.94 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  297. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  298. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  299. Horní Počernice, 2. běh: 2/6, 48.63 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  300. Horní Počernice, 3. běh: 1/6, 45.68 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  301. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  302. Zkouška A2 - 1 MA2: 1/4, 49.16 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  303. Zkouška A2 - 2 MA2: Diskvalifikován

  304. Zkouška A2 - 3 MA2: Diskvalifikován

  305. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  306. Zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  307. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  308. Zkouška 3 MA2: Diskvalifikován

  309. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  310. 1. zkouška: 2/5, 56.35 s, 11.35 tr. b., 2.52 m/s

  311. 2. zkouška : 1/5, 36.28 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  312. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  313. Zk MA1 III MA1: 1/3, 32.23 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  314. Zk MA1 II MA1: 1/3, 40.69 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  315. Zk MA1 I MA1: 1/3, 36.14 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  316. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 28. 06. 2014

  317. MA1 - 1.: 3/3, 34.36 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  318. MA1 - 2.: 1/3, 37.6 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  319. MA1 - FINÁLE: 1/3, 29.41 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s