Cz En

040414

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Břízová, Psí škola od Svaté Lucie

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Brave Jeremy Anarchia, Pudl

Výsledky

  1. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  2. Agility M: 4/14, 45.41 s, 0.41 tr. b., 3.77 m/s

  3. Jumping M: Diskvalifikován

  4. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  5. Zkouška II MA3: 3/5, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  6. Zkouška I MA3: 3/5, 46.69 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  7. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  8. Agility Open: 17/65, 49.67 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  9. Agility Squads as Individual: 30/69, 52.18 s, 6.18 tr. b., 3.56 m/s

  10. Jumping Open: 27/69, 41.27 s, 4.27 tr. b., 4.02 m/s

  11. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  12. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  13. 1.Zkouška - MA3: 2/5, 49.45 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  14. 2.Zkouška - MA3: 3/5, 53.16 s, 6.16 tr. b., 3.99 m/s

  15. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  16. II. zkouška MA3: 2/3, 46.48 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  17. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  18. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  19. II.zkouška MA3: 3/9, 45.43 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  20. I.zkouška MA3: 1/9, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  21. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  22. MA3 I: 2/8, 51.21 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  23. MA3 II: 1/8, 47.78 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  24. MA3 III: Diskvalifikován

  25. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  26. QA4 Agility: Diskvalifikován

  27. QA5 Agility: 22/56, 47.88 s, 3.88 tr. b., 4.18 m/s

  28. QA6 Agility: 19/51, 51.15 s, 8.15 tr. b., 0.0 m/s

  29. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  30. QJ5 Jumping: 21/53, 45.62 s, 1.62 tr. b., 4.38 m/s

  31. QJ6 Jumping: 13/49, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  32. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  33. QA1 agility: Diskvalifikován

  34. QA2 agility: 22/60, 60.8 s, 7.8 tr. b., 3.62 m/s

  35. QA3 agility: 19/60, 50.68 s, 1.68 tr. b., 4.08 m/s

  36. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  37. QJ2 jumping: 19/61, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  38. QJ3 jumping: 27/60, 48.27 s, 4.27 tr. b., 3.81 m/s

  39. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  40. Agility II M: 7/33, 49.86 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  41. Agility I M: 13/40, 47.92 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  42. Jumping III M: 10/30, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  43. Jumping II M: Diskvalifikován

  44. Jumping I M: 11/36, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  45. Jumping IV pudlové M: 9/15, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  46. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  47. Agility I: 38/88, 47.67 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  48. Agility II: 39/84, 52.17 s, 13.17 tr. b., 3.68 m/s

  49. Jumping I: 45/87, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  50. Jumping II: 27/87, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  51. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  52. 1. Zka - MA3: 1/2, 49.78 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  53. 2. Zka - MA3: 2/2, 46.94 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  54. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  55. Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  56. Zkouška I MA3: 1/7, 52.34 s, 13.34 tr. b., 3.4 m/s

  57. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  58. Agility: 8/42, 54.03 s, 4.03 tr. b., 3.74 m/s

  59. Agility DRUZSTVA: 12/43, 51.5 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  60. Jumping: 21/43, 47.21 s, 3.21 tr. b., 4.02 m/s

  61. Jumping DRUZSTVA: 31/43, 45.74 s, 5.74 tr. b., 4.18 m/s

  62. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  63. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  64. I. zkouška MA3: 1/6, 42.99 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  65. jumping MA3: 2/7, 26.97 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  66. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  67. QA4 Agility: 14/44, 43.85 s, 0.85 tr. b., 3.92 m/s

  68. QA5 Agility: 22/42, 53.74 s, 5.74 tr. b., 3.57 m/s

  69. QA6 Agility: 25/43, 59.46 s, 16.46 tr. b., 3.3 m/s

  70. QJ4 Jumping: 13/44, 44.52 s, 6.52 tr. b., 4.04 m/s

  71. QJ5 Jumping: 24/43, 47.66 s, 7.66 tr. b., 3.67 m/s

  72. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  73. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  74. QA1 agility: 19/57, 45.71 s, 3.71 tr. b., 3.98 m/s

  75. QA2 agility: 40/57, 50.51 s, 12.51 tr. b., 4.0 m/s

  76. QA3 agility: Diskvalifikován

  77. QJ1 jumping: 19/58, 39.05 s, 0.05 tr. b., 4.28 m/s

  78. QJ2 jumping: 22/58, 45.18 s, 3.18 tr. b., 4.32 m/s

  79. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  80. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  81. Agility II Medium: 5/32, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  82. Agility I Medium: 3/33, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  83. Jumping III Medium: 13/30, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  84. Jumping II Medium: 3/32, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  85. Jumping I Medium: 14/31, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  86. MR pudl Medium - II. kolo: 8/11, 40.01 s, 10.01 tr. b., 3.55 m/s

  87. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  88. I Agility Open: 13/69, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  89. II Agility Open: 21/66, 47.94 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  90. II Jumping Open: 18/66, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  91. I Jumping Open: 19/69, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  92. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  93. Agility: 6/30, 44.99 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  94. Agility: Diskvalifikován

  95. Jumping: 15/31, 43.5 s, 2.5 tr. b., 3.49 m/s

  96. Jumping: Diskvalifikován

  97. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  98. Agility: Diskvalifikován

  99. Jumping: Diskvalifikován

  100. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  101. Agility: 12/28, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  102. Jumping: 8/28, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  103. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  104. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  105. II. zkouška MA3: 3/8, 53.16 s, 19.16 tr. b., 2.97 m/s

  106. I. zkouška MA3: 3/8, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  107. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  108. Czech Imp Jump Medium: 13/30, 24.15 s, 2.15 tr. b., 3.98 m/s

  109. Jumping 1 Medium: 10/30, 34.17 s, 1.17 tr. b., 4.18 m/s

  110. Jumping 2 Medium: 12/30, 30.3 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  111. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  112. ZkA. I. MA3: 2/7, 52.7 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  113. ZkA. ll. MA3: 1/7, 49.82 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  114. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  115. Agility - Ne: Diskvalifikován

  116. Agility - So: 10/53, 43.3 s, 2.3 tr. b., 3.76 m/s

  117. Jumping - Ne: 31/52, 43.97 s, 10.97 tr. b., 3.62 m/s

  118. Jumping - So: 21/53, 35.11 s, 4.11 tr. b., 3.67 m/s

  119. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  120. QA4 agility: 15/49, 47.92 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  121. QA5 agility: Diskvalifikován

  122. QA6 agility: Diskvalifikován

  123. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  124. QJ5 jumping: 30/49, 44.43 s, 5.43 tr. b., 3.6 m/s

  125. QJ6 jumping: 22/49, 40.4 s, 3.4 tr. b., 3.86 m/s

  126. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  127. QA1 agility: Diskvalifikován

  128. QA2 agility: 30/67, 55.31 s, 15.31 tr. b., 3.47 m/s

  129. QA3 agility: 18/70, 49.24 s, 1.24 tr. b., 3.51 m/s

  130. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  131. QJ2 jumping: 26/69, 40.14 s, 2.14 tr. b., 4.26 m/s

  132. QJ3 jumping: 25/67, 43.61 s, 5.61 tr. b., 3.71 m/s

  133. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  134. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  135. 2.zkouška MA3: 1/4, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  136. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  137. Agility II Medium: 5/36, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  138. Agility I Medium: 6/44, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  139. Jumping III Medium: 6/36, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  140. Jumping II Medium: 13/41, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  141. Jumping I Medium: 6/41, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  142. Jumping IV - pudl (M): 5/16, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  143. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  144. Agility 1: Diskvalifikován

  145. Agility 2: 19/50, 49.8 s, 9.8 tr. b., 3.8 m/s

  146. Jumping 1: 22/50, 41.22 s, 0.22 tr. b., 4.2 m/s

  147. Jumping 2: 8/50, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  148. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  149. Agility: 7/15, 46.6 s, 1.6 tr. b., 3.58 m/s

  150. Fun Jumping: 6/15, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  151. Jumping: 4/15, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  152. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  153. Agility: Diskvalifikován

  154. Agility: Diskvalifikován

  155. FINÁLE: 6/15, 51.63 s, 9.63 tr. b., 3.49 m/s

  156. Jumping: 4/22, 40.06 s, 0.06 tr. b., 3.89 m/s

  157. Jumping: 10/22, 44.74 s, 9.74 tr. b., 3.4 m/s

  158. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  159. ZkA. II. MA3: 5/8, 45.16 s, 12.16 tr. b., 3.37 m/s

  160. ZkA. I. MA3: 4/8, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  161. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  162. Agility: 4/19, 46.5 s, 2.5 tr. b., 3.81 m/s

  163. Jumping: Diskvalifikován

  164. Zkouška MA3: 3/10, 57.05 s, 8.05 tr. b., 3.47 m/s

  165. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  166. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  167. Jumping MA neděle: 15/22, 39.28 s, 1.27 tr. b., 3.77 m/s

  168. Jumping MA sobota: 9/21, 40.38 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  169. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  170. Zkoušky MA3 sobota: 5/15, 52.34 s, 3.34 tr. b., 3.46 m/s

  171. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  172. Agility: 4/22, 44.61 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  173. Jumping: Diskvalifikován

  174. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  175. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  176. Zkouška pro error MA3: Diskvalifikován

  177. Zkouška pro Jerry MA3: 1/2, 39.44 s, 2.44 tr. b., 3.88 m/s

  178. Zkouška pro Jerry MA3: 1/2, 41.09 s, 2.09 tr. b., 3.8 m/s

  179. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  180. ZkA II. MA3: Diskvalifikován

  181. ZkA I. MA3: 2/5, 46.53 s, 6.53 tr. b., 3.72 m/s

  182. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  183. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  184. 2. zkouška MA3: 3/7, 46.1 s, 11.1 tr. b., 3.32 m/s

  185. 3. zkouška MA3: 4/7, 42.54 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  186. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  187. 1. zkouška MA3: 3/4, 51.58 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  188. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  189. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  190. 1. Zka - MA3: 2/6, 48.8 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  191. 2. Zka - MA3: 2/6, 54.16 s, 1.16 tr. b., 3.58 m/s

  192. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  193. Agility M: 5/19, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  194. Jumping M: 9/19, 34.37 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  195. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  196. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  197. Zk A II. MA3: 1/4, 46.62 s, 0.62 tr. b., 3.95 m/s

  198. Zk.A I. MA3: Diskvalifikován

  199. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  200. QA5 Agility: Diskvalifikován

  201. QA6 Agility: Diskvalifikován

  202. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  203. QJ6 Jumping: 24/79, 45.88 s, 3.88 tr. b., 3.86 m/s

  204. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  205. A3 MA3: 3/3, 53.04 s, 11.04 tr. b., 3.47 m/s

  206. Agility M M: 4/13, 48.71 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  207. Jumping M M: Diskvalifikován

  208. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  209. QA3 Agility: 29/69, 49.6 s, 6.6 tr. b., 3.47 m/s

  210. QA4 Agility: 39/69, 54.06 s, 16.06 tr. b., 3.18 m/s

  211. QJ3 Jumping: 33/69, 45.82 s, 5.82 tr. b., 3.64 m/s

  212. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  213. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  214. Agility II Medium: 8/28, 41.78 s, 2.78 tr. b., 3.83 m/s

  215. Agility I Medium: 4/29, 42.61 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  216. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  217. Jumping II Medium: 10/27, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  218. Jumping I Medium: 10/28, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  219. MR pudlů (medium) - 2.kolo: Diskvalifikován

  220. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  221. QA1 Agility: 35/88, 62.44 s, 17.44 tr. b., 3.2 m/s

  222. QA2 Agility: Diskvalifikován

  223. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  224. QJ2 Jumping: 22/81, 40.98 s, 3.98 tr. b., 3.93 m/s

  225. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  226. Zkouska III MA3: 1/5, 53.81 s, 6.81 tr. b., 3.57 m/s

  227. Zkouska II MA3: 3/5, 53.01 s, 11.01 tr. b., 3.62 m/s

  228. Zkouska I MA3: 1/5, 60.1 s, 32.1 tr. b., 3.23 m/s

  229. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  230. 1. zkouška MA3: 1/3, 52.42 s, 1.42 tr. b., 3.61 m/s

  231. 2. zkouška MA3: 1/3, 57.1 s, 8.1 tr. b., 3.5 m/s

  232. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  233. Zkouška A3 II MA3: Diskvalifikován

  234. Zkouška A3 I MA3: 2/4, 50.63 s, 10.63 tr. b., 3.59 m/s

  235. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  236. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  237. ZkA 2 So: 5/9, 44.74 s, 7.74 tr. b., 3.76 m/s

  238. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  239. MA2 I.: 2/6, 41.48 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  240. MA2 II.: Diskvalifikován

  241. MA2 III.: Diskvalifikován

  242. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  243. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  244. Jumping Open M: 3/22, 39.36 s, 3.36 tr. b., 3.81 m/s

  245. Zkouska MA2: 2/7, 38.9 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  246. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  247. ZkA I.: 5/11, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  248. ZkA II.: 4/11, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  249. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  250. ZkA 1: 5/9, 45.86 s, 14.86 tr. b., 3.36 m/s

  251. ZkA 2: 4/9, 53.85 s, 14.85 tr. b., 3.06 m/s

  252. ZkA 3: Diskvalifikován

  253. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  254. Agility M: 9/19, 42.42 s, 2.42 tr. b., 3.7 m/s

  255. Jumping M: 8/19, 45.92 s, 3.92 tr. b., 3.48 m/s

  256. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  257. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  258. Agility Ne: 30/62, 58.13 s, 8.13 tr. b., 3.17 m/s

  259. Agility So: Diskvalifikován

  260. Jumping Ne: 48/63, 59.73 s, 22.73 tr. b., 3.06 m/s

  261. Jumping So: Diskvalifikován

  262. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  263. Agility II Open: Diskvalifikován

  264. Agility I Open: Diskvalifikován

  265. Jumping II Open: Diskvalifikován

  266. Jumping I Open: Diskvalifikován

  267. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  268. JUMPING: Diskvalifikován

  269. MA2: 2/4, 52.74 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  270. ŠTAFETA MEDIUM: 1/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  271. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  272. Agility Open II Medium: Diskvalifikován

  273. Agility Open I Medium: 9/48, 51.57 s, 1.57 tr. b., 3.49 m/s

  274. Jumping IV, MR-pudl M: 5/10, 37.87 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  275. Jumping Open III Medium: 8/38, 44.58 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  276. Jumping Open II Medium: 14/44, 45.48 s, 10.48 tr. b., 3.56 m/s

  277. Jumping Open I Medium: 15/43, 43.19 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  278. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  279. Agility 1: Diskvalifikován

  280. Agility 2: 20/60, 52.03 s, 16.03 tr. b., 3.09 m/s

  281. Jumping 1: 23/62, 47.09 s, 15.09 tr. b., 3.48 m/s

  282. Jumping 2: Diskvalifikován

  283. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  284. MA2 II MA2: 4/12, 44.82 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  285. MA2 I MA2: Diskvalifikován

  286. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  287. Agility: 7/19, 50.2 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  288. Agility: 14/20, 57.42 s, 15.0 tr. b., 3.05 m/s

  289. Jumping: 14/20, 39.42 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  290. Jumping: Diskvalifikován

  291. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  292. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  293. Agility: 13/15, 46.24 s, 9.24 tr. b., 3.14 m/s

  294. Jumping: Diskvalifikován

  295. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  296. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  297. Agility: Diskvalifikován

  298. Jumping: Diskvalifikován

  299. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  300. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  301. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  302. Jumping MA neděle: 8/25, 49.01 s, 3.01 tr. b., 3.71 m/s

  303. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  304. Zkoušky MA2 neděle: 3/6, 51.15 s, 18.15 tr. b., 3.17 m/s

  305. Zkoušky MA2 sobota: 2/8, 50.5 s, 0.5 tr. b., 3.92 m/s

  306. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  307. MA2 I : Diskvalifikován

  308. MA2 II : Diskvalifikován

  309. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  310. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  311. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  312. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  313. Agility 2: 5/10, 61.43 s, 21.43 tr. b., 2.52 m/s

  314. Agility 2: Diskvalifikován

  315. Jumping 2: 5/18, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  316. Memorial Ivy Patakove: 6/14, 28.61 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  317. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 06. 09. 2014

  318. MA2 - 1: 1/5, 38.58 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  319. MA2 - 2: Diskvalifikován

  320. MA2 - 3: 1/5, 39.94 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  321. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  322. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  323. Horní Počernice, 2. běh: 2/6, 48.63 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  324. Horní Počernice, 3. běh: 1/6, 45.68 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  325. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  326. Zkouška A2 - 1 MA2: 1/4, 49.16 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  327. Zkouška A2 - 2 MA2: Diskvalifikován

  328. Zkouška A2 - 3 MA2: Diskvalifikován

  329. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  330. Zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  331. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  332. Zkouška 3 MA2: Diskvalifikován

  333. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  334. 1. zkouška: 2/5, 56.35 s, 11.35 tr. b., 2.52 m/s

  335. 2. zkouška : 1/5, 36.28 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  336. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  337. Zk MA1 III MA1: 1/3, 32.23 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  338. Zk MA1 II MA1: 1/3, 40.69 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  339. Zk MA1 I MA1: 1/3, 36.14 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  340. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 28. 06. 2014

  341. MA1 - 1.: 3/3, 34.36 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  342. MA1 - 2.: 1/3, 37.6 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  343. MA1 - FINÁLE: 1/3, 29.41 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s