Cz En

041914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vendula Hájková

Pes

  1. Arny z Herlifské stráně, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  2. Zkouška: 1/4, 83.83 s, 37.83 tr. b., 2.31 m/s

  3. Zkouška II: 4/4, 59.19 s, 21.19 tr. b., 2.55 m/s

  4. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  5. Ne-Agility: 17/28, 62.46 s, 13.46 tr. b., 2.91 m/s

  6. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  7. Sobotní zkouška: Diskvalifikován

  8. So-Jumping: Diskvalifikován

  9. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  10. Agility S: Diskvalifikován

  11. Jumping S: Diskvalifikován

  12. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  13. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  14. Agility III - Small - Junioři: 17/36, 54.08 s, 17.08 tr. b., 3.01 m/s

  15. Agility II - Small - Junioři: 17/36, 52.25 s, 20.25 tr. b., 3.14 m/s

  16. Agility I - Small - Junioři: 14/36, 47.11 s, 14.11 tr. b., 3.38 m/s

  17. Agility IV - Small - Junioři: Diskvalifikován

  18. Jumping II - Small - Junioři: 23/36, 48.13 s, 12.13 tr. b., 3.26 m/s

  19. Jumping I - Small - Junioři: 28/36, 40.35 s, 15.35 tr. b., 3.59 m/s

  20. SEKVENCE - Small: Diskvalifikován

  21. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  22. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška SA2: 9/15, 52.11 s, 7.11 tr. b., 3.36 m/s

  24. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  25. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  26. 2. zkouška SA1: 6/15, 39.06 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  27. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  28. Agility jednotlivci: 14/30, 64.81 s, 4.81 tr. b., 3.02 m/s

  29. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  30. Družstva - Jumping: 33/43, 52.64 s, 13.64 tr. b., 2.93 m/s

  31. Jumping jednotlivci: 14/29, 49.93 s, 4.93 tr. b., 3.14 m/s

  32. Nymburk - Mistrovství republiky plemene KKCHS v agility, 31. 08. 2014

  33. Mistrovské agility S: Diskvalifikován

  34. Mistrovský jumping S: 17/29, 50.77 s, 18.77 tr. b., 2.78 m/s

  35. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  36. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška SA1: 9/15, 54.79 s, 12.79 tr. b., 2.59 m/s

  38. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  39. AGILITY: Diskvalifikován

  40. JUMPING SA1: 8/10, 46.55 s, 19.55 tr. b., 2.41 m/s

  41. SA1: Diskvalifikován

  42. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  43. NE - Acana jumping S: Diskvalifikován

  44. NE - Holdye Memorial Agility S: Diskvalifikován

  45. NE - zkouška SA1 SA1: 2/10, 46.51 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  46. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  47. Zkouška: 3/8, 46.87 s, 3.87 tr. b., 3.29 m/s

  48. Zkouška II: 2/8, 43.45 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s