Cz En

044714

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Věra Trnková

    Člen KA

Pes

  1. Archico Alien Life Form, Pudl střední

Výsledky

  1. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  2. Agility II M: 10/25, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  3. Agility I M: Diskvalifikován

  4. Jumping III M: Diskvalifikován

  5. Jumping II M: 7/27, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  6. Jumping I M: 7/28, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  7. Jumping IV pudlové M: 5/16, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  8. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  9. Agility Individual: 29/67, 45.6 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  10. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  11. Jumping Individual: 33/70, 33.24 s, 0.24 tr. b., 4.57 m/s

  12. Jumping Squads as Individual: 37/72, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  13. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  14. 1. zkouška: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška: 2/10, 47.32 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  16. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  17. NE Agility M: Diskvalifikován

  18. NE Jumping M: Diskvalifikován

  19. NE Zkouška MA3: 2/4, 53.16 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  20. SO Agility M: Diskvalifikován

  21. So Jumping M: 7/12, 40.39 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  22. SO Zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  24. 1. zkouška: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška: Diskvalifikován

  26. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  27. Jumping 1 - M: 6/19, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  28. Jumping 2 - M: 4/18, 39.41 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  29. Jumping 3 - M: 8/18, 58.19 s, 12.19 tr. b., 3.68 m/s

  30. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  31. I. agility M: 12/67, 52.86 s, 0.86 tr. b., 3.9 m/s

  32. II. agility M: Diskvalifikován

  33. II. jumping M: 18/64, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  34. I. jumping M: 33/67, 44.95 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  35. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  36. II. Zk MA3: 1/6, 54.06 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  37. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  38. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  39. Agility M: 11/24, 46.63 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  40. Jumping M: 6/24, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  41. ZkouškaMA3: 3/13, 60.55 s, 20.55 tr. b., 3.63 m/s

  42. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  43. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  44. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  45. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  46. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  47. První zkouška: Diskvalifikován

  48. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  49. 1.běh bez zón: 13/26, 22.5 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  50. 1.běh se zónami: 18/27, 22.8 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  51. 2.běh bez zón: 9/24, 18.44 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  52. 2.běh se zónami: 16/27, 28.5 s, 5.5 tr. b., 3.75 m/s

  53. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  54. ZkA. MA3 I.: 9/15, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  55. ZkA. MA3 II.: 1/15, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  56. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  57. MA3 - I.: 3/4, 42.74 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  58. MA3 - II.: Diskvalifikován

  59. MA3 - III.: Diskvalifikován

  60. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  61. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  62. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  63. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  64. MA3 - I.: Diskvalifikován

  65. MA3 - II.: Diskvalifikován

  66. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  67. Neděle Agility MA: 3/20, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  68. Neděle Jumping MA: Diskvalifikován

  69. Neděle Zkouška MA3: Diskvalifikován

  70. Sobota Agility MA: 11/21, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  71. Sobota Jumping MA: 11/20, 34.26 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  72. Sobota zkouška MA3: 3/11, 46.63 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  73. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  74. Zkouška MA3 I: 2/7, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  75. Zkouška MA3 II: 4/7, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  76. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  77. Neděle Jumping M: Diskvalifikován

  78. Neděle Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  79. Neděle Zkouška I MA3: 1/6, 45.78 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  80. Sobota Jumping MA: Diskvalifikován

  81. Sobota Zkouška II MA3: 3/5, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  82. Sobota Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  83. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  84. Zkouška 1 MA3: 2/8, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  85. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  86. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  87. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  88. Zkouška I. MA3: 2/7, 48.22 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  89. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  90. MA3 I.: Diskvalifikován

  91. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  92. Zkouška MA3 I: 3/6, 52.36 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  93. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  94. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  95. Druhá zkouška MA3: 2/5, 47.25 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  96. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  97. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  98. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  99. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  100. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  101. Agility 1 M: 10/17, 47.01 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  102. Jumping 1 M: 6/17, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  103. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  104. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  105. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  106. První zkouška MA3: 1/4, 50.69 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  107. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  108. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  109. Jumping 1: Diskvalifikován

  110. Jumping 2: 10/24, 28.67 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  111. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  112. Agility open M: 6/16, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  113. Jumping open M: Diskvalifikován

  114. Zkouška MA3: 3/6, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  115. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  116. Agility M: Diskvalifikován

  117. Agility neděle M: 1/13, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  118. Jumping M: 1/11, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  119. Jumping neděle M: Diskvalifikován

  120. Zkouška MA3: 1/5, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  121. Zkouška neděle MA3: Diskvalifikován

  122. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  123. Agility II Medium: 9/32, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  124. Agility I Medium: 15/33, 41.81 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  125. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  126. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  127. Jumping I Medium: 13/31, 39.05 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  128. MR pudl Medium - II. kolo: 4/11, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  129. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  130. Sobota MA3 1: 1/3, 42.22 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  131. Sobota MA3 2: Diskvalifikován

  132. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  133. I Agility Open: Diskvalifikován

  134. I Jumping Open: 16/69, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  135. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  136. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  137. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  138. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  139. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  140. Czech Imp Jump Medium: 8/21, 23.19 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  141. Jumping 1 Medium: 15/21, 29.92 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  142. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  143. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  144. III. zkouška MA3: 8/12, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  145. II. Zkouška MA3: 5/12, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  146. I. Zkouška MA3: 1/11, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  147. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  148. 1. zkouška MA3: 1/5, 48.45 s, 5.45 tr. b., 3.84 m/s

  149. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  150. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  151. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  152. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  153. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  154. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  155. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  156. I. zkouška MA3: 4/8, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  157. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  158. Czech Imp Jump Medium: 18/30, 25.69 s, 8.69 tr. b., 3.74 m/s

  159. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  160. Jumping 2 Medium: 9/30, 29.12 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  161. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  162. Okrouhlice, 1. běh: 5/6, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  163. Okrouhlice, 2. běh: Diskvalifikován

  164. Okrouhlice, 3. běh: 2/6, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  165. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  166. 1.běh MA3: 2/3, 41.5 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  167. 2.běh MA3: 2/3, 45.5 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  168. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  169. Agility Ne - MA: Diskvalifikován

  170. Agility So - MA: 9/23, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  171. Jumping Ne - MA: 3/23, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  172. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  173. Zka Ne - MA3: 8/11, 43.9 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  174. Zka So - MA3: 2/11, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  175. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  176. Jump III. M: 8/16, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  177. Jump II. M: 12/18, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  178. ZkA. Ne MA3: 5/9, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  179. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  180. Agility - So: Diskvalifikován

  181. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  182. Jumping - So: 15/53, 32.97 s, 1.97 tr. b., 3.91 m/s

  183. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  184. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  185. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  186. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  187. Agility: 5/13, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  188. Jumping: 1/14, 30.69 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  189. Zka - MA3: 3/5, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  190. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  191. Jumping M: Diskvalifikován

  192. Jumping M: Diskvalifikován

  193. Zkouška 1 MA3: 3/6, 51.11 s, 12.11 tr. b., 3.76 m/s

  194. Zkouška 1 MA3: 4/7, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  195. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  196. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  197. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  198. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  199. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  200. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  201. Agility II Medium: Diskvalifikován

  202. Agility I Medium: 22/44, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  203. Jumping III Medium: 15/36, 34.15 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  204. Jumping II Medium: 22/41, 38.77 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  205. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  206. Jumping IV - pudl (M): 4/16, 30.05 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  207. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  208. Agility 1: Diskvalifikován

  209. Agility 2: Diskvalifikován

  210. Jumping 1: 29/50, 41.42 s, 5.42 tr. b., 4.18 m/s

  211. Jumping 2: Diskvalifikován

  212. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  213. Zkouška 1 MA3: 3/9, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  214. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  215. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  216. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  217. ZkA. I. MA3: 5/8, 35.31 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  218. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  219. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  220. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  221. Jumping 2 Medium: 17/22, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  222. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  223. Jumping III. M: 3/15, 26.29 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  224. Jumping II. M: Diskvalifikován

  225. Jumping I. M: 1/14, 36.27 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  226. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  227. agility zkouška 1 MA3: 4/5, 47.96 s, 7.96 tr. b., 3.75 m/s

  228. agility zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  229. jumping M: Diskvalifikován

  230. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  231. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  232. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  233. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  234. Agility M: Diskvalifikován

  235. Jumping M: Diskvalifikován

  236. Zkoušky A1 MA3: Diskvalifikován

  237. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  238. Agility - So: Diskvalifikován

  239. Jumping - So: 10/34, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  240. ZkA - So: Diskvalifikován

  241. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  242. Agility M: 5/14, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  243. Jumping M: Diskvalifikován

  244. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  245. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  246. ZkA. II. MA3: 2/8, 45.3 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  247. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  248. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  249. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  250. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  251. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 4/7, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  252. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  253. A3 MA3: 2/3, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  254. Agility M M: 6/13, 45.64 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  255. Jumping M M: Diskvalifikován

  256. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  257. Jumping Neděle M: 3/17, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  258. Jumping Sobota M: Diskvalifikován

  259. Zkoušk 1 Neděle MA2: Diskvalifikován

  260. Zkouška 1 Sobota MA2: Diskvalifikován

  261. Zkouška 2 Neděle MA2: Diskvalifikován

  262. Zkouška 2 Sobota MA2: 5/7, 55.31 s, 13.31 tr. b., 3.18 m/s

  263. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  264. Agility II Medium: Diskvalifikován

  265. Agility I Medium: 3/29, 41.72 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  266. Jumping III Medium: 12/28, 37.7 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  267. Jumping II Medium: 15/27, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  268. Jumping I Medium: 15/28, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  269. MR pudlů (medium) - 2.kolo: Diskvalifikován

  270. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  271. QA1 Agility: Diskvalifikován

  272. QA2 Agility: Diskvalifikován

  273. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  274. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  275. Agility I: Diskvalifikován

  276. Agility II: Diskvalifikován

  277. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  278. Agility: 12/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  279. Jumping: 19/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  280. Zkouška: 9/9, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  281. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  282. Agility Open M: 1/16, 43.21 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  283. Finále M: 4/8, 28.33 s, 2.33 tr. b., 3.6 m/s

  284. Zkouška MA2: 3/10, 39.9 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  285. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  286. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  287. 2. zkouška MA2: 1/8, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  288. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  289. Agility: 7/23, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  290. Jumping: Diskvalifikován

  291. Zkouška: Diskvalifikován

  292. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  293. agility: Diskvalifikován

  294. jumping: 4/19, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  295. zkouška: 1/11, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  296. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  297. Jumping III. M: Diskvalifikován

  298. Jumping II. M: 4/17, 31.11 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  299. Jumping I. M: Diskvalifikován

  300. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  301. Jump III M: 2/14, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  302. Jump II M: Diskvalifikován

  303. Jump I M: 5/14, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  304. Zkouška A2 II MA2: Diskvalifikován

  305. Zkouška A2 I MA2: 1/7, 42.51 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  306. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  307. Agility Ne: 6/20, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  308. Jumping Ne: Diskvalifikován

  309. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  310. ZkA 2 So: 2/14, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  311. ZkA Ne: Diskvalifikován

  312. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  313. Horní Počernice, 1. běh: 1/8, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  314. Horní Počernice, 2. běh: 3/8, 43.49 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  315. Horní Počernice, 3. běh: 4/8, 45.1 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  316. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  317. 26.9.2015 agility M: Diskvalifikován

  318. 26.9.2015 jumping M: 3/13, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  319. 26.9.2015 zkouška MA2: Diskvalifikován

  320. 27.9.2015 agility M: Diskvalifikován

  321. 27.9.2015 jumping M: 1/10, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  322. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové M: Diskvalifikován

  323. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  324. Agility M: Diskvalifikován

  325. Jumping M: 2/15, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  326. ZkA MA2: Diskvalifikován

  327. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  328. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  329. Jumping Open M: Diskvalifikován

  330. Zkouska MA1: 2/8, 29.64 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  331. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  332. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  333. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  334. Zkouška MA1: 1/2, 29.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  335. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  336. ZkA 1: Diskvalifikován

  337. ZkA 2: 2/11, 30.82 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  338. ZkA 3: 5/11, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  339. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  340. 1.ZK MA1: Diskvalifikován

  341. 2.ZK MA1: 1/4, 32.16 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  342. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  343. Agility MA sobota: 7/17, 45.69 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  344. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  345. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  346. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  347. Zkoušky MA1 neděle: 4/10, 55.44 s, 3.44 tr. b., 3.16 m/s

  348. Zkoušky MA1 sobota: 4/11, 41.63 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  349. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  350. AGILITY: 8/15, 56.79 s, 17.79 tr. b., 3.28 m/s

  351. AGILITY: Diskvalifikován

  352. JUMPING: Diskvalifikován

  353. JUMPING: Diskvalifikován

  354. MA1: 1/3, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  355. MA1: Diskvalifikován

  356. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  357. MA1 II MA1: 3/11, 39.01 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  358. MA1 I MA1: 3/11, 35.71 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  359. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  360. MEDIUM - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  361. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  362. MEDIUM - JUMPING 2: Diskvalifikován

  363. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  364. 1.ZK MA1: Diskvalifikován

  365. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  366. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  367. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  368. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  369. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  370. MA1 I : Diskvalifikován

  371. MA1 II : Diskvalifikován