Cz En

047914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martin Machala, Agility DDM Hranice

    Člen KA

Pes

  1. Fine Day Alkyra, Border kolie

Výsledky

  1. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  2. Agility Trial: Diskvalifikován

  3. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 11/34, 38.56 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  4. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován

  5. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  6. 1. Agility L: 8/30, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  7. 1. Jumping L: 1/30, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  8. 2. Agility L: 2/30, 45.08 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  9. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  10. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  11. Agility A2A3: Diskvalifikován

  12. Agility Squads as individual: 63/157, 38.51 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  13. Jumping A2A3: 28/113, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  14. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  15. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  16. Special Agility: Diskvalifikován

  17. Special Jumping: Diskvalifikován

  18. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  19. Ju Agility IV: 12/27, 38.75 s, 6.12 tr. b., 5.11 m/s

  20. Ju Agility V: Diskvalifikován

  21. Ju Agility VI: 4/27, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  22. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  23. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  24. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  25. Agility L Ne: 40/98, 37.73 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  26. Agility L So: 12/99, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  27. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  28. Jumping L So: 50/100, 30.68 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  29. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  30. Agility hra: 7/7, 41.13 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  31. Agility Open: Diskvalifikován

  32. Agility Trial: 1/5, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  33. Jumping Open: Diskvalifikován

  34. Tuneliada: 4/16, 27.75 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  35. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  36. Agility I: Diskvalifikován

  37. Agility II: Diskvalifikován

  38. Agility III: Diskvalifikován

  39. Jumping I: 2/36, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  40. Jumping II: 2/34, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  41. Jumping III: Diskvalifikován

  42. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  43. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  44. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  45. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  46. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  48. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  49. Zkouška č.1 LA3: 7/12, 39.71 s, 20.0 tr. b., 4.91 m/s

  50. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  51. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  52. Agility Trial I: Diskvalifikován

  53. Agility Trial II: 2/9, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  54. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  55. 1. zkouška LA2: 1/15, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  56. 2. zkouška LA2: 3/15, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  57. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  58. TRIAL II. LA2: 4/23, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  59. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  60. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  61. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  63. Jumping A2 + A3 L: 15/27, 30.89 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  64. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  65. Agility Trial I: Diskvalifikován

  66. Agility Trial II: Diskvalifikován

  67. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  68. Agility Open: Diskvalifikován

  69. Agility Trial: Diskvalifikován

  70. Jumping Open: Diskvalifikován

  71. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  72. Trial II. LA2: 4/23, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  73. Trial I. LA2: 2/23, 35.09 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  74. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  75. Agility Ju: Diskvalifikován

  76. Agility Squads: 34/76, 40.39 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  77. Hra Ju: 2/59, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  78. Jumping Ju: Diskvalifikován

  79. Jumping Squads: 9/75, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  80. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  81. LA2 - 1. LA2: 7/23, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  82. LA2 - 2. LA2: 8/23, 41.7 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  83. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  84. Agility Trial I: 3/18, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  85. Agility Trial II: 3/17, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  86. Jumping Open: Diskvalifikován

  87. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  88. 1. Agility L: Diskvalifikován

  89. 1. Jumping L: 15/31, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  90. 2. Agility L: Diskvalifikován

  91. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  92. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  93. Open Jumping: 1/31, 23.61 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  94. Open tuneliáda: 13/31, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  95. Zkoušky: 4/12, 37.44 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  96. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  97. 1. Agility: Diskvalifikován

  98. 2. Agility: 8/20, 44.56 s, 14.56 tr. b., 3.37 m/s

  99. 3. Agility: Diskvalifikován

  100. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  101. Agility 1: Diskvalifikován

  102. Agility 2: 6/18, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  103. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  104. Agility 1 Ju: 9/33, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  105. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  106. Agility 3 Ju: Diskvalifikován

  107. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  108. Jumping 1 Ju: 18/33, 28.25 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  109. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  110. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  111. Agility Open: Diskvalifikován

  112. Agility Open SQUADS: 16/24, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  113. Agility Trial I: Diskvalifikován

  114. Agility Trial II: 10/13, 36.72 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  115. Jumping Open: Diskvalifikován

  116. Tuneliáda: 5/24, 22.06 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  117. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  118. 1. zkouška LA2: 5/22, 32.36 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  119. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  121. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  122. Agility Trial I: 9/24, 42.87 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  123. Agility Trial II: 8/24, 42.35 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  124. Jumping 2+3: 10/34, 32.03 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  125. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  126. Agility družstva: Diskvalifikován

  127. Agility - junioři: Diskvalifikován

  128. Jumping družstva: Diskvalifikován

  129. Jumping - junioři: 13/54, 29.68 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  130. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  131. Agility Open: 2/33, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  132. Agility Trial: Diskvalifikován

  133. Jumping Open: Diskvalifikován

  134. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  135. 1. Zkouška LA2: 9/17, 35.73 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  136. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  137. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  138. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  139. Agility: 7/12, 37.72 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  140. Agility II: 1/12, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  141. Jumping Open: Diskvalifikován

  142. Zbraslav u Brna - ČMKU JUNIOR OPEN, 28. 08. 2016

  143. AGILITY junioři L: 5/6, 55.0 s, 59.0 tr. b., 2.75 m/s

  144. JUMPING junioři L: 5/6, 45.0 s, 50.0 tr. b., 3.84 m/s

  145. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  146. I Agility: Diskvalifikován

  147. II Agility: Diskvalifikován

  148. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  149. Agility I: Diskvalifikován

  150. Agility II: 5/16, 34.71 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  151. TUNELIADA: 32/43, 29.51 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  152. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  153. Agility: 2/13, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  154. Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  155. Zabakova cesta: 18/37, 24.16 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  156. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  157. 1. Zkouška A2 LA2: 3/8, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  158. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  159. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  160. J Agility 1: Diskvalifikován

  161. J Agility 2: 18/45, 29.31 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  162. J Agility 3: Diskvalifikován

  163. J Agility 4: 1/44, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  164. J Jumping 1: Diskvalifikován

  165. J Jumping 2: Diskvalifikován

  166. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  167. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  168. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  169. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  170. Zlechov - 7. Zlechovské trojzkoušky, 09. 04. 2016

  171. Zkouška 1 LA2: 2/12, 42.5 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  172. Zkouška 2 LA2: 3/12, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  173. Zkouška 3 LA2: 6/12, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  174. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  175. 1. zkouška LA2: 7/25, 32.09 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  176. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  177. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  178. I Agility: Diskvalifikován

  179. II Agility: Diskvalifikován

  180. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  181. LA2-1: Diskvalifikován

  182. LA2-2: Diskvalifikován

  183. LA2-3: Diskvalifikován

  184. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  185. Agility I: Diskvalifikován

  186. Agility III: 1/28, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  187. Aglility II: 8/28, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  188. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  189. Agility: 6/20, 36.22 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  190. Agility Open: Diskvalifikován

  191. Jumping Open: Diskvalifikován

  192. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2015, 26. 09. 2015

  193. Agility L: 11/29, 45.79 s, 25.0 tr. b., 4.17 m/s

  194. Jumping L: Diskvalifikován

  195. Zk LA2: Diskvalifikován

  196. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  197. Agility: Diskvalifikován

  198. Agility - D: 5/23, 35.99 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  199. Jumping: Diskvalifikován

  200. Jumping - D: 6/23, 26.53 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s

  201. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  202. Agility I: 6/11, 39.72 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  203. Agility II: Diskvalifikován

  204. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  205. Tuneliáda A2 + A3 L: 7/25, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  206. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  207. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  208. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  209. Agility I: Diskvalifikován

  210. Agility II: 4/16, 49.91 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  211. Jumping: Diskvalifikován

  212. Hranice - Hranická skočka, 06. 06. 2015

  213. Zk: Diskvalifikován

  214. Přerov - Trojboj "Dobyvatelé ztracených sekund", 09. 05. 2015

  215. 1. zkouška: Diskvalifikován

  216. 2. zkouška: Diskvalifikován

  217. Jumping: Diskvalifikován

  218. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  219. Zkouška Agility 2 LA2: Diskvalifikován

  220. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  221. Agility I: Diskvalifikován

  222. Agility II: Diskvalifikován

  223. Jumping Open I: Diskvalifikován

  224. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  225. 1. Agility: Diskvalifikován

  226. 2. Agility: 5/24, 30.73 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  227. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  228. 1. Agility: Diskvalifikován

  229. 2. Agility: 2/9, 35.09 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  230. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  231. 1. Agility: Diskvalifikován

  232. 2. Agility: Diskvalifikován

  233. 3. Agility: Diskvalifikován

  234. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  235. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  236. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  237. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  238. Druhe Agility: 1/12, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  239. Jumping Open: Diskvalifikován

  240. Prvni Agility: 5/12, 35.88 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  241. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  242. Zkouška III. LA1: 6/16, 37.28 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  243. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  244. Zkouška I. LA1: 8/16, 36.88 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s