Cz En

053914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Svobodová, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Calimero Zapa Moravia, Pudl

Výsledky

  1. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  2. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  3. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  4. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  5. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  6. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  7. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  9. Jumping MA2+MA3: 3/8, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  10. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  11. Agility MA: 3/23, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  12. Jumping MA: Diskvalifikován

  13. Zkouška MA3: 1/11, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  14. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  15. Tuneliáda M: 2/5, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  16. Zkouška MA3: 1/1, 47.81 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  17. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  18. Jumping 1 M: 2/10, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  19. Jumping2 M: 2/10, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  20. Zkouška MA3: 1/4, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  21. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  22. Agility I: 23/88, 45.76 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  23. Agility II: 15/84, 44.72 s, 0.72 tr. b., 4.29 m/s

  24. Jumping I: 43/87, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  25. Jumping II: 24/87, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  26. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  27. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  28. Zkouška MA3 II: 2/6, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  29. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  30. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  32. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  33. Jumping M: 4/8, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  34. MA3: Diskvalifikován

  35. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  36. Agility 2: Diskvalifikován

  37. Jumping 2: Diskvalifikován

  38. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  39. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška MA3: 6/12, 40.49 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  41. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  42. 1. zkouška MA3: 3/6, 47.4 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  43. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  44. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  45. Agility klubů M: 5/17, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  46. Jumping M: Diskvalifikován

  47. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  48. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  49. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška MA3: 2/8, 47.72 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  51. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  52. Tuneliada M: 2/6, 37.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  53. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  54. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  55. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška MA3: 4/11, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  57. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  58. Jumping M: Diskvalifikován

  59. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  60. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  61. 1.ZK MA3: 1/7, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  62. 2.ZK MA3: 5/7, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  63. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  64. Agility M: Diskvalifikován

  65. Jumping M: 7/19, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  66. Zkoušky MA3: 3/8, 51.79 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  67. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  68. Agility M: 2/24, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  69. Jumping M: 6/24, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  70. Zkouška - MA3: 3/6, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  71. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  72. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  73. 2. Zka - MA3: 1/2, 37.82 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  74. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  75. Agility M: Diskvalifikován

  76. Jumping M: 3/7, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  77. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  78. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  79. Zkouška MA3: 1/2, 47.43 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  80. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  81. 1. zkouška MA3: 3/8, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  82. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  83. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  84. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  85. 1. Zk MA3: Diskvalifikován

  86. 2. Zk MA3: 2/6, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  87. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  88. Speed&Power hra M: 1/6, 13.7 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  89. Tunelovo-barelový běh M: 1/6, 33.84 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  90. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  91. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  92. 1. Zka - MA3: 4/8, 38.76 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  93. 2. Zka - MA3: 1/8, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  94. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  95. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  96. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  97. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  98. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  99. Agility I. M: Diskvalifikován

  100. Jumping II. M: Diskvalifikován

  101. Jumping I. M: Diskvalifikován

  102. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  103. Speed&Power hra M: 5/10, 22.44 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  104. Tunelovo-barelový běh M: 2/10, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  105. Zkouška MA3: 1/1, 53.47 s, 6.47 tr. b., 3.68 m/s

  106. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  107. Speed&Power hra M: 1/5, 15.38 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  108. Tunelovo-barelový běh M: 1/5, 31.73 s, 3.73 tr. b., 4.1 m/s

  109. Zkouška MA3: 1/1, 47.32 s, 8.32 tr. b., 3.34 m/s

  110. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  111. QA1 agility: Diskvalifikován

  112. QA2 agility: Diskvalifikován

  113. QA3 agility: Diskvalifikován

  114. QJ1 jumping: 20/58, 39.09 s, 0.09 tr. b., 4.27 m/s

  115. QJ2 jumping: 20/58, 44.32 s, 2.32 tr. b., 4.4 m/s

  116. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  117. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  118. Agility Trial: 2/3, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  119. Jumping Trial: Diskvalifikován

  120. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  121. Agility_: 3/19, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  122. Jumping_: 6/19, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  123. Zkouška - MA3: 1/6, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  124. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  125. Agility M: 3/13, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  126. Jumping M: Diskvalifikován

  127. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  128. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  129. I Agility Open: 9/69, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  130. II Agility Open: Diskvalifikován

  131. II Jumping Open: 22/66, 38.32 s, 0.32 tr. b., 4.25 m/s

  132. I Jumping Open: 24/69, 42.8 s, 0.8 tr. b., 4.11 m/s

  133. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  134. 1. zkouška MA3: 3/8, 46.99 s, 0.99 tr. b., 3.85 m/s

  135. 2. zkouška MA3: 3/8, 45.22 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  136. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  137. Agility: 4/30, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  138. Agility: Diskvalifikován

  139. Jumping: 5/30, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  140. Jumping: 13/31, 38.96 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  141. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  142. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  143. 1. zkouška MA3: 4/10, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  144. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  145. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  146. Agility: Diskvalifikován

  147. Jumping: Diskvalifikován

  148. Zkouška MA3: 4/10, 45.91 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  149. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  150. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  151. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  152. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  153. Agility: Diskvalifikován

  154. Jumping: Diskvalifikován

  155. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  156. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  157. 1. zkouška MA3: 1/9, 46.7 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  158. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  159. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  160. Agility_: Diskvalifikován

  161. Jumping_: Diskvalifikován

  162. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  163. 1. zkouška MA3: 1/9, 43.25 s, 2.25 tr. b., 3.82 m/s

  164. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  165. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  166. II. zkouška MA3: 3/5, 36.34 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  167. I. zkouška MA3: 1/5, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  168. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  169. 1. zkouška MA3: 2/7, 51.16 s, 18.16 tr. b., 3.38 m/s

  170. 2. zkouška MA3: 3/7, 43.41 s, 6.41 tr. b., 3.43 m/s

  171. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  172. Agility M: 10/23, 47.97 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  173. Jumping M: 5/23, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  174. Zkouška - MA3: 2/9, 47.52 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  175. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  176. Zkouška MA3: 3/5, 50.15 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  177. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  178. Agility So - MA: 8/23, 31.29 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  179. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  180. Zka So - MA3: Diskvalifikován

  181. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  182. Agility M: Diskvalifikován

  183. Hra M: 8/10, 18.57 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  184. Jumping M: Diskvalifikován

  185. Zkouška MA3: 1/6, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  186. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  187. Agility NE M: Diskvalifikován

  188. Agility So M: 1/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  189. Finále M: 3/6, 42.06 s, 6.06 tr. b., 4.18 m/s

  190. Jumping NE M: 1/11, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  191. Jumping So M: Diskvalifikován

  192. Zkouška So MA3: 3/4, 46.57 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  193. Zkoušky NE MA3: 1/3, 43.79 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  194. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  195. Agility M: 3/7, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  196. Hra M: 3/7, 17.41 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  197. Jumping M: Diskvalifikován

  198. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  199. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  200. Agility - Ne: Diskvalifikován

  201. Agility - So: 24/53, 50.44 s, 24.44 tr. b., 3.23 m/s

  202. Jumping - Ne: 35/52, 46.77 s, 13.77 tr. b., 3.4 m/s

  203. Jumping - So: Diskvalifikován

  204. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  205. QA4 agility: Diskvalifikován

  206. QA5 agility: 18/49, 51.16 s, 11.16 tr. b., 3.64 m/s

  207. QA6 agility: Diskvalifikován

  208. QJ4 jumping: 20/48, 38.5 s, 3.5 tr. b., 3.79 m/s

  209. QJ5 jumping: 21/49, 40.78 s, 1.78 tr. b., 3.92 m/s

  210. QJ6 jumping: 21/49, 37.73 s, 0.73 tr. b., 4.13 m/s

  211. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  212. QA1 agility: Diskvalifikován

  213. QA2 agility: Diskvalifikován

  214. QA3 agility: Diskvalifikován

  215. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  216. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  217. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  218. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  219. Agility M: 1/7, 43.06 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  220. Hra M: 4/6, 27.0 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  221. Jumping M: Diskvalifikován

  222. Zkouška MA3: 1/3, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  223. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  224. AGI Kategorie A2+A3 M: 1/6, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  225. AGI Kategorie A2+A3 M: 3/6, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  226. JUMP Kategorie A2+A3 M: 4/6, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  227. JUMP Kategorie A2+A3 M: Diskvalifikován

  228. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  229. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  230. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  231. Agility - Medium: 3/22, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  232. Jumping - Medium: 10/23, 39.41 s, 5.41 tr. b., 3.93 m/s

  233. ZkA - MA3: Diskvalifikován

  234. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  235. Agility 1: Diskvalifikován

  236. Agility 2: Diskvalifikován

  237. Jumping 1: 28/50, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  238. Jumping 2: Diskvalifikován

  239. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  240. Agility Trial I: Diskvalifikován

  241. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  242. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  243. 1. ZK MA3: 6/9, 53.26 s, 19.26 tr. b., 3.57 m/s

  244. 2. ZK MA3: 3/9, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  245. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  246. Agility: 9/22, 59.63 s, 18.63 tr. b., 3.02 m/s

  247. Agility: 12/22, 59.65 s, 25.65 tr. b., 3.1 m/s

  248. Jumping: 8/22, 44.18 s, 4.18 tr. b., 3.44 m/s

  249. Jumping: Diskvalifikován

  250. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  251. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  252. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  253. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  254. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  255. Agility: Diskvalifikován

  256. Jumping: 8/19, 51.55 s, 12.55 tr. b., 3.3 m/s

  257. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  258. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  259. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  260. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  261. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  262. Agility: Diskvalifikován

  263. Jumping: 5/22, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  264. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  265. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  266. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  267. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  268. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  269. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  270. 2. ZK MA3: 3/7, 52.8 s, 14.8 tr. b., 3.24 m/s

  271. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  272. 1. zkouška MA3: 2/7, 62.65 s, 31.65 tr. b., 2.84 m/s

  273. 2. zkouška MA3: 2/8, 45.69 s, 1.69 tr. b., 3.66 m/s

  274. 3. zkouška MA3: 4/8, 52.03 s, 19.03 tr. b., 3.09 m/s

  275. Agility M: 3/14, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  276. Jumping M: 6/13, 37.96 s, 11.96 tr. b., 3.19 m/s

  277. Ne-zkouška MA3: Diskvalifikován

  278. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  279. 1. ZK MA3: 1/4, 47.3 s, 12.3 tr. b., 3.28 m/s

  280. 2. ZK MA3: 3/4, 44.73 s, 6.73 tr. b., 3.71 m/s

  281. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  282. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  283. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  284. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  285. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  286. 2. Zkouška MA3: 1/2, 42.98 s, 3.98 tr. b., 3.51 m/s

  287. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  288. QA5 Agility: Diskvalifikován

  289. QA6 Agility: Diskvalifikován

  290. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  291. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  292. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  293. I Agility: 6/13, 55.04 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  294. II Agility: Diskvalifikován

  295. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  296. QA3 Agility: Diskvalifikován

  297. QA4 Agility: Diskvalifikován

  298. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  299. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  300. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  301. Agility: Diskvalifikován

  302. Jumping: Diskvalifikován

  303. ZkA: 1/5, 45.54 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  304. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  305. Agility II Medium: 7/28, 40.95 s, 1.95 tr. b., 3.91 m/s

  306. Agility I Medium: 17/29, 51.23 s, 18.23 tr. b., 3.12 m/s

  307. Jumping III Medium: 17/28, 47.94 s, 8.94 tr. b., 3.09 m/s

  308. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  309. Jumping I Medium: 18/28, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  310. MR pudlů (medium) - 2.kolo: Diskvalifikován

  311. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  312. QA1 Agility: Diskvalifikován

  313. QA2 Agility: Diskvalifikován

  314. QJ1 Jumping: 24/88, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  315. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  316. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  317. Agility I: 4/11, 48.67 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  318. Agility II: Diskvalifikován

  319. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  320. Agility: 1/19, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  321. Jumping: 4/19, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  322. ZkA: Diskvalifikován

  323. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  324. Tunelový běh M: Diskvalifikován

  325. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  326. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  327. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  328. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  329. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  330. Agility: 20/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  331. Agility 2: 14/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  332. Jumping: 6/21, 44.61 s, 2.61 tr. b., 4.03 m/s

  333. Jumping 2: 17/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  334. Zkouška: 2/9, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  335. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  336. Agility Open M: Diskvalifikován

  337. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  338. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  339. Zkouska IV MA2: Diskvalifikován

  340. Zkouska VI MA2: Diskvalifikován

  341. Zkouska V MA2: 1/8, 48.2 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  342. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  343. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  344. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  345. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  346. Agility: 8/23, 46.99 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  347. Jumping: 9/23, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  348. Zkouška: Diskvalifikován

  349. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  350. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  351. 2. ZK MA2: 3/10, 42.09 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  352. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  353. 5.prorubská: Diskvalifikován

  354. 6.prorubská: Diskvalifikován

  355. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  356. ZkA 1 Ne: 9/9, 48.55 s, 14.55 tr. b., 3.19 m/s

  357. ZkA 2 Ne: 2/9, 35.11 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  358. ZkA 3 Ne: 4/9, 37.8 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  359. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  360. agility: Diskvalifikován

  361. jumping: Diskvalifikován

  362. zkouška: 5/11, 46.27 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  363. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  364. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  365. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  366. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  367. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  368. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  369. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  370. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  371. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  372. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  373. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  374. Tunelový běh M: 4/16, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  375. ZK MA2: 1/4, 44.16 s, 0.16 tr. b., 3.76 m/s

  376. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  377. 1. ZK MA2: 1/3, 45.39 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  378. 2. ZK MA2: 1/3, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  379. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  380. AGILITY: Diskvalifikován

  381. JUMPING: 9/15, 42.96 s, 13.96 tr. b., 3.47 m/s

  382. MA2: Diskvalifikován

  383. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  384. Agility 1: 3/9, 46.31 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  385. Agility 2: Diskvalifikován

  386. Finále: Diskvalifikován

  387. Jumping 1: Diskvalifikován

  388. Jumping 2: Diskvalifikován

  389. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  390. 1.ZK MA2: Diskvalifikován

  391. 2.ZK MA2: 2/2, 60.01 s, 21.01 tr. b., 2.38 m/s

  392. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  393. Agility So: Diskvalifikován

  394. Jumping So: Diskvalifikován

  395. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  396. Agility: 1/8, 27.69 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  397. Agility II Open: 33/67, 51.16 s, 11.16 tr. b., 3.52 m/s

  398. Agility I Open: 28/71, 43.9 s, 9.9 tr. b., 3.74 m/s

  399. Jumping II Open: 28/68, 39.8 s, 1.8 tr. b., 3.64 m/s

  400. Jumping I Open: Diskvalifikován

  401. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  402. Agility Open II Medium: Diskvalifikován

  403. Agility Open I Medium: Diskvalifikován

  404. Jumping IV, MR-pudl M: 7/10, 45.71 s, 11.71 tr. b., 3.13 m/s

  405. Jumping Open III Medium: Diskvalifikován

  406. Jumping Open II Medium: Diskvalifikován

  407. Jumping Open I Medium: Diskvalifikován

  408. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  409. Agility 1: 22/62, 59.61 s, 21.61 tr. b., 3.12 m/s

  410. Agility 2: Diskvalifikován

  411. Finále: Diskvalifikován

  412. Jumping 1: Diskvalifikován

  413. Jumping 2: Diskvalifikován

  414. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  415. Zkouška 1: 10/13, 41.62 s, 11.62 tr. b., 3.15 m/s

  416. Zkouška 2: 1/13, 28.66 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  417. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  418. 1. ZK MA1: 1/4, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  419. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  420. 3. ZK MA1: Diskvalifikován

  421. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  422. 1. ZK MA1: 5/10, 54.72 s, 15.72 tr. b., 2.56 m/s

  423. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  424. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  425. Agility: Diskvalifikován

  426. Agility: Diskvalifikován

  427. Jumping: 8/19, 49.11 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  428. Jumping: Diskvalifikován

  429. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  430. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  431. 1. ZK MA1: 3/7, 50.88 s, 23.88 tr. b., 2.57 m/s

  432. 2. ZK MA1: 2/7, 46.67 s, 14.67 tr. b., 2.79 m/s

  433. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  434. 1.ZK MA1: Diskvalifikován

  435. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  436. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  437. Agility: 7/19, 54.95 s, 23.95 tr. b., 3.06 m/s

  438. Jumping: 12/19, 54.12 s, 29.12 tr. b., 2.62 m/s

  439. Zkouška MA1: 1/6, 37.64 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  440. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  441. ZkA II MA1 MA1: 1/2, 55.5 s, 19.5 tr. b., 2.88 m/s

  442. ZkA I MA1 MA1: Diskvalifikován

  443. ZkA NE II MA1 MA1: Diskvalifikován

  444. ZkA NE I MA1 MA1: Diskvalifikován

  445. ZkJ MA1 MA1: 1/2, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  446. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  447. 1. zkouška MA1: 4/7, 28.53 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  448. 2. zkouška MA1: 6/7, 58.94 s, 27.94 tr. b., 1.97 m/s

  449. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  450. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  451. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  452. Jumping MA sobota: 10/24, 44.36 s, 9.36 tr. b., 3.65 m/s

  453. Zkoušky MA1 neděle: Diskvalifikován

  454. Zkoušky MA1 sobota: 3/6, 41.25 s, 0.25 tr. b., 3.54 m/s