Cz En

054214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Štefanová, Sultánci Havlovice

    Člen KA

Pes

  1. Areta Casa Drive, Border kolie

Výsledky

  1. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  2. QA4 Agility: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility: Diskvalifikován

  4. QA6 Agility: 48/88, 43.46 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  5. QJ4 Jumping: 50/95, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  6. QJ5 Jumping: 34/90, 42.6 s, 7.6 tr. b., 4.62 m/s

  7. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  8. QA1 agility: 31/127, 43.2 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  9. QA2 agility: Diskvalifikován

  10. QA3 agility: Diskvalifikován

  11. QJ1 jumping: 29/126, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  12. QJ2 jumping: 35/126, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  13. QJ3 jumping: 28/122, 41.54 s, 3.54 tr. b., 4.48 m/s

  14. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  15. Agility A2A3: Diskvalifikován

  16. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  17. Jumping A2A3: 9/113, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  18. Jumping Squads as Individual: 64/162, 30.97 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  19. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  20. Special Agility: 31/159, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  21. Special Jumping: 16/153, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  22. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  23. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  24. Agility L: 10/51, 31.82 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  25. JUMPING L: 6/51, 34.15 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  26. Zkouška agility LA3: 3/16, 33.1 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  27. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  28. Agility L Ne: 25/98, 33.34 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  29. Agility L So: Diskvalifikován

  30. Jumping L Ne: 24/96, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  31. Jumping L So: 49/100, 30.67 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  32. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  33. I. Batmanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. II. Supermanova zkouška LA3: 1/6, 29.84 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  35. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  36. III. jumping L: Diskvalifikován

  37. II. jumping L: 2/34, 28.3 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  38. I. jumping L: 3/34, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  39. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  40. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. 2. zkouška LA2: 1/17, 31.52 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  42. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  43. Agility - Ne: 26/91, 43.44 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  44. Agility - So: Diskvalifikován

  45. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  46. Jumping - So: 11/97, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  47. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  48. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  49. 2Q Agility: 18/157, 39.98 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  50. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 25/108, 37.77 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  51. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 58/117, 40.3 s, 10.3 tr. b., 4.17 m/s

  52. Power & speed A2/A3: 23/111, 24.11 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  53. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  54. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  55. QA1 agility: 5/135, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  56. QA2 agility: Diskvalifikován

  57. QA3 agility: 43/130, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  58. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  59. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  60. QJ3 jumping: 58/118, 39.59 s, 10.59 tr. b., 4.42 m/s

  61. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  62. 1.vítězná: Diskvalifikován

  63. 2.vítězná: Diskvalifikován

  64. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  65. Agility 1 Ju: 6/33, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  66. Agility 2 Ju: 7/33, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  67. Agility 3 Ju: 13/33, 40.07 s, 5.04 tr. b., 4.89 m/s

  68. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  69. Jumping 1 Ju: 4/33, 29.91 s, 0.26 tr. b., 4.98 m/s

  70. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  71. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška A2 LA2: 3/15, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  73. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 2/24, 30.73 s, 0.0 tr. b., 6.51 m/s

  74. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  75. Agility 1: Diskvalifikován

  76. Agility 2: Diskvalifikován

  77. Jumping 1: 16/128, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  78. Jumping 2: Diskvalifikován

  79. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  80. Jumping III. L: 9/45, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  81. Jumping II. L: Diskvalifikován

  82. Jumping I. L: 14/45, 25.81 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  83. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  84. 11.prorubská: Diskvalifikován

  85. 12.prorubská: 1/15, 27.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  86. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  87. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  90. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  91. Agility družstva: Diskvalifikován

  92. Agility - junioři: Diskvalifikován

  93. Jumping družstva: 33/77, 31.8 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  94. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  95. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  96. Jumping (1): 17/55, 37.4 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  97. Jumping (2): Diskvalifikován

  98. Zkouška: Diskvalifikován

  99. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  100. III.zkouska LA2: Diskvalifikován

  101. II.zkouska LA2: 2/12, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  102. I. zkouška LA2: 2/13, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  103. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  104. Agility družstva: Diskvalifikován

  105. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  106. Jumping družstva: 8/66, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  107. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  108. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  109. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  111. Agility L: 5/43, 30.66 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  112. Jumping L: 23/44, 32.01 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  113. Zkouška LA2: 6/15, 30.16 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  114. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  115. 1.zkouška: 4/13, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  116. 2.zkouška: Diskvalifikován

  117. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  118. Agility L: Diskvalifikován

  119. Jumping L: Diskvalifikován

  120. Sedlec u Mikulova - Specific Summer JUMPING cup 2016, 25. 06. 2016

  121. I. Jumping L: 8/22, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  122. lI. Jumping L: Diskvalifikován

  123. lll. Jumping L: Diskvalifikován

  124. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  125. 1Q Jumping: 42/131, 29.41 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  126. 2Q Agility: 66/139, 34.83 s, 20.0 tr. b., 5.2 m/s

  127. Družstva - Agility: 4/140, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  128. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  129. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  130. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  131. Power & speed A2/A3: 21/91, 18.95 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  132. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 18/103, 31.75 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  133. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  134. QA3 Agility: Diskvalifikován

  135. QA4 Agility: 57/174, 40.16 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  136. QJ3 Jumping: 83/176, 34.28 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  137. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  138. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  139. Agility L: 1/34, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  140. Jumping L: 1/35, 33.95 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  141. Zkouska VII LA2: 1/13, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  142. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  143. J Agility 1: Diskvalifikován

  144. J Agility 2: 1/45, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  145. J Agility 3: Diskvalifikován

  146. J Agility 4: 15/44, 36.53 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  147. J Jumping 1: 26/46, 37.16 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  148. J Jumping 2: 1/45, 27.55 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  149. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  150. QA1 Agility: 28/213, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  151. QA2 Agility: Diskvalifikován

  152. QJ1 Jumping: 7/213, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  153. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  154. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  155. 1. zkouška A2 LA2: 2/22, 36.76 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  156. 2. zkouška A2 LA2: 3/22, 43.76 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  157. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L: Diskvalifikován

  158. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  159. III. Jumping L: 2/36, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  160. II. Jumping L: 3/37, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  161. I. Jumping L: 5/37, 30.16 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  162. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  163. 10.prorubská: Diskvalifikován

  164. 9.prorubská: Diskvalifikován

  165. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  166. 7.prorubská: 12/19, 37.8 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  167. 8.prorubská: Diskvalifikován

  168. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  169. 5.prorubská: Diskvalifikován

  170. 6.prorubská: 5/15, 28.29 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  171. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  172. ZkA 1 So: 7/22, 41.93 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  173. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  174. ZkA 3 So: 2/22, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  175. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  176. 3.prorubská: Diskvalifikován

  177. 4.prorubská: Diskvalifikován

  178. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  179. 1.prorubská: 3/20, 35.77 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  180. 2.prorubská: Diskvalifikován

  181. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  182. Jumping II. L: Diskvalifikován

  183. Jumping I. L: Diskvalifikován

  184. ZkA LA2: 3/13, 41.72 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  185. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  186. Agility: Diskvalifikován

  187. Agility - J: Diskvalifikován

  188. Jumping: Diskvalifikován

  189. Jumping - J: Diskvalifikován

  190. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  191. Agility L: Diskvalifikován

  192. Jumping L: Diskvalifikován

  193. Zkouška LA2: 4/22, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  194. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  195. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  196. 2. zkouška LA2: 11/21, 34.26 s, 20.0 tr. b., 4.41 m/s

  197. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  198. Horní Počernice, 1. běh: 17/24, 36.22 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  199. Horní Počernice, 2. běh: 8/24, 32.86 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  200. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  201. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  202. II. zkouška LA2: 7/20, 37.02 s, 25.0 tr. b., 4.54 m/s

  203. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  204. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  205. Ne-Agility: 6/54, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  206. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  207. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  208. Sobotní zkouška: Diskvalifikován

  209. So-Jumping: Diskvalifikován

  210. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  211. Agility družstva: Diskvalifikován

  212. Jumping družstva: Diskvalifikován

  213. Mistrovství A1 - Agility: Diskvalifikován

  214. Mistrovství A1 - Jumping: Diskvalifikován

  215. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  216. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  217. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  218. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  219. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  220. Prvomájové závody agility 2015 - A: 6/38, 48.53 s, 25.0 tr. b., 3.83 m/s

  221. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  222. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  223. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  224. Agility III - Large - Junioři: 6/44, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  225. Agility II - Large - Junioři: Diskvalifikován

  226. Agility I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  227. Agility IV - Large - Junioři: Diskvalifikován

  228. Jumping II - Large - Junioři: 32/43, 38.69 s, 17.69 tr. b., 4.06 m/s

  229. Jumping I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  230. Sekvence II - LARGE - JUNIOŘI: 9/11, 31.32 s, 12.32 tr. b., 3.16 m/s

  231. SEKVENCE - Large: Diskvalifikován

  232. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  233. Agility: Diskvalifikován

  234. Jumping: 21/36, 38.47 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  235. Velikonoční: 6/20, 39.46 s, 20.0 tr. b., 4.33 m/s

  236. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  237. Agility I: Diskvalifikován

  238. Agility II: Diskvalifikován

  239. Agility III: Diskvalifikován

  240. Agility IV: Diskvalifikován

  241. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  242. 1. zkouška LA1: 1/26, 22.48 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  243. 2. zkouška LA1: 1/26, 27.32 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  244. Brno - Zimní Brno II., 14. 02. 2015

  245. Agility: Diskvalifikován

  246. Jumping: 21/38, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  247. Zk LA1: Diskvalifikován

  248. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  249. Agility: Diskvalifikován

  250. Jumping: Diskvalifikován

  251. Zk: Diskvalifikován

  252. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  253. Agility: Diskvalifikován

  254. Agility: Diskvalifikován

  255. Jumping: Diskvalifikován

  256. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  257. AGILITY: Diskvalifikován

  258. JUMPING: Diskvalifikován

  259. LA1: 8/12, 31.14 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  260. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  261. Agility 2: Diskvalifikován

  262. Agility 2: Diskvalifikován

  263. Jumping 2: Diskvalifikován

  264. Memorial Ivy Patakove: Diskvalifikován

  265. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  266. Agility 1 L: Diskvalifikován

  267. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  268. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  269. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  270. (1) Bertíkova zkouška: 3/10, 26.21 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  271. (2) Noisy zkouška: 5/10, 29.37 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  272. (3) Audiho zkouška: Diskvalifikován