Cz En

056914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vendula Sklenaříková, ROSA Zlín

    Člen KA

Pes

  1. Never Say Never Black Chevers, Border kolie

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  2. ZkA I: Diskvalifikován

  3. ZkA II: 2/5, 36.51 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  4. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  5. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 31/109, 14.13 s, 10.0 tr. b., 6.02 m/s

  6. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  7. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  8. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 42/175, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  9. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  10. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 75/170, 35.4 s, 15.0 tr. b., 5.65 m/s

  11. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  12. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  14. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  15. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  16. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  18. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  19. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  20. J Agility IV: Diskvalifikován

  21. J Agility V: 15/24, 43.71 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  22. J Agility VI: Diskvalifikován

  23. J Jumping III: Diskvalifikován

  24. J Jumping IV: Diskvalifikován

  25. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  26. TRIAL II. LA2: 5/18, 37.28 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  27. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  28. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  29. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  30. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  31. 3. Agility L: 8/28, 31.72 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  32. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  33. J Agility I: Diskvalifikován

  34. J Agility II: Diskvalifikován

  35. J Agility III: Diskvalifikován

  36. J Jumping I: 14/29, 38.07 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  37. J Jumping II: Diskvalifikován

  38. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  39. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. 2. zkouška LA2: 3/10, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  41. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  42. Agility LA: 13/41, 42.63 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  43. Jumping LA: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA2: 9/21, 37.51 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  45. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  46. Agility Trial I: Diskvalifikován

  47. Agility Trial II: Diskvalifikován

  48. Jumping Open: Diskvalifikován

  49. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  50. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  51. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  52. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  53. Agility LA: 10/33, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  54. Jumping LA: Diskvalifikován

  55. Zkouška LA2: 4/14, 38.59 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  56. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  57. TRIAL II. LA2: 2/17, 44.99 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  58. TRIAL I. LA2: 3/18, 37.85 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  59. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  60. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  61. J Agility: Diskvalifikován

  62. J Hra: Diskvalifikován

  63. J Jumping: 32/53, 27.08 s, 10.0 tr. b., 6.09 m/s

  64. JUMPING DRUZSTVA: 27/79, 32.87 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  65. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  66. 1.Zkouška LA2: 4/17, 39.6 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  67. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  70. Agility Trial I: Diskvalifikován

  71. Agility Trial II: Diskvalifikován

  72. Agility Trial III: Diskvalifikován

  73. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  74. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  75. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  77. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  79. Agility 1: Diskvalifikován

  80. Agility 2: Diskvalifikován

  81. Agility 3: Diskvalifikován

  82. Agility 4: Diskvalifikován

  83. Agility Trial: Diskvalifikován

  84. Jumping 1: Diskvalifikován

  85. Jumping 2: Diskvalifikován

  86. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  87. Agility L: Diskvalifikován

  88. Jump L: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  90. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  91. Agility A2A3: Diskvalifikován

  92. Agility Squads as individual: 80/157, 39.11 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  93. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  94. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  95. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  96. Special Agility: Diskvalifikován

  97. Special Jumping: Diskvalifikován

  98. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  99. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  100. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  101. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  104. Ju Agility IV: 14/27, 39.63 s, 7.0 tr. b., 5.0 m/s

  105. Ju Agility V: Diskvalifikován

  106. Ju Agility VI: 17/27, 41.84 s, 10.12 tr. b., 4.49 m/s

  107. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  108. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  109. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  110. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. 2. Zkouška LA2: 5/12, 36.41 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  112. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  114. Agility I: Diskvalifikován

  115. Agility II: Diskvalifikován

  116. Agility III: Diskvalifikován

  117. Jumping I: Diskvalifikován

  118. Jumping II: 18/34, 32.4 s, 25.0 tr. b., 5.28 m/s

  119. Jumping III: 14/33, 35.04 s, 10.31 tr. b., 4.77 m/s

  120. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  121. Agility I: 4/18, 36.4 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  122. Agility II: Diskvalifikován

  123. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  124. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  126. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  127. Agility Trial I: Diskvalifikován

  128. Agility Trial II: 6/16, 37.58 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  129. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  130. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  132. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  133. Jumping I: Diskvalifikován

  134. Jumping II: Diskvalifikován

  135. Jumping III: Diskvalifikován

  136. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  137. Agility Ju: 27/59, 36.28 s, 20.0 tr. b., 5.51 m/s

  138. Agility Squads: Diskvalifikován

  139. Hra Ju: Diskvalifikován

  140. Jumping Ju: Diskvalifikován

  141. Jumping Squads: 50/75, 33.6 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  142. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  143. Agility Large: Diskvalifikován

  144. Jumping Large: Diskvalifikován

  145. Zk LA2: Diskvalifikován

  146. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  147. Agility Open: Diskvalifikován

  148. Agility Trial: Diskvalifikován

  149. Jumping Open: Diskvalifikován

  150. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  151. Agility Open: Diskvalifikován

  152. Agility Trial: Diskvalifikován

  153. Jumping Open: Diskvalifikován

  154. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  155. Agility 1: Diskvalifikován

  156. Agility 2: Diskvalifikován

  157. Agility 3: Diskvalifikován

  158. Agility 4: Diskvalifikován

  159. Agility Trial: Diskvalifikován

  160. Jumping 1: Diskvalifikován

  161. Jumping 2: Diskvalifikován

  162. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  163. Agility 1: Diskvalifikován

  164. Agility 2: Diskvalifikován

  165. Jumping 1: Diskvalifikován

  166. Jumping 2: 32/77, 33.78 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  167. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  168. Agility Open L: 8/41, 36.96 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  169. Jump Open L: 16/41, 32.29 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  170. Zkouška LA2: 1/16, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  171. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  172. 1. Agility: Diskvalifikován

  173. 2. Agility: Diskvalifikován

  174. 3. Agility: 10/20, 36.89 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  175. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  176. QA1 agility: 28/135, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  177. QA3 agility: Diskvalifikován

  178. QJ1 jumping: 67/135, 32.85 s, 20.0 tr. b., 4.75 m/s

  179. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  180. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  181. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  182. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  183. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  184. třetí zkouška LA2: 5/16, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  185. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I., 01. 05. 2017

  186. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  187. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  188. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  189. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  190. Agility Trial I: 7/24, 34.31 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  191. Agility Trial II: Diskvalifikován

  192. Agility Trial III: Diskvalifikován

  193. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  194. V Agility: Diskvalifikován

  195. VI Agility: Diskvalifikován

  196. VII Agility: Diskvalifikován

  197. VIII Agility: Diskvalifikován

  198. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  199. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  200. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  201. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  202. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  203. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  204. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  205. Agility Trial I: 3/24, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  206. Agility Trial II: Diskvalifikován

  207. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  208. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  209. Agility Trial I: 5/25, 37.31 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  210. Agility Trial II: Diskvalifikován

  211. Luhačovice - Dvojzkoušky, 09. 10. 2016

  212. Agility Trial 1: Diskvalifikován

  213. Agility Trial 2: Diskvalifikován

  214. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  215. Agility L: Diskvalifikován

  216. Jumping L: Diskvalifikován

  217. Zk LA2: 6/13, 36.2 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  218. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  219. III.zkouška LA2: Diskvalifikován

  220. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  221. I.zkouška LA2: 4/15, 47.5 s, 20.0 tr. b., 4.17 m/s

  222. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  223. 1.zkouška LA2: 8/12, 35.57 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  224. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  225. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  226. Agility I: Diskvalifikován

  227. Agility II: Diskvalifikován

  228. HCV Jumping: Diskvalifikován

  229. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  230. I Agility: 11/24, 38.33 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  231. II Agility: Diskvalifikován

  232. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  233. Agility I: 45/192, 49.53 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  234. Agility II: Diskvalifikován

  235. Agility III: Diskvalifikován

  236. Agility IV: Diskvalifikován

  237. Jumping I: Diskvalifikován

  238. Jumping II: Diskvalifikován

  239. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  240. Agility: 5/13, 40.54 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  241. Nornikovo bludiste: 7/36, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  242. Zabakova cesta: Diskvalifikován

  243. Ludslavice - O Zlínský ranec XI. + IX. MR ACD, 04. 06. 2016

  244. Agility Open L: Diskvalifikován

  245. Jump Open L: Diskvalifikován

  246. Zkouška LA2: 3/13, 32.99 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  247. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  248. QA3 Agility: Diskvalifikován

  249. QA4 Agility: Diskvalifikován

  250. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  251. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  252. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  253. J Agility 1: Diskvalifikován

  254. J Agility 2: 7/45, 30.64 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  255. J Agility 3: 14/45, 35.59 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  256. J Agility 4: Diskvalifikován

  257. J Jumping 1: 29/46, 38.48 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  258. J Jumping 2: Diskvalifikován

  259. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2016

  260. druhá zkouška LA2: 8/19, 40.68 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  261. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  262. třetí zkouška LA2: 8/18, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  263. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  264. Agility I: Diskvalifikován

  265. Agility II: Diskvalifikován

  266. Agility III: Diskvalifikován

  267. Agility Open: Diskvalifikován

  268. Jumping Open: 16/29, 29.63 s, 20.0 tr. b., 5.47 m/s

  269. Jumping Open II: 16/29, 33.54 s, 20.0 tr. b., 5.13 m/s

  270. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  271. Agility I: 2/13, 30.04 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  272. Agility II: 3/13, 29.57 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  273. Jumping 1: 6/13, 28.58 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  274. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  275. Agility I: 4/17, 30.18 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  276. Agility III: 1/17, 24.62 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  277. Aglility II: Diskvalifikován

  278. Zlín - Trojzkoušky, 28. 09. 2015

  279. druhý běh LA1: Diskvalifikován

  280. první běh LA1: 8/16, 39.66 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  281. třetí běh LA1: Diskvalifikován

  282. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  283. Agility: Diskvalifikován

  284. Agility - D: Diskvalifikován

  285. Jumping: Diskvalifikován

  286. Jumping - D: Diskvalifikován

  287. Mitrov (Strážek) - dvojzkoušky Podmitrov, 20. 08. 2015

  288. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  289. první zkouška LA1: 7/8, 45.47 s, 25.0 tr. b., 3.61 m/s

  290. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  291. Agility L: Diskvalifikován

  292. Jumping L: Diskvalifikován

  293. Zkouška LA1: 7/9, 30.22 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  294. Kroměříž - Dvojzkoušky, 13. 06. 2015

  295. Agility I: Diskvalifikován

  296. Agility II: Diskvalifikován

  297. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 08. 05. 2015

  298. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  299. první zkouška LA1: 3/8, 32.16 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  300. třetí zkouška LA1: 1/8, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  301. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2015

  302. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  303. první zkouška LA1: Diskvalifikován

  304. třetí zkouška LA1: Diskvalifikován

  305. Zlechov - 6. Zlechovské dvojzkoušky, 11. 04. 2015

  306. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  307. 2.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  308. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  309. Agility I: Diskvalifikován

  310. Agility II: Diskvalifikován

  311. Agility III: Diskvalifikován

  312. Agility IV: Diskvalifikován

  313. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  314. A1 druhá LA1: Diskvalifikován

  315. A1 první LA1: Diskvalifikován

  316. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  317. Zkouška Agility 1 LA1: 1/21, 28.06 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  318. Zkouška Agility 2 LA1: Diskvalifikován

  319. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  320. 1. Agility: 11/24, 36.95 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  321. 2. Agility: Diskvalifikován