Cz En

059214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Fürstlová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Bungee Nexee z Elsameru, Knírač malý

Výsledky

  1. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  2. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška A3 S: 11/15, 44.73 s, 20.0 tr. b., 4.78 m/s

  4. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  5. A3 II S: 2/10, 45.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  6. A3 I S: 1/10, 50.69 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  7. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  8. A3 II S: 1/6, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  9. A3 I S: 1/6, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  10. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  11. Jumping : 9/26, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  12. Zkouška I.: Diskvalifikován

  13. Zkouška II.: Diskvalifikován

  14. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  15. Agility S: 5/14, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  16. Jumping S: 2/14, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  17. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  18. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  19. agility S neděle: Diskvalifikován

  20. Jump S neděle: 11/21, 30.04 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  21. Zkouška A3 - sobota - 1 S: Diskvalifikován

  22. Zkouška A3 - sobota - 2 S: 1/11, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  23. ZKOUŠKA S A3: 1/15, 42.06 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  24. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  25. Agility 1: 9/70, 47.44 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  26. Agility 2: Diskvalifikován

  27. Agility 3: Diskvalifikován

  28. Agility 4: Diskvalifikován

  29. Grand Final: 21/30, 51.19 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  30. Jumping 1: Diskvalifikován

  31. Jumping 2: Diskvalifikován

  32. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  33. Ne. - Agility II. S: 31/54, 42.22 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  34. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  35. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  36. So. - Jumping I. S: 20/59, 39.19 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  37. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  38. QA4 Agility: Diskvalifikován

  39. QA5 Agility: 25/36, 40.31 s, 20.0 tr. b., 4.96 m/s

  40. QA6 Agility: 18/35, 47.49 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  41. QJ4 Jumping: 3/36, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  42. QJ5 Jumping: 26/36, 50.95 s, 21.95 tr. b., 3.93 m/s

  43. QJ6 Jumping: 4/34, 37.76 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  44. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  45. QA1 agility: Diskvalifikován

  46. QA2 agility: 4/48, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  47. QA3 agility: 18/48, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  48. QJ1 jumping: 19/48, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  49. QJ2 jumping: 9/48, 40.52 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  50. QJ3 jumping: 19/45, 38.93 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  51. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  52. Agility Finále: 4/12, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  53. Agility I.: 3/32, 42.44 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  54. Agility II.: 4/31, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  55. Agility III.: 7/31, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  56. Jumping Finále: 3/12, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  57. Jumping I.: Diskvalifikován

  58. Jumping II.: 11/32, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  59. Jumping III.: 4/32, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  60. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  61. 1. Zkouška SA3: 5/10, 39.28 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  62. 2. Zkouška SA3: 7/10, 35.54 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  63. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  64. II. zkouška SA3: 1/12, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  65. I. zkouška SA3: 5/12, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  66. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  67. Jumping: 12/16, 40.92 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  68. Zkouška 1.: 3/8, 41.59 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  69. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  70. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  71. AGILITY: Diskvalifikován

  72. JUMPING: 5/17, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  73. SA3: 3/6, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  74. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  75. Agility S: 16/33, 32.25 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  76. Jumping S: 19/35, 26.63 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  77. Zkouška - SA3: 1/20, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  78. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  79. Agility: Diskvalifikován

  80. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  81. Jumping: 19/57, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  82. Jumping DRUZSTVA: 22/56, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  83. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  84. 1. Zka - SA3: 5/11, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  85. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  86. Jumping - Small: Diskvalifikován

  87. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  88. Agility 1: Diskvalifikován

  89. Agility 2: 21/67, 45.04 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  90. Agility 3: Diskvalifikován

  91. Agility 4: 36/66, 49.38 s, 15.38 tr. b., 4.05 m/s

  92. Jumping 1: Diskvalifikován

  93. Jumping 2: 26/67, 32.51 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  94. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  95. Agility II. S: 4/54, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  96. Agility I. S: 15/58, 42.15 s, 15.15 tr. b., 4.03 m/s

  97. Jumping II. S: 15/57, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  98. Jumping I. S: 34/58, 38.12 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  99. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  100. QA4 Agility: Diskvalifikován

  101. QA5 Agility: 29/45, 48.47 s, 10.47 tr. b., 3.96 m/s

  102. QA6 Agility: 25/43, 43.35 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  103. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  104. QJ5 Jumping: 32/45, 39.6 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  105. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  106. QA1 agility: 37/53, 42.67 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  107. QA2 agility: 45/53, 41.06 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  108. QA3 agility: 31/52, 39.9 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  109. QJ1 jumping: 35/53, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  110. QJ2 jumping: 11/53, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  111. QJ3 jumping: 32/53, 39.95 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  112. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  113. Agility S: Diskvalifikován

  114. Jump sobota S: 9/29, 32.86 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  115. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  116. Agility S: 4/11, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  117. Jumping S: 5/11, 32.52 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  118. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  119. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  120. I Agility Open: Diskvalifikován

  121. II Agility Open: 23/69, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  122. II Jumping Open: 37/73, 33.32 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  123. I Jumping Open: 38/75, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  124. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  125. SA3-1 SA3: 2/5, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  126. SA3-2 SA3: 1/5, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  127. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  128. 1 SA3: Diskvalifikován

  129. 2 SA3: Diskvalifikován

  130. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  131. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  132. I. zkouška SA3: 2/12, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  133. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  134. AGILITY: 1/13, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  135. JUMPING: 1/13, 27.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  136. SA3: 1/5, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  137. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  138. Agility open S: 14/27, 37.8 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  139. Jumping open S: 8/25, 26.11 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  140. zkouška_sobota_01 SA2: 1/11, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  141. Zkouška_sobota_02 SA2: Diskvalifikován

  142. Zkoušky_neděle SA2: Diskvalifikován

  143. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  144. Zkouška 1 - SA2: 6/9, 41.1 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  145. Zkouška 2 - SA2: 1/9, 32.74 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  146. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  147. Agility S: Diskvalifikován

  148. Jumping S: 10/35, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  149. Zkouška - SA2: 2/14, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  150. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  151. Zkouška SA2: 1/5, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  152. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  153. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  154. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  155. Jumping - Small: 4/36, 28.17 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  156. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  157. Agility - Ne: Diskvalifikován

  158. Agility - So: Diskvalifikován

  159. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  160. Jumping - So: 14/72, 31.45 s, 0.45 tr. b., 4.1 m/s

  161. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  162. QA4 agility: Diskvalifikován

  163. QA5 agility: 17/55, 43.57 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  164. QA6 agility: Diskvalifikován

  165. QJ4 jumping: 12/55, 30.39 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  166. QJ5 jumping: 33/53, 42.95 s, 13.95 tr. b., 3.73 m/s

  167. QJ6 jumping: 40/50, 33.88 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  168. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  169. QA1 agility: Diskvalifikován

  170. QA2 agility: 4/64, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  171. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  172. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  173. Agility NE S: 10/28, 38.68 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  174. Agility SO S: 9/27, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  175. Jump NE S: Diskvalifikován

  176. Jump SO S: Diskvalifikován

  177. Zkouška NE SA2: 5/10, 38.86 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  178. Zkouška SO SA2: Diskvalifikován

  179. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  180. Agility - Small: Diskvalifikován

  181. Jumping - Small: 13/32, 31.31 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  182. ZkA - SA2: Diskvalifikován

  183. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  184. QA3 Agility: Diskvalifikován

  185. QA4 Agility: Diskvalifikován

  186. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  187. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  188. QA1 Agility: Diskvalifikován

  189. QA2 Agility: 33/110, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  190. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  191. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  192. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  193. Agility: 17/35, 41.55 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  194. Jumping: Diskvalifikován

  195. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  196. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S": 2/23, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  197. Jumping S: 14/25, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  198. Zkouška Agility SA2: 1/9, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  199. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  200. Agility Ne: Diskvalifikován

  201. Agility So: Diskvalifikován

  202. Jumping Ne: 8/35, 28.29 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  203. Jumping So: 10/36, 37.02 s, 10.02 tr. b., 3.59 m/s

  204. ZkA Ne: Diskvalifikován

  205. ZkA So: Diskvalifikován

  206. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  207. Zkouška SA2: 2/5, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  208. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  209. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  210. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  211. 1. Zka: Diskvalifikován

  212. 2. Zka: Diskvalifikován

  213. Jumping: 1/31, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  214. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  215. 1. ZkA: 5/12, 41.68 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  216. 2. ZkA: 4/12, 43.85 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  217. Jumping: 2/20, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  218. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  219. Agility: Diskvalifikován

  220. Jumping: 19/29, 37.84 s, 10.84 tr. b., 3.7 m/s

  221. Zka: Diskvalifikován

  222. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  223. Agility Ne: 36/74, 46.47 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  224. Agility So: 38/80, 56.31 s, 11.31 tr. b., 3.55 m/s

  225. Jumping Ne: Diskvalifikován

  226. Jumping So: Diskvalifikován

  227. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  228. Agility 1: Diskvalifikován

  229. Agility 2: 32/96, 40.85 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  230. Jumping 1: Diskvalifikován

  231. Jumping 2: 33/97, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  232. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  233. Zkouška 1: 5/12, 36.17 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  234. Zkouška 2: Diskvalifikován

  235. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  236. Agility: Diskvalifikován

  237. Jumping: 13/30, 28.84 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  238. Zka: 3/10, 30.02 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  239. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  240. 1. ZK SA1: 3/10, 40.65 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  241. 2. ZK SA1: 1/10, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  242. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  243. Agility: Diskvalifikován

  244. Jumping: Diskvalifikován

  245. Zkouška SA1: 1/6, 32.71 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s