Cz En

069114

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Lukavská

    Člen KA

Pes

  1. Scooby, Kříženec

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  2. Czech Imp Jump XS: 2/8, 24.28 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  3. Jumping 1 XS: 4/10, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  4. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  6. Czech Imp Jump XS: 3/10, 24.58 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  7. Jumping 1 XS: 4/10, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  8. Jumping 2 XS: 3/10, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  9. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  10. Czech Imp Jump: 5/10, 21.65 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  11. Jumping 1: 3/10, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  12. Jumping 2: Diskvalifikován

  13. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  14. Czech Imp Jump: 4/11, 22.82 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  15. Jumping 1: Diskvalifikován

  16. Jumping 2: 3/11, 29.22 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  17. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  18. Agility S: Diskvalifikován

  19. Jumping S: 3/8, 43.29 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  20. Zkouška SA3: 3/5, 62.95 s, 20.95 tr. b., 2.95 m/s

  21. Okrouhlice (u Benešova) - 56. Dvojzkoušky + 1, 21. 04. 2018

  22. 1. běh SA3: 1/2, 44.16 s, 0.16 tr. b., 3.76 m/s

  23. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  24. 3. běh SA3: 1/2, 53.83 s, 10.83 tr. b., 3.38 m/s

  25. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  26. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  27. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  28. 3. běh SA3: Diskvalifikován

  29. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  30. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  31. Jumping 1 XSmall: 3/10, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  32. Jumping 2 XSmall: 4/10, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  33. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  34. Czech Imp Jump XSmall: 2/9, 24.58 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  35. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 XSmall: 6/9, 37.14 s, 13.14 tr. b., 3.58 m/s

  37. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  38. Barelový a tunelový běh S: 5/23, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  39. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  41. Czech Imp Jump XSmall: 4/11, 23.98 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  42. Jumping 1 XSmall: 5/11, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  43. Jumping 2 XSmall: 3/11, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  44. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  45. Czech Imp Jump XSmall: 5/11, 22.37 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  46. Jumping 1 XSmall: 2/11, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  47. Jumping 2 XSmall: Diskvalifikován

  48. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  49. Jumping SA3: Diskvalifikován

  50. Zkouška první SA3: 9/12, 51.57 s, 15.57 tr. b., 3.76 m/s

  51. Zkouška VIP SA3: Diskvalifikován

  52. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  53. Jumping SA3: Diskvalifikován

  54. Zkouška první SA3: 6/10, 46.47 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  55. Zkouška VIP SA3: 3/10, 48.38 s, 3.38 tr. b., 3.62 m/s

  56. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  57. Agility XS S: 5/7, 29.93 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  58. Hra S: 2/17, 17.73 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  59. Jumping XS S: Diskvalifikován

  60. Zkouška SA3: 7/8, 46.4 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  61. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  62. Agility XS S: 3/4, 30.95 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  63. Hra S: 1/11, 17.33 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  64. Jumping XS S: 2/4, 26.79 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  65. Zkouška SA3: 6/8, 41.42 s, 7.42 tr. b., 3.5 m/s

  66. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  67. ZkA. I. SA3: 4/14, 51.24 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  68. ZkA. ll. SA3: Diskvalifikován

  69. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  70. Agility XS S: 2/6, 33.13 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  71. Hra S: 6/14, 22.62 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  72. Jumping XS S: Diskvalifikován

  73. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  74. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  75. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  76. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  77. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  78. Agility XS S: 1/8, 35.66 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  79. Hra S: 3/16, 25.18 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  80. Jumping XS S: Diskvalifikován

  81. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  82. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  83. Agility NE S: Diskvalifikován

  84. Agility SO S: 8/27, 49.32 s, 8.32 tr. b., 3.53 m/s

  85. Jump NE S: 6/27, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  86. Jump SO S: 5/27, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  87. Zkouška NE SA3: 7/12, 48.09 s, 8.09 tr. b., 3.68 m/s

  88. Zkouška SO SA3: Diskvalifikován

  89. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  90. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  91. II. zkouška SA3: 7/7, 60.56 s, 15.56 tr. b., 3.2 m/s

  92. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  93. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  94. 1. běh S: Diskvalifikován

  95. 2. běh S: 8/31, 39.86 s, 0.86 tr. b., 4.01 m/s

  96. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  97. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  98. Heroutice, 2. běh: 2/9, 36.49 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  99. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  100. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  101. Czech Imp Jump XS: 6/12, 27.51 s, 6.51 tr. b., 3.74 m/s

  102. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  103. Jumping 2 XS: 2/12, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  104. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  105. ZkA II. SA2: 2/9, 51.38 s, 6.38 tr. b., 3.19 m/s

  106. ZkA I. SA2: Diskvalifikován

  107. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  108. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  109. Jumping 1 XSmall: 2/7, 42.91 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  110. Jumping 2 XSmall: Diskvalifikován

  111. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  112. Jumping III. S: 7/21, 30.91 s, 0.91 tr. b., 3.56 m/s

  113. Jumping II. S: Diskvalifikován

  114. Jumping I. S: Diskvalifikován

  115. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  116. Czech Imp Jump XS: 3/12, 23.18 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  117. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  118. Jumping 2 XS: 2/12, 36.31 s, 0.31 tr. b., 3.97 m/s

  119. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  120. Czech Imp Jump XS: Diskvalifikován

  121. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  122. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  123. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  124. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  125. 2. zkouška SA2: 2/7, 43.27 s, 2.27 tr. b., 3.58 m/s

  126. 3. zkouška SA2: 4/7, 45.53 s, 12.53 tr. b., 3.36 m/s

  127. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  128. agility zkouška 1 SA2: 3/12, 36.3 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  129. agility zkouška 2 SA2: 6/12, 47.22 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  130. jumping S: 11/26, 38.2 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  131. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  132. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  133. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  134. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  135. III.zkouska SA2: Diskvalifikován

  136. II.zkouska SA2: 1/4, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  137. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  138. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  139. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky: Diskvalifikován

  140. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  141. Jumping: 5/20, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  142. Zka 1: 4/8, 51.94 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  143. Zka 2: Diskvalifikován

  144. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  145. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  147. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  148. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  149. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  150. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  151. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  152. Tunelový běh S: 7/21, 28.21 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  153. Zkouška SA2: 1/8, 44.83 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  154. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  155. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  156. Heroutice, 2. běh: 4/21, 51.58 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  157. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  158. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  159. Agility Open XS: 6/8, 44.4 s, 15.4 tr. b., 3.33 m/s

  160. Zkouška SA2: 3/10, 40.79 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  161. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  162. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  163. 2. zkouška SA2: 5/10, 41.53 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  164. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  165. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  166. Heroutice, 2. běh: 2/16, 40.31 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  167. Heroutice, 3. běh: 11/16, 60.05 s, 32.05 tr. b., 2.36 m/s

  168. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  169. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  170. Jumping 1 XSmall: 1/16, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  171. Jumping 2 XSmall: Diskvalifikován

  172. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  173. ZkA 1 Ne: 5/9, 52.48 s, 13.48 tr. b., 2.95 m/s

  174. ZkA 2 Ne: 1/9, 43.18 s, 5.18 tr. b., 3.15 m/s

  175. ZkA 3 Ne: 5/9, 42.94 s, 7.94 tr. b., 3.35 m/s

  176. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  177. Agility: Diskvalifikován

  178. Jumping: 10/36, 42.34 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  179. ZkA: Diskvalifikován

  180. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  181. Czech Imp Jump XSmall: 2/21, 19.91 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  182. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  183. Jumping 2 XSmall: Diskvalifikován

  184. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  185. Jumping III. XS S: Diskvalifikován

  186. Jumping II. XS S: 1/8, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  187. Jumping I. XS S: 1/8, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  188. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  189. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  190. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  191. Jumping 2 XSmall: 4/15, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  192. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  193. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  194. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  195. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  196. Czech Imp Jump XS: Diskvalifikován

  197. Jumping 1 XS: 2/13, 41.86 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  198. Jumping 2 XS: 3/13, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  199. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  200. Tunelový běh S: Diskvalifikován

  201. ZK SA2: 4/11, 48.53 s, 14.53 tr. b., 3.42 m/s

  202. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  203. Jumping SA2: Diskvalifikován

  204. Zkouška A2 - 1 SA2: 6/17, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  205. Zkouška A2 - 2 SA2: 2/17, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  206. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  207. SA2 I.: Diskvalifikován

  208. SA2 II.: 3/14, 42.45 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  209. SA2 III.: Diskvalifikován

  210. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  211. Agility S: Diskvalifikován

  212. Jumping S: 14/25, 42.23 s, 9.23 tr. b., 3.32 m/s

  213. ZkA SA2: 1/13, 47.87 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  214. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  215. JUMPING: 4/25, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  216. SA2: 7/15, 45.61 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  217. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  218. 1. zkouška SA2: 8/14, 56.36 s, 34.36 tr. b., 2.56 m/s

  219. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  220. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  221. SO - agility S: 14/24, 44.26 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  222. SO - jumping S: 3/23, 34.23 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  223. SO - Zkouška agility SA1: 1/5, 41.77 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  224. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  225. Jump S: 4/14, 38.37 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  226. Open Agility S: 7/14, 37.82 s, 15.0 tr. b., 3.38 m/s

  227. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  228. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  229. agility open S: 5/43, 40.81 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  230. jumping S: Diskvalifikován

  231. zkouška SA1: 4/12, 59.19 s, 16.19 tr. b., 2.96 m/s

  232. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 5. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 5. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  233. Agility S: Diskvalifikován

  234. Jumping S: 10/18, 38.5 s, 14.5 tr. b., 3.27 m/s

  235. Zkousky SA1: 2/4, 33.9 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  236. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  237. AGILITY: 15/26, 60.06 s, 26.06 tr. b., 3.1 m/s

  238. AGILITY: Diskvalifikován

  239. JUMPING: Diskvalifikován

  240. JUMPING: Diskvalifikován

  241. SA1: 3/4, 46.32 s, 13.32 tr. b., 3.26 m/s

  242. SA1: Diskvalifikován

  243. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  244. XS - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  245. XS - JUMPING 1: Diskvalifikován

  246. XS - JUMPING 2: Diskvalifikován

  247. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  248. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  249. 2. ZK SA1: 2/10, 36.71 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  250. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  251. XS - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  252. XS - JUMPING 1: Diskvalifikován

  253. XS - JUMPING 2: Diskvalifikován

  254. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  255. ZkA III. SA1: Diskvalifikován

  256. ZkA II. SA1: 3/6, 37.88 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  257. ZkA I. SA1: 1/6, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  258. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  259. SA1 druhý běh SA1: 2/12, 36.64 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  260. SA1 první běh SA1: 3/12, 38.03 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  261. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  262. XS - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  263. XS - JUMPING 1: Diskvalifikován

  264. XS - JUMPING 2: 4/15, 42.54 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  265. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  266. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  267. 2.ZK SA1: 5/11, 33.18 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  268. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  269. XS - Czech Imp Jump: 7/11, 31.98 s, 11.98 tr. b., 3.22 m/s

  270. XS - JUMPING 1: Diskvalifikován

  271. XS - JUMPING 2: 2/11, 39.24 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  272. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  273. ZkA II SA1 SA1: Diskvalifikován

  274. ZkA I SA1 SA1: Diskvalifikován

  275. ZkJ SA1 SA1: 1/11, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  276. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  277. XS - JUMPING 1: 4/14, 36.78 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  278. XS - JUMPING 2: Diskvalifikován

  279. XSmall - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  280. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  281. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  282. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  283. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  284. Zkoušky SA1 neděle: Diskvalifikován

  285. Zkoušky SA1 sobota: Diskvalifikován

  286. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  287. XS - JUMPING 1 : Diskvalifikován

  288. XS - JUMPING 2: Diskvalifikován

  289. XS - JUMPING 3: Diskvalifikován

  290. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  291. SA1 I : 12/23, 37.68 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  292. SA1 II : Diskvalifikován

  293. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  294. 1 SA1: 6/14, 36.4 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  295. 2 SA1: 5/14, 45.69 s, 10.69 tr. b., 3.11 m/s

  296. Jump_S S: Diskvalifikován

  297. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  298. Horní Počernice, 1. běh: 3/17, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  299. Horní Počernice, 2. běh: 4/17, 53.89 s, 5.0 tr. b., 3.19 m/s