Cz En

069514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marcela Götzingerová, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Absolutely Love Bellamoon, Kooikerhondje

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 16/67, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 17/72, 45.43 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  4. Jumping Individual: 37/70, 34.47 s, 1.47 tr. b., 4.41 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 40/72, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  6. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  7. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  9. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  10. Jumping I: 4/13, 37.58 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  11. Jumping II: 6/13, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  12. Jumping III: 4/13, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  13. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  14. zkouška MA3 1: 5/10, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  15. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  16. zkouška MA3 3: 3/9, 46.7 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  17. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  18. Agility Trial I: Diskvalifikován

  19. Agility Trial II: Diskvalifikován

  20. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  21. Agility I: 12/64, 50.94 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  22. Agility II: Diskvalifikován

  23. Jumping I: 25/64, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  24. Jumping II: 15/58, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  25. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  26. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška MA3: 3/13, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  28. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  29. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  31. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  32. Zk Agility I: 2/13, 46.23 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  33. Zk Agility II: 4/13, 44.53 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  34. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  35. Agility družstva M: 3/9, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  36. Agility jednotlivci M: 3/11, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  37. Jumping družstva M: 1/9, 29.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  38. Jumping jednotlivci M: Diskvalifikován

  39. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  40. Agility M: 4/16, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  41. Jumping M: Diskvalifikován

  42. Zkouska MA3: 3/9, 44.6 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  43. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  44. 1. Zkouška MA3: 3/9, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  45. 2. Zkouška MA3: 2/9, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  46. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  47. Agility Open: 13/65, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  48. Agility Squads as Individual: 37/69, 47.21 s, 11.21 tr. b., 3.94 m/s

  49. Jumping Open: 43/69, 43.54 s, 16.54 tr. b., 3.81 m/s

  50. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  51. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  52. Agility Zk: 3/13, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  53. Jumping Open: 8/21, 34.52 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  54. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  55. Jumping 1: 10/24, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  56. Jumping 2: Diskvalifikován

  57. Zkoušky: 6/11, 49.99 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  58. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  59. Agility I: Diskvalifikován

  60. Agility II: Diskvalifikován

  61. Jumping I: 12/40, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  62. Jumping II: 11/40, 47.56 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  63. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  64. Agility MA: 3/21, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  65. Jumping M: 4/21, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  66. MA 3: 2/8, 47.56 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  67. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  68. Agility Trial I: Diskvalifikován

  69. Agility Trial II: Diskvalifikován

  70. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  71. druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  72. první zkouška MA3: 3/6, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  73. třetí zkouška MA3: Diskvalifikován

  74. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  75. Agility I: 17/88, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  76. Agility II: 8/84, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  77. Jumping I: Diskvalifikován

  78. Jumping II: 37/87, 39.01 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  79. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  80. Agility Trial I: Diskvalifikován

  81. Agility Trial II: Diskvalifikován

  82. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  83. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  84. Zkouška č.2 MA3: 3/9, 49.62 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  85. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  86. Zkouška 1 MA3: 4/10, 47.93 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  87. Zkouška 2 MA3: 1/10, 50.68 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  88. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  89. Agility Trial I: Diskvalifikován

  90. Agility Trial II: Diskvalifikován

  91. Jumping Open: Diskvalifikován

  92. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  93. Agility Trial I: Diskvalifikován

  94. Agility Trial II: Diskvalifikován

  95. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  96. Agility Trial I: 2/9, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  97. Agility Trial II: 1/9, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  98. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  99. Jumping MA M: 11/29, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  100. Jumping special MA M: 7/29, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  101. Zkouška MA3 MA3: 4/12, 44.36 s, 5.36 tr. b., 3.94 m/s

  102. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  103. 1.zkouška MA3: 1/8, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  104. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  105. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  106. Agility Open: Diskvalifikován

  107. Agility Trial: Diskvalifikován

  108. Jumping Open: Diskvalifikován

  109. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  110. QA4 Agility: 10/44, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  111. QA5 Agility: 10/42, 45.43 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  112. QA6 Agility: 12/43, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  113. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  114. QJ5 Jumping: 23/43, 42.01 s, 7.01 tr. b., 4.17 m/s

  115. QJ6 Jumping: 15/38, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  116. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  117. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška MA3: 1/3, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  119. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  120. Agility Open: 6/20, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  121. Agility Trial: Diskvalifikován

  122. Jumping Open: 9/22, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  123. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  124. Agility M Ne: 7/48, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  125. Agility M So: Diskvalifikován

  126. Jumping M Ne: 8/46, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  127. Jumping M So: 27/47, 36.57 s, 16.57 tr. b., 4.02 m/s

  128. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  129. Agility I: Diskvalifikován

  130. Agility II: 5/7, 42.15 s, 9.15 tr. b., 3.8 m/s

  131. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  132. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  133. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  134. 3. zkouška MA3: 2/5, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  135. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  136. Agility MA: 4/28, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  137. Jumping MA: Diskvalifikován

  138. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  139. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  140. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  141. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  142. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  143. II. zkouška MA3: 2/12, 46.3 s, 0.3 tr. b., 3.8 m/s

  144. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  145. Jumping A2 + A3 M: 11/19, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  146. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  147. Agility Trial I: Diskvalifikován

  148. Agility Trial II: Diskvalifikován

  149. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  150. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  151. 1.běh MA3: 1/5, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  152. 2. běh MA3: 2/5, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  153. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  154. Agility Trial I: 5/12, 54.03 s, 11.03 tr. b., 3.7 m/s

  155. Agility Trial II: 3/12, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  156. Jumping I: 12/22, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  157. Jumping II: Diskvalifikován

  158. Jumping Open: 5/24, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  159. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  160. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  161. Agility 1: 11/36, 45.28 s, 6.28 tr. b., 3.75 m/s

  162. Agility 2: Diskvalifikován

  163. Jumping 1: Diskvalifikován

  164. Jumping 2: Diskvalifikován

  165. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  166. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  167. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  168. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  169. 1. zkouška MA3: 3/8, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  170. 2. zkouška MA3: 3/8, 46.45 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  171. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  172. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  173. Agility Med Ne: 6/39, 44.91 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  174. Agility Med So: Diskvalifikován

  175. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  176. Jumping Med So: Diskvalifikován

  177. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  178. 1.běh MA3: 3/6, 39.95 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  179. 2.běh MA3: 3/6, 47.6 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  180. 3.běh MA3: 2/6, 46.39 s, 0.39 tr. b., 3.73 m/s

  181. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  182. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  183. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  184. Jumping open M: Diskvalifikován

  185. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  186. Agility Ne M: Diskvalifikován

  187. Agility So M: Diskvalifikován

  188. Jumping Ne M: Diskvalifikován

  189. Jumping So M: Diskvalifikován

  190. Zkouška Ne MA3: Diskvalifikován

  191. Zkouška So MA3: Diskvalifikován

  192. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  193. Agility Trial I: Diskvalifikován

  194. Agility Trial II: Diskvalifikován

  195. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  196. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  197. Zkouška č.2 MA3: 1/5, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  198. Zkouška č.3 MA3: 2/5, 50.66 s, 5.66 tr. b., 3.85 m/s

  199. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  200. 1. běh MA3 MA3: Diskvalifikován

  201. 2. běh MA3 MA3: 4/9, 46.0 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  202. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  203. Agility: 2/6, 47.49 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  204. Agility Open: 2/17, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  205. Jumping Open: 4/13, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  206. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  207. Agility I: Diskvalifikován

  208. Agility II: Diskvalifikován

  209. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  210. Agility I: Diskvalifikován

  211. Agility II: Diskvalifikován

  212. Agility Open: Diskvalifikován

  213. Jumping Open: Diskvalifikován

  214. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  215. Agility MA: Diskvalifikován

  216. Jumping MA: 6/24, 32.02 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  217. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  218. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  219. II. zkouška MA2: 3/10, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  220. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  221. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  222. Agility M M: 4/21, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  223. Jumping M M: Diskvalifikován

  224. Zkouška MA2 MA2: Diskvalifikován

  225. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  226. Neděle Agility 1 M: 5/16, 44.92 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  227. Neděle Jumping 2 M: Diskvalifikován

  228. Sobota 1. zkouška MA2: 1/4, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  229. Sobota 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  230. Sobota Jumping 1 M: Diskvalifikován

  231. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  232. Agility neděle M: Diskvalifikován

  233. Agility sobota M: Diskvalifikován

  234. Jumping neděle M: Diskvalifikován

  235. Jumping sobota M: Diskvalifikován

  236. Zkouška neděle MA2: Diskvalifikován

  237. zkouška sobota MA2: 1/9, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  238. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  239. Agility: Diskvalifikován

  240. Agility Open: Diskvalifikován

  241. Jumping Open: Diskvalifikován

  242. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2015

  243. Agility I: Diskvalifikován

  244. Agility II: Diskvalifikován

  245. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  246. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  247. 2.zkouška MA2: 1/3, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  248. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  249. Agility I: Diskvalifikován

  250. Agility II: 1/8, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  251. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  252. Zkouška 1 MA1: 1/8, 41.17 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  253. Zkouška 2 MA1: 2/8, 44.19 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  254. Zkouška 3 MA1: Diskvalifikován

  255. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  256. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  257. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  258. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2015

  259. Agility I: Diskvalifikován

  260. Agility II: 3/4, 39.62 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  261. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  262. 1 zkouska MA1 MA1: 1/3, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  263. 2 zkouska MA1 MA1: Diskvalifikován

  264. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  265. Agility I: Diskvalifikován

  266. Agility II: 1/9, 47.87 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  267. Agility III: Diskvalifikován

  268. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  269. Agility I: Diskvalifikován

  270. Agility II: Diskvalifikován

  271. Agility Open I: Diskvalifikován

  272. Jumping Open I: Diskvalifikován

  273. Jumping Open II: Diskvalifikován

  274. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  275. 1. Agility: Diskvalifikován

  276. 2. Agility: Diskvalifikován

  277. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  278. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  279. zkouška 2 MA1: 2/7, 51.62 s, 15.62 tr. b., 3.16 m/s

  280. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  281. agility M: 5/10, 63.59 s, 30.59 tr. b., 2.67 m/s

  282. Jumping M: Diskvalifikován

  283. Zkoušky MA1 MA1: 2/5, 41.22 s, 7.22 tr. b., 3.23 m/s