Cz En

074914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Tyle, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Lotty Nany Z Usedlosti Újezdec, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  2. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  3. První zkouška: 4/7, 58.4 s, 11.4 tr. b., 3.18 m/s

  4. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  5. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  6. 2. běh SA3: 7/11, 73.18 s, 21.18 tr. b., 3.01 m/s

  7. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  8. II. Zk SA3: 3/5, 58.22 s, 19.22 tr. b., 3.25 m/s

  9. I. Zk SA3: 4/5, 57.95 s, 8.95 tr. b., 3.55 m/s

  10. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  11. Jumping A2,3: 9/11, 36.81 s, 0.81 tr. b., 3.61 m/s

  12. Zkoušky Agility: 4/6, 47.16 s, 8.16 tr. b., 3.67 m/s

  13. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  14. 1. zkouška: 3/15, 48.03 s, 2.03 tr. b., 3.58 m/s

  15. 2. zkouška: 4/15, 52.62 s, 9.62 tr. b., 3.36 m/s

  16. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 19. 09. 2020

  17. Agility finále MČR KKCHŠ: 7/23, 52.61 s, 1.61 tr. b., 3.23 m/s

  18. Jumping MČR KKCHŠ: 8/23, 43.43 s, 2.43 tr. b., 3.27 m/s

  19. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  20. II. Zk SA3: Diskvalifikován

  21. I. Zk SA3: 1/3, 59.29 s, 4.29 tr. b., 3.71 m/s

  22. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  23. Druhá zkouška: 2/5, 52.62 s, 16.62 tr. b., 3.27 m/s

  24. První zkouška: 4/5, 57.55 s, 16.55 tr. b., 3.13 m/s

  25. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  26. 1. Zkouška SA3: 1/7, 69.44 s, 19.44 tr. b., 3.14 m/s

  27. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  28. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  29. Druhá SA3: 8/9, 63.69 s, 20.69 tr. b., 3.09 m/s

  30. První SA3: 5/9, 55.03 s, 18.03 tr. b., 3.07 m/s

  31. Třetí SA3: 7/9, 52.28 s, 9.28 tr. b., 3.33 m/s

  32. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  33. SA3 I: 2/8, 57.09 s, 6.09 tr. b., 3.4 m/s

  34. SA3 II: 2/8, 66.51 s, 25.51 tr. b., 2.87 m/s

  35. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  36. Zkouška 1: 5/10, 55.23 s, 11.23 tr. b., 3.22 m/s

  37. Zkouška 2: 4/10, 61.38 s, 20.38 tr. b., 3.01 m/s

  38. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  39. II. Zk SA3: 2/4, 62.6 s, 15.6 tr. b., 3.04 m/s

  40. I. Zk SA3: 2/4, 57.0 s, 14.0 tr. b., 3.37 m/s

  41. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  42. II. Zk SA3: Diskvalifikován

  43. I. Zk SA3: Diskvalifikován

  44. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  45. 1. zkouška SA3: 4/5, 55.19 s, 14.19 tr. b., 3.08 m/s

  46. 2. zkouška SA3: 2/5, 53.47 s, 12.47 tr. b., 3.27 m/s

  47. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  48. II. zkouška A3 S: 8/13, 51.36 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  49. I. zkouška A3 S: 6/13, 60.84 s, 4.84 tr. b., 3.62 m/s

  50. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  51. 1.zkouška SA3: 4/8, 48.13 s, 7.13 tr. b., 3.3 m/s

  52. 2.zkouška SA3: 4/8, 53.47 s, 14.47 tr. b., 3.18 m/s

  53. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  54. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  55. I. zkouška SA3: 5/7, 48.02 s, 5.02 tr. b., 3.52 m/s

  56. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  57. ZkA. SA3 I.: 4/10, 47.74 s, 5.74 tr. b., 3.52 m/s

  58. ZkA. SA3 II.: 5/10, 54.48 s, 8.48 tr. b., 3.36 m/s

  59. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  60. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  61. I. zkouška SA3: 4/15, 55.33 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  62. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  63. Druhá zkouška: 3/4, 44.93 s, 13.93 tr. b., 3.54 m/s

  64. První zkouška: 1/4, 53.09 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  65. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  66. 1. Zkouška SA3: 5/11, 50.96 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  67. 2. Zkouška SA3: 3/11, 51.92 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  68. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  69. II. zkouška SA3 neděle: 3/4, 51.27 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  70. I. zkouška SA3 neděle: 2/4, 50.48 s, 0.48 tr. b., 3.92 m/s

  71. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  72. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  73. První zkouška SA3: 2/7, 44.19 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  74. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  75. Zkouška1 SA3: 7/15, 45.09 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  76. Zkouška2 SA3: 7/15, 50.17 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  77. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  78. Agility družstva S: 6/36, 47.33 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  79. Agility jednotlivci S: 15/45, 46.77 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  80. Jumping družstva S: 26/36, 39.37 s, 9.37 tr. b., 3.53 m/s

  81. Jumping jednotlivci S: 27/45, 39.09 s, 8.09 tr. b., 3.81 m/s

  82. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  83. Zkouška SA3 1: 4/6, 48.34 s, 7.34 tr. b., 3.76 m/s

  84. Zkouška SA3 2: 1/6, 47.11 s, 0.11 tr. b., 3.74 m/s

  85. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  86. Druhá zkouška SA3: 1/7, 51.93 s, 9.93 tr. b., 3.41 m/s

  87. První zkouška SA3: 2/7, 41.35 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  88. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 29. 09. 2019

  89. Agility finále MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  90. Jumping MČR KKCHŠ: 6/31, 41.07 s, 1.07 tr. b., 3.6 m/s

  91. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 22. 09. 2019

  92. 1. zkouška SA3: 6/12, 50.15 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  93. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  94. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  95. Zk SA3 I.: 1/4, 57.19 s, 5.19 tr. b., 3.55 m/s

  96. Zk SA3 II.: 3/4, 56.57 s, 13.57 tr. b., 3.32 m/s

  97. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  98. So. - Agility I. S: 13/59, 55.08 s, 3.08 tr. b., 3.69 m/s

  99. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  100. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  101. SA3 I: 3/7, 56.82 s, 3.82 tr. b., 3.59 m/s

  102. SA3 II: 4/7, 54.45 s, 6.45 tr. b., 3.75 m/s

  103. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  104. Zk SA3 I.: 4/5, 57.89 s, 10.89 tr. b., 3.18 m/s

  105. ZK SA3 II.: 2/5, 51.84 s, 6.84 tr. b., 3.38 m/s

  106. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  107. SA3: 4/7, 53.41 s, 3.41 tr. b., 3.74 m/s

  108. SA3-2: 2/7, 47.65 s, 0.65 tr. b., 3.9 m/s

  109. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  110. SA3 I.: 1/5, 55.0 s, 1.0 tr. b., 3.76 m/s

  111. SA3 II.: 2/5, 62.5 s, 4.5 tr. b., 3.52 m/s

  112. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  113. 1. běh SA3: 5/6, 52.06 s, 9.06 tr. b., 3.69 m/s

  114. 2. běh SA3: 5/6, 45.51 s, 6.51 tr. b., 3.89 m/s

  115. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  116. zkouška 1 SA3: 7/13, 56.91 s, 12.91 tr. b., 3.48 m/s

  117. zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  118. zkouška 3 SA3: 13/13, 50.58 s, 7.58 tr. b., 3.52 m/s

  119. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  120. Zkouška 1 SA3: 4/9, 51.02 s, 15.02 tr. b., 3.51 m/s

  121. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  122. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  123. Zkouška II. SA3: 6/12, 57.67 s, 14.67 tr. b., 3.59 m/s

  124. Zkouška I. SA3: 10/12, 59.97 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  125. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  126. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  127. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  128. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  129. ZkA. SA3 I.: 2/9, 47.26 s, 7.26 tr. b., 3.39 m/s

  130. ZkA. SA3 II.: 3/9, 54.7 s, 13.7 tr. b., 3.42 m/s

  131. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  132. Agility I: 21/81, 53.68 s, 2.68 tr. b., 3.97 m/s

  133. Jumping I: 48/81, 46.44 s, 2.63 tr. b., 3.96 m/s

  134. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  135. SA3 I.: 10/20, 48.71 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  136. SA3 II.: 8/20, 44.25 s, 1.25 tr. b., 3.84 m/s

  137. SA3 III.: 7/20, 47.32 s, 3.32 tr. b., 3.61 m/s

  138. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  139. SA3 1. SA3: 6/15, 55.22 s, 0.22 tr. b., 3.95 m/s

  140. SA3 2. SA3: Diskvalifikován

  141. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  142. Druhá zkouška SA3: 2/8, 57.29 s, 8.29 tr. b., 3.35 m/s

  143. První zkouška SA3: 2/9, 54.47 s, 11.47 tr. b., 3.51 m/s

  144. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  145. II. zkouška SA3: 3/13, 55.6 s, 8.6 tr. b., 3.51 m/s

  146. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  147. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  148. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  149. 2. běh SA3: 3/5, 57.85 s, 15.85 tr. b., 3.13 m/s

  150. 3. běh SA3: 3/5, 53.36 s, 7.36 tr. b., 3.05 m/s

  151. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  152. II. zkouška SA3: 9/13, 51.77 s, 25.77 tr. b., 3.32 m/s

  153. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  154. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  155. Agility klubů S: 10/20, 59.76 s, 14.76 tr. b., 3.13 m/s

  156. Jumping S: Diskvalifikován

  157. Zkouška SA3: 7/9, 57.19 s, 13.19 tr. b., 3.78 m/s

  158. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  159. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  160. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  161. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  162. 1. běh SA3: 7/9, 63.89 s, 13.89 tr. b., 3.44 m/s

  163. 2. běh SA3: 6/9, 58.3 s, 11.3 tr. b., 3.57 m/s

  164. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  165. II.zkouška SA3: 4/13, 50.11 s, 2.11 tr. b., 3.73 m/s

  166. I. zkouška SA3: 5/13, 56.41 s, 3.41 tr. b., 3.79 m/s

  167. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  168. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  169. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  170. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  171. II. zkouška SA3: 7/16, 58.16 s, 5.16 tr. b., 3.3 m/s

  172. I. zkouška SA3: 2/16, 59.71 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  173. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  174. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  175. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  176. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  177. Agility - 1.kolo S: 24/35, 53.54 s, 14.54 tr. b., 3.25 m/s

  178. Jumping - 2.kolo S: 25/35, 38.71 s, 11.71 tr. b., 3.46 m/s

  179. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  180. 1. Zka - SA3: 2/5, 56.43 s, 2.43 tr. b., 3.76 m/s

  181. 2. Zka - SA3: 2/5, 52.56 s, 2.56 tr. b., 3.73 m/s

  182. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  183. Druhý běh SA3: 4/4, 56.25 s, 11.25 tr. b., 3.56 m/s

  184. První běh SA3: 2/4, 47.79 s, 5.79 tr. b., 3.43 m/s

  185. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  186. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  187. Zkouška 2 SA3: 4/10, 47.6 s, 4.6 tr. b., 3.66 m/s

  188. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  189. A3 - druhá zkouška SA3: 4/8, 49.16 s, 7.16 tr. b., 3.3 m/s

  190. A3 - první zkouška SA3: 4/8, 48.12 s, 7.12 tr. b., 3.22 m/s

  191. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  192. 1. běh SA3: 5/8, 55.52 s, 19.52 tr. b., 3.58 m/s

  193. 2. běh SA3: 4/8, 55.36 s, 3.36 tr. b., 3.56 m/s

  194. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  195. Zkouška II. SA3: 6/8, 54.09 s, 27.09 tr. b., 2.77 m/s

  196. Zkouška I. SA3: 3/8, 55.85 s, 13.85 tr. b., 3.19 m/s

  197. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  198. II. Zkouška: 6/9, 49.76 s, 1.76 tr. b., 3.44 m/s

  199. I. Zkouška: 3/9, 52.25 s, 14.25 tr. b., 3.33 m/s

  200. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  201. 1. Zk SA3: 6/8, 59.13 s, 29.13 tr. b., 3.04 m/s

  202. 2. Zk SA3: 2/8, 55.82 s, 15.82 tr. b., 3.3 m/s

  203. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  204. 1.ZkA - SA3: 3/7, 51.49 s, 4.49 tr. b., 3.57 m/s

  205. 2.ZkA - SA3: 2/7, 50.52 s, 9.52 tr. b., 3.52 m/s

  206. 3.ZkA - SA3: 4/7, 47.88 s, 8.88 tr. b., 3.59 m/s

  207. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  208. Sobota SA3 1: 5/7, 59.15 s, 18.15 tr. b., 3.38 m/s

  209. Sobota SA3 2: 4/7, 58.98 s, 3.98 tr. b., 3.56 m/s

  210. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  211. 1. zkouška SA3: 3/9, 51.15 s, 2.15 tr. b., 3.62 m/s

  212. 2. zkouška SA3: 3/9, 52.54 s, 10.54 tr. b., 3.54 m/s

  213. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  214. Agility I. S: Diskvalifikován

  215. Jumping II. S: 33/57, 47.32 s, 23.32 tr. b., 3.38 m/s

  216. Jumping I. S: 33/58, 46.52 s, 11.52 tr. b., 3.61 m/s

  217. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  218. 1. Zka - SA3: 1/4, 50.32 s, 5.32 tr. b., 3.18 m/s

  219. 2. Zka - SA3: 3/4, 51.22 s, 2.22 tr. b., 3.4 m/s

  220. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  221. Zkouška 1 - SA3: 3/7, 52.39 s, 5.39 tr. b., 3.49 m/s

  222. Zkouška 2 - SA3: 4/6, 51.56 s, 6.56 tr. b., 3.51 m/s

  223. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  224. 1.zkouška SA3: 6/12, 48.68 s, 6.68 tr. b., 3.7 m/s

  225. 2.zkouška SA3: 8/12, 51.66 s, 8.66 tr. b., 3.35 m/s

  226. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  227. SA3-Zk1 SA3: 5/7, 52.09 s, 7.09 tr. b., 3.09 m/s

  228. SA3-Zk2 SA3: 4/7, 62.6 s, 28.6 tr. b., 2.88 m/s

  229. SA3-Zk3 SA3: 2/7, 50.46 s, 9.46 tr. b., 3.19 m/s

  230. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  231. I Agility Open: 36/75, 46.42 s, 8.42 tr. b., 3.71 m/s

  232. I Jumping Open: 48/75, 56.89 s, 19.89 tr. b., 3.09 m/s

  233. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  234. Zkoukša 1 SA3: 2/10, 50.32 s, 2.32 tr. b., 3.72 m/s

  235. Zkouška 2 SA3: 4/10, 54.98 s, 8.98 tr. b., 3.62 m/s

  236. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  237. AGILITY: 8/20, 59.3 s, 6.3 tr. b., 3.31 m/s

  238. JUMPING: Diskvalifikován

  239. SA3: 6/11, 58.79 s, 20.79 tr. b., 3.32 m/s

  240. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  241. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  242. ZkA. I. SA3: 3/11, 49.17 s, 7.17 tr. b., 3.76 m/s

  243. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  244. 1. BĚH SA3: Diskvalifikován

  245. 2. BĚH SA3: Diskvalifikován

  246. 3. BĚH SA3: Diskvalifikován

  247. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  248. Zk.A II. SA3: 5/7, 44.62 s, 6.62 tr. b., 3.45 m/s

  249. ZkA. I. SA3: 2/7, 45.69 s, 3.69 tr. b., 3.72 m/s

  250. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  251. 1 SA3: 9/15, 46.01 s, 2.01 tr. b., 3.69 m/s

  252. 2 SA3: 3/15, 50.66 s, 2.66 tr. b., 3.55 m/s

  253. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  254. II. Packa SA3: 3/14, 50.06 s, 7.06 tr. b., 3.6 m/s

  255. I. Packa SA3: 5/14, 53.63 s, 21.63 tr. b., 3.43 m/s

  256. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  257. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  258. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  259. 3. běh SA3: 3/7, 47.77 s, 6.77 tr. b., 3.31 m/s

  260. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  261. Agility SA sobota: 3/21, 53.68 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  262. Jumping SA neděle: 10/20, 47.87 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  263. Jumping SA sobota: 10/21, 63.71 s, 27.71 tr. b., 2.83 m/s

  264. Velké finále SA neděle: 8/13, 61.04 s, 6.04 tr. b., 3.28 m/s

  265. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  266. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  267. II. zkouška SA3: 8/11, 56.19 s, 15.19 tr. b., 3.17 m/s

  268. I. zkouška SA3: 10/12, 57.15 s, 17.15 tr. b., 3.1 m/s

  269. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  270. ZkA II. SA3: 3/13, 47.04 s, 4.04 tr. b., 3.66 m/s

  271. ZkA I. SA3: 7/13, 46.3 s, 4.3 tr. b., 3.67 m/s

  272. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  273. II. Zkouška SA3: 6/10, 65.68 s, 18.68 tr. b., 3.01 m/s

  274. I. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  275. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  276. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  277. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  278. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  279. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  280. I. zkouška SA3: 1/7, 55.8 s, 7.8 tr. b., 3.58 m/s

  281. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  282. 1.zkouška SA3: 1/4, 42.4 s, 2.4 tr. b., 3.66 m/s

  283. 2.zkouška SA3: 2/4, 46.54 s, 5.54 tr. b., 3.46 m/s

  284. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  285. Okrouhlice, 1. běh: 4/10, 47.22 s, 8.22 tr. b., 3.68 m/s

  286. Okrouhlice, 2. běh: 5/10, 41.93 s, 5.93 tr. b., 3.58 m/s

  287. Okrouhlice, 3. běh: 6/10, 54.99 s, 7.99 tr. b., 3.46 m/s

  288. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  289. II. zkouška SA3: 3/10, 57.56 s, 5.56 tr. b., 3.47 m/s

  290. I. zkouška SA3: 2/10, 54.52 s, 8.52 tr. b., 3.6 m/s

  291. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  292. 1.běh SA3: 8/9, 51.19 s, 10.19 tr. b., 3.59 m/s

  293. 2.běh SA3: Diskvalifikován

  294. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  295. Jumping 2 Neděle S: 8/33, 39.92 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  296. Jumping Neděle S: 6/34, 46.9 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  297. Zkoušky neděle SA3: Diskvalifikován

  298. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  299. Horní Počernice, 1. běh: 6/9, 57.99 s, 13.99 tr. b., 3.21 m/s

  300. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  301. Horní Počernice, 3. běh: 4/9, 55.26 s, 5.26 tr. b., 3.4 m/s

  302. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  303. A3 1. běh SA3: 3/5, 55.93 s, 7.93 tr. b., 3.45 m/s

  304. A3 2. běh SA3: 4/5, 54.79 s, 8.79 tr. b., 3.38 m/s

  305. A3 3. běh SA3: 2/5, 61.2 s, 20.2 tr. b., 3.06 m/s

  306. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  307. 1. zkouška SA3: 4/11, 61.6 s, 13.6 tr. b., 3.23 m/s

  308. 2. zkouška SA3: 6/11, 47.35 s, 11.35 tr. b., 3.32 m/s

  309. 3. zkouška SA3: 5/11, 51.53 s, 8.53 tr. b., 3.22 m/s

  310. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  311. Agility open S: 22/23, 44.65 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  312. JUMPING: 22/23, 36.69 s, 5.69 tr. b., 3.82 m/s

  313. Zkouška S A3: Diskvalifikován

  314. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  315. 1. Zka - SA3: 6/7, 59.42 s, 17.42 tr. b., 3.03 m/s

  316. 2. Zka - SA3: 5/7, 58.27 s, 16.27 tr. b., 3.09 m/s

  317. 3. Zka - SA3: 4/7, 63.54 s, 25.54 tr. b., 2.88 m/s

  318. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  319. ZkA. I. SA3: 6/14, 59.17 s, 5.17 tr. b., 3.36 m/s

  320. ZkA. ll. SA3: 8/14, 60.36 s, 13.36 tr. b., 3.26 m/s

  321. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  322. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  323. II. zkouška SA3: 2/8, 52.94 s, 6.94 tr. b., 3.44 m/s

  324. I. zkouška SA3: 3/8, 52.63 s, 12.63 tr. b., 3.34 m/s

  325. Rokycany - Rokycanská skočná, 17. 06. 2017

  326. 1. zkouska A3 SA3: 6/9, 50.66 s, 8.66 tr. b., 3.38 m/s

  327. 2. zkouska A3 SA3: 3/9, 54.34 s, 1.34 tr. b., 0.0 m/s

  328. 3. zkouska A3 SA3: Diskvalifikován

  329. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  330. Zkouska 1 SA3: Diskvalifikován

  331. Zkouska 2 SA3: Diskvalifikován

  332. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  333. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  334. První zkouška SA3: 6/20, 52.7 s, 13.7 tr. b., 3.19 m/s

  335. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  336. 1. běh SA3: 4/10, 56.0 s, 14.0 tr. b., 3.2 m/s

  337. 2. běh SA3: 2/10, 52.04 s, 6.04 tr. b., 3.34 m/s

  338. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  339. 1.zkouška SA2: 3/14, 42.24 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  340. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  341. Řepčice - Řepčice dvouzkoušky, 06. 05. 2017

  342. Druhý běh SA2: Diskvalifikován

  343. První běh SA2: 1/6, 41.43 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  344. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  345. Druhý běh SA2: 1/11, 43.16 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  346. První běh SA2: 1/11, 37.65 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  347. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  348. Horní Počernice, 1. běh: 2/13, 45.02 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  349. Horní Počernice, 2. běh: 1/13, 46.46 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  350. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  351. Agility 1: Diskvalifikován

  352. Agility 2: Diskvalifikován

  353. Jumping 1: 42/77, 47.86 s, 6.86 tr. b., 3.61 m/s

  354. Jumping 2: Diskvalifikován

  355. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  356. AGILITY: 19/26, 51.55 s, 11.55 tr. b., 3.36 m/s

  357. SA2: 4/8, 51.47 s, 12.47 tr. b., 3.34 m/s

  358. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  359. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  360. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  361. Heroutice, 3. běh: 9/16, 54.09 s, 19.09 tr. b., 2.72 m/s

  362. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  363. Zkouška 1 SA2: 9/19, 47.77 s, 5.77 tr. b., 3.54 m/s

  364. Zkouška 2 SA2: 3/19, 46.02 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  365. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  366. Agility: Diskvalifikován

  367. Zka - SA2: Diskvalifikován

  368. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  369. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  370. 2. zkouška SA2: 7/16, 49.45 s, 14.45 tr. b., 3.07 m/s

  371. 3. zkouška SA2: 9/16, 59.86 s, 14.86 tr. b., 2.97 m/s

  372. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  373. 13.prorubská: 1/4, 53.65 s, 12.65 tr. b., 3.21 m/s

  374. 14.prorubská: 1/4, 58.27 s, 23.27 tr. b., 2.97 m/s

  375. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  376. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  377. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  378. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  379. 11.prorubská: Diskvalifikován

  380. 12.prorubská: 2/8, 42.71 s, 7.71 tr. b., 3.09 m/s

  381. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  382. JUMPING_SA2 SA2: 5/16, 42.69 s, 7.69 tr. b., 3.61 m/s

  383. SA2_1 SA2: 8/16, 50.63 s, 5.63 tr. b., 3.44 m/s

  384. SA2_2 SA2: 1/16, 49.1 s, 1.1 tr. b., 3.42 m/s

  385. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  386. 1. zkouška SA2: 2/7, 43.27 s, 3.27 tr. b., 3.47 m/s

  387. 2. zkouška SA2: 6/7, 51.9 s, 15.9 tr. b., 2.95 m/s

  388. 3. zkouška SA2: 3/7, 52.87 s, 5.87 tr. b., 3.29 m/s

  389. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  390. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  391. 2. ZK SA2: 6/20, 41.44 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  392. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  393. Horní Počernice, 1. běh: 3/17, 50.78 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  394. Horní Počernice, 2. běh: 8/17, 55.51 s, 11.51 tr. b., 3.42 m/s

  395. Horní Počernice, 3. běh: 1/17, 56.93 s, 1.93 tr. b., 3.37 m/s

  396. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  397. agility zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  398. agility zkouška 2 SA2: 5/12, 46.24 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  399. jumping S: 5/26, 41.57 s, 2.57 tr. b., 3.39 m/s

  400. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  401. Agility S: 12/32, 59.69 s, 18.69 tr. b., 3.23 m/s

  402. Jumping S: 18/30, 46.49 s, 12.49 tr. b., 3.36 m/s

  403. Zkoušky SA2: 2/11, 50.55 s, 6.55 tr. b., 3.13 m/s

  404. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  405. Agility: 21/25, 45.84 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  406. Jumping: Diskvalifikován

  407. Zka - SA2: Diskvalifikován

  408. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  409. 1. Zkouška agility SA2: 2/6, 49.73 s, 1.73 tr. b., 3.44 m/s

  410. 2. Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  411. 3. Zkouška agility SA2: 1/6, 53.86 s, 11.86 tr. b., 3.06 m/s

  412. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  413. Horní Počernice, 1. běh: 2/8, 51.91 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  414. Horní Počernice, 2. běh: 3/8, 57.5 s, 5.5 tr. b., 3.41 m/s

  415. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  416. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  417. 1. zkouška SA2: 7/12, 47.19 s, 5.19 tr. b., 3.5 m/s

  418. 2. zkouška SA2: 5/12, 49.62 s, 12.62 tr. b., 3.31 m/s

  419. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  420. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  421. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  422. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  423. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  424. Agility S: Diskvalifikován

  425. Jumping S: 13/26, 45.19 s, 8.19 tr. b., 3.25 m/s

  426. Zkouska SA2: Diskvalifikován

  427. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  428. Zk A II. SA2: 3/10, 50.99 s, 2.99 tr. b., 3.57 m/s

  429. Zk.A I. SA2: Diskvalifikován

  430. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  431. Jumping 1 S: 11/20, 50.32 s, 10.32 tr. b., 3.32 m/s

  432. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  433. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  434. 1.zkouška: Diskvalifikován

  435. 2.zkouška: 8/9, 51.33 s, 15.33 tr. b., 2.88 m/s

  436. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  437. Zka 1: 5/8, 56.14 s, 10.14 tr. b., 3.3 m/s

  438. Zka 2: 3/8, 57.19 s, 15.19 tr. b., 3.04 m/s

  439. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  440. Druhá zkouška SA2: 2/10, 52.6 s, 12.6 tr. b., 2.98 m/s

  441. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  442. Třetí zkouška SA2: 3/8, 55.24 s, 17.24 tr. b., 2.93 m/s

  443. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  444. I Agility: 7/13, 62.82 s, 12.82 tr. b., 3.18 m/s

  445. II Agility: 2/13, 56.95 s, 1.95 tr. b., 3.16 m/s

  446. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  447. Agility zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  448. Agility zkouška 2 SA2: 3/9, 46.27 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  449. jumping S: 6/25, 38.56 s, 3.56 tr. b., 3.53 m/s

  450. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  451. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 13/28, 52.69 s, 13.69 tr. b., 3.11 m/s

  452. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 9/27, 47.25 s, 9.25 tr. b., 3.24 m/s

  453. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 1/9, 53.5 s, 9.5 tr. b., 3.12 m/s

  454. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  455. 1. zkouška SA2: 3/14, 42.76 s, 0.76 tr. b., 3.44 m/s

  456. 2. zkouška SA2: 6/13, 50.1 s, 14.1 tr. b., 3.13 m/s

  457. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  458. 1.zkouška SA2: 4/13, 44.54 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  459. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  460. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  461. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 4/25, 56.83 s, 3.83 tr. b., 3.13 m/s

  462. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 8/25, 46.57 s, 5.57 tr. b., 3.16 m/s

  463. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 2/7, 48.63 s, 1.63 tr. b., 3.37 m/s

  464. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  465. ZkA. II. SA2: 2/14, 57.78 s, 12.78 tr. b., 2.99 m/s

  466. ZkA. I SA2: Diskvalifikován

  467. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  468. Horní Počernice, 1. běh: 3/16, 48.66 s, 0.66 tr. b., 3.62 m/s

  469. Horní Počernice, 2. běh: 6/16, 49.97 s, 6.97 tr. b., 3.2 m/s

  470. Horní Počernice, 3. běh: 9/16, 53.38 s, 10.38 tr. b., 0.37 m/s

  471. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  472. Zkouska SA2 1: Diskvalifikován

  473. Zkouska SA2 2: 7/23, 56.24 s, 0.24 tr. b., 3.38 m/s

  474. Zkouska SA2 3: 13/21, 47.02 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  475. Zkouska SA2 4: 15/21, 66.18 s, 26.18 tr. b., 2.72 m/s

  476. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  477. 1. ZK SA2: 4/11, 71.11 s, 28.11 tr. b., 2.62 m/s

  478. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  479. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  480. 3.prorubská: Diskvalifikován

  481. 4.prorubská: 5/12, 61.11 s, 21.11 tr. b., 2.91 m/s

  482. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  483. 1.prorubská: 4/14, 54.44 s, 16.44 tr. b., 2.9 m/s

  484. 2.prorubská: Diskvalifikován

  485. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  486. Heroutice, 1. běh: 7/13, 53.72 s, 13.72 tr. b., 2.94 m/s

  487. Heroutice, 2. běh: 8/13, 54.75 s, 18.75 tr. b., 2.59 m/s

  488. Heroutice, 3. běh: 6/13, 52.64 s, 24.64 tr. b., 2.51 m/s

  489. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  490. Czech Imp Jump Small: 20/37, 30.34 s, 10.34 tr. b., 3.23 m/s

  491. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  492. Jumping 2 Small: 13/37, 50.95 s, 7.95 tr. b., 3.36 m/s

  493. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  494. Jumping S: 10/25, 51.05 s, 8.55 tr. b., 3.33 m/s

  495. Zkouška agility SA2: 7/14, 50.3 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  496. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  497. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  498. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  499. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  500. Horní Počernice, 1. běh: 6/17, 54.55 s, 10.55 tr. b., 3.08 m/s

  501. Horní Počernice, 2. běh: 5/17, 51.26 s, 0.0 tr. b., 3.22 m/s

  502. Horní Počernice, 3. běh: 2/17, 49.83 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  503. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  504. Agility: 9/26, 54.52 s, 15.52 tr. b., 3.23 m/s

  505. Jumping: Diskvalifikován

  506. ZkA: 2/12, 43.32 s, 2.32 tr. b., 3.35 m/s

  507. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  508. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S": 17/23, 57.26 s, 16.26 tr. b., 2.81 m/s

  509. Jumping S: 20/25, 47.67 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  510. Zkouška Agility SA2: 5/9, 46.66 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  511. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  512. 1. běh SA2: 8/12, 65.43 s, 22.43 tr. b., 2.78 m/s

  513. 2. běh SA2: 1/12, 52.05 s, 5.05 tr. b., 3.13 m/s

  514. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  515. Agility S: 9/27, 48.28 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  516. Jumping S: 9/25, 41.16 s, 3.16 tr. b., 3.4 m/s

  517. ZkA SA2: Diskvalifikován

  518. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  519. Horní Počernice, 1. běh: 5/16, 45.64 s, 9.64 tr. b., 3.29 m/s

  520. Horní Počernice, 2. běh: 6/16, 50.32 s, 15.32 tr. b., 2.92 m/s

  521. Horní Počernice, 3. běh: 10/16, 56.95 s, 18.95 tr. b., 2.93 m/s

  522. Klatovy - Agilitění u Klatov, 22. 08. 2015

  523. Agility open S: 11/29, 59.47 s, 16.47 tr. b., 3.19 m/s

  524. JUMPING S: Diskvalifikován

  525. zkouška S A2: 5/11, 49.8 s, 16.8 tr. b., 3.31 m/s

  526. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  527. Agility: 3/9, 59.23 s, 18.23 tr. b., 2.74 m/s

  528. Agility MR KKCHS: 4/9, 45.34 s, 6.34 tr. b., 3.4 m/s

  529. Agility Open: 10/23, 45.34 s, 6.34 tr. b., 3.4 m/s

  530. Jumping MR KKCHS: Diskvalifikován

  531. Jumping Open: Diskvalifikován

  532. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  533. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  534. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  535. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  536. Druhý běh SA2: 2/10, 43.5 s, 3.5 tr. b., 3.45 m/s

  537. První běh SA2: Diskvalifikován

  538. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  539. (1) zkouška: Diskvalifikován

  540. (2) zkouška: 6/15, 52.13 s, 10.13 tr. b., 3.11 m/s

  541. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  542. druhý běh SA2: 4/8, 46.19 s, 1.19 tr. b., 3.25 m/s

  543. první běh SA2: 1/8, 52.47 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  544. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  545. Druhý běh SA2: Diskvalifikován

  546. První běh SA2: 6/9, 58.56 s, 15.56 tr. b., 2.82 m/s

  547. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  548. Jumping SA neděle: 16/28, 47.03 s, 5.03 tr. b., 3.51 m/s

  549. Velké finále SA neděle: 11/20, 59.38 s, 9.38 tr. b., 3.03 m/s

  550. Zkoušky SA1 neděle: 2/10, 51.13 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  551. Kroměříž - Dvojzkoušky, 13. 06. 2015

  552. Agility I: 9/15, 41.1 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  553. Agility II: 4/15, 46.34 s, 7.34 tr. b., 3.09 m/s

  554. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  555. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  556. Jumping - So: Diskvalifikován

  557. ZkA - Ne: 7/13, 43.8 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  558. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  559. 1.zkouška SA1: 4/8, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  560. 2.zkouška SA1: 3/8, 46.19 s, 10.0 tr. b., 3.16 m/s

  561. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  562. agility open S: 24/43, 50.32 s, 13.32 tr. b., 3.02 m/s

  563. jumping S: 14/43, 43.47 s, 2.47 tr. b., 3.8 m/s

  564. zkouška SA1: Diskvalifikován

  565. Praha - 8. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2015

  566. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 14/33, 66.78 s, 24.78 tr. b., 2.83 m/s

  567. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 20/30, 57.29 s, 18.29 tr. b., 3.11 m/s

  568. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 2/11, 42.65 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  569. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  570. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 14/29, 87.62 s, 39.62 tr. b., 2.11 m/s

  571. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  572. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  573. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  574. Finále: 7/10, 56.52 s, 6.52 tr. b., 3.1 m/s

  575. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  576. Zkouška 1: 1/12, 37.67 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  577. Zkouška 2: 3/12, 35.51 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  578. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  579. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  580. Horní Počernice, 2. běh: 5/14, 38.12 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  581. Horní Počernice, 3. běh: 4/14, 53.46 s, 0.0 tr. b., 3.27 m/s

  582. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  583. SA1 II SA1: 11/17, 47.4 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  584. SA1 II SA1: 14/22, 47.66 s, 12.66 tr. b., 2.83 m/s

  585. SA1 I SA1: 9/17, 51.35 s, 21.35 tr. b., 2.69 m/s

  586. SA1 I SA1: Diskvalifikován

  587. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  588. Jumping SA1: 1/6, 36.45 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  589. Zkouška 1 SA1: 2/6, 37.07 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  590. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  591. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  592. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  593. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  594. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  595. SA1 druhý běh SA1: 3/8, 45.03 s, 6.03 tr. b., 2.93 m/s

  596. SA1 první běh SA1: 4/8, 38.42 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  597. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  598. SMALL - Czech Imp Jump: 11/26, 32.86 s, 8.86 tr. b., 2.92 m/s

  599. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  600. SMALL - JUMPING 2: 10/26, 60.14 s, 28.14 tr. b., 2.44 m/s

  601. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  602. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  603. 2.ZK SA1: 1/6, 49.32 s, 17.32 tr. b., 2.64 m/s

  604. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  605. SA1 druhý běh SA1: 3/12, 40.89 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  606. SA1 první běh SA1: 5/12, 46.69 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  607. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  608. SA1 I : 5/23, 36.31 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  609. SA1 II : 12/23, 67.26 s, 13.26 tr. b., 2.63 m/s

  610. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  611. 1 SA1: 5/14, 40.37 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  612. 2 SA1: Diskvalifikován

  613. Jump_S S: 8/25, 66.84 s, 24.84 tr. b., 2.69 m/s

  614. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  615. Horní Počernice, 1. běh: 9/17, 49.55 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  616. Horní Počernice, 2. běh: 5/17, 55.73 s, 5.73 tr. b., 3.09 m/s

  617. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 27. 09. 2014

  618. Agility S: Diskvalifikován

  619. Jumping S: Diskvalifikován

  620. Zkouška SA1: Diskvalifikován