Cz En

075014

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vladimír Tyle, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Fergie Bezzábran, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  2. SA3 - I.: 4/6, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  3. SA3 - II.: Diskvalifikován

  4. SA3 - III.: Diskvalifikován

  5. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  6. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  7. 2.zkouška SA3: 1/8, 42.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  8. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  9. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  10. I. zkouška SA3: 7/7, 43.91 s, 10.91 tr. b., 3.85 m/s

  11. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  12. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  13. ZkA. SA3 II.: 4/10, 46.79 s, 0.79 tr. b., 3.91 m/s

  14. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  15. II. zkouška SA3: 6/15, 49.57 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  16. I. zkouška SA3: 5/15, 48.62 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  17. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  18. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  19. První zkouška: Diskvalifikován

  20. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  21. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  23. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  24. II. zkouška SA3 neděle: 2/4, 47.02 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  25. I. zkouška SA3 neděle: 3/4, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  26. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  27. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  28. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  29. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  30. Agility družstva S: 13/36, 47.28 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  31. Agility jednotlivci S: Diskvalifikován

  32. Jumping družstva S: Diskvalifikován

  33. Jumping jednotlivci S: Diskvalifikován

  34. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  35. Zkouška SA3 1: Diskvalifikován

  36. Zkouška SA3 2: 3/6, 47.63 s, 10.63 tr. b., 3.7 m/s

  37. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  38. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  39. První zkouška SA3: 3/7, 49.72 s, 12.72 tr. b., 3.26 m/s

  40. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 29. 09. 2019

  41. Agility finále MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  42. Jumping MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  43. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 22. 09. 2019

  44. 1. zkouška SA3: 7/12, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  45. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  46. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  47. Zk SA3 I.: Diskvalifikován

  48. Zk SA3 II.: 2/4, 46.37 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  49. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  50. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  51. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  52. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  53. SA3 I: 2/7, 49.15 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  54. SA3 II: Diskvalifikován

  55. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  56. Zk SA3 I.: 1/5, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  57. ZK SA3 II.: Diskvalifikován

  58. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  59. SA3: Diskvalifikován

  60. SA3-2: Diskvalifikován

  61. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  62. SA3 I.: 4/5, 58.5 s, 9.5 tr. b., 3.54 m/s

  63. SA3 II.: Diskvalifikován

  64. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  65. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  66. 2. běh SA3: 4/6, 44.65 s, 5.65 tr. b., 3.96 m/s

  67. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  68. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  69. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  70. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  71. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  72. Zkouška I. SA3: 2/12, 52.12 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  73. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  74. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  75. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  77. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  78. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  79. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  80. Agility I: Diskvalifikován

  81. Jumping I: Diskvalifikován

  82. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  83. SA3 I.: Diskvalifikován

  84. SA3 II.: Diskvalifikován

  85. SA3 III.: Diskvalifikován

  86. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  87. SA3 1. SA3: Diskvalifikován

  88. SA3 2. SA3: Diskvalifikován

  89. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  90. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  91. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  92. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  93. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  94. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  95. 1. běh SA3: 1/5, 45.65 s, 6.65 tr. b., 3.72 m/s

  96. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  97. 3. běh SA3: Diskvalifikován

  98. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  99. II. zkouška SA3: 7/13, 44.02 s, 8.02 tr. b., 3.91 m/s

  100. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  101. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  102. Agility klubů S: 2/20, 47.45 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  103. Jumping S: Diskvalifikován

  104. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  105. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  106. 1. běh SA3: 1/9, 51.47 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  107. 2. běh SA3: 2/9, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  108. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  109. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  110. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  111. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  112. 1. zkouška SA3: 2/7, 45.73 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  113. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  114. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  115. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  116. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  117. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  118. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  119. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  120. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  121. 1. Zka - SA3: 1/5, 50.53 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  122. 2. Zka - SA3: 4/5, 48.63 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  123. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  124. Druhý běh SA3: 1/4, 48.53 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  125. První běh SA3: Diskvalifikován

  126. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  127. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  128. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  129. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  130. A3 - druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  131. A3 - první zkouška SA3: Diskvalifikován

  132. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  133. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  134. 2. běh SA3: 5/8, 46.32 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  135. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  136. Zkouška II. SA3: 3/8, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  137. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  138. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  139. II. Zkouška: Diskvalifikován

  140. I. Zkouška: Diskvalifikován

  141. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  142. 1. Zk SA3: Diskvalifikován

  143. 2. Zk SA3: Diskvalifikován

  144. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  145. 3.ZkA - SA3: 6/7, 57.12 s, 23.12 tr. b., 3.01 m/s

  146. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  147. 1. zkouška SA3: 1/9, 45.73 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  148. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  149. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  150. Agility I. S: Diskvalifikován

  151. Jumping II. S: Diskvalifikován

  152. Jumping I. S: 31/58, 44.94 s, 9.94 tr. b., 3.74 m/s

  153. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  154. Zkouška 1 - SA3: Diskvalifikován

  155. Zkouška 2 - SA3: Diskvalifikován

  156. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  157. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  158. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  159. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  160. SA3-Zk1 SA3: Diskvalifikován

  161. SA3-Zk2 SA3: Diskvalifikován

  162. SA3-Zk3 SA3: Diskvalifikován

  163. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  164. 1. zkouška SA3: 1/8, 35.72 s, 0.72 tr. b., 4.06 m/s

  165. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  166. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  167. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  168. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  169. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  170. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  171. I Agility Open: 16/75, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  172. II Jumping Open: Diskvalifikován

  173. I Jumping Open: 30/75, 44.67 s, 2.67 tr. b., 3.94 m/s

  174. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  175. Zkoukša 1 SA3: Diskvalifikován

  176. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  177. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  178. AGILITY: Diskvalifikován

  179. JUMPING: 7/23, 44.87 s, 1.87 tr. b., 3.97 m/s

  180. SA3: 2/11, 52.33 s, 4.33 tr. b., 3.73 m/s

  181. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  182. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  183. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  184. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  185. 1. BĚH SA3: Diskvalifikován

  186. 2. BĚH SA3: Diskvalifikován

  187. 3. BĚH SA3: Diskvalifikován

  188. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  189. Zk.A II. SA3: Diskvalifikován

  190. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  191. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  192. 1 SA3: 5/15, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  193. 2 SA3: Diskvalifikován

  194. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  195. II. Packa SA3: Diskvalifikován

  196. I. Packa SA3: Diskvalifikován

  197. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  198. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  199. 2. běh SA3: 2/7, 54.54 s, 1.54 tr. b., 3.67 m/s

  200. 3. běh SA3: 1/7, 42.44 s, 1.44 tr. b., 3.72 m/s

  201. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  202. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  203. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  204. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  205. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  206. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  207. ZkA II. SA3: Diskvalifikován

  208. ZkA I. SA3: Diskvalifikován

  209. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  210. II. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  211. I. Zkouška SA3: 2/10, 47.21 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  212. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  213. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  214. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  215. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  216. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  217. I. zkouška SA3: 3/7, 57.28 s, 9.28 tr. b., 3.49 m/s

  218. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  219. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  220. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  221. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  222. Okrouhlice, 1. běh: Diskvalifikován

  223. Okrouhlice, 2. běh: Diskvalifikován

  224. Okrouhlice, 3. běh: 5/10, 49.84 s, 7.84 tr. b., 3.81 m/s

  225. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  226. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  227. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  228. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  229. 1.běh SA3: 7/9, 49.83 s, 8.83 tr. b., 3.69 m/s

  230. 2.běh SA3: Diskvalifikován

  231. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  232. Jumping 2 Neděle S: 6/33, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  233. Jumping Neděle S: Diskvalifikován

  234. Zkoušky neděle SA3: Diskvalifikován

  235. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  236. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  237. Horní Počernice, 2. běh: 6/9, 57.59 s, 12.59 tr. b., 3.18 m/s

  238. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  239. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  240. A3 1. běh SA3: Diskvalifikován

  241. A3 2. běh SA3: 2/5, 49.55 s, 3.55 tr. b., 3.73 m/s

  242. A3 3. běh SA3: Diskvalifikován

  243. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  244. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  245. 2. zkouška SA3: 8/11, 46.85 s, 15.85 tr. b., 3.35 m/s

  246. 3. zkouška SA3: 2/11, 45.37 s, 2.37 tr. b., 3.66 m/s

  247. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  248. Agility open S: 16/23, 42.17 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  249. JUMPING: 10/23, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  250. Zkouška S A3: 3/10, 45.33 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  251. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  252. 1. Zka - SA3: 2/7, 48.11 s, 1.11 tr. b., 3.74 m/s

  253. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  254. 3. Zka - SA3: Diskvalifikován

  255. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  256. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  257. ZkA. ll. SA3: Diskvalifikován

  258. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  259. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  260. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  261. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  262. Rokycany - Rokycanská skočná, 17. 06. 2017

  263. 1. zkouska A3 SA3: Diskvalifikován

  264. 2. zkouska A3 SA3: Diskvalifikován

  265. 3. zkouska A3 SA3: Diskvalifikován

  266. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  267. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  268. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  269. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  270. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  271. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  272. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  273. 1.zkouška SA2: 1/14, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  274. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  275. Řepčice - Řepčice dvouzkoušky, 06. 05. 2017

  276. Druhý běh SA2: Diskvalifikován

  277. První běh SA2: 2/6, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  278. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  279. Druhý běh SA2: 3/11, 51.88 s, 12.88 tr. b., 2.83 m/s

  280. První běh SA2: 2/11, 42.69 s, 7.69 tr. b., 3.07 m/s

  281. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  282. Horní Počernice, 1. běh: 10/13, 54.98 s, 9.98 tr. b., 3.15 m/s

  283. Horní Počernice, 2. běh: 4/13, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  284. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  285. Agility 1: Diskvalifikován

  286. Agility 2: Diskvalifikován

  287. Jumping 1: 34/77, 45.28 s, 4.28 tr. b., 3.82 m/s

  288. Jumping 2: Diskvalifikován

  289. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  290. AGILITY: 8/26, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  291. SA2: 3/8, 46.03 s, 2.03 tr. b., 3.74 m/s

  292. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  293. Heroutice, 1. běh: 3/15, 38.41 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  294. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  295. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  296. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  297. Zkouška 1 SA2: 13/19, 50.78 s, 13.78 tr. b., 3.33 m/s

  298. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  299. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  300. ZkA I. SA2: Diskvalifikován

  301. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  302. Agility: Diskvalifikován

  303. Zka - SA2: 14/18, 47.12 s, 7.12 tr. b., 3.06 m/s

  304. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  305. 1. zkouška SA2: 2/16, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  306. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  307. 3. zkouška SA2: 2/16, 49.33 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  308. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  309. 13.prorubská: Diskvalifikován

  310. 14.prorubská: Diskvalifikován

  311. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  312. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  313. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  314. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  315. 11.prorubská: Diskvalifikován

  316. 12.prorubská: Diskvalifikován

  317. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  318. JUMPING_SA2 SA2: Diskvalifikován

  319. SA2_1 SA2: Diskvalifikován

  320. SA2_2 SA2: 4/16, 44.28 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  321. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  322. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  323. 2. zkouška SA2: 2/7, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  324. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  325. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  326. Horní Počernice, 1. běh: 11/17, 47.04 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  327. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  328. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  329. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  330. agility zkouška 1 SA2: 7/12, 54.59 s, 24.59 tr. b., 2.64 m/s

  331. agility zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  332. jumping S: Diskvalifikován

  333. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  334. Agility S: Diskvalifikován

  335. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  336. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  337. 1. Zkouška agility SA2: 5/6, 50.84 s, 12.84 tr. b., 3.36 m/s

  338. 2. Zkouška agility SA2: 2/6, 48.08 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  339. 3. Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  340. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  341. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  342. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  343. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  344. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  345. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  346. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  347. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  348. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  349. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  350. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  351. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  352. Agility S: Diskvalifikován

  353. Jumping S: Diskvalifikován

  354. Zkouska SA2: Diskvalifikován

  355. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  356. Zk A II. SA2: Diskvalifikován

  357. Zk.A I. SA2: Diskvalifikován

  358. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  359. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  360. Zkouška A2 SA2: 2/7, 39.73 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  361. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  362. 1.zkouška: Diskvalifikován

  363. 2.zkouška: Diskvalifikován

  364. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  365. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  366. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  367. 1.zkouška SA2: 9/13, 39.25 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  368. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  369. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  370. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  371. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 5/25, 42.93 s, 1.93 tr. b., 3.42 m/s

  372. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  373. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  374. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  375. ZkA. I SA2: Diskvalifikován

  376. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  377. Horní Počernice, 1. běh: 5/16, 43.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  378. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  379. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  380. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  381. Zkouska SA2 1: Diskvalifikován

  382. Zkouska SA2 2: 10/23, 54.62 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  383. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  384. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  385. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  386. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  387. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  388. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  389. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  390. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  391. 3.prorubská: Diskvalifikován

  392. 4.prorubská: Diskvalifikován

  393. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  394. 1.prorubská: 5/14, 51.86 s, 18.86 tr. b., 3.05 m/s

  395. 2.prorubská: Diskvalifikován

  396. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  397. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  398. Heroutice, 2. běh: 5/13, 51.87 s, 15.87 tr. b., 2.74 m/s

  399. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  400. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  401. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  402. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  403. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  404. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  405. Jumping S: Diskvalifikován

  406. Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  407. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  408. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  409. 2.zkouška SA2: 4/10, 42.26 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  410. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  411. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  412. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  413. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  414. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  415. Agility: Diskvalifikován

  416. Jumping: Diskvalifikován

  417. ZkA: 6/12, 43.48 s, 7.48 tr. b., 3.33 m/s

  418. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  419. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S": Diskvalifikován

  420. Jumping S: 21/25, 50.54 s, 12.54 tr. b., 3.11 m/s

  421. Zkouška Agility SA2: 6/9, 48.74 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  422. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  423. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  424. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  425. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  426. Agility S: Diskvalifikován

  427. ZkA SA2: Diskvalifikován

  428. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  429. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  430. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  431. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  432. Klatovy - Agilitění u Klatov, 22. 08. 2015

  433. Agility open S: Diskvalifikován

  434. JUMPING S: Diskvalifikován

  435. zkouška S A2: Diskvalifikován

  436. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  437. Agility: Diskvalifikován

  438. Jumping MR KKCHS: Diskvalifikován

  439. Jumping Open: Diskvalifikován

  440. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  441. II. zkouška SA2: 7/13, 53.16 s, 19.16 tr. b., 3.16 m/s

  442. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  443. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  444. (1) zkouška: Diskvalifikován

  445. (2) zkouška: Diskvalifikován

  446. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  447. druhý běh SA2: 2/8, 38.75 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  448. první běh SA2: 4/8, 51.78 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  449. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  450. Druhý běh SA2: Diskvalifikován

  451. První běh SA2: Diskvalifikován

  452. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  453. Jumping SA neděle: 9/28, 42.6 s, 0.6 tr. b., 3.87 m/s

  454. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  455. Zkoušky SA1 neděle: 4/10, 44.97 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  456. Kroměříž - Dvojzkoušky, 13. 06. 2015

  457. Agility I: 2/15, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  458. Agility II: 5/15, 46.97 s, 7.97 tr. b., 3.04 m/s

  459. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  460. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  461. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  462. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  463. 1.zkouška SA1: 3/8, 32.01 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  464. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  465. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  466. agility open S: Diskvalifikován

  467. jumping S: Diskvalifikován

  468. zkouška SA1: Diskvalifikován

  469. Praha - 8. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2015

  470. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  471. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  472. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  473. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  474. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  475. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  476. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  477. Zkouška 1: 4/12, 35.37 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  478. Zkouška 2: 2/12, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  479. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  480. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  481. Horní Počernice, 2. běh: 7/14, 42.21 s, 5.0 tr. b., 3.2 m/s

  482. Horní Počernice, 3. běh: 7/14, 46.46 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  483. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  484. SA1 II SA1: 4/17, 40.73 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  485. SA1 II SA1: Diskvalifikován

  486. SA1 I SA1: Diskvalifikován

  487. SA1 I SA1: Diskvalifikován

  488. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  489. Jumping SA1: Diskvalifikován

  490. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  491. Zkouška 2 SA1: 1/6, 41.83 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  492. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  493. 1. ZK SA1: 1/10, 39.37 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  494. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  495. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  496. SA1 druhý běh SA1: Diskvalifikován

  497. SA1 první běh SA1: 2/8, 33.44 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  498. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  499. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  500. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  501. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  502. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  503. 1. ZK SA1: 2/6, 56.43 s, 24.43 tr. b., 2.32 m/s

  504. 2.ZK SA1: Diskvalifikován

  505. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  506. 1 SA1: 1/14, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  507. 2 SA1: Diskvalifikován

  508. Jump_S S: Diskvalifikován

  509. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  510. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  511. Horní Počernice, 2. běh: 10/17, 59.68 s, 19.68 tr. b., 2.88 m/s

  512. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 27. 09. 2014

  513. Agility S: Diskvalifikován

  514. Jumping S: Diskvalifikován

  515. Zkouška SA1: Diskvalifikován