Cz En

075014

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vladimír Tyle, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Fergie Bezzábran, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  2. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  3. První zkouška: Diskvalifikován

  4. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  5. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  6. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  7. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  8. 1. zkouška: 1/15, 43.3 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  9. 2. zkouška: 6/15, 53.28 s, 10.28 tr. b., 3.32 m/s

  10. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 19. 09. 2020

  11. Agility finále MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  12. Jumping MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  13. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  14. II. Zk SA3: 2/3, 50.54 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  15. I. Zk SA3: Diskvalifikován

  16. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  17. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  18. První zkouška: Diskvalifikován

  19. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  20. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  21. I. zkouška A3 S: 1/4, 45.96 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  22. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  23. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  25. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  26. Druhá SA3: 5/9, 49.68 s, 1.68 tr. b., 3.97 m/s

  27. První SA3: Diskvalifikován

  28. Třetí SA3: 4/9, 45.7 s, 2.7 tr. b., 3.81 m/s

  29. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  30. SA3 I: 1/8, 52.06 s, 6.06 tr. b., 3.73 m/s

  31. SA3 II: Diskvalifikován

  32. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  33. Zkouška 1: Diskvalifikován

  34. Zkouška 2: Diskvalifikován

  35. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  36. II. Zk SA3: 1/4, 49.19 s, 2.19 tr. b., 3.86 m/s

  37. I. Zk SA3: Diskvalifikován

  38. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  39. II. Zk SA3: Diskvalifikován

  40. I. Zk SA3: Diskvalifikován

  41. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  42. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  44. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  45. II. zkouška A3 S: 4/13, 45.09 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  46. I. zkouška A3 S: 5/13, 53.14 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  47. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  48. SA3 - I.: 4/6, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  49. SA3 - II.: Diskvalifikován

  50. SA3 - III.: Diskvalifikován

  51. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  52. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. 2.zkouška SA3: 1/8, 42.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  54. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  55. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  56. I. zkouška SA3: 7/7, 43.91 s, 10.91 tr. b., 3.85 m/s

  57. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  58. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  59. ZkA. SA3 II.: 4/10, 46.79 s, 0.79 tr. b., 3.91 m/s

  60. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  61. II. zkouška SA3: 6/15, 49.57 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  62. I. zkouška SA3: 5/15, 48.62 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  63. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  64. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  65. První zkouška: Diskvalifikován

  66. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  67. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  69. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  70. II. zkouška SA3 neděle: 2/4, 47.02 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  71. I. zkouška SA3 neděle: 3/4, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  72. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  73. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  74. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  75. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  76. Agility družstva S: 13/36, 47.28 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  77. Agility jednotlivci S: Diskvalifikován

  78. Jumping družstva S: Diskvalifikován

  79. Jumping jednotlivci S: Diskvalifikován

  80. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  81. Zkouška SA3 1: Diskvalifikován

  82. Zkouška SA3 2: 3/6, 47.63 s, 10.63 tr. b., 3.7 m/s

  83. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  84. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  85. První zkouška SA3: 3/7, 49.72 s, 12.72 tr. b., 3.26 m/s

  86. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 29. 09. 2019

  87. Agility finále MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  88. Jumping MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  89. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 22. 09. 2019

  90. 1. zkouška SA3: 7/12, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  91. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  92. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  93. Zk SA3 I.: Diskvalifikován

  94. Zk SA3 II.: 2/4, 46.37 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  95. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  96. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  97. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  98. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  99. SA3 I: 2/7, 49.15 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  100. SA3 II: Diskvalifikován

  101. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  102. Zk SA3 I.: 1/5, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  103. ZK SA3 II.: Diskvalifikován

  104. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  105. SA3: Diskvalifikován

  106. SA3-2: Diskvalifikován

  107. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  108. SA3 I.: 4/5, 58.5 s, 9.5 tr. b., 3.54 m/s

  109. SA3 II.: Diskvalifikován

  110. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  111. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  112. 2. běh SA3: 4/6, 44.65 s, 5.65 tr. b., 3.96 m/s

  113. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  114. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  115. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  116. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  117. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  118. Zkouška I. SA3: 2/12, 52.12 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  119. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  120. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  121. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  122. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  123. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  124. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  125. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  126. Agility I: Diskvalifikován

  127. Jumping I: Diskvalifikován

  128. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  129. SA3 I.: Diskvalifikován

  130. SA3 II.: Diskvalifikován

  131. SA3 III.: Diskvalifikován

  132. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  133. SA3 1. SA3: Diskvalifikován

  134. SA3 2. SA3: Diskvalifikován

  135. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  136. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  137. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  138. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  139. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  140. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  141. 1. běh SA3: 1/5, 45.65 s, 6.65 tr. b., 3.72 m/s

  142. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  143. 3. běh SA3: Diskvalifikován

  144. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  145. II. zkouška SA3: 7/13, 44.02 s, 8.02 tr. b., 3.91 m/s

  146. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  147. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  148. Agility klubů S: 2/20, 47.45 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  149. Jumping S: Diskvalifikován

  150. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  151. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  152. 1. běh SA3: 1/9, 51.47 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  153. 2. běh SA3: 2/9, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  154. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  155. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  156. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  157. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  158. 1. zkouška SA3: 2/7, 45.73 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  159. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  160. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  161. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  162. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  163. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  164. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  165. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  166. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  167. 1. Zka - SA3: 1/5, 50.53 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  168. 2. Zka - SA3: 4/5, 48.63 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  169. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  170. Druhý běh SA3: 1/4, 48.53 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  171. První běh SA3: Diskvalifikován

  172. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  173. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  174. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  175. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  176. A3 - druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  177. A3 - první zkouška SA3: Diskvalifikován

  178. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  179. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  180. 2. běh SA3: 5/8, 46.32 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  181. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  182. Zkouška II. SA3: 3/8, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  183. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  184. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  185. II. Zkouška: Diskvalifikován

  186. I. Zkouška: Diskvalifikován

  187. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  188. 1. Zk SA3: Diskvalifikován

  189. 2. Zk SA3: Diskvalifikován

  190. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  191. 3.ZkA - SA3: 6/7, 57.12 s, 23.12 tr. b., 3.01 m/s

  192. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  193. 1. zkouška SA3: 1/9, 45.73 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  194. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  195. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  196. Agility I. S: Diskvalifikován

  197. Jumping II. S: Diskvalifikován

  198. Jumping I. S: 31/58, 44.94 s, 9.94 tr. b., 3.74 m/s

  199. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  200. Zkouška 1 - SA3: Diskvalifikován

  201. Zkouška 2 - SA3: Diskvalifikován

  202. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  203. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  204. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  205. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  206. SA3-Zk1 SA3: Diskvalifikován

  207. SA3-Zk2 SA3: Diskvalifikován

  208. SA3-Zk3 SA3: Diskvalifikován

  209. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  210. 1. zkouška SA3: 1/8, 35.72 s, 0.72 tr. b., 4.06 m/s

  211. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  212. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  213. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  214. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  215. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  216. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  217. I Agility Open: 16/75, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  218. II Jumping Open: Diskvalifikován

  219. I Jumping Open: 30/75, 44.67 s, 2.67 tr. b., 3.94 m/s

  220. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  221. Zkoukša 1 SA3: Diskvalifikován

  222. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  223. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  224. AGILITY: Diskvalifikován

  225. JUMPING: 7/23, 44.87 s, 1.87 tr. b., 3.97 m/s

  226. SA3: 2/11, 52.33 s, 4.33 tr. b., 3.73 m/s

  227. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  228. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  229. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  230. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  231. 1. BĚH SA3: Diskvalifikován

  232. 2. BĚH SA3: Diskvalifikován

  233. 3. BĚH SA3: Diskvalifikován

  234. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  235. Zk.A II. SA3: Diskvalifikován

  236. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  237. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  238. 1 SA3: 5/15, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  239. 2 SA3: Diskvalifikován

  240. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  241. II. Packa SA3: Diskvalifikován

  242. I. Packa SA3: Diskvalifikován

  243. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  244. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  245. 2. běh SA3: 2/7, 54.54 s, 1.54 tr. b., 3.67 m/s

  246. 3. běh SA3: 1/7, 42.44 s, 1.44 tr. b., 3.72 m/s

  247. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  248. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  249. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  250. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  251. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  252. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  253. ZkA II. SA3: Diskvalifikován

  254. ZkA I. SA3: Diskvalifikován

  255. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  256. II. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  257. I. Zkouška SA3: 2/10, 47.21 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  258. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  259. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  260. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  261. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  262. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  263. I. zkouška SA3: 3/7, 57.28 s, 9.28 tr. b., 3.49 m/s

  264. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  265. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  266. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  267. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  268. Okrouhlice, 1. běh: Diskvalifikován

  269. Okrouhlice, 2. běh: Diskvalifikován

  270. Okrouhlice, 3. běh: 5/10, 49.84 s, 7.84 tr. b., 3.81 m/s

  271. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  272. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  273. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  274. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  275. 1.běh SA3: 7/9, 49.83 s, 8.83 tr. b., 3.69 m/s

  276. 2.běh SA3: Diskvalifikován

  277. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  278. Jumping 2 Neděle S: 6/33, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  279. Jumping Neděle S: Diskvalifikován

  280. Zkoušky neděle SA3: Diskvalifikován

  281. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  282. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  283. Horní Počernice, 2. běh: 6/9, 57.59 s, 12.59 tr. b., 3.18 m/s

  284. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  285. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  286. A3 1. běh SA3: Diskvalifikován

  287. A3 2. běh SA3: 2/5, 49.55 s, 3.55 tr. b., 3.73 m/s

  288. A3 3. běh SA3: Diskvalifikován

  289. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  290. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  291. 2. zkouška SA3: 8/11, 46.85 s, 15.85 tr. b., 3.35 m/s

  292. 3. zkouška SA3: 2/11, 45.37 s, 2.37 tr. b., 3.66 m/s

  293. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  294. Agility open S: 16/23, 42.17 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  295. JUMPING: 10/23, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  296. Zkouška S A3: 3/10, 45.33 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  297. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  298. 1. Zka - SA3: 2/7, 48.11 s, 1.11 tr. b., 3.74 m/s

  299. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  300. 3. Zka - SA3: Diskvalifikován

  301. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  302. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  303. ZkA. ll. SA3: Diskvalifikován

  304. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  305. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  306. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  307. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  308. Rokycany - Rokycanská skočná, 17. 06. 2017

  309. 1. zkouska A3 SA3: Diskvalifikován

  310. 2. zkouska A3 SA3: Diskvalifikován

  311. 3. zkouska A3 SA3: Diskvalifikován

  312. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  313. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  314. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  315. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  316. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  317. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  318. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  319. 1.zkouška SA2: 1/14, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  320. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  321. Řepčice - Řepčice dvouzkoušky, 06. 05. 2017

  322. Druhý běh SA2: Diskvalifikován

  323. První běh SA2: 2/6, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  324. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  325. Druhý běh SA2: 3/11, 51.88 s, 12.88 tr. b., 2.83 m/s

  326. První běh SA2: 2/11, 42.69 s, 7.69 tr. b., 3.07 m/s

  327. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  328. Horní Počernice, 1. běh: 10/13, 54.98 s, 9.98 tr. b., 3.15 m/s

  329. Horní Počernice, 2. běh: 4/13, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  330. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  331. Agility 1: Diskvalifikován

  332. Agility 2: Diskvalifikován

  333. Jumping 1: 34/77, 45.28 s, 4.28 tr. b., 3.82 m/s

  334. Jumping 2: Diskvalifikován

  335. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  336. AGILITY: 8/26, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  337. SA2: 3/8, 46.03 s, 2.03 tr. b., 3.74 m/s

  338. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  339. Heroutice, 1. běh: 3/15, 38.41 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  340. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  341. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  342. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  343. Zkouška 1 SA2: 13/19, 50.78 s, 13.78 tr. b., 3.33 m/s

  344. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  345. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  346. ZkA I. SA2: Diskvalifikován

  347. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  348. Agility: Diskvalifikován

  349. Zka - SA2: 14/18, 47.12 s, 7.12 tr. b., 3.06 m/s

  350. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  351. 1. zkouška SA2: 2/16, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  352. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  353. 3. zkouška SA2: 2/16, 49.33 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  354. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  355. 13.prorubská: Diskvalifikován

  356. 14.prorubská: Diskvalifikován

  357. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  358. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  359. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  360. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  361. 11.prorubská: Diskvalifikován

  362. 12.prorubská: Diskvalifikován

  363. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  364. JUMPING_SA2 SA2: Diskvalifikován

  365. SA2_1 SA2: Diskvalifikován

  366. SA2_2 SA2: 4/16, 44.28 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  367. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  368. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  369. 2. zkouška SA2: 2/7, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  370. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  371. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  372. Horní Počernice, 1. běh: 11/17, 47.04 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  373. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  374. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  375. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  376. agility zkouška 1 SA2: 7/12, 54.59 s, 24.59 tr. b., 2.64 m/s

  377. agility zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  378. jumping S: Diskvalifikován

  379. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  380. Agility S: Diskvalifikován

  381. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  382. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  383. 1. Zkouška agility SA2: 5/6, 50.84 s, 12.84 tr. b., 3.36 m/s

  384. 2. Zkouška agility SA2: 2/6, 48.08 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  385. 3. Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  386. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  387. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  388. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  389. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  390. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  391. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  392. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  393. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  394. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  395. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  396. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  397. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  398. Agility S: Diskvalifikován

  399. Jumping S: Diskvalifikován

  400. Zkouska SA2: Diskvalifikován

  401. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  402. Zk A II. SA2: Diskvalifikován

  403. Zk.A I. SA2: Diskvalifikován

  404. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  405. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  406. Zkouška A2 SA2: 2/7, 39.73 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  407. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  408. 1.zkouška: Diskvalifikován

  409. 2.zkouška: Diskvalifikován

  410. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  411. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  412. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  413. 1.zkouška SA2: 9/13, 39.25 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  414. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  415. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  416. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  417. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 5/25, 42.93 s, 1.93 tr. b., 3.42 m/s

  418. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  419. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  420. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  421. ZkA. I SA2: Diskvalifikován

  422. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  423. Horní Počernice, 1. běh: 5/16, 43.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  424. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  425. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  426. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  427. Zkouska SA2 1: Diskvalifikován

  428. Zkouska SA2 2: 10/23, 54.62 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  429. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  430. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  431. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  432. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  433. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  434. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  435. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  436. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  437. 3.prorubská: Diskvalifikován

  438. 4.prorubská: Diskvalifikován

  439. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  440. 1.prorubská: 5/14, 51.86 s, 18.86 tr. b., 3.05 m/s

  441. 2.prorubská: Diskvalifikován

  442. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  443. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  444. Heroutice, 2. běh: 5/13, 51.87 s, 15.87 tr. b., 2.74 m/s

  445. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  446. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  447. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  448. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  449. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  450. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  451. Jumping S: Diskvalifikován

  452. Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  453. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  454. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  455. 2.zkouška SA2: 4/10, 42.26 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  456. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  457. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  458. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  459. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  460. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  461. Agility: Diskvalifikován

  462. Jumping: Diskvalifikován

  463. ZkA: 6/12, 43.48 s, 7.48 tr. b., 3.33 m/s

  464. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  465. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S": Diskvalifikován

  466. Jumping S: 21/25, 50.54 s, 12.54 tr. b., 3.11 m/s

  467. Zkouška Agility SA2: 6/9, 48.74 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  468. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  469. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  470. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  471. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  472. Agility S: Diskvalifikován

  473. ZkA SA2: Diskvalifikován

  474. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  475. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  476. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  477. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  478. Klatovy - Agilitění u Klatov, 22. 08. 2015

  479. Agility open S: Diskvalifikován

  480. JUMPING S: Diskvalifikován

  481. zkouška S A2: Diskvalifikován

  482. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  483. Agility: Diskvalifikován

  484. Jumping MR KKCHS: Diskvalifikován

  485. Jumping Open: Diskvalifikován

  486. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  487. II. zkouška SA2: 7/13, 53.16 s, 19.16 tr. b., 3.16 m/s

  488. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  489. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  490. (1) zkouška: Diskvalifikován

  491. (2) zkouška: Diskvalifikován

  492. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  493. druhý běh SA2: 2/8, 38.75 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  494. první běh SA2: 4/8, 51.78 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  495. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  496. Druhý běh SA2: Diskvalifikován

  497. První běh SA2: Diskvalifikován

  498. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  499. Jumping SA neděle: 9/28, 42.6 s, 0.6 tr. b., 3.87 m/s

  500. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  501. Zkoušky SA1 neděle: 4/10, 44.97 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  502. Kroměříž - Dvojzkoušky, 13. 06. 2015

  503. Agility I: 2/15, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  504. Agility II: 5/15, 46.97 s, 7.97 tr. b., 3.04 m/s

  505. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  506. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  507. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  508. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  509. 1.zkouška SA1: 3/8, 32.01 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  510. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  511. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  512. agility open S: Diskvalifikován

  513. jumping S: Diskvalifikován

  514. zkouška SA1: Diskvalifikován

  515. Praha - 8. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2015

  516. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  517. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  518. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  519. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  520. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  521. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  522. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  523. Zkouška 1: 4/12, 35.37 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  524. Zkouška 2: 2/12, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  525. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  526. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  527. Horní Počernice, 2. běh: 7/14, 42.21 s, 5.0 tr. b., 3.2 m/s

  528. Horní Počernice, 3. běh: 7/14, 46.46 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  529. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  530. SA1 II SA1: 4/17, 40.73 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  531. SA1 II SA1: Diskvalifikován

  532. SA1 I SA1: Diskvalifikován

  533. SA1 I SA1: Diskvalifikován

  534. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  535. Jumping SA1: Diskvalifikován

  536. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  537. Zkouška 2 SA1: 1/6, 41.83 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  538. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  539. 1. ZK SA1: 1/10, 39.37 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  540. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  541. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  542. SA1 druhý běh SA1: Diskvalifikován

  543. SA1 první běh SA1: 2/8, 33.44 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  544. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  545. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  546. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  547. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  548. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  549. 1. ZK SA1: 2/6, 56.43 s, 24.43 tr. b., 2.32 m/s

  550. 2.ZK SA1: Diskvalifikován

  551. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  552. 1 SA1: 1/14, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  553. 2 SA1: Diskvalifikován

  554. Jump_S S: Diskvalifikován

  555. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  556. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  557. Horní Počernice, 2. běh: 10/17, 59.68 s, 19.68 tr. b., 2.88 m/s

  558. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 27. 09. 2014

  559. Agility S: Diskvalifikován

  560. Jumping S: Diskvalifikován

  561. Zkouška SA1: Diskvalifikován