Cz En

078114

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Hrudová, ZKO Podhorka Česká Třebová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Britani Studánkový palouk, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  2. Czech Imp Jump: 3/31, 18.76 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  3. Jumping 1: Diskvalifikován

  4. Jumping 2: 3/31, 24.77 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  5. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  6. 1.kvalifikace: 1/25, 26.83 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  7. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  8. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  9. Východočeské finále: 2/12, 27.63 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  10. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  11. Agility: Diskvalifikován

  12. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  13. Jumping: 3/57, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  14. Jumping DRUZSTVA: 4/56, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  15. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  16. A3 SA3: Diskvalifikován

  17. Agility S: Diskvalifikován

  18. Jumping S: Diskvalifikován

  19. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  20. Agility S: 1/20, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  21. Jumping S: 1/20, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  22. ZKOUŠKY SA3: 1/11, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  23. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  24. Agility Open: 3/15, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  25. Agility Trial: Diskvalifikován

  26. Jumping Open: Diskvalifikován

  27. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  28. Agility Open: Diskvalifikován

  29. Agility Trial: 4/10, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  30. Jumping Open: Diskvalifikován

  31. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  32. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška SA3: 1/13, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  34. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  35. Zkouška: Diskvalifikován

  36. Zkouška II: 1/3, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  37. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  38. Agility I: 24/47, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  39. Agility II: 1/45, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  40. Jumping I: Diskvalifikován

  41. Jumping II: 19/46, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  42. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  43. Czech Imp Jump Small: 7/28, 20.14 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  44. Jumping 1 Small: 18/28, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  45. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  47. Czech Imp Jump Small : 1/36, 20.93 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  48. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  49. Jumping 2 Small: 21/36, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  50. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  51. Czech Imp Jump Small: 1/24, 19.55 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  52. Jumping 1 Small: 1/24, 29.43 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  53. Jumping 2 Small: 1/24, 25.41 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  54. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  55. 1. jumping: Diskvalifikován

  56. 2.jumping: 1/20, 28.37 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  57. 3.jumping: 2/20, 20.25 s, 0.0 tr. b., 6.72 m/s

  58. Východočeské finále: Diskvalifikován

  59. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  60. Agility družstev: 2/54, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  61. Agility jednotlivců: 5/54, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  62. Jumping družstev: Diskvalifikován

  63. Jumping jednotlivců: 9/54, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  64. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  65. Agility Open: Diskvalifikován

  66. Agility Trial: 1/8, 39.09 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  67. Jumping Open: 2/17, 28.29 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  68. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  69. Agility Open: 1/27, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  70. Agility Trial: 1/15, 43.95 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  71. Jumping Open: Diskvalifikován

  72. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  73. Agility open S: Diskvalifikován

  74. Jump I. S: 2/32, 26.8 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  75. Tunel I. S: Diskvalifikován

  76. ZkA. So SA3: 2/16, 39.73 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  77. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  78. Agility NE S: 1/18, 30.61 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  79. Agility So S: 1/22, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  80. Finale S: 1/8, 31.56 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  81. Jumping NE S: Diskvalifikován

  82. Jumping So S: 11/21, 30.65 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  83. Zkouška So SA3: 1/10, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  84. Zkoušky NE SA3: Diskvalifikován

  85. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  86. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  87. ZkA. ll. SA3: 5/14, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  88. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  89. QA4 agility: Diskvalifikován

  90. QA5 agility: Diskvalifikován

  91. QA6 agility: Diskvalifikován

  92. QJ4 jumping: 27/55, 32.07 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  93. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  94. QJ6 jumping: 39/50, 33.32 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  95. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  96. Agility l. S: Diskvalifikován

  97. Agility S Fin: 1/14, 28.7 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  98. Jumping II. S: 1/32, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  99. Jumping I. S: Diskvalifikován

  100. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  101. QA1 agility: 3/67, 39.3 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  102. QA2 agility: 23/64, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  103. QA3 agility: 1/68, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  104. QJ1 jumping: 1/68, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  105. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  106. QJ3 jumping: 24/66, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  107. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  108. Agility open S: 6/30, 38.73 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  109. Jumping open S: Diskvalifikován

  110. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  111. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  112. 1.vítězná: Diskvalifikován

  113. 2.vítězná: 1/13, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  114. Jumping: 1/25, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  115. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  116. Agility Sm Ne: 1/44, 38.13 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  117. Agility Sm So: 3/44, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  118. Jumping Sm Ne: Diskvalifikován

  119. Jumping Sm So: Diskvalifikován

  120. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  121. Agility open S: 7/19, 28.58 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  122. Jumping open S: 6/19, 35.01 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  123. Zkoušky SA3: Diskvalifikován

  124. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  125. 11.prorubská: 1/3, 30.14 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  126. 12.prorubská: Diskvalifikován

  127. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  128. Agility družstva: 29/48, 42.16 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  129. Agility - junioři: Diskvalifikován

  130. Jumping družstva: 1/48, 28.38 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  131. Jumping - junioři: 1/30, 31.22 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  132. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  133. Agility 1 S: Diskvalifikován

  134. Finálový běh S: Diskvalifikován

  135. Jumping 1 S: 1/22, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  136. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  137. Zkouška 1 SA3: 1/7, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  138. Zkouška 2 SA3: 1/7, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  139. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  140. Agility družstva: Diskvalifikován

  141. Agility jednotlivci: 5/59, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  142. Jumping družstva: 15/60, 29.48 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  143. Jumping jednotlivci: 17/59, 29.86 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  144. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  145. Agility S: 1/21, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  146. Jumping S: 1/21, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  147. Zkouška SA3: 1/5, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  148. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  149. Agility: 6/13, 46.8 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  150. Agility Open: 2/25, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  151. Jumping Open: Diskvalifikován

  152. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  153. Agility S: Diskvalifikován

  154. Jumping S: 1/13, 27.7 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  155. Zk.A SA3: Diskvalifikován

  156. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  157. Agility S: Diskvalifikován

  158. Jumping S: 2/19, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  159. Zkouška Ne SA3: 1/8, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  160. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  161. agility S: 1/18, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  162. zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  163. zkouška 2 SA3: 1/6, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  164. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  165. FINAL: Diskvalifikován

  166. QA3 Agility: Diskvalifikován

  167. QA4 Agility: Diskvalifikován

  168. QJ3 Jumping: 3/101, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  169. QJ4 Jumping: 47/102, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  170. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  171. J Agility 1: Diskvalifikován

  172. J Agility 2: 1/22, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  173. J Agility 3: 1/23, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  174. J Agility 4: 1/22, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  175. J Jumping 1: 1/23, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  176. J Jumping 2: 12/23, 31.27 s, 5.13 tr. b., 4.64 m/s

  177. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  178. SA2 II sobota SA2: 1/10, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  179. SA2 I sobota SA2: 1/10, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  180. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  181. zkouška_1 SA2: 4/9, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  182. zkouška_2 SA2: 1/9, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  183. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  184. 10.prorubská: Diskvalifikován

  185. 9.prorubská: 1/5, 36.7 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  186. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  187. Jumping III. S: 13/25, 31.74 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  188. Jumping II. S: Diskvalifikován

  189. Jumping I. S: 3/25, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  190. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  191. II.zkouška SA2: Diskvalifikován

  192. I.zkouška SA2: Diskvalifikován

  193. JUMPING S: 15/23, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  194. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  195. AGILITY S: Diskvalifikován

  196. JUMPING S: Diskvalifikován

  197. ZKOUŠKY SA2: 3/5, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  198. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  199. Agility: Diskvalifikován

  200. Agility - J: 18/42, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  201. Jumping: 6/58, 30.03 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  202. Jumping - J: Diskvalifikován

  203. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  204. Agility S: Diskvalifikován

  205. Jumping S: 7/25, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  206. Zkouška SA2: 1/12, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  207. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  208. II. zkouška SA2: 1/13, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  209. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  210. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  211. Agility Individual J: Diskvalifikován

  212. Agility Squads: 38/193, 46.7 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  213. Jumping Individual J: 5/87, 31.32 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  214. Jumping Squads: 13/191, 30.11 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  215. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  216. Jumping: 13/16, 31.98 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  217. Zkouška: Diskvalifikován

  218. Zkouška II: 1/4, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  219. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  220. Agility Ne: 32/74, 51.96 s, 6.96 tr. b., 3.54 m/s

  221. Jumping Ne: Diskvalifikován

  222. Česká Třebová - Junior Open PKO, 07. 06. 2015

  223. agility junioři S: 2/5, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  224. jumping junioři S: 1/5, 29.07 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  225. Brno - Jarní Brno 2015, 09. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  226. Agility sob. S: Diskvalifikován

  227. Jumping sob. S: 4/12, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  228. Zk SA2 sob SA2: Diskvalifikován

  229. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  230. Agility Open II Small: 20/52, 45.59 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  231. Agility Open I Small: 27/61, 49.71 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  232. Jumping IV, MR-pudl S: 4/16, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  233. Jumping Open III Small: 13/53, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  234. Jumping Open II Small: Diskvalifikován

  235. Jumping Open I Small: 6/57, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  236. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  237. Agility III - Small - Junioři: 22/36, 56.85 s, 29.85 tr. b., 2.87 m/s

  238. Agility II - Small - Junioři: 16/36, 45.53 s, 18.53 tr. b., 3.6 m/s

  239. Agility I - Small - Junioři: Diskvalifikován

  240. Agility IV - Small - Junioři: 25/35, 60.7 s, 31.7 tr. b., 2.85 m/s

  241. Jumping II - Small - Junioři: 2/36, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  242. Jumping I - Small - Junioři: 23/36, 34.7 s, 9.7 tr. b., 4.18 m/s

  243. Sekvence II - SMALL - JUNIOŘI: 7/11, 23.2 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  244. SEKVENCE - Small: Diskvalifikován

  245. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  246. SA1 II SA1: 7/22, 31.35 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  247. SA1 I SA1: Diskvalifikován

  248. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  249. 1. zkouška SA1: 3/13, 27.6 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  250. 2. zkouška SA1: 1/13, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  251. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  252. 1. ZK SA1: 1/11, 34.7 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  253. 2.ZK SA1: 6/11, 37.33 s, 10.33 tr. b., 3.29 m/s

  254. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  255. ZkA II SA1 SA1: 1/11, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  256. ZkA I SA1 SA1: Diskvalifikován

  257. ZkJ SA1 SA1: 4/11, 35.25 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  258. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  259. 1. zkouška SA1: 12/15, 43.38 s, 10.0 tr. b., 3.11 m/s

  260. 2. zkouška SA1: 12/15, 41.06 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  261. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  262. Agility I: Diskvalifikován

  263. Agility II: Diskvalifikován

  264. Jumping: Diskvalifikován