Cz En

082014

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Monika Němcová, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Beatrise, Coton de Tuléar

Výsledky

  1. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: 5/14, 52.7 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  4. Jumping I: Diskvalifikován

  5. Jumping II: 6/13, 50.22 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  6. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  7. 1. zkouška: 2/2, 48.76 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  8. 2. zkouška: 1/2, 50.89 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  9. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  10. II zkouška A3 XS: 1/1, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  11. I zkouška A3 XS: 1/1, 73.84 s, 26.84 tr. b., 2.82 m/s

  12. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  13. Agility Open: 7/30, 46.18 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  14. Agility Zk: 3/13, 48.68 s, 3.68 tr. b., 3.82 m/s

  15. Jumping Open: 8/30, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  16. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  17. Agility Open: 5/28, 47.79 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  18. Agility Zk: 2/11, 50.12 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  19. Jumping Open: 14/28, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  20. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  21. Agility open XS: 2/6, 43.74 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  22. Jumping open XS: 1/6, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  23. Tuneliáda XS: 2/6, 26.93 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  24. Zkouška XSA3: 1/1, 46.66 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  25. Zkouška XSA3 2: 1/1, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  26. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  27. Agility I: Diskvalifikován

  28. Agility II: 20/38, 45.97 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  29. Jumping I: 13/40, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  30. Jumping II: Diskvalifikován

  31. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  32. Agility S: 1/16, 28.03 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  33. Jumping special S: 4/16, 26.52 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  34. Zkouška SA3: 1/4, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  35. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  36. Agility Trial I: 4/7, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  37. Agility Trial II: 7/7, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  38. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  39. druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  40. první zkouška SA3: 4/6, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  41. třetí zkouška SA3: 1/6, 44.03 s, 0.03 tr. b., 4.16 m/s

  42. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  43. druhá zkouška SA3: 1/7, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  44. první zkouška SA3: 2/7, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  45. třetí zkouška SA3: 5/7, 47.74 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  46. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  47. Agility: 8/16, 49.04 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  48. Agility Trial: Diskvalifikován

  49. Jumping: 9/16, 41.54 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  50. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  51. Agility Open 2+3: 7/20, 42.84 s, 7.84 tr. b., 3.59 m/s

  52. Agility Trial I: 3/13, 48.11 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  53. Agility Trial II: Diskvalifikován

  54. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  55. Agility: Diskvalifikován

  56. Agility DRUZSTVA: 30/56, 45.3 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  57. Jumping: 34/57, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  58. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  59. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  60. Agility Open: 5/28, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  61. Agility Trial: 4/11, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  62. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 9/22, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  63. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  64. Agility I: 25/47, 41.12 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  65. Agility II: 11/45, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  66. Jumping I: 20/47, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  67. Jumping II: 10/46, 32.83 s, 1.83 tr. b., 4.33 m/s

  68. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  69. 1. Zkouška SA3: 1/6, 52.64 s, 4.64 tr. b., 3.63 m/s

  70. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  71. 3. Zkouška SA3: 3/6, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  72. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  73. Agility Open: 5/20, 43.57 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  74. Agility Trial: 3/11, 54.37 s, 7.37 tr. b., 3.68 m/s

  75. I Agility Trial: 2/11, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  76. II Agility Trial: Diskvalifikován

  77. Jumping Open: 7/20, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  78. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  79. Agility S Ne : 31/66, 55.83 s, 31.83 tr. b., 2.9 m/s

  80. Agility S So : 15/65, 47.56 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  81. Jumping S Ne : 20/66, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  82. Jumping S So : 13/65, 35.32 s, 0.32 tr. b., 4.16 m/s

  83. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  84. Agility I: Diskvalifikován

  85. Agility II: 2/6, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  86. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  87. Agility I: Diskvalifikován

  88. Agility II: Diskvalifikován

  89. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  90. Zkouška č.1 SA3: 2/5, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  91. Zkouška č.2 SA3: Diskvalifikován

  92. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  93. Agility Trial I: Diskvalifikován

  94. Agility Trial II: Diskvalifikován

  95. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  96. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  97. Agility Trial I: 2/13, 47.45 s, 0.45 tr. b., 3.84 m/s

  98. Agility Trial II: 2/13, 43.51 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  99. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  100. Agility Open: 7/22, 43.4 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  101. Agility Trial: 3/8, 43.32 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  102. Jumping Open: 8/21, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  103. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  104. Agility Open: 11/14, 71.9 s, 18.9 tr. b., 2.59 m/s

  105. Agility Trial: 3/7, 51.45 s, 8.45 tr. b., 3.25 m/s

  106. Jumping Open: 9/17, 40.69 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  107. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  108. Agility Trial I: Diskvalifikován

  109. Agility Trial II: 8/14, 48.82 s, 4.82 tr. b., 3.63 m/s

  110. Jumping Open: 7/28, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  111. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  112. Agility S: Diskvalifikován

  113. Jumping S: 9/28, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  114. Zkouška SA3: 3/11, 49.28 s, 0.28 tr. b., 3.84 m/s

  115. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  116. Agility 1: 20/45, 47.17 s, 8.17 tr. b., 3.6 m/s

  117. Agility 2: 12/45, 49.94 s, 0.94 tr. b., 3.9 m/s

  118. Jumping 1: 14/45, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  119. Jumping 2: 18/45, 38.35 s, 0.35 tr. b., 4.17 m/s

  120. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  121. 1. Agility: 1/4, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  122. 2. Agility: Diskvalifikován

  123. 3. Agility: Diskvalifikován

  124. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  125. Agility 1: 5/10, 54.31 s, 7.31 tr. b., 3.5 m/s

  126. Agility 2: Diskvalifikován

  127. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  128. FALCO 1. zkouška SA3: 3/11, 46.42 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  129. FALCO 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  130. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  131. Agility Sm Ne: 10/44, 48.27 s, 2.27 tr. b., 3.98 m/s

  132. Agility Sm So: 17/44, 45.91 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  133. Jumping Sm Ne: 9/44, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  134. Jumping Sm So: 20/44, 42.41 s, 8.41 tr. b., 3.8 m/s

  135. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  136. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  137. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  138. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  139. 1. zkouška SA3: 2/8, 45.79 s, 2.79 tr. b., 3.67 m/s

  140. 2. zkouška SA3: 1/8, 45.93 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  141. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  142. Agility Trial I: Diskvalifikován

  143. Agility Trial II: Diskvalifikován

  144. Agility Trial III: Diskvalifikován

  145. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  146. Jump 1 S: 1/12, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  147. Jump 2 S: 1/12, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  148. Jump 3 S: Diskvalifikován

  149. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  150. Agility Trial I: Diskvalifikován

  151. Agility Trial II: 1/6, 52.54 s, 4.54 tr. b., 3.31 m/s

  152. Jumping 2+3: 7/18, 40.62 s, 0.62 tr. b., 3.79 m/s

  153. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  154. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  155. 2. Zkouška SA2: 1/9, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  156. 3. Zkouška SA2: 1/9, 45.72 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  157. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  158. III.zkouška SA2: 2/6, 52.97 s, 4.97 tr. b., 3.32 m/s

  159. II.zkouška SA2: Diskvalifikován

  160. I.zkouška SA2: 2/6, 56.12 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  161. Zlín - Mladcová - Hawai na Mladcové, 21. 08. 2016

  162. Agility S: 4/16, 43.45 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  163. Jumping S: 3/16, 38.61 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  164. Zk SA2: 1/10, 42.99 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  165. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  166. Agility I: Diskvalifikován

  167. Agility II: Diskvalifikován

  168. HCV Jumping: 6/27, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  169. Jumping 1: 5/27, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  170. Jumping 2: 12/26, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  171. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  172. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  173. I Agility: 6/13, 43.78 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  174. II Agility: Diskvalifikován

  175. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  176. Agility: Diskvalifikován

  177. Agility I: Diskvalifikován

  178. Agility II: Diskvalifikován

  179. Agility III: Diskvalifikován

  180. Agility IV: Diskvalifikován

  181. Jumping I: Diskvalifikován

  182. Jumping II: Diskvalifikován

  183. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  184. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  185. 2.zkouška SA2: 3/9, 43.82 s, 0.82 tr. b., 3.56 m/s

  186. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2016

  187. druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  188. první zkouška SA2: 1/7, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  189. třetí zkouška SA2: Diskvalifikován

  190. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  191. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  192. 2. zkouška SA2: 8/13, 74.8 s, 23.8 tr. b., 2.35 m/s

  193. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  194. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  195. Druhá SA2: Diskvalifikován

  196. První SA2: Diskvalifikován

  197. Třetí SA2: 3/12, 51.85 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  198. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  199. Jump 1 S: 3/24, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  200. Jump 2 S: Diskvalifikován

  201. Jump U Lesa S: Diskvalifikován

  202. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  203. Agility I: Diskvalifikován

  204. Agility II: 2/6, 54.52 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  205. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  206. I Agility: Diskvalifikován

  207. II Agility: 3/8, 43.0 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  208. III Agility: 2/8, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  209. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  210. SA2-1: Diskvalifikován

  211. SA2-2: Diskvalifikován

  212. SA2-3: 8/11, 72.68 s, 37.68 tr. b., 2.41 m/s

  213. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  214. SA1-1: 2/4, 35.13 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  215. SA1-2: 1/4, 41.85 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  216. SA1-3: Diskvalifikován

  217. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  218. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  219. Zkouška 2 SA1: 1/3, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  220. Zkouška 3 SA1: 1/3, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  221. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  222. Agility: Diskvalifikován

  223. Agility Open: Diskvalifikován

  224. Jumping Open: 23/28, 43.55 s, 17.55 tr. b., 3.15 m/s

  225. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2015

  226. Agility I: 2/5, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  227. Agility II: 2/5, 39.89 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  228. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  229. Agility I: Diskvalifikován

  230. Agility II: Diskvalifikován

  231. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: Diskvalifikován

  232. Dogmania Jump: Diskvalifikován

  233. Free Jumping Sport: 9/27, 46.11 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  234. HCV Jumping: 12/31, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  235. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  236. Agility I: Diskvalifikován

  237. Agility II: Diskvalifikován

  238. Jumping: Diskvalifikován