Cz En

082714

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Vočadlová, Agility Trutnov - Studenec

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Hiccup From Let's Border, Border kolie

Výsledky

  1. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  2. Jumping 1 - A2+A3: 2/7, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  3. Jumping 2 - A2+A3: 2/7, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  4. Jumping 3 - A2+A3: 1/7, 25.93 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  5. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  6. Agility 1 L: Diskvalifikován

  7. Agility 2 L: 13/71, 47.61 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  8. Jumping 1 L: 21/83, 43.22 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  9. Jumping 2 L: 35/82, 36.66 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  10. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  11. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  12. 2.kvalifikace: 4/38, 28.23 s, 0.0 tr. b., 6.62 m/s

  13. 3.kvalifikace: 10/36, 39.16 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  14. Finále: 6/15, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  15. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  16. Agility Individual: 62/106, 46.1 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  17. Agility Squads as Individual: 59/109, 43.84 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  18. Jumping Individual: 44/108, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  19. Jumping Squads as Individual: 68/108, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  20. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  21. Trial I.: Diskvalifikován

  22. TRIAL II.: Diskvalifikován

  23. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  24. 1.zkouška: Diskvalifikován

  25. 2.zkouška: Diskvalifikován

  26. Jumping: Diskvalifikován

  27. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  28. I. agility L: Diskvalifikován

  29. II. agility L: Diskvalifikován

  30. II. jumping L: 41/97, 50.29 s, 15.29 tr. b., 3.5 m/s

  31. I. jumping L: 32/97, 36.87 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  32. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  33. III. jumping L: 8/30, 33.59 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  34. II. jumping L: Diskvalifikován

  35. I. jumping L: 11/30, 35.25 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  36. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  37. Finále: 5/11, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  38. Jumping 2: 6/24, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  39. Zkouška 2: 2/8, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  40. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  41. Agility Squads as Individual: 67/137, 56.02 s, 11.02 tr. b., 3.93 m/s

  42. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  43. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  44. 1. Zkouška - LA3: 1/10, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  45. 2. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  46. Agility L: Diskvalifikován

  47. Jumping L: 9/17, 43.33 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  48. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  49. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  50. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  51. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  52. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 44/170, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  53. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  54. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. Jumping open L: Diskvalifikován

  57. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  58. 1. zkouška A3 LA3: 3/12, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  59. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  60. Hra - tuneliáda A2+A3 L: Diskvalifikován

  61. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  62. Agility I: Diskvalifikován

  63. Agility II: 71/165, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  64. Jumping I: Diskvalifikován

  65. Jumping II: 33/161, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  66. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  67. 2. zkouška LA3: 10/17, 38.76 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  68. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  70. Jumping: Diskvalifikován

  71. Zkouška 1: Diskvalifikován

  72. Zkouška 3: 12/36, 50.79 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  73. Zkouška 4: Diskvalifikován

  74. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  75. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška LA3: 2/12, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  77. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  78. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  79. Jumping II L: Diskvalifikován

  80. Jumping I L: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  82. Jumping L 1: Diskvalifikován

  83. Jumping L 2: Diskvalifikován

  84. Jumping L 3: Diskvalifikován

  85. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  86. Zkouška II LA3: 5/12, 43.75 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  87. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  88. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  89. 1.kvalifikace: 2/45, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  90. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  91. 3.kvalifikace: 19/45, 24.29 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  92. Východočeské finále: Diskvalifikován

  93. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  94. Jumping L: Diskvalifikován

  95. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  96. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  97. AGILITY DRUZSTVA: 14/79, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  98. J Agility: Diskvalifikován

  99. J Hra: Diskvalifikován

  100. J Jumping: 19/53, 28.14 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  101. JUMPING DRUZSTVA: 34/79, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  102. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  103. Jumping II L: Diskvalifikován

  104. Jumping I L: 7/43, 33.79 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  105. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  106. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  107. QA4 Agility: Diskvalifikován

  108. QA5 Agility: 57/93, 44.5 s, 15.5 tr. b., 4.38 m/s

  109. QA6 Agility: Diskvalifikován

  110. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  111. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  112. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  113. Ne-Agility: 3/44, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  114. So-: 2/18, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  115. So-Agility: 12/41, 42.16 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  116. So-Jumping: Diskvalifikován

  117. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  118. QA1 agility: 36/127, 44.91 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  119. QA2 agility: 54/125, 48.76 s, 12.76 tr. b., 4.22 m/s

  120. QA3 agility: Diskvalifikován

  121. QJ1 jumping: 23/126, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  122. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  123. QJ3 jumping: 62/122, 42.11 s, 14.11 tr. b., 4.42 m/s

  124. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  125. Agility A2A3: Diskvalifikován

  126. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  127. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  128. Jumping Squads as Individual: 82/162, 36.01 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  129. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  130. Special Agility: 48/159, 49.31 s, 6.31 tr. b., 3.89 m/s

  131. Special Final: 7/28, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  132. Special Jumping: 6/153, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  133. Tachyon Trophy A2A3: 15/106, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  134. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  135. Agility L: 11/51, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  136. JUMPING L: 7/51, 34.39 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  137. Zkouška agility LA3: 2/16, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  138. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  139. 1. zkouška LA3: 3/15, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  140. 2. zkouška LA3: 1/14, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  141. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  142. 1. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  143. 2. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  144. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  145. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  146. I Agility Open: Diskvalifikován

  147. II Agility Open: Diskvalifikován

  148. II Jumping Open: 66/135, 33.9 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  149. I Jumping Open: Diskvalifikován

  150. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  151. III. jumping L: Diskvalifikován

  152. II. jumping L: Diskvalifikován

  153. I. jumping L: 13/34, 36.6 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  154. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  155. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  156. 2. zkouška LA3: 1/13, 44.66 s, 0.66 tr. b., 3.96 m/s

  157. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  158. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  159. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  160. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  161. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  162. Jumping LA neděle: 30/62, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  163. Jumping LA sobota: 8/59, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  164. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  165. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  166. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  167. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  168. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  169. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  170. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  171. JUMPING 1 L: 1/43, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  172. JUMPING 2 L: 10/43, 31.45 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  173. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  174. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  175. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  176. I. zkouška LA3: 5/15, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  177. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  178. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  179. Jumping 1 Large: 26/51, 36.49 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  180. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  181. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  182. 1. jumping: 2/40, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  183. 2.jumping: 1/39, 27.82 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  184. 3.jumping: 23/40, 19.73 s, 5.0 tr. b., 6.89 m/s

  185. Východočeské finále: Diskvalifikován

  186. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  187. Agility Ju: 1/59, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  188. Agility Squads: 1/76, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  189. Hra Ju: 3/59, 30.95 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  190. Jumping Ju: Diskvalifikován

  191. Jumping Squads: 36/75, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  192. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  193. Agility družstev: 46/88, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  194. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  195. Jumping družstev: 10/88, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  196. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  197. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  198. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  199. LA3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  200. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  201. Agility NE L: 15/39, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  202. Agility So L: Diskvalifikován

  203. Finále L: 14/21, 45.44 s, 24.44 tr. b., 3.87 m/s

  204. Jumping NE L: 2/37, 28.05 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  205. Jumping So L: 3/37, 31.35 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  206. Zkouška So LA3: Diskvalifikován

  207. Zkoušky NE LA3: Diskvalifikován

  208. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  209. Agility - Ne: 27/91, 45.37 s, 16.37 tr. b., 3.92 m/s

  210. Agility - So: Diskvalifikován

  211. Jumping - Ne: 4/89, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  212. Jumping - So: 19/97, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  213. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  214. QA1 agility: 48/135, 45.28 s, 10.28 tr. b., 4.11 m/s

  215. QA2 agility: Diskvalifikován

  216. QA3 agility: 35/130, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  217. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  218. QJ2 jumping: 30/135, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  219. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  220. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  221. 1.vítězná: Diskvalifikován

  222. 2.vítězná: Diskvalifikován

  223. Jumping: 1/35, 28.78 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  224. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  225. Agility open L: 7/27, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  226. Jumping open L: Diskvalifikován

  227. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  228. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  229. Agility 1 Ju: 8/33, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  230. Agility 2 Ju: 3/33, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  231. Agility 3 Ju: 17/33, 39.34 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  232. Agility 4 Ju: 1/33, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  233. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  234. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  235. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  236. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  237. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  238. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 3/24, 31.22 s, 0.0 tr. b., 6.41 m/s

  239. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  240. A2+A3 Jump II. L: 3/28, 33.18 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  241. A2+A3 Jump I. L: Diskvalifikován

  242. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  243. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  244. Agility 1: Diskvalifikován

  245. Agility 2: 27/128, 40.57 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  246. Jumping 1: 50/128, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  247. Jumping 2: Diskvalifikován

  248. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  249. Agility Trial I: 1/24, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  250. Jumping Trial I: 13/24, 35.87 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  251. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  252. II.zkouška LA3: 3/10, 47.54 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  253. I. zkouška LA3: 2/10, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  254. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  255. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  256. zkouška 2 LA3: 1/12, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  257. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  258. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  259. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  260. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  261. 15.prorubská: 2/13, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  262. 16.prorubská: 3/13, 37.81 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  263. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  264. Jumping III. L: 20/45, 38.07 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  265. Jumping II. L: 1/45, 28.47 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  266. Jumping I. L: 2/45, 25.73 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  267. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  268. Agility družstva: 24/77, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  269. Agility - junioři: Diskvalifikován

  270. Jumping družstva: 31/77, 30.85 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  271. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  272. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  273. Agility L: 1/39, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  274. Jumping L: Diskvalifikován

  275. Zkoušky A1 LA3: Diskvalifikován

  276. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  277. Agility 1 L: Diskvalifikován

  278. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  279. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  280. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  281. Jumping 1 L: 8/34, 36.1 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  282. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  283. 1.zkouška: Diskvalifikován

  284. 2.zkouška: Diskvalifikován

  285. Jumping Open: Diskvalifikován

  286. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  287. Ne-: 3/15, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  288. Ne-Agility: 11/48, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  289. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  290. So-: 3/17, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  291. So-Agility: 6/48, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  292. So-Jumping: Diskvalifikován

  293. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  294. 1Q Jumping: 93/131, 38.32 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  295. 2Q Agility: Diskvalifikován

  296. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  297. Družstva - Jumping: 52/139, 39.19 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  298. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  299. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 41/102, 43.1 s, 14.1 tr. b., 3.64 m/s

  300. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  301. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 47/103, 43.5 s, 18.5 tr. b., 3.68 m/s

  302. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  303. J Agility 1: 19/46, 43.66 s, 14.4 tr. b., 4.17 m/s

  304. J Agility 2: 30/45, 46.98 s, 20.28 tr. b., 3.21 m/s

  305. J Agility 3: 15/45, 36.26 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  306. J Agility 4: 28/44, 43.22 s, 23.23 tr. b., 4.35 m/s

  307. J Jumping 1: 12/46, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  308. J Jumping 2: 18/45, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  309. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  310. QA1 Agility: Diskvalifikován

  311. QA2 Agility: Diskvalifikován

  312. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  313. QJ2 Jumping: 58/197, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  314. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  315. III. Jumping L: Diskvalifikován

  316. I. Jumping L: 10/37, 34.05 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  317. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  318. zkouška_1 LA2: 6/12, 39.64 s, 7.64 tr. b., 3.53 m/s

  319. zkouška_2 LA2: Diskvalifikován

  320. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  321. 10.prorubská: 2/14, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  322. 9.prorubská: 1/15, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  323. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  324. 7.prorubská: 5/19, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  325. 8.prorubská: 1/19, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  326. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  327. 1. ZK LA2: 3/27, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  328. 2. ZK LA2: 2/27, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  329. JUNIOŘI L: Diskvalifikován

  330. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  331. 5.prorubská: 3/15, 34.41 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  332. 6.prorubská: Diskvalifikován

  333. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  334. ZkA 1 So: 4/22, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  335. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  336. ZkA 3 So: 4/22, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  337. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  338. Agility L L: 13/39, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  339. Jumping L L: 14/39, 42.05 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  340. Zk LA2 LA2: Diskvalifikován

  341. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  342. 3.prorubská: Diskvalifikován

  343. 4.prorubská: Diskvalifikován

  344. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  345. 1.prorubská: Diskvalifikován

  346. 2.prorubská: Diskvalifikován

  347. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  348. Agility Ne: Diskvalifikován

  349. Jumping Ne: Diskvalifikován

  350. ZkA 1 So: 10/27, 42.98 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  351. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  352. ZkA Ne: Diskvalifikován

  353. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  354. Agility: Diskvalifikován

  355. Jumping: Diskvalifikován

  356. Jumping - J: Diskvalifikován

  357. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  358. Agility L: Diskvalifikován

  359. Jumping L: 10/41, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  360. Zkouška LA2: 5/22, 38.03 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  361. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  362. 1. zkouška LA2: 1/21, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  363. 2. zkouška LA2: 6/21, 43.46 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  364. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  365. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  366. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  367. Agility: Diskvalifikován

  368. Jumping: Diskvalifikován

  369. Zkouška: 2/25, 28.5 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  370. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  371. Agility Individual J: 10/118, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  372. Agility Squads: Diskvalifikován

  373. Jumping Individual J: 16/119, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  374. Jumping Squads: 74/159, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  375. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  376. Ne-Agility: Diskvalifikován

  377. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  378. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  379. Sobotní zkouška: 4/14, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  380. So-Jumping: Diskvalifikován

  381. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  382. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  383. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  384. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: 5/9, 39.77 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  385. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  386. Agility III - Large - Junioři: 8/44, 42.22 s, 5.22 tr. b., 3.86 m/s

  387. Agility II - Large - Junioři: 8/44, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  388. Agility I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  389. Agility IV - Large - Junioři: Diskvalifikován

  390. Jumping II - Large - Junioři: 13/43, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  391. Jumping I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  392. Sekvence II - LARGE - JUNIOŘI: 8/11, 21.54 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  393. SEKVENCE - Large: Diskvalifikován

  394. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  395. Agility I: Diskvalifikován

  396. Agility II: Diskvalifikován

  397. Agility III: 8/22, 40.72 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  398. Agility IV: 2/22, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  399. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  400. Agility: Diskvalifikován

  401. Jumping: 4/50, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  402. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  403. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  404. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  405. 2. ZK LA1: 6/12, 44.93 s, 20.93 tr. b., 3.03 m/s

  406. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  407. 1. zkouška LA1: 9/26, 28.11 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  408. 2. zkouška LA1: 2/26, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s