Cz En

082714

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Petirová, Agility Trutnov - Studenec

    Člen KA

Pes

  1. Hiccup From Let's Border, Border kolie

Výsledky

  1. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  2. 1. Zkouška - LA3: 1/10, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  3. 2. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  4. Agility L: Diskvalifikován

  5. Jumping L: 9/17, 43.33 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  6. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  7. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  8. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  9. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  10. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 44/170, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  11. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  12. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. Jumping open L: Diskvalifikován

  15. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  16. 1. zkouška A3 LA3: 3/12, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  17. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  18. Hra - tuneliáda A2+A3 L: Diskvalifikován

  19. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  20. Agility I: Diskvalifikován

  21. Agility II: 71/165, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  22. Jumping I: Diskvalifikován

  23. Jumping II: 33/161, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  24. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  25. 2. zkouška LA3: 10/17, 38.76 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  26. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  28. Jumping: Diskvalifikován

  29. Zkouška 1: Diskvalifikován

  30. Zkouška 3: 12/36, 50.79 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  31. Zkouška 4: Diskvalifikován

  32. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  33. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška LA3: 2/12, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  35. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  36. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  37. Jumping II L: Diskvalifikován

  38. Jumping I L: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  40. Jumping L 1: Diskvalifikován

  41. Jumping L 2: Diskvalifikován

  42. Jumping L 3: Diskvalifikován

  43. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  44. Zkouška II LA3: 5/12, 43.75 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  45. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  46. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  47. 1.kvalifikace: 2/45, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  48. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  49. 3.kvalifikace: 19/45, 24.29 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  50. Východočeské finále: Diskvalifikován

  51. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  52. Jumping L: Diskvalifikován

  53. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  54. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  55. AGILITY DRUZSTVA: 14/79, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  56. J Agility: Diskvalifikován

  57. J Hra: Diskvalifikován

  58. J Jumping: 19/53, 28.14 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  59. JUMPING DRUZSTVA: 34/79, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  60. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  61. Jumping II L: Diskvalifikován

  62. Jumping I L: 7/43, 33.79 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  63. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  64. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  65. QA4 Agility: Diskvalifikován

  66. QA5 Agility: 57/93, 44.5 s, 15.5 tr. b., 4.38 m/s

  67. QA6 Agility: Diskvalifikován

  68. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  69. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  70. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  71. Ne-Agility: 3/44, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  72. So-: 2/18, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  73. So-Agility: 12/41, 42.16 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  74. So-Jumping: Diskvalifikován

  75. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  76. QA1 agility: 36/127, 44.91 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  77. QA2 agility: 54/125, 48.76 s, 12.76 tr. b., 4.22 m/s

  78. QA3 agility: Diskvalifikován

  79. QJ1 jumping: 23/126, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  80. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  81. QJ3 jumping: 62/122, 42.11 s, 14.11 tr. b., 4.42 m/s

  82. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  83. Agility A2A3: Diskvalifikován

  84. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  85. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  86. Jumping Squads as Individual: 82/162, 36.01 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  87. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  88. Special Agility: 48/159, 49.31 s, 6.31 tr. b., 3.89 m/s

  89. Special Final: 7/28, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  90. Special Jumping: 6/153, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  91. Tachyon Trophy A2A3: 15/106, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  92. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  93. Agility L: 11/51, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  94. JUMPING L: 7/51, 34.39 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  95. Zkouška agility LA3: 2/16, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  96. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  97. 1. zkouška LA3: 3/15, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  98. 2. zkouška LA3: 1/14, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  99. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  100. 1. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  101. 2. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  102. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  103. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  104. I Agility Open: Diskvalifikován

  105. II Agility Open: Diskvalifikován

  106. II Jumping Open: 66/135, 33.9 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  107. I Jumping Open: Diskvalifikován

  108. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  109. III. jumping L: Diskvalifikován

  110. II. jumping L: Diskvalifikován

  111. I. jumping L: 13/34, 36.6 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  112. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  113. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška LA3: 1/13, 44.66 s, 0.66 tr. b., 3.96 m/s

  115. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  116. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  117. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  118. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  119. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  120. Jumping LA neděle: 30/62, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  121. Jumping LA sobota: 8/59, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  122. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  123. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  124. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  125. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  126. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  127. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  128. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  129. JUMPING 1 L: 1/43, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  130. JUMPING 2 L: 10/43, 31.45 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  131. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  132. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  133. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  134. I. zkouška LA3: 5/15, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  135. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  136. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  137. Jumping 1 Large: 26/51, 36.49 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  138. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  139. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  140. 1. jumping: 2/40, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  141. 2.jumping: 1/39, 27.82 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  142. 3.jumping: 23/40, 19.73 s, 5.0 tr. b., 6.89 m/s

  143. Východočeské finále: Diskvalifikován

  144. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  145. Agility Ju: 1/59, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  146. Agility Squads: 1/76, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  147. Hra Ju: 3/59, 30.95 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  148. Jumping Ju: Diskvalifikován

  149. Jumping Squads: 36/75, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  150. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  151. Agility družstev: 46/88, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  152. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  153. Jumping družstev: 10/88, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  154. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  155. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  156. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  157. LA3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  158. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  159. Agility NE L: 15/39, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  160. Agility So L: Diskvalifikován

  161. Finále L: 14/21, 45.44 s, 24.44 tr. b., 3.87 m/s

  162. Jumping NE L: 2/37, 28.05 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  163. Jumping So L: 3/37, 31.35 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  164. Zkouška So LA3: Diskvalifikován

  165. Zkoušky NE LA3: Diskvalifikován

  166. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  167. Agility - Ne: 27/91, 45.37 s, 16.37 tr. b., 3.92 m/s

  168. Agility - So: Diskvalifikován

  169. Jumping - Ne: 4/89, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  170. Jumping - So: 19/97, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  171. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  172. QA1 agility: 48/135, 45.28 s, 10.28 tr. b., 4.11 m/s

  173. QA2 agility: Diskvalifikován

  174. QA3 agility: 35/130, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  175. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  176. QJ2 jumping: 30/135, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  177. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  178. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  179. 1.vítězná: Diskvalifikován

  180. 2.vítězná: Diskvalifikován

  181. Jumping: 1/35, 28.78 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  182. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  183. Agility open L: 7/27, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  184. Jumping open L: Diskvalifikován

  185. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  186. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  187. Agility 1 Ju: 8/33, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  188. Agility 2 Ju: 3/33, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  189. Agility 3 Ju: 17/33, 39.34 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  190. Agility 4 Ju: 1/33, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  191. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  192. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  193. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  194. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  195. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  196. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 3/24, 31.22 s, 0.0 tr. b., 6.41 m/s

  197. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  198. A2+A3 Jump II. L: 3/28, 33.18 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  199. A2+A3 Jump I. L: Diskvalifikován

  200. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  201. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  202. Agility 1: Diskvalifikován

  203. Agility 2: 27/128, 40.57 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  204. Jumping 1: 50/128, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  205. Jumping 2: Diskvalifikován

  206. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  207. Agility Trial I: 1/24, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  208. Jumping Trial I: 13/24, 35.87 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  209. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  210. II.zkouška LA3: 3/10, 47.54 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  211. I. zkouška LA3: 2/10, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  212. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  213. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  214. zkouška 2 LA3: 1/12, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  215. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  216. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  217. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  218. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  219. 15.prorubská: 2/13, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  220. 16.prorubská: 3/13, 37.81 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  221. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  222. Jumping III. L: 20/45, 38.07 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  223. Jumping II. L: 1/45, 28.47 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  224. Jumping I. L: 2/45, 25.73 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  225. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  226. Agility družstva: 24/77, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  227. Agility - junioři: Diskvalifikován

  228. Jumping družstva: 31/77, 30.85 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  229. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  230. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  231. Agility L: 1/39, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  232. Jumping L: Diskvalifikován

  233. Zkoušky A1 LA3: Diskvalifikován

  234. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  235. Agility 1 L: Diskvalifikován

  236. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  237. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  238. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  239. Jumping 1 L: 8/34, 36.1 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  240. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  241. 1.zkouška: Diskvalifikován

  242. 2.zkouška: Diskvalifikován

  243. Jumping Open: Diskvalifikován

  244. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  245. Ne-: 3/15, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  246. Ne-Agility: 11/48, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  247. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  248. So-: 3/17, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  249. So-Agility: 6/48, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  250. So-Jumping: Diskvalifikován

  251. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  252. 1Q Jumping: 93/131, 38.32 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  253. 2Q Agility: Diskvalifikován

  254. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  255. Družstva - Jumping: 52/139, 39.19 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  256. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  257. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 41/102, 43.1 s, 14.1 tr. b., 3.64 m/s

  258. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  259. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 47/103, 43.5 s, 18.5 tr. b., 3.68 m/s

  260. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  261. J Agility 1: 19/46, 43.66 s, 14.4 tr. b., 4.17 m/s

  262. J Agility 2: 30/45, 46.98 s, 20.28 tr. b., 3.21 m/s

  263. J Agility 3: 15/45, 36.26 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  264. J Agility 4: 28/44, 43.22 s, 23.23 tr. b., 4.35 m/s

  265. J Jumping 1: 12/46, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  266. J Jumping 2: 18/45, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  267. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  268. QA1 Agility: Diskvalifikován

  269. QA2 Agility: Diskvalifikován

  270. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  271. QJ2 Jumping: 58/197, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  272. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  273. III. Jumping L: Diskvalifikován

  274. I. Jumping L: 10/37, 34.05 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  275. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  276. zkouška_1 LA2: 6/12, 39.64 s, 7.64 tr. b., 3.53 m/s

  277. zkouška_2 LA2: Diskvalifikován

  278. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  279. 10.prorubská: 2/14, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  280. 9.prorubská: 1/15, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  281. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  282. 7.prorubská: 5/19, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  283. 8.prorubská: 1/19, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  284. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  285. 1. ZK LA2: 3/27, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  286. 2. ZK LA2: 2/27, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  287. JUNIOŘI L: Diskvalifikován

  288. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  289. 5.prorubská: 3/15, 34.41 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  290. 6.prorubská: Diskvalifikován

  291. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  292. ZkA 1 So: 4/22, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  293. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  294. ZkA 3 So: 4/22, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  295. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  296. Agility L L: 13/39, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  297. Jumping L L: 14/39, 42.05 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  298. Zk LA2 LA2: Diskvalifikován

  299. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  300. 3.prorubská: Diskvalifikován

  301. 4.prorubská: Diskvalifikován

  302. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  303. 1.prorubská: Diskvalifikován

  304. 2.prorubská: Diskvalifikován

  305. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  306. Agility Ne: Diskvalifikován

  307. Jumping Ne: Diskvalifikován

  308. ZkA 1 So: 10/27, 42.98 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  309. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  310. ZkA Ne: Diskvalifikován

  311. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  312. Agility: Diskvalifikován

  313. Jumping: Diskvalifikován

  314. Jumping - J: Diskvalifikován

  315. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  316. Agility L: Diskvalifikován

  317. Jumping L: 10/41, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  318. Zkouška LA2: 5/22, 38.03 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  319. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  320. 1. zkouška LA2: 1/21, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  321. 2. zkouška LA2: 6/21, 43.46 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  322. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  323. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  324. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  325. Agility: Diskvalifikován

  326. Jumping: Diskvalifikován

  327. Zkouška: 2/25, 28.5 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  328. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  329. Agility Individual J: 10/118, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  330. Agility Squads: Diskvalifikován

  331. Jumping Individual J: 16/119, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  332. Jumping Squads: 74/159, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  333. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  334. Ne-Agility: Diskvalifikován

  335. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  336. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  337. Sobotní zkouška: 4/14, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  338. So-Jumping: Diskvalifikován

  339. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  340. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  341. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  342. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: 5/9, 39.77 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  343. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  344. Agility III - Large - Junioři: 8/44, 42.22 s, 5.22 tr. b., 3.86 m/s

  345. Agility II - Large - Junioři: 8/44, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  346. Agility I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  347. Agility IV - Large - Junioři: Diskvalifikován

  348. Jumping II - Large - Junioři: 13/43, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  349. Jumping I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  350. Sekvence II - LARGE - JUNIOŘI: 8/11, 21.54 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  351. SEKVENCE - Large: Diskvalifikován

  352. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  353. Agility I: Diskvalifikován

  354. Agility II: Diskvalifikován

  355. Agility III: 8/22, 40.72 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  356. Agility IV: 2/22, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  357. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  358. Agility: Diskvalifikován

  359. Jumping: 4/50, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  360. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  361. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  362. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  363. 2. ZK LA1: 6/12, 44.93 s, 20.93 tr. b., 3.03 m/s

  364. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  365. 1. zkouška LA1: 9/26, 28.11 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  366. 2. zkouška LA1: 2/26, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s