Cz En

082814

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Králová, VOSA Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Explosive Essay, Border kolie

Výsledky

  1. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  2. Agility: 1/86, 34.32 s, 0.0 tr. b., 6.41 m/s

  3. Agility DRUZSTVA: 19/97, 36.68 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  4. Jumping: 1/97, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  5. Jumping DRUZSTVA: 2/97, 32.07 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  6. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  7. Agility 1: 16/212, 36.95 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  8. Agility 2: 2/217, 35.02 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  9. Agility 3: 1/179, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  10. Agility 4: 3/191, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  11. Agility Trial: Diskvalifikován

  12. Grand Final: 1/44, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  13. Jumping 2: 1/205, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  14. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  15. Jumping I. L: 1/33, 30.73 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  16. Zkouška LA3: 1/9, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  17. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  18. QA4 Agility: 1/95, 41.09 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  19. QA5 Agility: 1/93, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  20. QA6 Agility: 19/88, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  21. QJ4 Jumping: 2/95, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  22. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  23. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  24. QA1 agility: Diskvalifikován

  25. QA2 agility: 38/125, 38.65 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  26. QA3 agility: Diskvalifikován

  27. QJ1 jumping: 42/126, 29.55 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  28. QJ2 jumping: 1/126, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  29. QJ3 jumping: 1/122, 35.17 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  30. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  31. Agility Trial: Diskvalifikován

  32. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  33. Agility A2A3: 1/95, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  34. Jumping A2A3: 18/113, 33.34 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  35. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  36. druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  38. třetí zkouška LA3: Diskvalifikován

  39. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  40. Agility L Ne: Diskvalifikován

  41. Agility L So: 1/99, 33.35 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  42. Jumping L Ne: 1/96, 30.75 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  43. Jumping L So: 1/100, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  44. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  45. AGILITY: 1/50, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  46. AGILITY: Diskvalifikován

  47. JUMPING: 1/49, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  48. JUMPING: 1/51, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  49. LA3: Diskvalifikován

  50. LA3: Diskvalifikován

  51. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  52. III. jumping L: 1/34, 23.36 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  53. II. jumping L: 1/34, 26.48 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  54. I. jumping L: 1/34, 30.32 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  55. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  56. Agility LA: Diskvalifikován

  57. Jumping LA: Diskvalifikován

  58. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  59. Liberec - Mistrovství světa FCI 2017, 05. 10. 2017 - 08. 10. 2017

  60. Agility Individual: 1/141, 34.53 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  61. Agility Squads - sorted as Individual: 134/145, 52.1 s, 14.1 tr. b., 3.84 m/s

  62. Jumping Individual: 2/144, 35.32 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  63. Jumping Squads - sorted as Individual: 4/146, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  64. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  65. Agility družstev: 1/88, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  66. Agility jednotlivců: 33/87, 40.69 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  67. Jumping družstev: 1/88, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  68. Jumping jednotlivců: 2/87, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  69. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  70. Agility 1: Diskvalifikován

  71. Agility 2: 23/216, 36.84 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  72. Agility 3: Diskvalifikován

  73. Jumping 1: 3/214, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  74. Jumping 2: Diskvalifikován

  75. NATIVIA GRAND FINAL: Diskvalifikován

  76. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  77. QA4 agility: 19/99, 36.43 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  78. QA5 agility: 1/97, 35.56 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  79. QA6 agility: 1/95, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  80. QJ4 jumping: 21/98, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  81. QJ5 jumping: 1/91, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  82. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  83. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  84. 2Q Agility: 15/157, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  85. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 2/108, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  86. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  87. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  88. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  89. QA1 agility: 2/135, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  90. QA2 agility: 1/127, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  91. QA3 agility: 1/130, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  92. QJ1 jumping: 1/135, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  93. QJ2 jumping: 2/135, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  94. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  95. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  96. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  97. I. zkouška LA3: 1/7, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  98. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  99. Agility LA: 1/43, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  100. Jumping LA: 15/46, 30.47 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  101. Zkouška LA3: 1/23, 39.31 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  102. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  103. Agility družstva: 1/66, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  104. Agility jednotlivci: 16/61, 31.95 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  105. Jumping družstva: 1/66, 30.17 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  106. Jumping jednotlivci: 1/65, 28.41 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  107. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  108. Agility I: Diskvalifikován

  109. Agility II: 27/195, 39.52 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  110. Agility III: Diskvalifikován

  111. Jumping I: Diskvalifikován

  112. Jumping II: Diskvalifikován

  113. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  114. QA5 Agility: 2/182, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  115. QA6 Agility: Diskvalifikován

  116. QJ5 Jumping: 36/187, 42.41 s, 5.41 tr. b., 4.34 m/s

  117. QJ6 Jumping: 1/182, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  118. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  119. I Agility: 4/28, 38.14 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  120. II Agility: 1/28, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  121. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  122. FINAL: 2/5, 32.6 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  123. QA3 Agility: 42/176, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  124. QA4 Agility: 29/174, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  125. QJ3 Jumping: 6/176, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  126. QJ4 Jumping: 2/174, 31.37 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  127. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  128. QA1 Agility: Diskvalifikován

  129. QA2 Agility: 1/204, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  130. QJ1 Jumping: 1/213, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  131. QJ2 Jumping: 45/197, 35.25 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  132. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  133. Agility I: 1/42, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  134. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  135. II. zkouška LA3: 1/16, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  136. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  137. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  138. Agility LA sobota: 1/61, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  139. Jumping LA neděle: 1/63, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  140. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  141. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  142. Zkoušky LA3 neděle: 1/28, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  143. Zkoušky LA3 sobota: 1/29, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  144. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  145. Final L: 1/19, 32.6 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  146. Neděle Agility 1 L: 1/47, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  147. Neděle Jumping 2 L: 1/47, 32.97 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  148. Sobota 1. zkouška LA3: 1/20, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  149. Sobota 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  150. Sobota Jumping 1 L: 1/47, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  151. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  152. II.zkouška LA3: 1/11, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  153. I.zkouška LA3: 3/11, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  154. JUMPING L: 1/32, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  155. Zlín - Trojzkoušky, 28. 09. 2015

  156. druhý běh LA3: 1/8, 33.9 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  157. první běh LA3: 1/8, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  158. třetí běh LA3: 1/8, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  159. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  160. Finále L: 1/17, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  161. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  162. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  163. Open agility sobota L: Diskvalifikován

  164. Zkouška neděle LA3: 1/10, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  165. Zkouška sobota LA3: 1/12, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  166. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  167. Agility: 1/43, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  168. Agility squads: 17/48, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  169. Jumping: 29/50, 35.69 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  170. Jumping Squads: 1/47, 29.8 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  171. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  172. Agility L: 7/34, 35.73 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  173. Jumping L: Diskvalifikován

  174. Zkouška LA3: 1/4, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  175. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  176. Agility: 1/37, 30.3 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  177. Agility I: Diskvalifikován

  178. Agility II: 1/181, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  179. Agility III: 2/157, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  180. Agility IV: Diskvalifikován

  181. FINAL: Diskvalifikován

  182. Jumping I: 3/182, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  183. Jumping II: Diskvalifikován

  184. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  185. Agility Ne: Diskvalifikován

  186. Agility So: Diskvalifikován

  187. Jumping Ne: 30/133, 29.55 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  188. Jumping So: 1/146, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  189. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  190. Agility družstva: 1/133, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  191. Jumping družstva: 9/133, 28.38 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  192. Mistrovství A2/A3 - Agility: 1/94, 36.31 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  193. Mistrovství A2/A3 - Jumping: 16/100, 31.38 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  194. Power & Speed A2/A3: 3/83, 20.71 s, 0.71 tr. b., 5.12 m/s

  195. Speciální závod - Agility: 15/140, 30.13 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  196. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  197. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 19/99, 32.0 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  198. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  199. Agility II Open: 8/162, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  200. Agility I Open: 1/165, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  201. FINAL: 4/11, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  202. Jumping II Open: 21/162, 32.62 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  203. Jumping I Open: Diskvalifikován

  204. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 08. 05. 2015

  205. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  206. první zkouška LA2: 1/14, 35.56 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  207. třetí zkouška LA2: 2/13, 32.41 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  208. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2015

  209. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  210. první zkouška LA2: 1/19, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  211. třetí zkouška LA2: 1/18, 32.13 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  212. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  213. Agility 1: 3/183, 38.16 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  214. Agility 2: Diskvalifikován

  215. Finále: Diskvalifikován

  216. Jumping 1: 55/184, 32.05 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  217. Jumping 2: Diskvalifikován

  218. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  219. Zkouška 1: 1/44, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  220. Zkouška 2: Diskvalifikován

  221. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  222. Agility: 1/48, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  223. Agility: Diskvalifikován

  224. FINÁLE: Diskvalifikován

  225. Jumping: 2/43, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  226. Jumping: Diskvalifikován

  227. Zkouška LA2: 2/20, 31.21 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  228. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  229. Agility I: 1/22, 23.09 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  230. Agility II: 3/22, 23.72 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  231. Agility III: 1/22, 21.44 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  232. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  233. ZkA III. LA1: 3/15, 28.97 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  234. ZkA II. LA1: 1/15, 24.46 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  235. ZkA I. LA1: 1/15, 25.69 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  236. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  237. Agility Individual: 1/82, 33.26 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  238. Agility Squads: Diskvalifikován

  239. FINAL: 1/33, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  240. Jumping Individual: 17/84, 29.39 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  241. Jumping Individual: Diskvalifikován

  242. Jumping Squads: Diskvalifikován

  243. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2015, 20. 02. 2015

  244. Zkouska1 LA1: 1/6, 29.59 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  245. zkouska2 LA1: Diskvalifikován