Cz En

083314

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Banýrová, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Bungee Radan Bohemia, Sheltie

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  2. 1. zkouška MA3: 1/6, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  3. 2. zkouška MA3: 1/6, 42.64 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  4. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  5. Agility 1 M: Diskvalifikován

  6. Agility 2 M: 4/16, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  7. Jumping 1 M: 4/17, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  8. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  9. Jumping 3 M: 6/16, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  10. Zkouška MA3: 3/12, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  11. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  12. 1.kvalifikace: 2/17, 25.81 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  13. 2.kvalifikace: 2/17, 27.61 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  14. 3.kvalifikace: 7/17, 23.02 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  15. Východočeské finále: 1/9, 28.14 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  16. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  17. AGILITY: 6/20, 31.0 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  18. JUMPING: 2/20, 27.64 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  19. MA3: 3/7, 44.34 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  20. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  21. Agility II. M: Diskvalifikován

  22. Agility I. M: Diskvalifikován

  23. Jumping II. M: Diskvalifikován

  24. Jumping I. M: 13/48, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  25. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  26. QA1 agility: Diskvalifikován

  27. QA2 agility: 25/57, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  28. QA3 agility: 20/56, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  29. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  30. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  31. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  32. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  33. agility open M: Diskvalifikován

  34. Jumping open M: 20/40, 35.08 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  35. Tuneliáda M: 8/38, 38.43 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  36. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  37. I Agility Open: 15/69, 31.41 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  38. II Agility Open: 1/66, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  39. II Jumping Open: Diskvalifikován

  40. I Jumping Open: Diskvalifikován

  41. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  42. III. jumping M: Diskvalifikován

  43. II. jumping M: Diskvalifikován

  44. I. jumping M: 2/23, 26.32 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  45. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  46. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  47. ZkA. I. MA3: 1/8, 36.07 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  48. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  49. II. zkouška MA3: 1/9, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  50. I. zkouška MA3: 1/9, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  51. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  52. 1 MA3: 1/10, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  53. 2 MA3: Diskvalifikován

  54. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  55. Czech Imp Jump Medium: 2/24, 18.62 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  56. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  57. Jumping 2 Medium: 1/24, 29.66 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  58. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  59. Czech Imp Jump Medium: 2/21, 20.75 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  60. Jumping 1 Medium: 6/21, 24.12 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  61. Jumping 2 Medium: 6/21, 28.9 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  62. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  63. ZkA II. MA3: Diskvalifikován

  64. ZkA I. MA3: Diskvalifikován

  65. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  66. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  67. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  68. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  70. 1. zkouška MA3: 2/9, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  71. 2. zkouška MA3: 4/8, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  72. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  73. Czech Imp Jump Medium: 1/30, 18.26 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  74. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  75. Jumping 2 Medium: 15/30, 29.6 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  76. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  77. Agility družstev: Diskvalifikován

  78. Jumping družstev: Diskvalifikován

  79. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  80. Agility open M: 1/19, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  81. Jump I. M: 1/19, 24.87 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  82. Tunel I. M: 1/12, 25.04 s, 0.0 tr. b., 6.39 m/s

  83. ZkA. So MA3: Diskvalifikován

  84. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  85. Agility - Ne: Diskvalifikován

  86. Agility - So: 11/53, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  87. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  88. Jumping - So: 1/53, 28.49 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  89. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  90. QA4 agility: 8/49, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  91. QA5 agility: 16/49, 41.99 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  92. QA6 agility: Diskvalifikován

  93. QJ4 jumping: 21/48, 28.31 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  94. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  95. QJ6 jumping: 26/49, 32.22 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  96. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  97. QA1 agility: Diskvalifikován

  98. QA2 agility: 22/67, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  99. QA3 agility: 28/70, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  100. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  101. QJ2 jumping: 13/69, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  102. QJ3 jumping: 19/67, 34.34 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  103. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  104. Jumping_1: 6/15, 33.66 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  105. Jumping_2: 1/15, 33.71 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  106. Jumping_3: 1/15, 26.7 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  107. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  108. Agility 1: Diskvalifikován

  109. Agility 2: 22/50, 46.35 s, 11.35 tr. b., 4.08 m/s

  110. Jumping 1: 2/50, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  111. Jumping 2: Diskvalifikován

  112. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  113. 1. ZK MA3: 5/9, 50.15 s, 11.15 tr. b., 3.79 m/s

  114. 2. ZK MA3: 6/9, 43.39 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  115. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  116. Zkouška1 MA3: Diskvalifikován

  117. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  118. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  119. Zkouška 1 MA3: 1/9, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  120. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  121. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  122. Czech Imp Jump Medium: 3/22, 22.34 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  123. Jumping 1 Medium: 3/22, 31.91 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  124. Jumping 2 Medium: 12/22, 33.63 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  125. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  126. Czech Imp Jump Medium: 8/14, 24.31 s, 5.31 tr. b., 4.24 m/s

  127. Jumping 1 Medium: 2/14, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  128. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  129. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  130. Czech Imp Jump Medium: 1/20, 18.14 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  131. Jumping 1 Medium: 2/20, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  132. Jumping 2 Medium: 8/20, 39.38 s, 13.38 tr. b., 3.66 m/s

  133. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  134. Czech Imp Jump Medium: 2/21, 18.59 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  135. Jumping 1 Medium: 3/21, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  136. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  137. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  138. MA3_1 MA3: 3/7, 44.26 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  139. MA3_2 MA3: 2/7, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  140. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  141. Agility M: Diskvalifikován

  142. Jumping M: 2/9, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  143. Zk MA3: Diskvalifikován

  144. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  145. Zkouška MA3: 5/6, 46.01 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  146. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  147. Zka 1: Diskvalifikován

  148. Zka 2: Diskvalifikován

  149. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  150. Agility M: Diskvalifikován

  151. Jumping M: 4/9, 38.75 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  152. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  153. QA5 Agility: Diskvalifikován

  154. QA6 Agility: 7/78, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  155. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  156. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  157. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  158. QA3 Agility: 20/69, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  159. QA4 Agility: Diskvalifikován

  160. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  161. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  162. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  163. Běh dvojic: Diskvalifikován

  164. JUMPING: Diskvalifikován

  165. MA3: 7/9, 43.6 s, 20.0 tr. b., 4.31 m/s

  166. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  167. QA1 Agility: Diskvalifikován

  168. QA2 Agility: Diskvalifikován

  169. QJ1 Jumping: 38/88, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  170. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  171. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  172. Agility I: Diskvalifikován

  173. Agility II: 4/14, 52.24 s, 11.24 tr. b., 3.83 m/s

  174. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  175. Agility: 3/19, 36.25 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  176. Jumping: 7/19, 30.73 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  177. ZkA: 1/5, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  178. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  179. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  180. Heroutice, 2. běh: 2/7, 46.16 s, 12.16 tr. b., 3.86 m/s

  181. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  182. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  183. Agility - Ne: Diskvalifikován

  184. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  185. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  186. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  187. Czech Imp Jump Medium: 3/26, 22.23 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  188. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  189. Jumping 2 Medium: 2/26, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  190. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  191. Agility M M: 8/18, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  192. Jumping M M: 11/19, 38.79 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  193. Zk MA3 MA3: Diskvalifikován

  194. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  195. Jumping III. M: Diskvalifikován

  196. Jumping II. M: Diskvalifikován

  197. Jumping I. M: 7/17, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  198. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  199. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  200. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  201. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  202. 1.prorubská: 2/8, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  203. 2.prorubská: Diskvalifikován

  204. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  205. Heroutice, 1. běh: 2/6, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  206. Heroutice, 2. běh: 1/6, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  207. Heroutice, 3. běh: 3/6, 41.33 s, 8.33 tr. b., 3.19 m/s

  208. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  209. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  210. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  211. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  212. ZkA II. MA2: 1/7, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  213. ZkA I. MA2: 1/7, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  214. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  215. Jumping MA2: Diskvalifikován

  216. Zkouška A2 - 1 MA2: 1/5, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  217. Zkouška A2 - 2 MA2: 2/5, 41.43 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  218. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  219. "Agility ""O Pohár města Děčína"" M": 8/14, 40.64 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  220. Jumping M: 8/15, 32.29 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  221. Zkouška Agility MA2: 6/7, 36.48 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  222. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  223. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  224. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  225. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  226. JUMPING: Diskvalifikován

  227. MA2: 4/8, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  228. ŠTAFETA DVOJIC MEDIUM: 7/12, 72.39 s, 17.39 tr. b., 3.14 m/s

  229. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  230. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  231. Horní Počernice, 2. běh: 4/10, 34.83 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  232. Horní Počernice, 3. běh: 6/10, 46.13 s, 18.13 tr. b., 3.62 m/s

  233. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  234. ZkA I.: 1/11, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  235. ZkA II.: Diskvalifikován

  236. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  237. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  238. I. zkouška MA2: 1/9, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  239. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  240. (1) zkouška: Diskvalifikován

  241. (2) zkouška: 3/9, 40.39 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  242. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  243. druhý běh MA2: 1/4, 28.9 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  244. první běh MA2: 3/4, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  245. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  246. 1.zkouška MA1: 2/6, 24.72 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  247. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  248. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  249. Jumping NE M: Diskvalifikován

  250. Zkouška 1 MA1: 4/6, 28.08 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  251. Zkouška 2 MA1: 4/6, 31.97 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  252. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  253. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  254. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 7/12, 32.94 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  255. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 2/6, 29.26 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  256. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  257. Zkouška 1: 4/13, 28.95 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  258. Zkouška 2: 8/13, 32.16 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  259. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  260. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  261. Horní Počernice, 2. běh: 3/4, 31.14 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  262. Horní Počernice, 3. běh: 3/4, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  263. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  264. Agility: 4/12, 30.88 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  265. Jumping: Diskvalifikován

  266. Zka: 4/6, 27.57 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  267. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  268. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  269. 2. ZK MA1: 4/10, 29.51 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  270. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  271. MA1 druhý běh MA1: 2/8, 29.67 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  272. MA1 první běh MA1: 1/8, 28.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  273. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  274. MEDIUM - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  275. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  276. MEDIUM - JUMPING 2: Diskvalifikován

  277. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  278. Agility Individual: Diskvalifikován

  279. Agility Squads: Diskvalifikován

  280. Jumping Individual: Diskvalifikován

  281. Jumping Individual: Diskvalifikován

  282. Jumping Squads: Diskvalifikován

  283. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  284. Heroutice, 1. běh: 5/11, 28.71 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  285. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  286. Heroutice, 3. běh: 6/11, 39.09 s, 20.0 tr. b., 3.07 m/s