Cz En

083614

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Hamšíková, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Free Czech Imp, Border kolie

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  2. 1.zkouška: 1/3, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  3. 2.zkouška: 2/3, 37.33 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  4. Jumping Standard: 2/13, 27.67 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  5. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  6. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  7. So. - Agility I. L: 22/105, 38.79 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  8. So. - Jumping I. L: 8/107, 32.54 s, 5.0 tr. b., 6.24 m/s

  9. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  10. QA4 Agility: 34/97, 43.13 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  11. QA5 Agility: 35/96, 41.56 s, 15.0 tr. b., 5.25 m/s

  12. QA6 Agility: 26/93, 39.44 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  13. QJ4 Jumping: 8/96, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  14. QJ5 Jumping: 8/94, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  15. QJ6 Jumping: 9/87, 37.07 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  16. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  17. Finále large : 6/9, 26.22 s, 10.0 tr. b., 6.22 m/s

  18. Jumping II. large: 8/20, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  19. Jumping I. large: 1/19, 32.24 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  20. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  21. QA1 agility: Diskvalifikován

  22. QA2 agility: 58/120, 38.18 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  23. QA3 agility: 20/120, 41.82 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  24. QJ1 jumping: 15/123, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  25. QJ2 jumping: 4/122, 30.59 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  26. QJ3 jumping: 5/111, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  27. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  28. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 8/28, 36.06 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  29. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  30. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 56/169, 39.34 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  31. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  32. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 41/175, 38.08 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  33. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 3/110, 40.12 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  34. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 53/170, 35.21 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  35. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  36. Zkouška III LA3: 4/17, 38.18 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  37. Zkouška II LA3: 1/17, 40.86 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  38. Zkouška I LA3: 3/17, 37.88 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  39. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  40. Jumping L: 1/41, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  41. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  42. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  43. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  44. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  45. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  46. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  47. Zkouška LA3 I: 1/8, 34.83 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  48. Zkouška LA3 II: 4/8, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  49. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  50. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  51. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  52. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  53. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  54. Druhá zkouška LA3: 1/11, 38.31 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  55. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  57. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  58. Finále LA neděle: 2/19, 41.41 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  59. Jumping LA neděle: 2/43, 34.44 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  60. Jumping LA sobota: 1/43, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  61. Zkoušky LA3 neděle: 1/22, 37.66 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  62. Zkoušky LA3 sobota: 6/26, 38.01 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  63. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  64. Zkouška III. LA3: 9/22, 35.4 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  65. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  66. Zkouška I. LA3: 1/22, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  67. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  68. AGILITY: 2/31, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  69. AGILITY: 3/39, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  70. JUMPING: 1/38, 31.93 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  71. JUMPING: 3/31, 29.35 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  72. LA3: 2/18, 39.96 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  73. LA3: Diskvalifikován

  74. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  75. Agility L: 10/47, 30.33 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  76. Jumping L: 1/43, 22.98 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  77. Zkouška_neděle LA3: 9/19, 35.47 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  78. Zkouška_sobota_01 LA3: Diskvalifikován

  79. Zkouška_sobota_02 LA3: 1/14, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  80. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  81. Agility: Diskvalifikován

  82. Agility DRUZSTVA: 40/97, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  83. Jumping: Diskvalifikován

  84. Jumping DRUZSTVA: 4/97, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  85. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  86. __1.LA3 LA3: 1/14, 33.63 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  87. __2.LA3 LA3: Diskvalifikován

  88. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  89. A3 - druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  90. A3 - první zkouška LA3: 4/9, 30.0 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  91. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  92. Zkouška LA3: 1/7, 34.16 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  93. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  94. Zkouška LA3: 2/9, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  95. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  96. Agility 1: 22/212, 41.43 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  97. Agility 2: Diskvalifikován

  98. Agility 3: 56/179, 43.96 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  99. Jumping 1: Diskvalifikován

  100. Jumping 2: Diskvalifikován

  101. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  102. QA4 Agility: 27/95, 44.4 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  103. QA5 Agility: 36/93, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  104. QA6 Agility: 8/88, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  105. QJ4 Jumping: 9/95, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  106. QJ5 Jumping: 8/90, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  107. QJ6 Jumping: 28/77, 31.5 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  108. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  109. QA1 agility: Diskvalifikován

  110. QA2 agility: 22/125, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  111. QA3 agility: Diskvalifikován

  112. QJ1 jumping: 8/126, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  113. QJ2 jumping: 8/126, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  114. QJ3 jumping: 31/122, 35.79 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  115. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  116. Agility A2A3: 16/95, 41.43 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  117. Agility Squads as individual: 10/157, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  118. Jumping A2A3: 21/113, 35.62 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  119. Jumping Squads as Individual: 61/162, 29.64 s, 10.0 tr. b., 5.94 m/s

  120. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  121. Special Agility: 21/159, 34.05 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  122. Special Jumping: 26/153, 30.49 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  123. Tachyon Trophy A2A3: 15/106, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  124. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  125. Jumping L: 6/33, 29.13 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  126. Zkouška 1 LA3: 3/8, 30.36 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  127. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  128. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  129. I Agility Open: 3/139, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  130. II Agility Open: 15/137, 39.35 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  131. II Jumping Open: 2/135, 29.95 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  132. I Jumping Open: 2/139, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  133. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  134. Agility Open L: 1/34, 29.8 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  135. Jumping Open L: 1/34, 21.97 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  136. Zkoušky LA3: 1/14, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  137. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  138. AGILITY: Diskvalifikován

  139. JUMPING: 10/51, 34.9 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  140. LA3: 8/24, 46.83 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  141. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  142. Agility: Diskvalifikován

  143. Agility: Diskvalifikován

  144. Finále: 4/19, 37.85 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  145. Jumping: 1/51, 29.65 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  146. Jumping: 18/47, 30.06 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  147. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  148. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  149. Agility: 9/49, 30.88 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  150. Jumping: 17/50, 38.45 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  151. Zkouška LA3: 6/21, 34.51 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  152. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  153. Agility LA sobota: 21/60, 37.44 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  154. Jumping LA neděle: 2/62, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  155. Jumping LA sobota: 3/59, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  156. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  157. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  158. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  159. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  160. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  161. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  162. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  163. Agility: 8/44, 32.04 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  164. Jumping: 2/44, 28.65 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  165. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  166. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  167. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  168. Jumping LA neděle: 7/58, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  169. Jumping LA sobota: 6/61, 26.74 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  170. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  171. Zkoušky LA3 neděle: 4/37, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  172. Zkoušky LA3 sobota: 1/40, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  173. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  174. II. zkouška LA3: 4/27, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  175. I. zkouška LA3: 2/27, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  176. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  177. 1.zkouška LA3: 1/6, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  178. 2.zkouška LA3: 4/6, 32.06 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  179. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  180. Czech Imp Jump Large: 2/51, 20.54 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  181. Jumping 1 Large: 20/51, 29.92 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  182. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  183. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  184. Agility L: Diskvalifikován

  185. Jumping L: 2/48, 28.17 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  186. Zkouška - LA3: 10/20, 35.91 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  187. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  188. Jumping II. L: 1/21, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  189. Jumping I. L: 1/21, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  190. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  191. Agility družstev: 55/88, 38.88 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  192. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  193. Jumping družstev: Diskvalifikován

  194. Jumping jednotlivců: 4/87, 34.11 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  195. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  196. 1.zkouška: 8/15, 35.48 s, 6.48 tr. b., 3.95 m/s

  197. 2.zkouška: 8/15, 31.76 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  198. Jumping: Diskvalifikován

  199. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  200. Agility - Ne: Diskvalifikován

  201. Agility - So: Diskvalifikován

  202. Jumping - Ne: 1/89, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  203. Jumping - So: 5/97, 29.7 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  204. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  205. QA4 agility: Diskvalifikován

  206. QA5 agility: 13/97, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  207. QA6 agility: 11/95, 35.37 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  208. QJ4 jumping: 7/98, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  209. QJ5 jumping: 39/91, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  210. QJ6 jumping: 3/76, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  211. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  212. 1Q Jumping: 34/157, 29.67 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  213. 2Q Agility: 36/157, 42.53 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  214. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  215. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 37/121, 34.71 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  216. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  217. QA1 agility: Diskvalifikován

  218. QA2 agility: Diskvalifikován

  219. QA3 agility: 54/130, 39.59 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  220. QJ1 jumping: 5/135, 31.52 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  221. QJ2 jumping: 5/135, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  222. QJ3 jumping: 6/118, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  223. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  224. Jumping_1: 2/39, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  225. Jumping_2: 1/39, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  226. Jumping_3: 11/39, 25.97 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  227. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  228. III. zkouška LA3: 1/13, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  229. II. zkouška LA3: 3/13, 36.59 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  230. I. zkouška LA3: 1/13, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  231. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  232. Agility 1: 25/128, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  233. Agility 2: 59/128, 35.76 s, 15.0 tr. b., 5.4 m/s

  234. Jumping 1: 1/128, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  235. Jumping 2: 20/128, 33.74 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  236. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  237. Agility open L: 8/38, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  238. Jumping open L: 10/40, 27.19 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  239. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  240. Agility: Diskvalifikován

  241. Fun Jumping: 18/31, 30.43 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  242. Jumping: 2/36, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  243. Zkouška LA3: 8/21, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  244. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  245. Agility: 14/47, 35.36 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  246. Jumping: Diskvalifikován

  247. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  248. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  249. Czech Imp Jump Large: 6/43, 17.19 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  250. Jumping 1 Large: 16/43, 27.5 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  251. Jumping 2 Large: 7/43, 27.84 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  252. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  253. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  254. Jumping LA neděle: 19/63, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  255. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  256. Velké finále LA neděle: 1/35, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  257. Zkoušky LA3 neděle: 6/32, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  258. Zkoušky LA3 sobota: 6/31, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  259. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  260. Agility: Diskvalifikován

  261. Jumping: 2/48, 28.57 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  262. Zkouška LA3: 4/10, 41.7 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  263. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  264. Czech Imp Jump Large: 15/49, 20.49 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  265. Jumping 1 Large: 1/49, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  266. Jumping 2 Large: 1/49, 26.09 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  267. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  268. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  269. Jumping 1 Large: 1/59, 26.74 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  270. Jumping 2 Large: 6/59, 28.31 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  271. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  272. Agility LA sobota: 1/63, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  273. Jumping LA neděle: 2/63, 29.06 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  274. Jumping LA sobota: 2/63, 27.13 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  275. Velké finále LA neděle: 1/31, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  276. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  277. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  278. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  279. Czech Imp Jump Large: 2/69, 20.14 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  280. Jumping 1 Large: 16/69, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  281. Jumping 2 Large: 3/69, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  282. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  283. Agility Ne L: 12/43, 32.87 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  284. Agility So L: Diskvalifikován

  285. Jumping Ne L: 3/47, 31.97 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  286. Jumping So L: 11/47, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  287. Zkouška Ne LA3: Diskvalifikován

  288. Zkouška So LA3: 3/20, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  289. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  290. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  291. 2. zkouška LA3: 1/9, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  292. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  293. Finále: 2/20, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  294. Jumping (1): 1/55, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  295. Jumping (2): 8/55, 31.84 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  296. Zkouška: 1/21, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  297. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  298. Agility: 6/51, 30.72 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  299. Jumping: 2/51, 28.46 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  300. Zka - LA3: Diskvalifikován

  301. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  302. Agility - So: 5/66, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  303. Jumping - So: 1/65, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  304. ZkA - So: 1/12, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  305. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  306. Agility družstva: 23/66, 37.88 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  307. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  308. Jumping družstva: 30/66, 31.3 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  309. Jumping jednotlivci: 31/65, 29.41 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  310. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  311. Zkouška LA3: 1/7, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  312. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  313. Zkouška LA3: 3/8, 37.0 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  314. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  315. Agility L: 6/42, 37.93 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  316. Jumping L: 1/42, 29.01 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  317. Zk.A LA2: 1/17, 31.02 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  318. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  319. 1.zkouška: 2/22, 29.82 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  320. 2.zkouška: 6/22, 30.36 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  321. Jumping Open: 1/35, 28.04 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  322. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  323. QA5 Agility: Diskvalifikován

  324. QA6 Agility: Diskvalifikován

  325. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  326. QJ6 Jumping: 5/182, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  327. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  328. I Agility: 1/31, 38.46 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  329. II Agility: 4/32, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  330. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  331. Agility So Large: 1/42, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  332. Finale Ne Large: 3/14, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  333. Jumping Ne Large: 16/37, 37.78 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  334. Jumping So Large: 8/43, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  335. LA2 Ne: 1/17, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  336. LA2 So: 1/22, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  337. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  338. FINAL: 1/5, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  339. QA3 Agility: Diskvalifikován

  340. QA4 Agility: Diskvalifikován

  341. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  342. QJ4 Jumping: 5/174, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  343. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  344. 1.zkouška LA2: 1/20, 30.3 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  345. 2.zkouška LA2: 2/20, 26.26 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  346. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  347. Jarní závody agility 2016: 2/48, 29.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  348. Jarní závody agility 2016: 8/23, 32.61 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  349. Jarní závody agility 2016: 24/48, 43.89 s, 11.89 tr. b., 3.39 m/s

  350. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  351. QA1 Agility: 37/213, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  352. QA2 Agility: 2/204, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  353. QJ1 Jumping: 75/213, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  354. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  355. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  356. Agility I: 2/43, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  357. Agility II: 2/41, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  358. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 04. 2016

  359. agility zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  360. agility zkouška 2 LA2: 1/16, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  361. jumping L: 2/39, 28.77 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  362. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  363. Agility LA: 24/38, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  364. Jumping LA: 3/38, 29.86 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  365. Zkouška LA2: 1/16, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  366. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  367. Agility: 22/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  368. Agility 2: 5/49, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  369. Finále: 12/18, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  370. Jumping: 45/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  371. Jumping 2: 38/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  372. Zkouška: 4/16, 32.91 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  373. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  374. ZkA II. LA2: 4/26, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  375. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  376. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  377. Agility: 17/55, 33.02 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  378. Jumping: 12/55, 25.93 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  379. Zkouška: 4/20, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  380. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  381. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  382. Jumping 1 Large: 11/54, 31.13 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  383. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  384. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  385. Agility LA sobota: 22/67, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  386. Jumping LA neděle: 30/65, 29.6 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  387. Jumping LA sobota: 23/66, 30.61 s, 6.61 tr. b., 4.67 m/s

  388. Velké finále LA neděle: 8/33, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  389. Zkoušky LA2 neděle: 9/28, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  390. Zkoušky LA2 sobota: 3/28, 31.32 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  391. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  392. agility: 7/51, 34.7 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  393. jumping: Diskvalifikován

  394. zkouška: 1/19, 38.34 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  395. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  396. Czech Imp Jump Large: 4/63, 17.99 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  397. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  398. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  399. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  400. Jumping III. L: Diskvalifikován

  401. Jumping II. L: 10/46, 24.04 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  402. Jumping I. L: Diskvalifikován

  403. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  404. Czech Imp Jump Large: 2/49, 19.92 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  405. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  406. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  407. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  408. Heroutice, 1. běh: 2/23, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  409. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  410. Heroutice, 3. běh: 6/23, 31.24 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  411. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  412. Czech Imp Jump Large: 7/49, 19.62 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  413. Jumping 1 Large: 12/49, 25.23 s, 5.0 tr. b., 6.22 m/s

  414. Jumping 2 Large: 13/49, 30.43 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  415. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  416. ZkA II. LA2: 8/26, 33.5 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  417. ZkA I. LA2: 11/26, 34.53 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  418. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  419. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L": 1/53, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  420. Jumping L: 2/54, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  421. Zkouška Agility LA2: 1/20, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  422. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  423. LA2 I.: 4/18, 31.01 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  424. LA2 II.: 1/18, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  425. LA2 III.: 1/18, 29.36 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  426. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  427. Agility Ne: 10/49, 33.56 s, 15.0 tr. b., 5.01 m/s

  428. Agility So: 17/49, 35.96 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  429. Jumping Ne: 12/50, 26.78 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  430. Jumping So: Diskvalifikován

  431. ZkA Ne: 5/20, 32.67 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  432. ZkA So: Diskvalifikován

  433. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  434. O Pohár PPP 2015: 6/22, 39.56 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  435. O Pohár PPP 2015: 21/36, 35.61 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  436. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  437. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  438. (1) zkouška: 9/31, 34.02 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  439. (2) zkouška: 10/30, 32.68 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  440. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  441. Agility Ne: 50/140, 47.51 s, 25.0 tr. b., 4.08 m/s

  442. Agility So: 24/151, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  443. Jumping Ne: Diskvalifikován

  444. Jumping So: 48/146, 37.25 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  445. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  446. 1.zkouška LA1: 2/18, 22.87 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  447. 2.zkouška LA1: 2/18, 25.9 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  448. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  449. Agility: 6/13, 20.25 s, 10.0 tr. b., 6.02 m/s

  450. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  451. JUMPING: 9/53, 27.69 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  452. LA1: 4/16, 30.27 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  453. ŠTAFETA LARGE: 2/50, 45.66 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  454. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  455. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 18/44, 35.47 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  456. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 28/44, 29.07 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  457. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  458. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  459. Finále: Diskvalifikován

  460. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  461. Zkouška 1: 4/19, 22.94 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  462. Zkouška 2: 1/19, 23.47 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  463. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  464. LA1 II LA1: 1/28, 25.24 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  465. LA1 I LA1: Diskvalifikován

  466. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  467. LA1 druhý běh LA1: 1/18, 23.24 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  468. LA1 první běh LA1: 6/18, 25.58 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  469. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  470. Agility: 10/42, 36.88 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  471. Agility: Diskvalifikován

  472. Jumping: 9/50, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  473. Jumping: 13/43, 27.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  474. Zkouška LA1: 1/9, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  475. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  476. ZkA III. LA1: 5/15, 28.09 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  477. ZkA II. LA1: 2/15, 26.65 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  478. ZkA I. LA1: 2/15, 26.16 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  479. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  480. Agility: Diskvalifikován

  481. Jumping: Diskvalifikován

  482. Zkouška LA1: 3/11, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  483. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  484. LARGE - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  485. LARGE - JUMPING 1: Diskvalifikován

  486. LARGE - JUMPING 2: 21/46, 26.84 s, 10.0 tr. b., 6.04 m/s